Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

Ja też tak mam, raz trzeba kliknąć i czekać i nie klikać, hihihi mi też po kilka razy wyskakuje czasami ale wciskam: zgłoś do usunięcia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .kukułka.
DIANAKARINA1983 - a możesz coś więcej powiedzieć o tych nakładach na pazurki dla kota? W polsce chyba takich nie ma :-) mój kot już nam zniszczył jedną kanapę ze skóry. Planujemy wymianę - już raczej na materiał ,ale nie chcę żeby tą też podarł. Jeśli chodzi o te grupy krwi to tu zwyczajnie jest zagrożenie konfliktem, ale to nic groźnego. Ja mam B rh - , mój partner AB + i po porodzie dostałam zastrzyk z immuno.... coś tam, bo dziecko też ma rh +. W drugiej ciąży będę badać przeciwciała i tyle ( w pierwszej też badałam) Naprawdę nie ma co panikować. U mnie bez zmian. Nadal wymioty i kiepskie samopoczucie. Za tydzień mam lekarza i jednocześnie usg genetyczne. Dziewczyny - może któraś coś poradzi. Moja córka ma straszne zaparcia, a ja nie umiem sobie z tym poradzić. Macie jakiś sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .kukułka.
i fakt, kafe ma znowu czkawkę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kukułka, kompot lub sok ze śliwek:) mnie mama tak leczyła z zaparć jak byłam dzieckiem. Teraz nawet też jak mam jakieś problemy to jem suszone śliwki albo piję kompot ze śliwek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kukułka, kompot lub sok ze śliwek:) mnie mama tak leczyła z zaparć jak byłam dzieckiem. Teraz nawet też jak mam jakieś problemy to jem suszone śliwki albo piję kompot ze śliwek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kukułka, kompot lub sok ze śliwek:) mnie mama tak leczyła z zaparć jak byłam dzieckiem. Teraz nawet też jak mam jakieś problemy to jem suszone śliwki albo piję kompot ze śliwek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eljotka
czesc dziewczyny, dawno nie pisalam ale jestem tak zalatana ze nie wiem w co rece włożyc, dziś mam troche luzu chyba zaczynam miec zachcianki na konkretne rzeczy a mianowicie dzis np na sniadanie sledzie i jajka w majonezie, niebo w gębie:) co do konfliktu serologicznego u nas tez jest ja mam brh- a mąż + ale jak lerzalam w szpitalu to nic nie mowili i nic mi nie dali, moja siosrta tez miala konflikt i dali jej zastrzyk przy porodzie, bo ten konflikt to rzadko 1 dziecka dotyka, mam pytanko, mam spory zapas marynowanych pieczarek i naszlo mnie zrobic z nich salatke tylko za bardzo nie mam pomyslu jakie skladniki polaczyc, ma któras jakis pomysl??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny w Orange- wyslijcie sms pod nr 80106 o tresci 500.000 smski gratis ja dostałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny w Orange- wyslijcie sms pod nr 80106 o tresci 500.000 smski gratis ja dostałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na zaparcia - na mnie działają suszone śliwki to i może zadziałają na niuńkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki :) zapomniałam o konflikcie.... ja mam BRh+ a mąż ARh- tzn że grozi mi konflikt? i musze powiedzieć lekarzowi? ja już ugotowałam zupke pieczarkową i o 16 wyruszam odebrac wyniki cytologii ... troszkę sie martwię bo ostatnio miewam bóle w podbrzuszu takie kłucie jakby delikatne skurcze... najczęściej są wieczorem i zaraz po przebudzeniu nie jest to jakis straszny ból ale nie wiem czy dzwonic do lekarza ... wczoraj wziełam no-spe i mi przeszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) Ja od rana sprzatam ... wlasnie wrocilam z budowy bo trzeba bylo porzadki porobic teraz szybko w domku i odpoczynek ;) tyle sportu dobra sprawa hehe szybko urodze ;) Kurcze wizyte mam w poniedzialek a juz sie nie moge doczekac zeby zobaczyc to moje szczescie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie ostatnio myslalam ze w tabelcce jest tak duzo osob a tak malo jest naprawde aktywnych ciekawe co z reszta sie dzieje ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbe77
