Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

Ja przy piotrku część kupowałam w lumpeksach, część w sklepach, dużo małych rzeczy dostałam po bratanicy, dużo dostałam od znajomych i rodziny.... później kupowałam od znajomej która też miała chłopaka - używane ale w dobrym stanie, bo ona dbała o nie - jakieś 3 pudła po telewizorach :) czasami teściowa cos od znajomej przyniosła po jej wnuku - i tak teraz jest cała komórka pudłami z ciuchami zastawiona bo wszystko zostawiałam :) śmieję się zawsze, że ja bym ubrała bynajmniej 3 chłopców naraz bo tyle ciuchów ma mój piotrek :P takie małe zboczenie :D teraz nic nie kupuje, jabym wiedziała, że będzie girl to wtedy będę przegłądać te rzeczy i sprzedawać, bo w niektórych dziewczyna nie pochodzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ale mamy dzisiaj uroczy dzień piatek 13 :) heheh a ja właśnie wybieram sie do dentysty mam nadzieje ze nie będzie bolało :( odezwe się pózniej papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ale mamy dzisiaj uroczy dzień piatek 13 :) heheh a ja właśnie wybieram sie do dentysty mam nadzieje ze nie będzie bolało :( odezwe się pózniej papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Byłam dziś po wyniki - toksoplazmoza ujemna :) mocz ok, morfologia lepsza niż ostatnio, zaczęłam jeść normalniej to i już takiego spadku anemicznego nie ma :D jest lepiej i to mnie cieszy. Nha ja to ci zazdroszczę tych ciuszków, ja cały dzień prawie leżę to i komputer włączony, a to cos oglądam - film, piszę ze znajomymi, z wami, szukam córci ubrań, czegoś na urodziny siostrzenicy i tam. Ubranka na razie oglądam na allegro, podobają mi się różne zestawy,ale troszkę dostanę od bratowej i od siostry, mają małe dzieci - Kacperek ma tydzień dopiero a Adrianna 2 latka, więc ciuszki na świeżo :) Ale możliwości wyboru ubranek zazdroszczę - osobiście uwielbiam ciucholandy, nie zawsze kupuję ale lubię coś znaleźć :) ale nie mogę się ruszyć z domu, więc tak naprawdę swemu maluchowi nie mam nic kupionego od siebie, mój facet już troszkę kupił w Anglii :)ale nie widziałam tego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Byłam dziś po wyniki - toksoplazmoza ujemna :) mocz ok, morfologia lepsza niż ostatnio, zaczęłam jeść normalniej to i już takiego spadku anemicznego nie ma :D jest lepiej i to mnie cieszy. Nha ja to ci zazdroszczę tych ciuszków, ja cały dzień prawie leżę to i komputer włączony, a to cos oglądam - film, piszę ze znajomymi, z wami, szukam córci ubrań, czegoś na urodziny siostrzenicy i tam. Ubranka na razie oglądam na allegro, podobają mi się różne zestawy,ale troszkę dostanę od bratowej i od siostry, mają małe dzieci - Kacperek ma tydzień dopiero a Adrianna 2 latka, więc ciuszki na świeżo :) Ale możliwości wyboru ubranek zazdroszczę - osobiście uwielbiam ciucholandy, nie zawsze kupuję ale lubię coś znaleźć :) ale nie mogę się ruszyć z domu, więc tak naprawdę swemu maluchowi nie mam nic kupionego od siebie, mój facet już troszkę kupił w Anglii :)ale nie widziałam tego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny ;) wczoraj chcialam z wami pogadac ale zasnelam zanim sie komputer wlaczyl hehehe ;) Maryjka co do dziecka w szpitalu to Cie rozumiem moj maly jak mial 3,5 roku złamal reke(co najsmieszniejsze na zamku dmuchanym) i to tak powaznie ze 2 tygodnie