Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

mamusiu--- babeczka mega miła ojojoj lukier i czekoladka (w porównaniu do 13 tc).Płytki jak wogle nie brałam ni teraz ni wcześniej. Zdjecia wystarczają,usg szybkie 15min i koniec,bystra babeczka. Kiedys u dr.L to 40 min byłam. Mały waży 361g :0 ładniusi tznbardzo podobny do mnie i starszego brata :)i super. Byłam troche zawiedziona ze nie córka,ale to nic jeszcze za 3 lata moze będzie,hihihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macro, dzięki :) bo tak nie wiem,czy brać córcię czy nie. Wiesz,ale jak miła to i ja nie będę się denerwować :) hihihi idę w sobotę i już . Mam nadzieję,że pokaże się z każdej strony :P A wiesz , może u Twego maluszka zniknie jeszcze siusiak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bierz córkę,pewnie że tak,wiesz na tym usg to dorosły malo co kuma,ale wiesz serduszko,buźka,małej się spodoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana,nie nie zniknie,mamy dowód na foto :0 jeszcze może kiedys będzie dziewuszka.Narazie duma mnie rozpiera że mam zdrowego facecika :)a mój młody pyta lekarki--no pokaż gdzie ten sisuiak! ona zbaraniała pokazuje o tu a młody ja nie widze pokaż lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheh nieźle :) przynajmniej wesoło miałaś a lekarka tym bardziej, hihih O macro, a dała ci coś na papierku, wiesz wymiary itd??? asiaz ile twój maluch waży? masz tam jakąś notatkę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak dała wszystko,badała wszystko po pare razy. 10 fot i takie dwie kartki A4 łącznie zapisana 1 strona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
extra, bo moja gin nigdy nic nie daje, a pisała jakie położenie, jaka płeć i jak łożysko ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wszystko jest gw logicznego schematu co i jak i stopień dojrzałości lozyska wg Granuma i połozenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super, dzięki, przekonałaś mnie,że warto iść :) i wiesz czarno na białym będzie pisać a głównie o to mi chodzi :D Wielkie dzięki :) Macro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem U mojej małej kobietki wszystko ok ;-) Serduszko ;Budowa prawidłowa w jednym tylko coś ma wyżej ale niby nic strasznego 1% płodów ma dodatkowe skurcze nie wiadomo dlaczego Kardiolog bardzo miły ,badał dokładnie tłumaczył co i jak Nawet żartował że mu się pacjent poruszył :-) Mam wszystko w mm opisane Musze co 4 tygodnie kontrolować tętno i jakby coś nie tak było to znów do niego Ta wada którą ja i córka mamy nie jest widoczna w życiu wewnątrzmacicznym (mam to napisane w wyniku) Jestem szczęśliwa ;-) Jutro mam wizytę u swojego ginekologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I kolejne wizyty udane super bardzo się ciesze ;) Macro w którym tygodniu jestes? Bo tak piszesz wage dzidziusia a innych dziewczyn to maluszek się wydaje. Agulka no i kamień z serca spadł no widzisz super ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcę-być-mamą
witam dziewczyny, po pierwsze gratuluję Wam błogosławionego stanu :) a po drugie mam pytanko, dziewczyny czy się wspomagałyście jakimiś preparatami aptecznymi typu witaminy, zioła, aby zajść w ciążę? Ja już staram się o dziecko 6 miesięcy i nic :( proszę nie ignorujcie mojego pytania pozdrawiam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulka mąż mi kupił i właśnie sobie zjadłam mniam pyszota :) Ale migdałami bym tez nie pogardzila :) CHCĘ-BYĆ-MAMĄ ja w tym temacie Ci nie pomogę bo niczym się nie wspomagałam ale zapewne znajdzie się tu jakaś dziewczyna, która być może cos Ci doradzi. Powodzenia i życzę Ci dwóch kreseczek na teściku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złośliwa pomarańczka :-P
chce być mamą - mi pomógł olej z wiesiołka - oeparol Przy pierwszym dziecku z tymi kapsułkami zaszłam w od razu i teraz też w pierwszym cyklu stosowania oleju zaszłam w ciążę. To jest na śluz. Ważne jest, żeby go stosować od 1 dnia cyklu do owulacji czyli ok 14 dnia, potem już nie, bo później może wywołać poronienie. Ja brałam ok 4-6 kapsułek dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję udanych wizyt:) Chce być mamą - ja pół roku się starałam z lekami na zbicie prolaktyny ale gin badała mi hormony.A ty miałaś robione jakieś badania albo partner????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez raczej nie pomogę - jedynie co brałam to kwas foliowy, no i ciut inny tryb zycia, no i udało się. Także życzę powodzenia, zajrzyj jutro,może któraś jeszcze coś doda... :) ania_k26 Macro ma termin porodu ( wg starej tabelki) na 23.10.2012. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulka bardzo sie ciesze ze wszystko ok,teraz mozesz juz odetchnac i prosze sie wiecej nie stresowac!wiedzialam ze wszystko bedzie ok:)))) Chce byc mama...ja nie mialam latwej drogi do zostania mama bo choruje na endomedrioze...duzo by pisac ale jesli do roku nie uda sie zajsc w ciaze to pojcie z partnerem do lekarza by zbadac hormony,nasienie itp...,narazie nie ma sie co martwic jak to sie mowi jak sie chce to nie ma a udaje sie w najmniej spodziewanym momencie i jest niespodzianka:))) popijaj czerwone wino przed owulacja,jedz suszone morele,migdaly to na endomedrium,czyli na wlasciwa scianke macicy by maluch mial sie gdzie przyczepic jak dojdzie do zaplodnienia...i staraj sie nie myslec ze musi sie udac,wrzuc troche na luz...bo uda sie przeciez,pozdrawiam:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miluchna nawet nie wiesz jak mi ulzyło Co do endometriozy to ja miałam guza usuwanego 13 lat temu Tez mam endometrioze ale w ciąże jak widać zaszłam a lekarz mówił ze beda problemy Podejrzewam ze na jelita mogło sie przenieść Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia sorki ze dopiero teraz odpisuje mam tableke a jak :) mezus telefonem zrobil jak nas polozna na chwilke samych zostawila po badaniu bo tu nigdy zadnych papierow nie daja a i mnie satysfakcjonuje jak mi mowia ze dobrze jest :) wiec tak : waga 351 g BPD 5.10 OFG 6.32 HC 18,39 AC 16,25 FL 3,18 HL 3,33 Porownywałam mamusia z twoimi to podobne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak podobne tylko moje dziecię jakieś wielkie :P 422g a wasze mniejsze, rety ale nie szukam nic złego w tym. :P dobranoc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulka endo to straszne swinstwo ale wazne ze nam sie udalo....:) Mamusiu moze drugi Tyton co rosnie,kawal chlopa z niego:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie "kłócimy się "o imię, wyjdzie na to,że nasz synek to będzie SYNEK i tyle... ehhh chyba nerw mnie rusza już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cieszę się,że duży ale tak dziwnie ,że troszkę dużowaty :P no ale zobaczymy w sobotę, może co innego powie i inna będzie waga :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia u mnie Synuś raczej będzie miał na imię Kuba ale to tylko moja propozycja mój się nie sprzeciwił ani też się na to imię nie zgodził ale skoro nie zna lepszego to już raczej tak zostanie:):) A co do wagi to mój Kubuś póki co do małych nie należy 402g w 20t3d :):)Na USG termin porodu przeskoczył mi o tydzień na 21.10 ale ja póki co sugeruje się tym wg OM:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×