Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

Hej dziewczyny:-) Wczoraj byłam na USG 3D, nie napisze wymiarów bo jestem w pracy a nie wzięłam kartki od lekarza, w każdym bądź razie powiedział że wszystko ok, serce bije jak dzwon, wymiary prawidłowe no i na 100% chłopak:-)Dostałam płytkę z naganiem i zdjęcia niestety mało widoczne bo Mały cały czas zasłaniał sie rączkami i dodatkowo ułożony głowkowo, chyba się wstydził i nie chciał pokazać:-D tak mnie lekarz wymęczył że wczoraj brzusio bolał po tym badaniu, ale dzis już ok:-) Dzisiaj czeka mnie jeszcze wizyta u mojej lekarki o 18.15 a później idę na mecz do knajpy więc zapewne relacje zdam dopiero jutro:-) acha, wczoraj przyjechała teściowa , której nie widziałam ze 2 lata bo siedzi non stop w Niemczech, ehhh... pewnie trochę u nas zabawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Zaraz zmykam na badanie glukozy fuj Adza nie całkiem doczytałas bo nie wszystkie wizyty wczorajsze były az tak udane Odezwe sie jak wróce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulka, jakoś będzie to wszystko, nie myśl negatywnie, poczekaj na jutrzejszą wizytę. A dziś trzymaj się tam jakoś , jakiejś ławki :P Adza, co do twego samopoczucia to ja też mam czasami takie dni gorsze, a wóżki, łóżeczka po prostu popatrz na allegro a potem przejedź się do jakiegoś dziecięcego sklepu. Jeszcze masz czas , także spokojnie :) Ania3107 to fajnie,że wizyta udana. No teściowa jest, to fajnie jeśli spoko kobietka :) gorzej jak szuka zaczepki :P Idę na śniadanko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulka, jakoś będzie to wszystko, nie myśl negatywnie, poczekaj na jutrzejszą wizytę. A dziś trzymaj się tam jakoś , jakiejś ławki :P Adza, co do twego samopoczucia to ja też mam czasami takie dni gorsze, a wóżki, łóżeczka po prostu popatrz na allegro a potem przejedź się do jakiegoś dziecięcego sklepu. Jeszcze masz czas , także spokojnie :) Ania3107 to fajnie,że wizyta udana. No teściowa jest, to fajnie jeśli spoko kobietka :) gorzej jak szuka zaczepki :P Idę na śniadanko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm... a jak mówiłam o tym prawym boku to co niektóre mnie zwyzywały mamusia - jeśli leżysz na prawym i nie czujesz żadnego ucisku i nie kręci ci się w głowie to jest ok ale spróbuj przez jakiś czas poleżeć właśnie na lewym, bądź w ciągu dnia na pół lężąco - jestem ciekawa czy dzięki temu nie poczujesz się lepiej wszystko i tak zależy od ułożenia dziecka ta żyła o której mówiłam i inne tu wcześniej pisały to jedna z głównych żył która dostarcza tlen i pokarm dziecku więc jeśli mam wybór to wolę spać na lewym u mnie przełom 20/21 tygodnia brzuszek już widać powoli jutro mam wizytę u gin. witaminy działają i są świetne mam mnóstwo ubranek dla dziewczynki po siostrze - i chyba oddam je którejś z moich koleżanek jeśli okaże się chłopiec :) bo wszystko jest różowe w kwiatki lub motylki mam już łóżeczko drewniane szczebelkowe z materacem KOKOS - GRYKA bo najlepsze laktator, przewijak i cały karton zabawek, pozytywek i karuzel wieszanych na łóżeczko wózka jeszcze nie mam przyjemnego tygodnia wam życzę kobiety mamusia - ja też namiętnie pochłaniam truskawki ze śmietaną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowe przedszkole.,.,
dziewczyny - już wam pisałam odnośnie spania. Nie nakręcajcie się tak, to jest niealne, żeby leżeć tylko na lewym boku i na tym etapie ciąży nie ma takiej potrzeby! .Na lekarza, który by mi powiedział, że innych pozycji zakazuje, raczej spojrzałabym dziwnie. Z resztą róbcie jak chcecie. To jest zalecenie i to w ostatnich 2 miesiącach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agussa, Graga gratulacje synków i super, że wszystko ok :) Agusia trzymaj się na glukozie :) Właśnie ja tez mam termin co Graga wiec będę porównywała wyniki hihi :) Adza spokojnie ja tez nie śpie na jednym boku nie da się tak ja generalnie śpie raz tak , raz tak i na plecach u mnie jest tak, ze jak mnie coś zaczyna boleć to zmieniam pozycje i już. fakt często jak leże na plecach za długo potem mi duszno ale nie tak aby panikowac zmiana pozycji i już jest ok. Ja generalnie też wcześnie