Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

Ja staram się spać na lewym, chociaż nie wpadam w panikę jak mi się nie uda. Moja lekarka mówi, że jak nie mam zawrotów głowy ani dusznosci, to mogę spać jak chcę, chociaż najbardziej wskazany jest lewy. Staram się nie popadać w paranoje, bo stres tez nie jest wskazany :) Kupiłam sobie kojec z motherhood, ale nie zauważyłam, żeby wpłynął on na częstotliwość lezenia na lewym boku. Jest nawet wygodny, choć musiałam się do niego przyzwyczaić i wygramolenie się z niego kiedy muszę iść do ubikacji i ułożenie ponownie to poprostu dla mnie męczarnia. mamusia - w dzień kobiet bede królowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa hehe w dzień koibiet tak - a w dzień mężczyzn kopciuszkiem :D hihihi ale fajnie :) A ten kojec to naprawdę jest ok? Ja podkładam se poduszki, kombinuję jak się da :) mamaLUZ pisać możesz, im więcej nas tym lepiej. A co do ciuchów to ja kupuję w ciucholandzie i wiele dziewczyn też :) ja nie wstydzę się tego. Teraz mocno ograniczona jestem niestety, ale na allegro kupuję używane i nowe, w zależności od ceny. A co co H&M udało mi się kupić raz spodnie ciążowe za 30zł :P No laski, co dziś znów cisza, odpoczywacie w długi weekend :D dla mnie każdy dzień to jak długi weekend :P Marla a ty jak tam - z doła wyszłaś już ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia- kojec wydaje mi sie troche przereklamowany, jest poręczniejszy niż poduszki, ale czy wart swoich pieniędzy tego nie jestem pewna, choć w zasadzie nie wiem, czy tańsze wersje nie są gorsze. Wypełnienie, nie ugniata się, ale mam wrażenie, że zbytnio się przemieszcza. Szału nie ma. Może podczas karmienia, okaże sie fenomenalny :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia... u mnie jak na roller coster raz górki raz dołki:) byle do przodu. wczoraj chwilke sie zrelaksowałam bo na osiedlu była strefa kibica-namiot wielki TV-przekąski i kuupa śmiechu-wrzuce na galeriusa mojego Szymcia;) byłam godzinkę-była jescze jedna sąsiadka w ciąży uśmiłyśmy sie do łez a nic nie piłyśmy;) fajnie tak pobyć w miłym towarzystwie:) potem oglądałąm w tv mecz z rosja-czechy-dobrze rosjanie grali-aż mój Szymcio sie dziwił-mamusiu Ty sama mecz ogladasz????:O Oprócz tego to tonami mogę jeść arbuza i gruszki reszta owoców bleeee.... zastrzyki bolą coraz mocniej-bo p...... skuta już ......:( mój M wkurza mnie średnio raz naa 2 dni-a stara się biedny-tylko ja zołza jestem-az czasami sama siebie nie poznaje-co się dzieje ze mną-te hormony..... byłam dziś z syniem na "kulkach"-w sali zabaw. a potem zakupy-zakupiłam nowy stanik -80 E :/ I FAJNA TUNIKĘ........Kurczę czego te piersi mi tak rosną-wyglądam jak nadmuchana lala:) nie chce mi się sprzątać:( a trzeba ogarnąć cokolwiek mieszkanko:( Miłego weekendu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i dlatego myslałam kupić czy nie, zwłaszcza,że ja ciągle prawie leżę. Ale se daruję. A kupiłaś na allegro czy w sklepie/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na stronie mottherhood, dostałam od bratowej kupon promocyjny z procentową obniżka. Wiem, że są też w smyku i tam można je obejrzec, tylko, że u mnie nie ma smyka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja już po sprzataniu:-) mój D* znowu pojechał na ryby a u nas taka burza że ho ho Witaj justa:-) Co do kupowania ubrań to ja też kupuję na lumpach, ostatnio znalazłam 2 super bluzeczki, były jeszcze fajne spodnie ciążowe ale były to bojówki i jakies takie wielkie mi sie wydawały i ich nie wzięłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. a my już drugi dzień u cioci :) pogoda extra tylko kiichaaam smaaarkaaam :( mecz oglądnety, mały mi skakał w brzuchu że hej..a w nocy tak mi skakał, że zasnąć nie mogłam, mężu chrapał a 5 godzin męczyłam się żeby zasnąć.. wiecie co, martwię się, że Tusia się nie odzywa od środy. Boję się, że coś się stało, bo gdyby było wszystko ok, przecież by napisała.. Ja też nie wypiłabym w ciąży alkoholu. akurat znam przypadek kiedy jedno czy dwa piwa zaszkodziły życiu płodu jak się urodziło dziecko. Ale to przecież każdy podejmuję decyzję za siebie, jesteśmy dorosłe i świadome że jednak skoro wszędzie piszą, że nie wolno to coś w tym