lezal w szpitalu na jednym boku i nie mogl wstac bo reka na wyciagu (przewiercony mial lokiec i taki pret wsadzony i obciazniki na tym 5 kg czyli z reka u gory) i wiem jakie o straszne = pozniej 4 tygodnie gips wiec rozumiem co to znaczy spedzic z dzieckiem 2 tygodnie w szpitalu .... :( ja sie dzisiaj tak wyspalam ze juz od 6 prania robie sprzatam itd ugotowalam juz zupe jeszcze zrobie placki ziemniaczane bo mi wczoraj smaka zrobilyscie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ollka25ul
hej dziweczyny..... ja ogolnie ciuszkow jezcze nie kupuje tzn. kupilam raz rózowe body z napisem córeczka mamusi bo nie mogłam sie oprzec ale jakby był chlopiec to je wydam komus no i jescze skarpetki z koronka rózowa na jednej stopie napis mama na drugiej tata.... a tak to bede czekac z zakupami az sie nie dowiem kto sie znajduje w moim brzuchu........... dzis mam w planach sprzatanie wiec juz wstaje ubieram sie i zabieram do roboty.....pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ollka25ul
Vivii ale ty jestes szybka juz tyle zrobiłas......... a ja dopiero sie zabieram.... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nha
Hej mamusia.. to nie zazdroszczę tego leżenia.. pewnie się wynudzisz?? Ja siedzę już w pracy, ale w zasadzie też mam lenia.. za oknem ponuro, ale dosyć ciepło także może się wypogodzi.. Fajnie, że chociaż jutro mam wolne nadrobię trochę i wezmę się za porządki w domu :) Mamusia myślisz że to możliwe żeby w 3mc znać już płeć dziecka? Bo mam w rodzinie kuzynkę która ma termin właśnie na październik i jest w 3mc i już 2 tyg temu lekarz jej powiedział że to chłopiec... aż mi się nie chce wierzyć......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ollka25ul
Vivii ale ty jestes szybka juz tyle zrobiłas......... a ja dopiero sie zabieram.... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nha
Hej mamusia.. to nie zazdroszczę tego leżenia.. pewnie się wynudzisz?? Ja siedzę już w pracy, ale w zasadzie też mam lenia.. za oknem ponuro, ale dosyć ciepło także może się wypogodzi.. Fajnie, że chociaż jutro mam wolne nadrobię trochę i wezmę się za porządki w domu :) Dziewczyny myślicie że to możliwe żeby w 3mc znać już płeć dziecka? Bo mam w rodzinie kuzynkę która ma termin właśnie na październik i jest w 3mc i już 2 tyg temu lekarz jej powiedział że to chłopiec... aż mi się nie chce wierzyć......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulka moje frytki wczoraj też wylądowały w kibelku :( Kiedy te mdłości/wymioty miną?? Nha jejku ale Ci fajnie jakbym mieszkała tam gdzie Ty to pewnie bym coś dla córeczki znalazła bo akurat z wszystkiego mi wyrosła no i niema w czym chodzić. Maryja rozumiem Cię bardzo bo ja już 2 razy byłam z synkiem w szpitalu a trzeci raz cudem unikneliśmy ale i wiele cjorób zarówno jak i córeczka jak i syn w domu leczyłam ( łącznie z rotawirusem, anginą, oskrzelami) więc już koniec tematu wszystko jest wyjaśnione :) A jeśli chodzi o galerie to jeśli któraś niema swojego albumu to załóżcie albo dajcie znać to założę wam. Jejku od 2 dni niema plamień super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulka moje frytki wczoraj też wylądowały w kibelku :( Kiedy te mdłości/wymioty miną?? Nha jejku ale Ci fajnie jakbym mieszkała tam gdzie Ty to pewnie bym coś dla córeczki znalazła bo akurat z wszystkiego