wstaje ale raczej najpierw zajmuje się synkiem lub Madzie do szkoły szykuje jak idzie ( teraz 2 dni ma wolne w zwiazku z powtórnymi badaniami) więc nie piszę tak wczas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agulka wiemtylko ze nie chce tu juz pisaco zlych wynikach, mysole ze nie ma sie co martwic u mojego wczesniejszego tez bylo serduszko nie rowne i co do czego zdrowy jak dzwon. n ieraz aparatura gubi puls potem nakrecaja biedne ciezarowki. bedzaie dobrse. napewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No z tym spaniem to porażka, popytam też swoją gin. No w ciągu dnia, staram się chodzić trochę, siedzieć i tak jak mówisz swinkaPiggy na pół leżąco bo nie do wytrzymania jest leżenie w dzień i noc na jednym boku, dosłownie, ja tak nie dam rady mimo chęci wielkich. Jak leżę na prawym jest ok, tylko zaraz zmieniam pozycję. No nic, no jakoś przecierpię :D Nakręcać się tez nie będę, bo myślę,że nasze matki, babki to tam nie wiedziały nic na ten temat i spały jak się dało :D :P :D A truskawki ze śmietaną właśnie sobie zrobiłam :D hihihi ale takie już ze swojego ogrodu, to nie boję się o wysypkę czy coś :) a mój maluszek uwielbia chyba, bo jak zjem to mi tam tańczy :D jedyny sposób żeby dzidzia odezwała się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem ...o 10 znów ide na pobraniew i o 11 nie było tak źle ,wypiłam;-) Tylko teraz troche mi znów duszno jest Co do tego spania to tak zapytałam go z ciekawości Lekarz niby dobry ,certyfikaty itd ale jeszcze swojego ginekologa popytam co jak A co do serduszka to martwię się dlatego ze moja córka ma wadę serca ,ja mam silna arytmie ,po kardiologach jeździmy wiec boje się że jest jednak coś na rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulka do domu mogłaś przyjść? Ja jak miałam w poprzedniej ciązy to siedziałam na korytarzu te 2 godziny. Agulka rozumiem Twoje nerwy skoro u córki sa problemy z sesrduszkiem i u ciebie ale jeszcze póki ostatecznych wyników niema nie denerwuj się na zapas a my mocno zaciskamy kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogłam wrócić do domu Cytryny niewiele może z pięć kropelek ale bez tez bym wypiła Teraz mi sie odbija , duszno mi ale nie wiem czy po tej glukozie czy dlatego że ciepło jest Panie z laboratorium patrzały na mnie z niedowierzaniem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) ja sobie leze poscielilam tylko lozko i jem sniadanko:) kolejny dzien lenistwa:) ciesze sie ze wizyty udane . Agulka a z tym serduszkiem to napewno nic powaznego i lekarz cie pewnie uspokoi na wizycie:) mnie strasznie bola plecy ale po za tym czuje sie super i mam nadzieje ze w poniedzialek na wizycie lekarz mi odstawi te tabletki:) Buziaczki;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odważna z ciebie bestia :D Ja pewnie spanikuję tam, hehe najgorzej,że obawiam się,że mogę mieć ta cukrzycę ciążową :( ale to później będę się martwić, teraz przede mną połówkowe...stres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu wiesz jak to jest każda nieprawidłowość to zmartwienie niestety A to nie taka arytmia że serce za szybko czy za wolno bije tylko rytm regularny i w równomiernych odcinkach czasu takie skurcze dodatkowe Ja co się nie znam na tych sprawach wysłyszałam to zanim lekarz powiedział że jest nie tak Mój mąż zreszta też widziałam przerażenie na jego twarzy Ale zobaczymy co kardiolog powie zrobia echo i bedzie pewnie wiadomo co i jak Obawiam sie zeby to nie była jakas infekcja wewnatrzmaciczna wtedy serce tez szaleje Ciesze sie ze u innych dziwczyn ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki, wróciłam od rodzinki :) Fajnie było pobyć z kimś innym. Codziennie spotkania ze starymi znajomymi... Ale plecy odmawiają posłuszeństwa i po każdym takim wypadzie musiałam leżeć. Co do dużego brzucha to jeden znajomy jak mnie zobaczył to powiedział: "Już niedługo rodzisz?" Także u mnie brzusio wielki :) Jak będą mierzyć brzuch to u mnie naprawdę jest co. :) A od, którego tygodnia położna mierzy brzuch? Powiem Wam dziewczyny, że mam biegacza w brzuchu :) Szaleje niesamowicie. Wczoraj wieczorem tak obrywałam po pęcherzu, że nie mogłam