Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

Hej dziewczyny :) ja dzisiaj spedzam czas w lozeczku bo wczoraj troche za duzo sie forsowalam a musze na siebie uwazac. Piekna niedziela dzis sie zapowiada przed telewizorem poleniuchujemy z mezusiem i moja córeczka w brzusiu:) Miłego dnia wam zycze kobietki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też wczoraj przeholowałam ze sprzątaniem i dźwignęłam monitor niepotrzebnie ajajaj.... Mój śpi a Maluszek chyba też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam niedzielnie :) U nas zapowiada się upalny dzień. Mamy dzisiaj festyn, więc nawet dobrze, że nie będzie padać, a i mały się wyszaleje. Ja mam wózek po Jędrychu, Jedo Fyn. U mnie sprawdził się idealnie, nie mam wokół domu ani utwardzonej drogi ani chodnika, a on ma spore, dmuchane koła. Jest trochę ciężki i duży, a wlożenie go do małego samochodu wymagało wprawy, na szczęście nie musiałam wnosić go po schodach :). Polecam raczej na wieś niż do miasta. Ale to tylko moje zdanie :) W pierwszej ciązy podróżowałam prawie do rozwiązania ( choć w ostatnim miesiącu, już nie tak daleko, jak wczesniej). A teraz chyba skapciałam i już mi się tak nie chce. Może w lipcu pojadę do rodziców, oni mieszkają nad morzem, ale to zależy od tego czy nie bede zbyt zmeczona, bo z Jedrychem jeżdźę w nocy, on nie wytrzyma 5h bez marudzenia, a tak spi cała drogę. Przyznam, że trochę obawiam się nocnego prowadzenia samochodu w ciąży. Życzę miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak już pisałam, z racji leżenia ograniczam się do wyjazdu do lekarza i ewentualnie zakupów pilnych. I tak, dziś musiałam wyjechać po tabletki - nospę i magnez bo mi się jutro skończą, a że córcia chciała wydać swoją kasę to i pojechałyśmy na zakupy. NIe dość,że wydała swoją to i jeszcze dokładać musiałam... :D Ale powiem wam,że u mnie tak gorąco, tak kichałam i łzawiłam w czasie jazdy,że już nie wsiadam "za kierownicę" w taką pogodę - po prostu nie dałam rady skupić się na jeździe. A teraz piję mrożoną kawę - córka mi zrobiła :) no i leżenie. A co do wózków - ile ja dziś ich widziałam w galerii i miałam ochotę pytać gdzie te mamuśki kupiły - ale głupio mi było :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie wrocilam z lumpeksu. kupilam body! 8 szt. 2 pajacyki do spania. spodnie dla malucha. za wszystko zaplacilam 14zl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam niedzielnie :) Justa_j witamy w gronie :)ja tu jestem jedna z ostatnio dołaczonych i może mam mało do gadania ale zapraszam śmiało :) Ja to chyba już ze 3 dni nic nie napisałam ,przeczytałam trochę co napisałys cie.u mnie po środzie bardzo intensywnej w czwartek troszke odpoczęłam ale dopiero po południu.Piątek praca i koszenie trawy i jakies kwiatki sadziłam,sobota sprzatanie i szykowałam wieczór panieński dla siostry,16 czerwca ma ślub cywilny a ok 6 tyg po mnie ma tez dzidziusia urodzić :))było nas 6 dorosłych bab,4 małe i mój J....z racji tego że nie było gdzie go wygonić robił za kelnera,grillmana i niby miał być striptizer ha ha ale dalismy spokój.Zakończylismy tuż przed północą a ja byłam padnieta :)i w sumie z pół karmi wypiłam.Pierwszy raz w ciaży :)pospałam dziś do 9 potem sniadanie ,obiad,chwile byłam u rodziców z małą i teraz domek,mam nadzieję położyc sie i zdrzemnać ale nie wiem jak mi się uda zasnąć w dzień. Tu widze różne tematy na tapecie,ja staram się nie stresować tymi innymi wpisami Ja myslę swoje i jezeli mi się to myślenie sprawdza w życiu to co kombinować,Co innego jak sie chce czegoś doradzic to wtedy sto opinii sie bierze pod uwagę ,wyciaga wnioski,analizuje itd ale zawsze decyzja należy przecież do nas :) JA mam wózek jakis holenderski na 3 pompowanych kółkach i u mnie się sprawdził świetnie na wsi,w zimie i wogóle. Emachines widzę zakupy udane :)ja jak mam możliwość i jestem w lublinie to odwiedzam komis i ciuchland i zawsze coś wynajdę fajnego. teraz na to czasu mi brakuje ale lubię za mniej niż 10 nakupić ubrań ,choc juz ich nie ogarniam wszystkich w domu ;) Miłego popołudniadla wszsystkich Mamusiek :) Agata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja troszkę poleżałam, teraz mam fazę na coś słodkiego :D no i zjadłam truskawki z cukrem i śmietaną i chyba zabiorę się za czekoladę :P Córcia ma koleżankę i kolegę u siebie, biegają, szaleją a takie mają tematy miłosne,że mi aż uszy spuchły... każdy zakochany, nie wstydzą się mówić...nie to co ja kiedyś, nikt nic nie wiedział :D hehehe No i dostałyśmy dziś 35 kg ubrań dla samej córeczki :D część za dużych jeszcze, a większa część superowe. Same markowe ZARA, PIMKIE, H&M, ATMOSPHERE, C&A i inne, troszkę nowych ale większość używanych - taka niespodzianka od mego :) I same tylko córce , nic dla mnie czy maluszka. Żeby mała nie była poszkodowana :) aż usiadłyśmy z wrażenia :) także mam spokój na jakiś czas z ubraniami. A ile radochy i szczęścia hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my dzisiaj odwiedziliśmy z młodym Zoo :) ale miał radoche z oglądania zwierząt :) minus jest taki że od tego chodzenia nogi spuchły i bardzo bolą, ale jakoś damy radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bobeczka aj
