Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

Właśnie ja czekałam na ten II trymestr bo niby mniej zagrożeń itd. I mam się poczuć lepiej :) No i mam nadzieję,że jak tyle leżę i naprawdę oszczędzam się to i ten krwiak się wchłonie jak najszybciej. Bardzo bym chciała :) ania_k26 a jak u ciebie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie zobaczyłam na tablicy przylotów,że samolot mego kochanego faceta jest opóźniony i już mnie jakiś nerw złapał :( boję się latać choć latam samolotami,ale gorszy stres mam jak ktoś leci. A tu jeszcze pisze,że opóźniony - na razie 25 minut ale to i tak dużo !! hmmm nerw już się włączył i taki niepokój,że może coś tam nie tak ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazdrosze wam ze juz czujecie ruchy malenstwa ja jeszcze nic czasem sie kłade bez ruchu i mysle ze moze cos poczuje ale niestety nic:-( wczoraj w H&M nie mogłam sie oprzec i kupiłam sliczny komlecik dla malucha czapka body spioszek i skarpetki w kolorze białym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia jestem czytam was ale nie udzielam się bo i tak nikt mojej nieobecności nie zauważył ale miałam ochote Ci napisać ponieważ ostatnią miesiaczkę miałaś prawie jak ja 21 styczeń i u mnie według miesiaczki i usg termin porodu się zgadza i jak to lekaż w piątek powiedział zaczynamy 2 trymestr :) No i chyba syn będzie choć jak to powiedział to jeszcze wczesny etap wiec się nie nastawiać na 100%. Wczoraj się strasznie źle czułam wieczorem mdłości straszne i targało żołądkiem. mamusia nie denerwuj się wszystko jest ok mąż za parę godzin będzie obok Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na jakie i z jakiego lotniska leci Ja prcuje na londynie gatwick i tu opoznienia normalne po prostu i zabral moze samolit za pozno i dlatego albo slabe wiatry to tez moze napmieszac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luton - Warszawa Okęcie, wiem,ze moga byc opóźnienia ale moja wyobraxnia podswiadomie działa. I tak długo czekam na to by choć przez 2,5 tyg pobyć razem, bo potem az na poród przyleci - jak zdąży :) więc nie dziwcie się,że już panikuję... ania_k26 właśnie już wiem,że II się zaczął-dziewczyny mnie uświadomiły :)fajnie. No u mnie z tym synem tak samo, więc nie nastawiam się bardzo, choć mi dziś śniła się dużaaa córeczka :D hihihi no a jak twój krwiak ? czy co to ??? rzodkiewa pracujesz na lotnisku?? ale ci fajnie :D a jako kto ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firma sprzedajaca pieniazki i zajmujemy sie miedzynarodowymi tranferami waluty oraz bankingi dla firm , sklepow i lini lotniczych pracujacych dla lotniska .. Oprovz tego 24 bankomaty i maszyny do rozmieniania poeniedzy na drobne .. Dlugo bym mogla opowiadac.. Praca interesujaca ale ze wzgledu ma to ze lotnisko pracuje caly rok my tez na zmiany piatek swiatek w zaleznosci jak zmiany wypadaja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to faktycznie opcji wiele, pracy też :/ a ja tu myślałam,że ty może gdzieś spokojniej sobie siedzisz, i odprawiasz pasażerów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na szczescie zadnej pracy z klientem ewentualnie jak trzeba wyjsc na kantor a mamy ich 12 tutaj :) ... Haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jakoś myję, więc jest ok :) ale różnie to może być,mówiłam,że wymiotów nie mam, a mam od kilku dni, więc i z myciem zębów może być róznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia ja mam ten problem więc moje mycie zębów wygląda super szybko jednym słowem byle jak ale nie dam rady dokładniej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja wlasnie tez.. od poczatku nie mialam zadnych wymiotow a teraz szybko musze myc zeby bo inaczej jest zle.. a od paru dni strasznie puchna mi nogi i co najdziwniejsze dlonie tez i swedza jak diabli nie wiem czemu.. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milej nocki mamuski:) ja nie mam wymiotow naszczescie.teraz tylko znowu trohe zmeczona jestem a tak to jest ok. i tylko ta prawa noga mnie boli czy siedze czy leze czy stoje... i wiecie co wyszedl mi ogromny zylak i to on tak boli :( ruchy juz czuje bardzo mocno szczegolnie w nocy jak wstawalam do mlodego bo mial zle sny... super sie zapowiada nie powiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam....ja dziś mam wizytę....ciekawe.....dopiero o 20:( he co do mycia zębów to już pisałam że mam problem całą ciążę...ledwo wkładam szczoteczkę do ust już odruch.....;) więc tez byle jak i kpiłam płyn do płukania....