Witam Dziewczyny u mnie rowniez piekna pogoda za oknem , w domu az sie siedziec nie chce , ale nie chce mi sie samej gdziekolwiek wychodzic po za tym lepsze nie bo jeszcze gdzies zemdleje:( a maz na popoludnie w pracy chyba sobie wyjde tylko posiedziec na ogrodek:) dziewczyny czy wy rowniez macie problemy z zoladkiem bo mnie strasznie boli, ale to chyba od tego , ze jem malo co , probuje wiecej pic cieplego, bo wtedy mi troche lepiej , ale tylko na moment i zaraz wraca:( mdlosci z rana caly czas i tak mnie meczy prawie cale dnie, nie wim juz czym mam sobie pomoc, zaczelam nawet zostawiac sobie cos kolo luzka do zjedzenia przed wstaniem, ale nie pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inga23 - konflikt może wystąpić gdy kobieta ma - a mężczyzna + Ty nie masz się co martwić. Barbe77 - ja też mam problemy z żołądkiem (ból i wzdęcia) i jem bardzo małe porcje ale często. Dostałam Rennie od lekarza ale nie jestem w stanie go brać bo smakuje mi jak kostka do wc ;) Czasami jak zwymiotuję to odczuwam ulgę ;) Położna na ostatniej wizycie powiedziała mi, że ciepłe płyny zwiększają uczucie mdłości i proponowała pić wyłącznie wodę lub lekkie soki. Umyłam to jedno wielkie okno :) teraz muszę chwilę odpocząć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viviii też się ostatnio zastanawiałam - miejmy nadzieję, że nie mają czasu na zaglądanie na forum i że z ciążą wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka ładna pogoda więc wziełam się za okna. Umyłam dwa wielkie okna, przesadziłam kwiaty i umieram :P Dzisiaj już nic nie robię, będę odpoczywać :) Obiad może się sam zrobi... Czekają mnie jeszcze zakupy na dniach, ubrania wiosenne dla synia i jakieś spodnie ciążowe. Dziewczyny, jak kupowałyście na allegro to jak z rozmiarówkami? Chciałabym sobie takie kupić, ale boję się że będą wisiały. A ja tak nie lubię chodzić po sklepach, istny koszmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!!! U mnie też piękna pogoda właśnie skończyłam sprzątanie i wybieram się na spacer sama ale nie mam ochoty siedzieć w domu!!! Poza tym jutro do szkoły i egzaminy na uczelni więc idę się odstresować!!!! Ale w poniedziałek nagroda pierwsze usg i zobaczę po raz pierwszy swojego dzidziusia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wy jak się czujecie??? BO u mnie bywa różnie ale ogólnie jest dobrze!!! Pozdrawiam was gorąco!!!! Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupowałam spodnie na allegro i nie patrzyłam na rozmiarówkę tylko na wymiary, siebie mierzyłam i trochę dodałam na zapas cm. I przyszły luźniejsze ale nie są workowate :) więc ja akurat jestem zadowolona. No i idę na spacerek kolejny , krótki ale na świeżym powietrzu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie pomyślicie, że sieję histerię.... ale czy Was końcem I trymestru też przestały tak boleć piersi? Moje są powiększone, a bolą mnie jedynie sutki - dosłownie nie da się ich tknąć... Myślicie, że to jakiś zły objaw ten zanik bólu piersi? Gryzę się tym, a wizytę mam za tydzień dopiero..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyszlam na Akupy bo jedziemy na swieta do polski a ze do mOjej i mojego m rodzinki trzeba zakupic podwojna ilisc prezentow ciuchow dla chrzesnic... Chodze dopiero poltora godziny i musialam upolowac lawke zeby odpoczasc bo myslalam ze zemdjeje... A prEcierz dosc obfite sniadanie zjadlzm masakra wstac od pol godziny nie moge...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzodkiewa :) To dopiero początki :) Ja też się szybko męczę, ale na szczęście nie jestem zmuszona do dużego wysiłku...tylko czasem małe zakupy w sklepie tuż obok bloku... A może słaba jestem też przez to, że jeść nie mogę - mam odrzut od mięsa i ogólnie czuję głód, ale na nic nie mam ochoty - a lodówka pełna smakołyków..Czy ktoś też tak ma? Właśnie wyszperałam, że w 11-12 tc mogą ustać bóle piersi, ale bóle sutków pozostają...może rzeczywiście to nie jest nic niepokojącego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki, byłam dziś u ogólnego, dostałam skierowanie do endo na cito, już się zapisałam na 11 kwietnia. poza tym nie czuję się za dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie dzisiaj chwycił wiosenny nastrój:) Kupiłam worek ziemi i nasionka ziół i zrobiłam sobie ogródek na balkonie:) Zasadziłam bazylię, szczypiorek, oregano, miętę i rzeżuchę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzodkiewka a gdzie na slasku mieszkasz?? moze bys mi w tej angli kupila kilka fajnych rzeczy bo slyszalam ze tam tanio ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam od lekarza wyniki cytologi Igr/IIgr więc chyba jest w porzadku.. czekam na M. nie mam na nic ochoty chociaż jestem troszkę głodna jeju jakos nic mi nie smakuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam od lekarza wyniki cytologi Igr/IIgr więc chyba jest w porzadku.. czekam na M. nie mam na nic ochoty chociaż jestem troszkę głodna jeju jakos nic mi nie smakuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×