jest. MamaLUZ to znaczy, że reszta dziewczyn wg jest nieogarnięta? Apropos.. "swinka piggy i ty bedziesz mowić ze nie trzesiesz sie nad soba? wiec najlepiej spij na stojaco skoro według ciebie na plecach nie wolno, na prawym nie wolno, moze wiec wogole nie spac, nie chodzic, nie ruszac sie, smieszna jestes dziewczyno i ty skonczylas studium medyczne? chyba całą szkołe na ściagach przeleciałas" - a to moim zdaniem było lekko niesmaczne co napisałaś.. ale nie będę wdawać się w kłótnię i denerwować. Rozumiem też że mam nie pisać, że kupiłam spodnie w h&m i skłamać że kupiłam w ciucholandzie - chociaż nigdy w życiu w żadnym nie byłam? Nie kapuję Twojego rozumowana. Zaraz wyjdzie pewnie, że trzęsę się nad sobą.. bo nie piję alkoholu i śpię na prawym lub lewym boku.. Do usłyszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, nie dajmy się zwariować :) ja lubię i ciucholandy i firmowe sklepy - i nie potepiam nikogo czy kupił tam czy siam :D hehe a ogarnięte jesteśmy wszystkie - każda z nas ma swoje przeżycia, swój sposób bycia i swoje życie po za kafe :) Także nie ma co oceniać nikogo :) Tusia pisała na FB ,że za bardzo czasu nie ma żeby wejść, była na Helu, ale zajrzy do nas. Nic więcej nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marla mi też rosną piersi jak nie wiem co i nie wiem po co !! Mam i tak duże :( co oczywiście mojemu nie przeszkadza ale mi owszem... justa myślę i myślę nad czymś takim do spania,leżenia - zobaczymy, popatrzę na allegro - może coś używanego wynajdę.Naprawdę boki mi już bolą, nie wiem jak mam się kłaść żeby było ok. A co będzie jak brzuch będzie jeszcze większy... Ania3107 zazdroszczę kupowania w lumpeksach :D nata_lie a tobie,że sobie pojechałaś :) hihihi odpoczywaj :) a kupiłaś krople??? No nic miłego weekendu życzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm, no właśnie pisałam, żę na prawym nie można, a na plecach można nie chce mi się już dyskutować, myślałam, że forum to fajna sprawa, bo można się czegoś dowiedzieć i powspierać nawzajem, ale okazuje się, że nie można, bo jednak zawsze kogoś zaboli odmienne zdanie. ech co do ciuchów to jakbym coś znalazła w ciucholandzie chętnie bym kupiła, ale niestety jestem tak niewymiarowa, że musiałam się udać do "markowego" sklepu każda się ubiera gdzie chce poza tym wiadomo, że jak markowe to lepszej jakości,jak ktoś ma kasę i cohotę lub nie niech się ubiera gdzie mu najwyodniej :) a za spodnie w H&M też zapłaciłam w promocji 30 i są świetne ok dziewczyny dajcie sobie spokój z dyskusjami, ja też sobie daje spokój może lepiej właśnie zacząć się wspierać i wymieniać wiedzą, a nie obrzucać błotem napisałam co mi wiadomo na temat spania i witamin, a przecież każda i tak albo przyjmie radę, albn i nie mój P. na weselu więc siedzę sama i oglądam filmy dziś brzuch mnie boli bo trochę przesadziłam ze sprzątaniem aha kiedyś pisałam o moich problemach kardiologicznych - i okazało się, że wszystko jest w porządku także bardzo się cieszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i też bym kupiła, ale upolowałam kilka nowych i używanych na allegro i w zasadzie na całą ciążę mam - chyba,że jeszcze z 20 kg przytyję to niestety będę musiała kupić :) Słuchajcie a kupujecie kaftaniki i koszulki, takie wiązane czy tylko body i karfatniki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiązanych nie używałam, dla mnie najwygodniejsze na taką porę - zimową było body z długim rękawkiem, i takie półśpiochy do tego, albo z krótkim rękawkiem a do tego śpiochy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja kupiłam po 1 sztuce rozm. 56,62 i 68 takie na napke i zawiązywane po boku. Najwyżej nie założę, a tak mój A. kupił mnóstwo body, długi i krótki rekaw. A swojej córce nakładałam ale to było tyle lat temu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam chyba tylko jeden co był w komplecie do chrztu - biały :) dla mnie to było niepraktyczne - ale podkreślam, że to moje zdanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie u mnie leniwa sobota...M sciagnal jakis film ,zarazbedziemy ogladac bo w tv nic spiecjalnego nie ma,jakby byla lepsza pogoda to bysmy na wioske pojechali ale leje ... Nic nie kupuje dla malucha ,zajme sie tym w