Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

A co do wymiotów to zauważyłam że nasiliły się po tym jak zaczęłam zażywać Falvit mama i coraz bardziej jestem przekonana że coś mi nie pasują Za tydzień mam wizytę u gin to popytam może mi je zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulka, też bardzo fajna kuchnia, no to jak nic, przekonana jestem do czerwieni z jasnym :D No i o ile nie mylę się to dziś mamy dzień urodzinowy - olka25ul obchodzi 25 urodziny - tak mi pokazuje na FB - więc jeśli tak, to wszystkiego najlepszego :) !!!! ćwierć wieku za Tobą - o ile waszych nicków nie pomyliłam, bo czasami mam problem, która to która jeśli chodzi o FB :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś wstawałam kilka razy w nocy, bo miałam wrażenie,że śpiąc na brzuchu przygniatam dzidzię :/ jakas faza mi się włączyła. I teraz córcia wstała już i pojechała z dziadkiem na zakupy - kupić wędkę dla kolegi na urodziny, bo idzie w poniedziałek. Ja tu ledwo widzę na oczy a oni już na zakupach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek A ja juz w pracy .. Zimno na dworze ale fajnie bo juz jasno bo ja sie boje ciemnosci.. Stara dupa...!!! Mnie tez zgaga czasem daje znac ale bardzo rzadko pije wtedy zimne cos wode albo mleko i przechodzi.. A i co wtstaje rano mam wrazenie ze brzuch wiekszy i wiekszy ludzie juz widza w pracy moja mala kuleczke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey, ja już w pracy niestety, ale mi się wstać dzisiaj nie chciało. Agulka - w ciąży z Konradem też mdliło mnie po falvicie, zmieniłam witaminki i wszystko odeszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzodkiewa to my obie takie biedne, pracować dzisiaj musimy. U mnie przynajmniej słonecznie i ciepły dzionek się zapowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co u tu w uk tez chyba bedzie slonecznie ale rano zimno a ja z niedopieta na brzuchu kurtce toi zmarzlam ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas piekny, cieply dzien. ide zaraz na ogrodek :) co do zgagi - to mialam w pierwszej ciazy pod koniec i najbardziej meczyla mnie w nocy. pomagalo spanie z wyzej ulozona glowa. mamusia - ja mam czerwona kuchnie z polyskiem. dodatki srebrne - uchwyty i blat i wyglada super - przynajmniej jak dla mnie :) :) odliczam dni do wizytu - jeszcze prawie 2 tyg!!! jak ja wytrzmam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz cieplutko otulać Mateuszka :) Ja to w ogóle mam tak, że szybko marznę. Poza tym pracuje niby za biurkiem ale w części hali zaadaptowanej na biuro i tu jest wiecznie zimno. Teraz jak przychodzę do pracy to muszę zakładać dodatkowe rzeczy żeby nie zmarznąć. Normalnie darmowa krioterapia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leonaka- ja mam wizytę w poniedziałek, niby dzidzie szaleją na całego i cieszę się, że znów je zobaczę, ale im bliżej, tym niepokój ogarnia mnie większy. Też tak masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:-) Ja już po drugim śniadaniu:-) mój wychodził o 6.00 do pracy i wstałam razem z nim, przekąsiłam coś i siedziałam przed telewizorkiem, no i teraz znowu głodna się zrobiłam, kurcze od jakiegoś tygodnia mam takie napady głodu że mogłabym jeść wszystko co mam pod ręką...oprócz słodyczy bo coś mnie do nich nie ciągnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś dostałam śniadanie do łóżka :) Sałatka z pomidorków obranych ze skórki ze szczypiorkiem. Jadłam jak kurka, żeby brzusio nie marudził ale i tak nic to nie dało. Krzyknęłam do męża żeby mnie ratował i wziął tacę bo musiałam biec do łazienki. No i PO śniadaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC DZIEWCZYNY ;) a my dzisiaj z racji soboty mamy lenia i jeszcze w lozku lezymy ;) ale zaraz trzeba wstac :( slonko za oknem praie 15 stopni wiec dzisiaj pewnie tez pol dnia na placu zabaw spedzimy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Współczuje Moniś, naprawdę:-(Ja od początku ciąży miałam jedynie mdłości i strasznie mi to dokuczało, a co dopiero wymioty:-( wyobrażam sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania3107 ja już myślałam, że się skończyło bo przez 3 dni nic się nie działo ale jak widać to jeszcze nie koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie tez już na nogach jestem Jakieś śniadanko trzeba zjeść i nie wiem co dalej Nic mi się nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi przeszły mdłości odkąd zaczęłam brać witaminki, a biorę Prenantal Complex, ponoć łagodzi poranne mdłości, kto wie może i na mnie zadziałało:-) Może Tobie Moniś też potrzeba jakiś innych witaminek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania3107 biorę te same - na mnie nie działa :) Ja z mdłościami nie mam problemu - mi od razu chce się wymiotować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż ma dziś imieniny - dzwonili jego rodzice z życzeniami. Życzyli mu żeby Monisia się dobrze czuła :) hehe takie bardzo dla męża życzenia. Mąż przyszedł powiedzieć mi, że pierwszy raz dostał takie życzenia "nie do siebie" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosiorakis prosze mi tu nie straszyc..!! :p zobaczysz jak przyjdzie bol porodowy to bedziesz chciala jak najszybciej urodzic :) tak slyszalam .. Ja osobiscie chcialabym mateuszka juz tuluc i calowac :) niunke mala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz tez na nogch nawet jedna klientke juz zrobilam :) i zarobilam... trza odkladac na meble dla mlodego. dzis chyba robie generalke w pokoju mlodego. sniadanko i lece robic :) milego dnia kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja mam pytanie z innej beczki moze znacie jakis dobry plyn do kabiny prysznicowej bo ja kupuje w OBI płyn jest swietny tylko ze kosztuje 30 zł własnie mi sie skonczył i musze jakis kupic wolalabym cos tanszego ale zeby tez był dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kosirakis - tez mam tak ze im blizej wizyty tym nerwy wieksze. zazdroszcze ze czujesz ruch wiesz ze jest ok. ja jeszcze nic nie czuje i stad chyba wiekszy stres:( monis - wspolczuje. moje wymioty skonczyly? - mam nadzieje - sie kilka dni temu i oby nie wrocily!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie ja tez bralam falwit mama bo lekarz przepisal ze wzgledu na anemie i tez po nim rzygnelam kilka razy a teraz nie biore bo sie dobrze czuje i mnie juz nie mdli.. Cos w tym jest..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×