mi wyrosła no i niema w czym chodzić. Maryja rozumiem Cię bardzo bo ja już 2 razy byłam z synkiem w szpitalu a trzeci raz cudem unikneliśmy ale i wiele cjorób zarówno jak i córeczka jak i syn w domu leczyłam ( łącznie z rotawirusem, anginą, oskrzelami) więc już koniec tematu wszystko jest wyjaśnione :) A jeśli chodzi o galerie to jeśli któraś niema swojego albumu to załóżcie albo dajcie znać to założę wam. Jejku od 2 dni niema plamień super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:-) Hurra jak to dobrze że dziś piątek, oby tylko wytrwać do 15.00 w pracy i laba do poniedziałku:-) Chociaż nie wiem czy odpocznę bo dziś przyjeżdz szwagierka z mężem i dziećmi (5lat i 3 latka) na cały weekend więc będzzie trochę zajęć.Miesiąc temu kupiliśmy mieszkanie i szwagier będzie pomagał w remoncie - fajnie bo szybciej się wprowadzimy, bo tu gdzie mieszkamy teraz już wytrzymać nie moge ale to długa historia, nie będę was zanudzać:-D Nha w 3 miesiącu prawdopodobnie można poznać płeć dziecka bo narządy są już wykształcone tylko na zwykłym USG lekarz tego raczej nie zobaczy. Moja ciotka strasznie się dziwiła że na moim etapie ciąży nie znam jeszcze płci bo ona już wiedziała co będzie tyle że robiła USG 3D i tam było widać. A co do ciuszków to ja jeszcze nie kompletuje - w ogóle jakoś do mnie jeszcze nie dociera że rodzina się powiększy:-) Narazie dostaję od koleżanek ciążowe ciuszki hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) i dziekuje za mile przyjecie do waszego grona:) monis ale masz bosko!! tez bym sie wybrala do spa:) graga wiesz ze ja tez myslalam ze sie powymieniamy :) :)- bo ja np. chce dziewczynke a cos mi sie widzi ze bedzie chlopiec:) co do ubranek to ja nie mam nic. absolutnie. o dziecko staralismy sie 5 lat. w miedzyczasie poronienie. postanowilam wszystko wyrzucic z nadzieja ze szybciej zajde w ciaze (tak na przekor - ze niby nie czekam i na nic sie nie nastawiam). a tu ciagle sie nie udawalo. w koncu pozbylam sie na prawde wszystkiego, pogodzilam sie z tym ze bedziemy w trojke, odstawilam wszystkie leki wspomagajace i tu nagle po 5 miesiacach niespodzianka - 2 kreseczki na tescie:) tez chetnie dodalabym zdjecia i zobaczyla wasze brzuszki ale rozumiem ze musicie mnie troszke poznac:) a swoja droga brzuszek jak na koniec 13 tego tyg mam spory:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) i dziekuje za mile przyjecie do waszego grona:) monis ale masz bosko!! tez bym sie wybrala do spa:) graga wiesz ze ja tez myslalam ze sie powymieniamy :) :)- bo ja np. chce dziewczynke a cos mi sie widzi ze bedzie chlopiec:) co do ubranek to ja nie mam nic. absolutnie. o dziecko staralismy sie 5 lat. w miedzyczasie poronienie. postanowilam wszystko wyrzucic z nadzieja ze szybciej zajde w ciaze (tak na przekor - ze niby nie czekam i na nic sie nie nastawiam). a tu ciagle sie nie udawalo. w koncu pozbylam sie na prawde wszystkiego, pogodzilam sie z tym ze bedziemy w trojke, odstawilam wszystkie leki wspomagajace i tu nagle po 5 miesiacach niespodzianka - 2 kreseczki na tescie:) tez chetnie dodalabym zdjecia i zobaczyla wasze brzuszki ale rozumiem ze musicie mnie troszke poznac:) a swoja droga brzuszek jak na koniec 13 tego tyg mam spory:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio mam lenia na sprzatanie i gotowanie tez, nie mam ochoty