wytrzymać. Zaczęłam dotykać brzuch i znalazłam wybrzuszenie, nacisnęłam delikatnie i urwis uciekł wyżej :) Co to będzie pod koniec ciąży?! :) Graga ja już wiem, że każdy lek będę konsultować z ginekologiem. Ale to prawda, że najbezpieczniejsze antybiotyki dla kobiet w ciąży to pochodne penicyliny. Agulka miejmy nadzieję, że serduszko się unormuje. A jeżeli chodzi o wyprawkę przywiozłam od mamy wielki worek ubranek i leżaczek. Muszę się zabrać za ponowne przeglądanie i dokupić jeżeli coś brakuje. Szukamy teraz wózka. Ale jak pisałam wcześniej używanego. Myślałam o x-lander lub maxi cosi ale koleżanka, z którą się widziałam w niedziele powiedziała, że będzie sprzedawała mutsy 4rider (gondola i spacerówka). http://www.tosia.pl/sklep/product/p/726/mutsy,4rider,single,spoke,-,next.html# No ale jeszcze nie wie za ile. Widziałam ten wózek - wygląda jak nowy więc jak tylko nie zaszaleje z ceną to taki będzie miał Tadeusz :) Muszę w tym tygodniu zrobić obciążenie glukozą - może być źle ze mną. U mamy skusiłam się na malutki kawałek sernika i potem cały dzień było mi niedobrze :( Weszłam dziś na wagę prawie 2 kg więcej w przeciągu 2 tygodni :/ chyba przesadziłam z lodami :( Wizyta u ginekologa w przyszłą środę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posiedze roche z wami:) Ja sie o cukrzyce jakos nie boje co kilka dni sprawdzam cukier i jest w normie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) ja mam pytanie odnosnie lozeczek turystycznych Chce kupic takie dwupoziomowe np to http://allegro.pl/modne-lozeczko-turystyczne-kojec-od-kidsplay-i2386676440.html To lozeczko planuje jako drugie na dole w salonie bo wiadomo takie normalne szczebelkowe, drewniane w sypialni. Wiec nurtuje mnie czy musze dokupowac do niego materacyk czy moze wystarczy to co oferuja z lozeczkiem ???? Pewnie zdazy sie ze dzidzia bedzie spala w nim - zycie samo pokaze- ale jak to wychodzi z waszego doswiadczenia ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej;) Uaktualniam tabelkę bo wybrałam imię dla Mojego maluszka ;)) NICK...............WIEK..........MIASTO...........TERMIN.. ........PŁEĆ kosiorakis.....32.........Radom...........22.09.2012 . .....SYN i SYN adza1987.....24.........Słubice..........25.09.2012. ......SYN nata_lie.......25........Z.Góra...........29.09.2012 .......Kubuś dotiuszka.....31.........lubelskie........10.12...... ........córka Viviii...........27.........śląskie..........02.10.2 012........MAGDALENA Dianakarina...28.........warm.maz/Anglia 7.10.2012......SYN Rzodkiewa....27.........sl/Anglia.........7.10.2012. .. .....SYN Diana..........26.........Rzeszów..........7.10.2012... .. ..CÓRECZKA maryjka.......35.........Kraków...........7.10.12....... ....córeczka klara.klara....37.........mazowieckie....10.10.2012. ......SYN Marla..........31.........mazowieckie.....13.10.2012 .......ANTOŚ Moniś83........28 ........Warszawa........14.10.2012........TADEUSZEK eljotka.........26.........Krosno............14.10 .2012.......SYN- Aleksandra82..29.........Bydgoszcz.......15.10 .2012.......SYN Ania3107.......25.........dolnośląskie.....16.10.2 012.......SYN Ania 23 ciąża 3..23....Katowice...17.10.2012...na razie niespodzianka dan-mos........33.........Katowice.........19.10.201 2......AGATKA Agulka1976.....36.........Śląskie............20.10. 2012.....CÓRECZKA emachines......29.........Śląskie............20.10 .2012.....SYN Tusia21.........23..........pomorskie.......20.10.2012. .....CÓRECZKA Pela1992........20.........Opolskie..........24.10.2012 .....CÓRECZKA mamusia .......32..........podlaskie........27.10.2012......SYN miluchnaaa31..32..........Slaskie...........29.10.2012 .....chyba SYN graga007........26..........Śląskie...........29.10. 2012.....100% zwisu - CHŁOPAK mala fu.........33...........DE/lodzkie......29.10.2012.....? Nha..........24.............kuj-pomorskie..........12.11. 2012........ Laura ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monis a odnosnie imienia Tadeusz to moj dziadek ma tak na imie i to najukochanszy czlowiek i dziadek na swiecie jakbym miala synka tez bym sie zastanowila nad tym iminiem a napewno dalabym tak na drugie zeby mi sie z dziadziem nie mylilo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajny wózeczek, właśnie oglądałam używane i można coś fajnego znaleźć , ale ja poczekam co mi tam sąsiadka da-jak będzie beznadziejny czy cięzko się prowadził - to kupimy jakiś :) fotelik do auta mam, mój dostał od swego brata, ma dosłać przy najbliższej paczce. Co do łóżeczek turystycznych - ja nie mam jakoś opini , bo nie używałam, ale mogę powiedzieć ,że bratowa używa jako do spania - bo drewnianego nei ma, to dokupowała materacyk, synek jej śpi, jest ok - tak mówi :) Ja tabelki nie uaktualniam jeszcze, poczekam do soboty :) Pela, odpoczywaj, bądź dobrej myśli, a do środy której? do jutra? czy do przyszłej - masz wizytę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia chyba sie pomylilam wizyte mam w poniedzialek o 10 i mam nadzieje ze wtedy mi te prochy odstawia i wystarczy mi magnez i nos pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulka no to faktycznie moze wypijesz też za mnie ta glukoze hehe A mi właśnie duszno było po wypiciu i słabo wiec lepiej uważaj jednak to duża porcja cukru dla organizmu. Asiaz ja kiedyś się już wypowiadałąm na temat takiego łóżeczka , ze ja mam takie dla synka a teraz będzie dla drugiego maluszka i wszystko było ok i przewijak, i dodatkowe półeczki i odpinanie super tyloko materac ja dokupiłam inny. A powiedz mi musisz mieć dwa łóżeczka? Możśe lepiej takie bo można je przenosić w razie potrzeby do innego pokoju a po co zagracac sobie dom 2 łóżeczkami? U nas sprawdził się leżaczek i jak szłam do kuchni a mały nie spał to w lezaczku sobie na blacie siedział i patrzył co ja robie. Chyba, że masz duży dom to co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie imię Tadeusz brzmi bardzo dostojnie. Wcześniej zastanawialiśmy się nad Mateuszem ale za dużo ich jest :) Rodzinka od strony mamy się bardzo ucieszyła bo tak na imię miał śp wujek. Ja znałam go tylko ze zdjęć - bardzo przystojny mężczyzna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniś no właśnie Mateusz ładne imie ale ja też znam już za dużo i ja osobiście zastanawiałam się nad imieniem Patryk. A jeśli Patryczkowi zanikł siusiak to może Amelka? Synek obecnie ma na imie Krystian i póki co nie znam żadnego i na osiedlu jeszzce nikt nie woła tak swojego synka :) Pela to fajnie, ze dobrze się czujesz ale oszcządzaj się. Ja jakoś nie nakrecam się że mam cukrzyce ciążową osttanio tez nie miałam chyba, ze dzisiejsze badania pokażą co innego bo ostatnio był podwyższony. I nie chcąc się chwalić jakoś skurcz emi nie dokuczają a w każdej ciąży miałam skurcze łydek. Mamusia a ty coś czujesz na córe że jednak druga córunia będzie? Bo ja ostatnio mam takie dziwne myśli że chyba u mnie córeczka jednak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny witajcie:) Podczytuje Was od jakiegos czasu i jezeli pozwolicie przylacze sie do Was. Termin mam na 19.10 :) i juz wiem,ze bedzie chlopczyk,pokazal siuraka juz w 16 tygodniu bezwstydnik;) Ja mam juz wiekszosc rzeczy dla malucha,pokoik tez urzadzony,brakuje kilku drobiazgow,teraz tylko czekac. Co do imienia to mamy maly problem,mieszkam w Niemczech i musi byc takie imie ktore bedzie dobrze brzmialo w dwoch jezykach,gdyby byla dziewczynka bylaby pewnie Julka:),a chlopczyk niewiem,moze David,podoba mi sie tez Pascal,ale M sie burzy:) Jutro mamy badania genetyczne,troche sie stresuje,ale mam nadzieje,ze jest wszystko oki. Calusy wszystkim 🌼 Miluchna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania_k26 ja tak jem słodkości,że jestem skłonna uwierzyć,że jednak u mnie dziewczynka. Jakoś tak smao wcinam lody, słodycze, owoce - no nie wiem, mój i córcia chcą synka i braciszka. Mi obojętnie ale ciągle im powtarzam,żeby nie nastawiali się zbytnio tylko na chłopca ale oni i tak swoje i jeszcze mi tu Filipkują :P hihihi no nic będzie Filip chyba i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu_k_ja rok temu zastanawiałam sie nad wyborem imienia dla mojego synka i wybralam Patryk i nie żałuje.Najpierw miał byc Eryk,ale mojemu mężowi nie bardzo przypadło do gustu to imię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×