żeby lepiej gębę odkazić;)wizyty u stomatologa tez zawieszone bo niby jak...? moja siostrzyczka mówi że takie objawy są na dziewczynkę a u mnie zanosi się na chłopca;)zobaczymy czy dziś coś doktorek wypatrzy;) pozdrawiam w deszczowy poniedziałek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam rowniez! u mnie za oknem piekna pogoda:) slonce swieci, cieplutko:) w nocy padal deszcz wiec mam nadzieje ze w dzien juz bedzie ok. nie wiem co z ta moja waga- ostatnio pisalam ze za duzo kg przybylo.w srode wazylam 65,2 (w ciagu dnia i wieczorem), wczoraj rano 63,9 a dzisiaj rano 63,3:) moja waga wariuje:) zwaze sie wieczorem i zobacze co pokaze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazdroszcze dziewczynom kotre czuja juz ruchy malenstw:) ja jak sie poloze to wczuwam sie w brzuch czy tam cos przypadkiem nie bulgocze:) chyba nic jeszcze nie czuc....jak juz cos to chyba jelita mi rewolucje robia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) ja już swego mam przy boku, znaczy się wszyscy już są na miejscu !! Julka w szkole już, A śpi, a ja piszę tutaj bo już spać coś nie dam rady :/ Trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny co mają wizyty. Piszcie później co tam i jak. Może teraz nie będę za wiele pisać ale na pewno czytać :D U nas dziś zapowiada się ładna pogoda, ja wczoraj zaczęłam 14tc HURRRAAAA i tym samym jak mi tu mowią II trymestr :) czuję się różnie, zwłaszcza rano, bo śniadanie, tabletki i nie zawsze jest ok, czasem śniadanko ląduje w kibelku. Co do wagi, to radziłabym ci wybrać jedną porę - ja ważę się zawsze rano,po przebudzeniu i wypróżnieniu. Wiadomo wieczorem, to już cały dzień coś jadłaś itd to i waga większa. Weekend był piękny to i nieodzywało się za wiele na forum, ale może dziś już będzie nas więcej :) Monis, Inga - jak wy tam się czujecie? I cała reszta , piszcie co u was, bo ja to sie martwię,jak kogos dłużej nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewcyna ale rano nie chciało się wstać do pracy....:( Mamusia fajnie że masz już swojego przy sobie, ja ze swoim też dość długo żyłam na odległość więc wiem co to znaczy i jak się człowiek cieszy kiedy w końcu jest się razem:-) Dziś jadziemy złożyć wniosek o kredyt na spłatę pozostałej części za mieszkanie, remont i jeśli się uda to jszcze jakieś 30 tys chcemy wziąć więcej żeby wpłacić na lokatę. Niestety w naszym kraju trzeba jakoś zabezpieczyć sobie przyszłość, bo do 67 lat nie wiem czy będę pracować a państwo rzuci 500 zł emerytury i jak za to wyżyć:-(?? Trzymajcie kciuki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez juz wstalam dwa prania zrobilam rozwiesilam stare zbralam , zmywarke opruznilam, zaladowalam nowa i bede sie brac za pozadki w szafie. polowe wyrzuce bo po pierwsze juz pewnie sie nie zmieszcze, po drugie wiekszosc moich kreakcji nie bedzie juz pasoac mamie z dwojka dzieci :) milego dnia. my dzis z mlodym dalej w domu bo choroba nie przechodzi.... dwie klientki o 13 kaska znowu wpadnie, odkladam systematycznie choc mnie ciagnie na zakupy :) dlategoz jednej strony ciesze sie ze nie wiem cotam nosze bo juz bym tych oszczednosci nie miala... a kiedys to juz sie u mnie ocieralo o zakupocholizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny u mnie dzisiaj piekna pogoda az sie spac nie chce zreszta co po mnie widac bo na nogach jestem od 5 hehe. Mamusia u mnie od 2 dni tez 14 tydzien:) Dzisiaj moj Pietrucha konczy 24 lata wiec pewnie gdzies sie wieczorem wybierzemy:) Buziole dziewczyny trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty:) Jeszcze dziś tu napewno zajrze;***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) a myślalam, że z myciem zębów tylko ja mam problem (tylko rano, wieczorem jakoś mniej). Ogólnie nie mam mdłości, ale przy myciu mi niefajnie... próbowałam róznych past i podobny efekt. Przy poprzedniej ciąży też tak mialam, nie pamiętam kiedy mi przeszło. pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny:) U mnie niestety pada deszczyk czekam az przejdzie żeby tego mojego łobuziaka wziąc na spacer. Co do mycia zebów to miałam tak w pierwszej ciązy i mam teraz ledwo szczoteczka wyląduje w ustach a juz mam odruch wymiotny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się :) U mnie też zimno i mokro...siedzę w łóżku przed tv i się trzęsę z zimna. Nie pamiętam już, kto dokładnie dziś ma wizytę - ale mocno trzyma kciuki i czekam na relacje. Mam do Was śmieszne pytanie :) Czy Wy też się tam szybko męczycie? Nie mówię tu o jakimś wielkim wysiłku, ale ja np. zmęczyłam się wczoraj niesamowicie podczas mszy, nie mogłam śpiewać, brakowało mi tchu i serce mi przyspieszało :) Opuszczałam co 2 zwrotkę :) Dorzucę jeszcze, że mam ten sam problem przy szczotkowaniu zębów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. U nas za oknem ładnie, ale chyba zimno. Ja dopiero wstałam, a tu czytam, że dziewczyny już pranie zrobiły, OMG :) Ja tam nie mam problemów z myciem zębów, chyba tylko raz mi się zdarzyło, że musiałam szybko do kibla biec w trakcie.. Ostatnio włączyła mi się znowu faza spania. Co się położę, to zasypiam.. Dziewczyny czy któraś może ma alergię na trawy? Zawsze chodziłam do rodzinnego po tabletki. Z 3 lata temu miałam roczne odczulanie, ale tylko gorzej było i w sumie z roku na rok jest coraz gorzej i już martwię się bo pylenie zaczyna się w drugiej połowie maja :( Pss.. ale mam dzisiaj bulgowanie w brzuchu. Pewnie to nasz Kubuś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, nie bylo mnie przez weekend, ale mialam okropny humor, caly czas sprzeczalam sie z mezem, jestem jakas rozbita, jak mam mu wytlumaczyc ze hormony mi szaleja i wybucham czasem bez powodu o głupoty? on chyba tego nigdy nie zrozumie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×