Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

Agulka1976 każdy organizm jest inny więc myślę, że nie powinnaś się martwić, najważniejsze że dzidzia się zdrowo rozwija a na dodatkowe kilogramy jeszcze ponarzekasz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dzis rano obudzilo mnie straszne kolatanie serca, tak bilo ze myslalam ze wyskoczy, pierwzy raz mi sie to zdarzylo, miala ktoras tak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleksandra ja nie należe do osób szczupłych ... dziwi mnie to ze brzuch rosnie a waga stoi w miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eljotko ja tak mam ...byłam nawet u kardiologa Leki będe brała na to ale dopiero po konsultacji z ginekologiem Ale u mnie to jest taka sytuacja ze ja tak mam juz z 10 lat takie tetno ,badań tyle miałam i nie wadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja 1 raz tak mialam az sie przestraszylam, nie wiem co zrobic bo chyba jakis powod tego musi byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie gotuję zupę brokułową. A na drugie danie krokiety z mięsem i z jakąś surówką. I już . Więcej mi się nie chce... Zrobiłam dwa prania, czekam aż córcia wróci to mi zniesie na dwór i wywieszę. Katar uspokoił się, pewnie rano jutro znów to samo będzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez to przeczytałam, od początku do końca i w zasadzie mam to gdzieś. Po prostu lepiej uważać co się pisze, nawet na naszym topiku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja se z nimi troche pogadam, bo smieszne te ich niektore wypowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale niespodzianka! Przed chwilą odwiedziła mnie w pracy koleżanka z którą pracowałam z maluszkiem... pisałam Wam wcześniej o niej.. miałam ją odwiedzić ale musiałyśmy przełożyć wizytę no i okazało się że ona prędzej mnie odwiedziła w pracy niż ja ją w domu ;) Maluch wczoraj skończył miesiąc... jakie to jest maleństwo szok :) A koleżanka zachwycona rolą mamy i całą otoczką ;) Aż mi się udzieliło i pozytywnie mnie nastawiła na wwszystko włącznie z porodem ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a do Pani piszącej pod pomarańczowym nickiem nie szukaj taniej sensacji. Każdy temat jest po to żeby móc się w nim wypowiedzieć... nie uważam żebym napisała coś złego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. Ja tylko na momencik. jestem u rodziców :) Byłam u alergologa i co mi powiedział.. że tylko mogę wapno brać i to ogólnie jak najmniej.. żadnych leków.. ewentualnie sterydy do nosa, ale że leci mi krew więc odpadają.. dał mi jakąś maść do nosa, ale nie pamiętam chwilowo nazwy.. więc każde tabletki stwierdził, że nie są bezpieczne.. a razie duszności mam się zgłosić bez kolejki.. kurde wiecie co dziewczyny, zaczynam myśleć, że lepsze by było prywatne forum, jak któraś na początku kiedyś chciała.. nie wiem dlaczego tak się dziewczyny uczepiły naszego topiku :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez o tym pomyslalam, raczej juz jest nas sporo stalych a takie wrednisie zazdrosnice tylko zakłocaja wewnętrzny spokój:) po co maja czytac o czym piszemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natal_ie dobrze,że napisałaś o swojej wizycie. Ja przeczekam jakoś z tym katarem, nie ma wyjścia. Taki los alergików. Nha dobrze,że przekonujesz się powoli, jeszcze będziesz dobrą mamą. eljotka olej se tamten temat i tyle. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia :) przekonywać to się nie muszę raczej... tylko dobrze kiedy ktoś rozwiewa moje pewne obawy, które z resztą z pewnością ma każda przyszła mama;) Tylko one zaprzątają czasami moją głowę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nata_lie..chodzilo mi o natke pietruszki.. wrocilam od lekarza i wszystko ok....ale plec jeszcze nieznana...za 3 tyg. mam znowu termin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nha może źle to ujęłam :) ale spoko, bo najpierw pisałaś,że męczą cię rozmowy na ten temat, i chodziło mi o to że się przekonasz do tego wszystkiego - nie mówię,żeby non stop o tym gadać :P no i fajnie,że koleżanka ci opowiedziała co nie co :) mala fu co dzidzia się odwróciła ?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie nie chce....gin mi powiedziala, ze cos tam miedzy nogami przez sek. widzial;), ale nie jest pewna, wiec niechce mi teraz mowic...nastepna wizyta 19.06...i moze wtedy bedzie cos wiecej widac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zrobiłam racuchy z kefirem....i bananem.....mmmm pycha.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Racuchy... pyszności :) Dzidzia coś szaleje w brzuszku - co chwilę czuję pukanie. Zmykam teraz na obiad bo po porannej rewolucji wchodziły mi tylko lody - może teraz uda się coś przemycić do brzuszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja chciałabym wyrazić jeszcze opinię o tych dziewczynach z podlinkowanego topiku. Jakie trzeba prowadzić nudne życie żeby śledzić topiki które ich nie dotyczą. Jeszcze rozumiem jak ktoś ma rodzić na przełomie to śledzi lub uczestniczy w dwóch wątkach, ale czytać wszystko co się nawinie??? To tak jakbym ja czytała topik mam dzieci 10 letnich, 2-letnich, o alkoholiczkach i jeszcze o księgowych.... :P mało tego, komentował jeszcze gdzieś indziej o czym piszą i po co :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze powiedziane, uwierzcie mi ,że to minie, zaraz znajdą sobie inny topik. A jak komuś przeszkadza to niech nie czyta :D Monis u mnie tez dzidzia fika, raczej o tej porze zawsze śpi a tu proszę bardziej czuję ruchy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny najlepiej nie komentować, to może znajdą sobie innego kozła ofiarnego. Wyśmiewają nas, że za dużo piszemy.. ech :) :) :) No, żebym ja miała takie problemy w życiu :) Ale tak jak w pracy, w szkole znajdą się wredne osoby to i w internecie tym bardziej. Olać to :) Mój szkarbek odzywa się jak położe się na moment na plecach, zapewne protestuje że mu ciasno. Ciekawe jak tam vivii na wizycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak bo już po 16... A która miała mieć wizytę o 11? Chyba nic nie pomieszałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dobrze pamietam to mala fu, ale już wróciła. ale wydaje mi się, że jeszcze któraś miała wizytę. Moniś a Ty kiedy masz następna? Kupiłam glukozę tak w ogóle, bo u nas laboratorium nie posiada, myślałam, że to w płynie a to w proszku 75gram. przerażające :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak dziś chyba też kilka ma wizytę. A co do leżenia na plecach to łapię się na tym ,że wieczorem kładę się spać na boku a wstaję i tak na plecach, wiem,że to nie za bardzo chyba dobrze... Ale jak tu się w nocy pilnować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Następną wizytę miałam mieć 18.06 ale zobaczyłam w grafiku, że przyjmuje w innej placówce a ja mam tam prawie godzinę drogi. Więc umówiłam się na 20.06.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×