Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

ja nie mialam takiego badania - bynajmniej jeszcze.... postawie kropkę nad "i" i skończmy już ten temat..... netka napisz cos wiecej o sobie, w ktorym tygodniu jestes, itp:) chętnie poczytamy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dan-mos
dziewczyny przyslijcie mi proszę to hasło - już pisałam kilka razy w tej sparwie, ale ważniejsze tematy zawsze przysłaniaja moją prośbę heheheheh danuta.moscinska@wp.pl A co do tabelki, to ja się chyba wpsałam z 10 razy i 10 razy ktos mnie wywalił, więc to olewam, jak mam czas i ochotę to coś skrobne i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agulka76
Oj dziewczyny co do szpitali i pobytu z dziecmi ksiażke moge napisać (Centrum zdrowia dziecka Katowice-Ligota) moja córka ma tam tyle poradni zreszta chłopcy tez że szkoda gadać Od października do stycznia 3 razy była operowana Jest pod kontrolą chirurga onkologa i co ja mam powiedzieć? Szkoda nerwów na spór o jakąś tabelkę naprawdę http://www.suwaczki.com/tickers/2nn3skjoij30klj8.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lok graga007 i tak gotowac nie lubie a Fifi woli maca od moich wypocin:) mam 31 lat jestem ze slaska, konretnie z bb, mam juz 1 lobuza- Filipa, teraz czekam na 2-ego ;) termin 29.10.12 a jak Wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny policzcie do 10 ale to wszystkie :P głęboki wdech i wydech :D z moim 3 razy w szpitalu byłam, jak skończył 2 latka to przed swietami bozeo narodzenia dostał ostrej reakcji alergicznej po antybiotyku;/ my byliśmy na raciborskiej w Katowicach... caly wysypany, spychniety,zostawili nas w szpitalu bo bylo ryzyko uduszenia sie dziecka.... myslelismy ze na swieta nie wyjdziemy ale na wypuscili, tyle tylko ze jemu nic jesc nie wolno bylo wiec wyobrazcie sobie te swieta przy suchej bulce :P od tego wszystkie problemy z alergia sie zaczely, potem byly dwa pobyty w szpitalu z ostrym zapaleniem oskrzeli... ech... odpukac narazie jest cicho... agulka chociaz to co ja przezylam to jest nic w porownaniu do twoich przezyc, ja bym chyba umarla gdyby moje dziecko mialo miec jakas operacje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dan-mos
Bardzo dziekuję - zajmę się tym dzis wieczorem, teraz jestem w pracy, więc nie chcę nadużywać służbowych łączy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też gin nie dała skierowania ani nie mówiła nic o cytomegalii :/ rany kolejny wpis na kartkę z pytaniami. :) A mi coś brzuch pobolewa kurczę, ale bardziej kłucia , ehh a przecież leżę i leżę i wstawałam jedynie do wc i córkę wysłać do siostry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
netka ja tez jestem ze slaska mam 27 lat i syna Maciusia :) w listopadzie bedzie mial 7 lat a we wrzesniu idzie do szkoly ;) Teraz mam termin na 2-3 pazdziernik ale urodze 6 bo chce hehehe ;) Bedzie Tomek albo Madzia zalezy co bedzie miedzy nogami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i widzicie ja też się dopisuje już nie powiem który raz, zrobil się bez sensu bałagan, teraz emachines mnie wywaliła :P a mamusia napisałaś, cytuję "nikt nikogo nie wywalał", a nie że była aktualizacja. Wybaczcie, że nie dałam przekopać się przez kilkadziesiąt stron które wygenerowałyscie podczas mojej nieobecnosci żeby dojść do tego jak bylo. I nie chodzi o głupią tabelkę jak się niektórym wydaje, a o to, że poczułam się pominięta, przede wszystkim przez to, że nikt o mnie nie pamiętał, nikt sie nie zastanawiał czemu mnie nie ma, a wywalenie mnie z tabelki było tylko ukoronowaniem tego. Ale oczywiscie to moja wina, że pisałam takie przezroczyste posty wcześniej, ze nikt nawet nie zauważył ich braku hihi :D Teraz zalazłam co poniektórym za skórę, to może zauważycie jak mnie nie bedzie przez chwilę ;) netka ja oprócz cytomegalii robiłam jeszcze toksoplazmozę, mykoplazmę i ureoplazmę. I chlamydię ale posiew to przed ciążą trzeba bo jakoś sie głęboko go pobiera. Dobra to dodaję jeszcze raz tabelkę, dokładam też emilkę bo razem ze mna wyleciała i idę pomyśleć o obiedzie :) ..NICK................WIEK......MIASTO.........TERMIN.... ........PŁEĆ kosiorakis...........32........Radom...........22.09.12.. ......syn i córa adza1987............24.........słubice..........25.09.12 .......... orzechoowa..........25 ........Wielkop..........1.10.12......... Viviii..................27 .......Śląskie............6.10.12........ olka25ul..............24........wlkp...............6.10.1 2......... Inga23................23........mazowieckie.....6.10.12.. ....... maryjka..............35........Kraków............6.10.12... ...... Rzodkiewa............27.......sl/Anglia..........7.10.12. ........SYN Diana26...............26.......Rzeszów...........7.10.12 ......... DIANAKARINA1983...28 ......Anglia.............7.10.12......... nata_lie.............. 24 ......z.góra.............8.10.12......... klara.klara............37......Mazowieckie......11.10.12. ........ Moniś83...............28 ......Warszawa........14.10.12........SYN Marla..................31 .......ok W-wy.........14.10.12........ mamaparyzanka......22 ......Pomorskie.......15.10.12........ pazMama..............26 ......Norwegia........15.10.12........ Ania3107..............25........Ch*jnów.........16.10.12 ...... eljotka.................26 ......Krosno............17.10.12........ Dotiuszka..............31 ......lubelskie.........17.10.12........ Agulka76...............36......Śląskie.............20.1 0.12....... emachines.............29......Śląskie.............20.10 .12...... SYN Tusia21................23.......Pomorskie.......20.11.12 ... .... anilorakk..............23.......małopolska.......22.10. 12........ Macro..................31 ......podlaskie.........23.10.12......... Pela1992...............20......Opolskie.......... 24.10.2012.... mamusia ..............32 .......podlaskie..........27.10.12......... ciastekzkremem......18.......warm-maz........27.10.12.... . .... barbe77................24.......Belgia............ 27.10.12......... swinkaPIGGY..........26.......Toruń.............28.10.1 2. ........ ania_k26...............27.......Kraków...........28.10. 12 ......... graga007...............26......Śląskie.............29.1 0.1 2.......... emilia23................23...........śląskie.........30 .10.12....... Nha.....................24.......kuj-pomorskie....11.11.2012 . ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BO NIKT NIKOGO NIEWALAŁ - dla mnie i reszty to jakoś jasne. Zresztą sorki ale wymiotować mi się chce na te twoje gadanie o tabelce, skończmy już i będzie ok. Jeśli ci ulży skasuj mnie i viviii czy tam kogo chcesz i będzie ok :) miłego popołudnia, sorki ale nie chce mi się znów o tej tabelce gadać i denerwować. jak kogoś uraziłam to sorki,do później :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viviii to swietnie, ja marze o coruni:) ooo wpadl wsciekle glodny fifi musze leciec,papapa do jutra:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sory musialam to zrobic!! dopisujcie sie jak bedziecie wiedzialy co macie i niech sie skonczy temat tabelki ..NICK................WIEK......MIASTO.........TERMIN.... ........PŁEĆ kosiorakis...........32........Radom...........22.09.12.. ......syn i córa Rzodkiewa............27.......sl/Anglia..........7.10.12. ........SYN Moniś83...............28 ......Warszawa........14.10.12........SYN emachines.............29......Śląskie.............20.10 .12...... SYN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja odezwę się dopiero w poniedziałek bo rodzinka sie zjeżdża i pewnie nie będe miała kiedy do was zaglądnąć, tylko proszę nie wywalać mnie z tabelki hi hi. Trzymajcie się kobitki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taką oto rzecz przeczytalam "Według przesądów, 13 nie powinniśmy się kąpać, kichać, ani zakładać nowej koszuli. Nie powinno się także zaczynać żadnych nowych spraw i interesów" bo to przynosi pecha wiec dziewczyny dzisiaj idziemy spac brudne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O nie a ja już się kąpałam i kichałam ;) Dobrze, że koszulkę mam tą samą co wczoraj wieczorem ;) hehe Idę po kalafior bo już mi trochę mdłości przeszły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już miałam iść ale jak zobaczyłam wpis hehhehe to ja kichałam, kąpałam się i mało tego zmieniłam koszulkę :D extra nie ma to jak piątek 13 :D ale macie coś lepiej do poczytania, fajny jest tam kalendarz ciąży, ja sobie czytam ale patrzcie na to: http://www.edziecko.pl/ciaza_i_porod/1,79331,5834928,Chlopiec_czy_dziewczynka__Odgadnij_plec_dziecka.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytalam to kiedys i wychodzi z tego ze powinnam miec syna a jestem pewna na 99 % ze bedzie corka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ale się uśmiałam z tej całej tabelki :) No ale nie pomyślałyście, że czasem dziecko tak się ułozy i nie widać do końca ciąży co tam jest? Więc moje zdanie albo tabelka powstaje na nowo i każda się dopisuje ale znika na zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehhe ja to się pośmiałam, mi jak nic córka a chcę chłopca, że też owłosionych nóg nie mam bardziej , ehhhh to nic zamienię się z którąś z was :D tam gdzieś były propozycje ... no nic tym razem uciekam , do później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To u mnie się potwierdza: nie ruszam słodyczy włosy mi szybciej rosną mam bóle głowy i zimne stopy na "bank" będzie chłopiec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania pomyslalam, ale jak taka osoba wogole sie nie wpisze to bedzie mniejszy problem niz jak sie wpisze i znowu ja wyrzuca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wolsy mi rosna na potege, ksztaltu brzucha narazie nie zgadne bo go nie mam, spie na poludnie i wogole robie wszystko co tam napisane na chlopca, a bedzie dziewczynka ( przynajmniej tak mysle :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×