na gotowanie bo ciagle mam mdlosci.... ale teraz wcinam jajecznice :P mniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) i dziekuje za mile przyjecie do waszego grona:) monis ale masz bosko!! tez bym sie wybrala do spa:) graga wiesz ze ja tez myslalam ze sie powymieniamy :) :)- bo ja np. chce dziewczynke a cos mi sie widzi ze bedzie chlopiec:) co do ubranek to ja nie mam nic. absolutnie. o dziecko staralismy sie 5 lat. w miedzyczasie poronienie. postanowilam wszystko wyrzucic z nadzieja ze szybciej zajde w ciaze (tak na przekor - ze niby nie czekam i na nic sie nie nastawiam). a tu ciagle sie nie udawalo. w koncu pozbylam sie na prawde wszystkiego, pogodzilam sie z tym ze bedziemy w trojke, odstawilam wszystkie leki wspomagajace i tu nagle po 5 miesiacach niespodzianka - 2 kreseczki na tescie:) tez chetnie dodalabym zdjecia i zobaczyla wasze brzuszki ale rozumiem ze musicie mnie troszke poznac:) a swoja droga brzuszek jak na koniec 13 tego tyg mam spory:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulka moje frytki wczoraj też wylądowały w kibelku :( Kiedy te mdłości/wymioty miną?? Nha jejku ale Ci fajnie jakbym mieszkała tam gdzie Ty to pewnie bym coś dla córeczki znalazła bo akurat z wszystkiego mi wyrosła no i niema w czym chodzić a też mam przykaz leżenia a tak to tylko w jedno miejsce bym poszła :) Maryja rozumiem Cię bardzo bo ja już 2 razy byłam z synkiem w szpitalu wiem co czujesz choroba dzieci to straszne dobrze, że i u was już wszystko ok. A jeśli chodzi o galerie to jeśli któraś niema swojego albumu to załóżcie albo dajcie znać to założę wam. Jejku od 2 dni niema plamień super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nha ja nie wiem choć u mnie 12tc w niedzielę się zacznie. Ale wydaje mi się,że któraś z dziewczyn już wiedziała koło 3 m-ca. Może jak dobry sprzęt to i pokaże :D ja idę na usg w poniedziałek, może coś zobaczą hihihihi :) a tak to chyba 14-15tc, ale nie wiem. A u ciebie który to tc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulka moje frytki wczoraj też wylądowały w kibelku :( Kiedy te mdłości/wymioty miną?? Nha jejku ale Ci fajnie jakbym mieszkała tam gdzie Ty to pewnie bym coś dla córeczki znalazła bo akurat z wszystkiego mi wyrosła no i niema w czym chodzić a też mam przykaz leżenia a tak to tylko w jedno miejsce bym poszła :) Maryja rozumiem Cię bardzo bo ja już 2 razy byłam z synkiem w szpitalu wiem co czujesz choroba dzieci to straszne dobrze, że i u was już wszystko ok. A jeśli chodzi o galerie to jeśli któraś niema swojego albumu to załóżcie albo dajcie znać to założę wam. Jejku od 2 dni niema plamień super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) i dziekuje za mile przyjecie do waszego grona:) monis ale masz bosko!! tez bym sie wybrala do spa:) graga wiesz ze ja tez myslalam ze sie powymieniamy :) :)- bo ja np. chce dziewczynke a cos mi sie widzi ze bedzie chlopiec:) co do ubranek to ja nie mam nic. absolutnie. o dziecko staralismy sie 5 lat. w miedzyczasie poronienie. postanowilam wszystko wyrzucic z nadzieja ze szybciej zajde w ciaze (tak na przekor - ze niby nie czekam i na nic sie nie nastawiam). a tu ciagle sie nie udawalo. w koncu pozbylam sie na prawde wszystkiego, pogodzilam sie z tym ze bedziemy w trojke, odstawilam wszystkie leki wspomagajace i tu nagle po 5 