Dziewczynyvtez jestem ciazy i chcialam sie zapytac czy to normalne ze jest duzo sluzu.. Musze wkladki zmieniac 5-6 razy dziennie czasem czuje jak sie ze mnie leje nie ma nie przyjemnego zapachu raczej kwasmawy czy to normalnw..?? Kolor bialy , przezroczysty czasem zolty.. z gory dzieki za odpowiedz.. A i jestem w 5 misiacu to chyba podobnie do was tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Babeczka aj ja w pierwszej ciaży miałam podobnie ale wszystko było ok,teraz z kolei zminiam wkładki bo 1500 razy chodze do wc i mimo ze przecież sie wycieram to zawsze gdzieś kapka poleci i normalnie po paru godzinach zmiana . Ja pospałam od 23.20 do 5.00 i dzień dobry poniedziałek :) Wczoraj jednak nie usnęłam,usnął mąż z córką a ja pojechałam z plackiem rabarbarowym na kawe do znajomej.Pojadłam pierwszy raz truskawek w tym sezonie Hmmm pyszności... Moja Ninuśka jeszcze śpi ,ja już pranie wstawiłam,wyprasowałam sobie fartuch do pracy,odkurzacz naszykowany aby przed pracą odkurzyć :)ale dam pospać dziecku ;) Miłego dzionka dziewczyny :) Agata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) ze śluzem to u mnie tak,że raz więcej raz mniej. Także nie pomogę ci, może zapytaj lekarza prowadzącego, ale jeśli cię nie swędzi, nie piecze to jest ok :) mamacóreczki to ty też ranny ptaszek :) ja nie śpię od 3, jest mi ciężko spać - nos zatkany, mimo kropli, nie mogę się ułożyć bo mnie wszystko boli i w każdej pozycji źle :( muszę z ginem pogadać co mam robić. Ja już też 3 prania zrobiłam, 2 wywiesiłam a nad 3 zastanawiam się - chmura nieciekawa idzie... No dziewczyny, wiem,że chyba kilka ma dziś wizyty ??? Agulka to pamiętam, a kto jeszcze??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Mamusiu tak dziś moja wizyta i nerwy straszne... Za chwilę będę się zbierać Co do śluzu to prawie nie mam za to biore luteine i ona się rozpuszcza ,wiec chodzę z wkładkami Moja malutka wczoraj buszowała strasznie, kopniaki ciagle ale pewnie dlatego ze jadłam duzo słodyczy ,ciastka odpustowe itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to powodzenia Agulka :) Ale kojarzę,że ktoś jeszcze też ma. I też trzymam kciuki i czekam na relację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, a ja dzisoiaj ide ale do rodzinnego - mam dość juz mojego zatkanego nosa;/ myslalam ze tak jak kazdy katar przejdzie po tygodniu/7 dniach, a tu juz 2 tygodnie sie mecze, wszystko w srodku siedzi, jak wyprużniam nos to ziuelone gluty lecą... no i wszystko mi do gardła leci i od 2 tygodni mnie boli;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Graga faktycznie coś się dzieje a przede wszystkim męczące to "gówno". Ja też mam katar ale to typowo alergiczny, męcząca sprawa ale cóż - kiedyś przejdzie , bliżej jesieni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. z tym sluzem to jesli jest bialy i nie ma zapachu to jest ok.ja chwilami mam go bardzo duzo a gin mowil ze to ok bo sluz pelni funkcje ochronna. mamusia katar ja mam taki wielki,nic nie pomaga nawet woda fizjologiczna na wyplukiwanie pylkow z nosa..jade na chusteczkach non stop i tylko velvet z wyciagirm z nagietka bo inaczej to bym chodzila z poraniona skora..a kurde jeszcze zab madtosci zaczal mi rosnac i jest fantastycznie..jak nad morzem bedzie nadal tak z katarem to nie wiem..jeszcze miesiac pylenia mi zostal.. graga pedz do lekarza cos za dlugo to mwsz a to nie beda zatoki chore?chyba ze cos przegapilam i pisalas ze to zatoki.staram sie w miare was czytac ale roznie idzie. wczoraj zaczelam 25 tydzien:) sorki za brak polskich znakow ale pisze z komorki.milego poniedzialku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie-i znowu zaczynamy nowy tydzień;) Mnie dziś obudził krwotok z nosa:( - myślałam że to wodny katar a tu cała podusia zakrwawiona:( skąd te krwotoki:( nie dość że mam anemie to jeszcze krew ucieka... co do katarów najlepsza woda