Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

Tusia ja mam podobną spacerówkę z coneco zrobie zdjęcie i też dodam :) Olka gratulacje pierwszego zakupu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co juz od południa wybieram sie ogolic a mi sie nie chce bo mam taki zarost na nogach ze szkoda gadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vivii - na alegro znalazlam ten wozek za fajna cene http://allegro.pl/3w1-wozki-x-lander-wozek-xa-2011-torba-5-kolorow-i2261021979.html mowisz ze sprawdzi sie on w terenie? eljotka - to twoja pierwsza ciaza? nie martw sie ze brzuszka jeszcze nie widac. ja mam zdjecia z pierwszzej ciazy z 19 tyg! i dopiero tam mam malutki brzuszek - stad jego pierwsze zdjecia. a co do jedzenia to ja wlasnie czekal na hamburgera z mcdonalda - maz ma mi przywiezc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie wstałam, wyspałam się i jest w miarę ok, mdłości minęły i można dzień zacząć mimo już 17 godziny :) My remont będziemy mieć kuchni, ale to uzgodnimy w tym najbliższym tygodniu z moim - bo już będzie. Ale to będzie zmiana podłgoi, malowanie, glazura no i meble, ale na zamówienie sąsiad będzie nam robić bo jest super stolarzem. Kuchnia marzy mi się w kolorze czerwonym ale zobaczymy. W sumie to mój rządzi, bo ja nie przepadam za gotowaniem a on uwielbia, więc to jego terytorium będzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz wydepilowana :) mam z glowy. na najblizsze 3 tyg. pozatym moj maly tez jest chory, ja i moj stary niestety tez, tylko my to epiej przechodzimy. siedze w domku i robie klientki tez w domku. na spokonie. ps. zjadlam dwie miseczki truskawe ze smietana i cukrdm, rewelacyjne byly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia ja mam białą błyszczącą z ciemnym blatem i jest super :) dodatki mamy czerwone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adza przypomniałaś mi o arbuzie. Od dłuższego czasu mam na niego wielką ochotę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to i ja pomyślę nad taką kuchnią Moniś, na razie szukam pomysłu na necie. A truskawki jadłam i ja :) ale tylko dwie sztuki, bo Julii zostawiłam jak już wróci ze szkoły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic za darmo, mówię do córki bo już wróciła z angielskiego : odkurz auto, bo A się załamie jak przyjedzie jaki syf w środku, a ona : za ile?? no i wydębiła 20zł , ehhhhh sama nie mogę posprzątać to jeszcze i bez kasy zostanę, :) no ale będzie czysto a ona zbiera na wycieczke w maju do Kielc ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ją zabiorę do kielc za darmo - pochodzę ze świętokrzyskiego :) Odbieraj te 20 zł! ;) Zdjęcia są - kuchnia nie jest duża, meble są ustawione literę C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff wlasnie wrocilam z dworku nasiedzialam sie na lawce az mi chyba pupa sie wklesla heheh ;) Leonka u mnie od mam ktore maja te wozki slysze same pozytywne opinie sama probowalam i jest ok ;) Kurcze tak sie cieszycie z remontow a my juz 2 rok budujemy dom i zostaje wykonczenie a ja mam dosc :( juz mnie nawet wybieranie kafelek nie cieszy ani nic hehe a moj sie nie wtraca bo mowi ze on tyle zalatwia na budowie i pracuje ze o kafelki czy kolor scian sie nie chce martwic i zistawia to mi ehhh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monis niestety kuchnie mam juz zamowiana u stolarza :) bo moj mi kazal juz w styczniu wszystko wymyslac bo u tego samego robilismy drzwi szafy wnekowe schody i zabudowe wiec musialam wszystko na raz:) najwiekszy problem mam z kafelkami do gornej lazienki narazie hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adza wszyscy mówili, że "ojej biała będzie się brudzić i wszystko będzie widać" ale naprawdę nie ma co narzekać. Bardziej widać plamy na piekarniku niż na szafkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam juz wogoe super :) kupilismy 3 lata temu pol domku na wiosce z podworkiem 18arow zednoscza psie pieniadze (jesli chodzi o okolice moje) i przed dwa lata moj azem z moim tata remontowali ten dom. od roku juz mieszkamy dom jest niepowtarzalny zrobiony na barowy styl polaczony z nowoczesnoscia a w lazince mam egipt i cala sciane w hierogrlifie ktora sama rzezbilam frezarko chyba z dwa tyg. :) tata moj ma firme budowlana i jest z zawodu stolarzem wiec nie ma fuszerki tylko mega oszczednosc:) teraz roobimy podworko i koncik dla dzieci. i tak siedze na allegro i szukam fajnych mebli dla maluchow szczeolnie dla starszego ale to jeszcze strasznie drogie jest a ja mniej pracuje mniej zarabiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adza to ty trochę jak mój mąż też chce robić wszystko sam :) . Sam zrobił półki do pralni, garderobę, szafy wnękowe, itp. Sami też położyliśmy panele - nic skomplikowanego ale długo to trwało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki, czy Wy macie zgagę. Mnie bardzo męczy wieczorami, bez względu na to co zjem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adza moj duzo sam robi i to jest mega oszczednosc :) ale po pracy siedzi caly dzien na budowie :( a jak ma dyzury to tez przed czy po wykorzystuje kazda chwilke ;) tylko malo go widze ostatnio :( ale cos za cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adza kurcze super tata stolarz :) faktycznie bardzo duuuuuza oszczednosc my za sama stolarke placimy 35 tys .... masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jezdzilam z nimi czesto... potem zimom mniej a jak doszlo do tego ze mieszkalismy juz tak, na pokoju z kuchnia i lazience tylko w reszcze domu byl remont to juz bylo ok. schody sie zaczely jak skonczyla sie praca a tu sie okazalo ze my nie potrafimy razem nic robic.. uczylismy sie od poczatku z soba przbywac... a teraz sa tego zblizania skutki :) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak zycie calkiem inaczej wyglada jak zaczyna sie prawdziwe zycie i jego proza ;) Ale widac po ciazy ze sie dotarliscie hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20zł mniej, no niestety zaliczka wpłacona,więc tak czy siak jedzie córcia do Kielc. Ale spoko,następnym razem skorzystam i ci ją podeślę Moniś83- tylko ona dużoooooooooo gada. hihi graga fajny brzusio masz już :) w ogóle obejrzałam brzuszki i niektóre macie już widoczne, fajnie :) ja to nie widzę w swoim różnicy bo brzuszka troszkę miałam już, może bardziej okrągły się robi,ale wielkość ta sama. Moniś83 bardzi fajna kuchnia, ja to chcę czerwoną ale też błyszczącą i może z dodatkiem właśnie białego :), ale pokażę swemu, bo mebelki masz fajne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze machnelabym sobie wlosy na rudo ... tylko tak przed slubem boje sie kombinowac a i kolor troche bedzie trzba sciagac ale chyba po slubie sie juz nie opre;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie była burza, deszcz, grzmoty i pioruny - woowwww pierwsze w tym roku :) a jak ciepło na dworze bo nawet wyszłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×