miesiacach niespodzianka - 2 kreseczki na tescie:) tez chetnie dodalabym zdjecia i zobaczyla wasze brzuszki ale rozumiem ze musicie mnie troszke poznac:) a swoja droga brzuszek jak na koniec 13 tego tyg mam spory:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie zapowiada się ładna pogoda a ja z synkiem jeszcze leżymy w łóżeczku jakoś tak zebrać się dziś nie mogę ale kawki mi się che to wstane. Mamusia powiedz mi bo ja jak wstaje np siku to od razu np pralke włącze czy naczynia zmyje leze duzo ale musze cos zrobic ty tez tak robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki:-) Jak to dobrze, że już piątek, jeszcze tylko wytrwać do 15.00 w pracy i laba do poniedziałku:-D Chociaż nie wiem czy odpocznę bo przyjeżdza dziś szwagierka z mężem i dziecmi (5 lat i 3 latka) na cały weekend więc będzie trochę roboty. Szwagier pomoże nam w remoncie mieszkania, które kupiliśmy jakis miesiąc temu - super bo szybciej sie wprowadzimy bo tutaj gdzie mieszkamy teraz nie można już wytrzymać 0 długa historia, nie będę was zanudzać:-) Nha w 3 m-cu chyba już możma poznać płeć, wszystkie narządy są już wykształcone ale lekarz nie zobaczy ich na zwykłym USG Moja ciotka strasznie się ostatnio dziwiła że na moim etapie ciąży nie znam płci dziecka bo ona w 13tc juz wiedziała co będzie ale ona robiła USG 3D i tam było widać. A co do ubranek to ja jeszcze nie kompletuję - jakoś w ogóle jeszcze nie czuję że niedługo powiekszy się rodzina:-) Narazie koleżanki znoszą mi ciążowe ciuszki hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nha
Kurcze wariuje ta kafeteria dzisiaj!! U mnie to już prawie 10 mc.. jak byłam tydzień temu na usg dziecko miało 2cm.. następna wizyta za 2 tyg - 27.04 mam nadzieję, że to będzie córeczka!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania_k26 ja też nie plamię od 3 dni, ale siedzę (leżę) cicho :) żeby nie zapeszyć. A propo duphastonu, to twój mąż kupował tak drogo?? Ja dostałam receptę i za jeden zapłaciłam 29,99zł - mój kochany tatuś znalazł tak tanią aptekę :) No a ja mdłości juz nie mam, a może trochę szkoda,bo jem już znacznie więcej a to znaczy,że zaraz przytyję :( a nie chcę i nie mogę dużo ... Ja dziś porządków nie robię, boję się,że zacznę plamić, może siostra jutro przyjedzie to ją poproszę o przygarnięcie , a córcia pościera kurze i odkurzy śmieci na podłodze a raczej kotki :O Nie chcę trafić do szpitala, więc naprawdę nie robię nic, no po za nastawieniem zupy, zrobieniu drugiego dania i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio mam lenia na sprzatanie i gotowanie tez, nie mam ochoty na gotowanie bo ciagle mam mdlosci.... ale teraz wcinam jajecznice :P mniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nha
Widzę, że jednak wiele z Was piję kawę.. a co na to Wasi lekarze? pytałyscie?? Bo ja też nałogowo piłam kawę, pytałam ale lekarz powiedział żeby lepiej nie pić.. więc nie piję w ogóle.. czasami tylko zbożówkę i w sumie nawet nie jest mi tęskno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a co wy na to byśmy podały numery tel swoje wiem, że do porodu jeszcze dużo czasu ale właśnie wtedy szybko będzie można powiadomić resztę dziewczyn z kafe? Kurcze synek mi zasnął na brzuszku ale teraz to nie wystawie pościeli na balkon bo szkoda mi go ruszać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×