sierpniu ale chyba skocze w tygodniu do Smyka bo dostalam jakis kupon rabatowy ,wazny do 30 czerwca,jak mi cos wpadnie w oko to kupie ale nie zamierzam w przyszlosci kupowac tam ubranek bo tam tanio nie jest...Duzo moich kolezanek ciuszki kupowalo w jakis marketach typu Tesco czy Real,ja mam w pobizu sklep Juta i tam chyba zaopatrze sie w duza czesc ciuszkow bo ceny maja ok i jakosc tez... Moze mnie zganicie ale ja jakos przestalam chodzic do ciuchlandow,nie wiem ja chyba szukac nie umiem,marny ze mnie szperacz,kiedys w ciuchlandzie pracowala moja mama,tam byla mala powierzchnia a fajne ciuchy i zawsze mi tam cos wygrzebala ale sama to ja nie mam cierpliwosci a maluchowi tych pierwszych ciuszkow tam kupowac jakos nie chce....,nie bede szalec i kupowac drogich bo milinonerka nie jestem,zreszta chyba nie ma sensu drogich kupowac bo maluch zaraz wyrosnie ... Kazda z nas jest inna i ma do tego prawo.... Mi lekarz nic nie mowil o tym ze jakas pozycja spania moze maluchowi zaszkodzic...nie sadze zeby moja mama czy kolezanki spaly tylko na lewym boku ...pewnie by sie smiac z tego zaczely jakbym sie zapytala a dzieci mialy zdrowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dlatego pytam, czy to się używa,ale na allegro znalazłam bawełniane białe za 5,69zł szt. no i kupiłam. Nie będzie szkoda jak coś . A może i użyję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No każdy kupuje jak chce, ja mam troszkę ciuszków a nawet sporo ale chciałam sama coś kupić, od siebie a nie wszyscy kupują a ja nie :) no to materacyk do kąpieli, pieluchy,czapeczki i te koszulki kupiłam. A resztę co zabraknie w późniejszym czasie. No i czekam na paczuszkę, ale mój jeszcze coś tam zbiera, kupuje itd. A kocyki, ręczniki mam po siostrzenicy, więc będe używać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i właśnie dzięki takim osobom jak MamaLUZ nasze forum staje się targowiskiem przepychanek zamiast wsparciem i wymianą doświadczeń :o mamaLUZ - nie odpisuj tylko przemyśl swoją postawę ;) ja też niestety stanik wczoraj musiałam kupić rozmiar większy... bynajmniej nie w ciucholandzie hihi :) Jak myślicie wyjazd nad morze na przełomie lipca i sierpnia jest dla nas realny? marze o tym! niestety mąż jest raczej przeciwko... napiszcie czy wy się wybieracie na urlopy, oczywiście te, które mogą... pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jade po 9 lipca do tesciów na jakies dwa tygodnie i to będzie mój jedyny urlop :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bym zapomniała, że w sierpniu jedziemy ze znajomymi do brennej, ale to jeszcze nie na 100%....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia nie kupiłam jeszcze, wczoraj męczący był bardzo dzień. A że jestem na wiosce obok konina, to tu apteki zamknięte. Jutro jedziemy odwiedzić moją babcię to mam nadzieję że wreszcie kupimy, bo nie daję rady. Jakoś wkurzają mnei takie wpisy jak mamaluz. Jasne, można wyrażać swoje zdanie ale piszmy to nie obrażając innych.. Cieszę się, że z Tusią wszystko ok! :) Co do wyjazdu, to my już nie chcieliśmy jechać w 7 czy 8 miesiącu ciąży. Sama podróż już teraz jest ciężka. Pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i wzajemnie :) Ja dziś z nudów oglądam wózki, tyle ich jest a żaden w oko nie wpadł. A jak się gdzieś idzie to mamuśki chodzą z takimi fajnymi wózkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej! witam w ta sloneczna niedzile! wlasnie kawke popijam i tez wozki ogladam:) i tak jak mowi mamusia jest taki wybor a mnie rzadko ktory wpada w oko za to na na ulicy to praktycznie wiekszosc ladnych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maryjko my zdecydowalismy sie na urlop w tym roku,jedziemy w polowie lipca nad morze,oczywiscie nie bede spedzac calych dni nad morzem by maluchowi nie zaszkodzic ale ciesze sie ze jedziemy,kwatere blisko morza mamy,pewnie gdzies skoczyczymy do innych miast ,miasteczek delikatnie pozwiedzac a wsierpniu skoczymy na 4dni ale gdzies blisko nas w jakies gory ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia kupiłam takie beżowe rybaczki z wysokim stanem są bardzo wygodne, a tak się męczyłam w legginsach i dzinsach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×