morska taka w sprayu- wpsikać do pojemnika inhalatora i inhalować się codziennie-pomaga. przed chwilą oglądałam super program na polsat cafe-o mamie 6-cio raczków i jej ciąży-popłakałam się.Dzieciaczki urodziły się w 31 tyg.Ale dziewczyna się umęczyła. Co do upławów-to mój gin twierdzi żę to nawet dobrze-bo to naturalna ochrona.gorzej jak upławy nieprzyjemnie pachną i są zielonkawe wtedy trzeba koniecznie iść do lekarza. Zaczynam kompletować wyprawkę:)-uznałam że już pora:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marla ja też powoli zaczynam, ale bardzo powoli. Może w sobotę dowiem się czy aby na pewno to chłopiec :D choć mój mówi,że nie ma innej opcji...ale będzie jak kolejna dziewczyna będzie :D mi to tam wszystko jedno, ale on chce synka. hehhee A gdzie kupujesz ciuszki i inne rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
planuje kupić troszkę na allegro i w tesco,pepco.....no nie wiem jak się zabrać do tego:) rozmiar 56 czy 62?hmm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zamawiałam teraz kilka rzeczy to raczej na 62 ale wzięłam po jednej rzeczy dosłownie na 56cm, bo jeśli urodzę ciut wcześniej to może być maluszek jeszcze, a tak zawsze coś będę mieć. A jak nie użyję to sprzedam :D No ja tylko na allegro, no i mój ma tam tego troszkę. Plus od siorki i bratowej, ale one mają ciut większe ubranka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mniej więcej patrzę co tam kobietki szykują - podczytuję na necie stronki z wyprawkami, sama kalkuluję co mi się przydało przy córce a co nie i jakoś złożę tą wyprawkę do września :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do wózków,łóżeczek,itp.....hmmm ...wiesz że u nas to troszkę utrudnione,ze względu na nakaz leżenia - jednak co innego oglądać zdjęcia a co innego zobaczyć na żywo.też ciągle obserwuje inne wózki na spacerku-hmmm i totalnie głupia jestem.Nakazałam swojemu M żeby tak na Litwie popatrzył....niech się włączy troszkę;) co do łóżeczka to będzie raczej turystyczne:http://allegro.pl/lozeczko-turystyczne-kojec-z-parawanem-i2369648647.html odrobinę rzeczy będę miała od siostry co teraz urodziła synka:) ciężko-chciałoby się polecieć na sklepy i kupić wszystko na raz:) tam bylo w poprzedniej ciąży też maiłam nosa i w 6 miesiącu kopiliśmy wszystko w hurtowni w warszawie .....sklep ma tez stronę internetową :WWW.TOMI.PL Niewiele później Michał wyjechał na kurs 3-miesięczny a ja wylądowałam w szpitalu prawie do końca ciąży.Także cieszyłam się że wszystko mieliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otóż to, utrudnione jak się leży. No łóżeczko ja mam, prawie nówka ale drewniane, nie mam materacyka, ale totalnie nie wiem jaki kupić. Ale to i w ostatniej chwili da się załatawić. Pościele mam( tzn poszewki) a wkład zamówię przez allegro, ale w lipcu. Kupowałam w lutym dla bratowej też przez allegro i jest ok, także wypróbowane :) Wózki oglądam ale sąsiadka ma mi jakiś oddać, więc na początek coś tam będzie. Później dokupi się spacerówkę na wiosnę. No ale pewnych rzeczy nie mam jeszcze i to muszę zastanowić się, popatrzeć, sama zdecydować a nie później kogoś prosić żeby biegał i załatwiał. A łóżeczko super, nawet nie wiedziałam,że taki baldachim jest, fajne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podasz linka do pościeli???????? dziwne to drugie dziecko...niby wszystko powinno być jasne a jednak człowiek znowu uczy się od początku co i jak :classic_cool: wiem że jeszcze muszę mieć swój laktator- koniecznie!!!!! najgorzej zacząć.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koszulki grube......się wydają...... ja raczej na początku postawie na body z długim rękawem i śpiochy- najwygodniej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze że już na całego zaczyna się kompletowanie wyprawek ja póki co mam jedną sztukę body:) A tak na całego zacznę kupować w sierpniu:) Wózek, łóżeczko, pościele, kołderkę i inne drobiazgi będę miała od brata także za połowe ceny uda mi się to wszystko kupić:) A Część rzeczy będę zamawiala na allegro u jednego sprzedawcy tutaj link jakby któraś chciała podejrzeć http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=4222926 :) Też mam dzisiaj wizytę - połówkowe:):) Mam nadzieję że się do wiem kto we mnie mieszka:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusiaa to daj znać koniecznie po wizycie :) czekamy na informacje. No i co będzie, pamiętaj są dwie opcje :D A u tego sprzedawcy też zamawiałam, właśnie parę dni temu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×