Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

Hej Dziewuszki :) Ja dopiero wstałam i jem śniadanie.. Nie pojechałam na badania, bo mąż mi zabrał auto i jadę jutro :) Bardzo mi miło, że pamiętałyście i trzymacie kciuki :) Oby Monice poszło gładko i bezproblemowo... Zastanawiam się jak to jest z określeniem płci... czy to się może jeszcze zmienić...przykład Peli mnie zastanawia strasznie :) U mnie dziś porządki w szafie, bo wczoraj nie doszły do skutku...upał odebrał mi wszystkie siły i chęci... A w Rzeszowie najwyższe temp. w Polsce :( Dziś podejście nr2...szafo drżyj :P Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Duszno strasznie O porządkach nawet nie wspominam ,szafy przepełnione a jeszcze masę ubrań do uprasowania Co do płci to nie wiem .... ja mam wpisane do karty ciazy płec no i w tych prenatalnych tez mam opis prawidłowe narzady żeńskie Monis trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia ja w poprzedniej ciąży do końca łykałam, teraz pewnie też - ale już dopiszę do listy pytań do gina, to się dowiem w czwartek :D diana w taki upał daruj se porządki :) poczekaj na lżejszą pogodę A płeć - nie mam pojęcia, no mi się wydaje ,że u mnie ewidentnie siusiak - zerknij na zdjęcie w galeriusie, no musiałby odpaść :D A u Peli, może schował się na badaniu wcześniejszym, no tylko to mi do głowy przychodzi, a teraz im większe dziecię to i wszystko bardziej wykształcone i bardziej widać. To moje zdanie :) A może Pela ma bliźniaki - hhihihihihi i raz jedno, raz drugie pokazuje się :P żarcik :D Idę zupkę brokułową gotować, coś wkońcu trzeba się ruszyć z łóżka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia ale żarcik napisałaś z tymi bliźniakami ewentualnie u Peli :-) Mojej dzidzi niby wargi sromowe dokładnie widać ;-) Mam na płytce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbe popytaj się lekarza o ciśnienie czy nie będzie za wysokie w takich gorących klimatach i niech ci powie za i przeciw - odnośnie wylotu w ciepłe kraje, plus o ewentualnych (nie życzę) problemów zdrowotnych - to co masz robić. Czy sposoby jakieś itd. Agulka, mi też duszno, nie mam czym oddychać, nos zapchany - jakaś masakra. Dobrze,że mam wiatrak duży u siebie :D już dawno postawiony na takie duszności - i wkońcu doczekał się użycia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj może Pela się nie obrazi, ale oglądałam przypadki,że dziecko jedno za drugie się chowa :D hihihihhihi dobra dość żartów, uciekam gotować, bo i tak duszno i tak duszno - mogłam to rano zrobić ale nie chciało się, zresztą kichanie przygnębiło mnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zasnęłam jeszcze sobie po 7 i do 9 spałam :) Zaraz idziemy na plażę, ale tylko 16 stopni i zimno jeszcze. Berbe ja bym się zastanowiła nad tym wyjazdem, a już na pewno nie egipt. Może pomyśl bardziej nad czymś normalnym, to nie chodzi nawet że w cieniu, tam jest po prostu jak w piecu. A tym bardziej teraz, czy za miesiąc. 36 tydzień to już na bank żadna linia nie wpuszcza, ale mi ginekolog mówił, że już bardzo często linie jak widać brzuszek w ogóle nie chcą wpuszczać na pokład. Ja zaraz zacznę 7 miesiąc i wierz mi, że wczoraj przy 30 stopniach po prostu wymiękałam totalnie, nawet w cieniu. Co do współżycia to u nas zakazu nie ma, ale ogólnie porównując naszą aktywność przed a teraz, to nie ma porównania, że o wiele mniej. A z alergią i czerwonym nosem to już w ogóle nie czuję się atrakcyjna.. Moniś trzymam kciuki za badanie. Mamusia a te okłady pomagają na oczy? Wiem, że okłady z rumianku czy swietlika działały kojąco, ale to mam już w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki ja po prenatalnych:) synek na 100%, jajka bylo widac:)wszystko w porzadku, ale nie bardzo zadowolona jestem z wizyty...dostalam tylko 1 zdjecie. plytki nie nagral bo maly dowrocony dupka:( w sumie badanie z 15 min max. lekarz taki sobie, bez emocji, nie wylewny. moze dlatego ze mialam skierowanie od mojego lekarza i za badanie nie placilam:) ale najwazniejsze ze maluszek zdrowy:D wymiary: BPD 51,9 FOD 65,8 HC 184,9 CM 3,1 THD 23,8 APAD 56,5 AC 170,3 FL 39,4 WAGA OK 480g polozenie glowkowe,grzbietotylne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emachines moje wymiary z wczoraj bardzo podobne do twoich:) wiec juz jakos pewniej sie czuje ze wszystko dobrze tylko moj synus o 80 g mniej od twojego wazy:) A mamusia ja sie o blizniaki nie obrazam bo nawet jak tak mysle to bym chciala hehe;d ale nie mam prawie wcale brzucha wiec 2 by sie tam chyba nie pomiescila;d;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie leci 21 tydzień maluszek się rusza, buja, kopie, skacze i nie wiadomo co tam jeszcze wyprawia coś czuję, że jednak będzie chłopak może się dowiem dopiero 4 lipca jak będę miała połówkowe właśnie czekam na lody - P. pojechał do Lidla po karton lodów a ostatnio wpierdzieliłam cała miskę pierogów ruskich i zagryzałam ogórkiem małosolnym poza tym wczoraj pierwszy raz od dłuższego czasu wybrałam się o koleżanki na drugi koniec miasta autobusem i zasłabłam w tym autobusie. Ludzi pełno, brzuch mi widać, ale nikt się nie podniósł - pomogła mi tylko jedna babinka, która zresztą też obok mnie stała i dała mi swojej wody mineralnej do wypicia i pomogła mi wysiąść na następnym przystanku tam sobie odpoczęłam i wsiadłam do następnego autobusu już luźnego, gdzie sobie usiadłam i spokojnie dojechałam na miejsce zrobiłam okropny błąd bo nie wzięłam ze sobą żadnej wody ani jedzenia taka bezmyślność - ale w ciąży często moja inteligencja mnie przeraża :) gratuluje - jakieś natężenie płci męskich się zrobiło tutaj ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agussssia - nie bój się, dziecko i tak czuje tylko lekkie kołysanie, nie zrobisz mu krzywdy, ale ja też się bałam na początku jak się któraś boi to rzeczywiście lepiej nic na siłę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martwie sie
dziewczyny miieszkam w uk,od 2 dni boli mnie pochw w środku,przy przewravaniu na bok,ma któras z was takie dolegliwosci// do lekarza isc nie moge niestety bo tutaj całkiem inaczej zajmuja sie ciążą:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbe podziwiam cie że sie decydujesz na tak daleka podróz no ale jak nie masz problemów zdrowotnych ,lekarz nie widzi przeciwskazań to czemu nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tam trzeba uważać z bakteriami ..woda itd Mój kuzyn co stamtąd wraca to coś przywlecze ze sobą ....Także zastanów się dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KTÓRAŚ wczoraj nie mogla znalezc tabelki :) to chyba ostatnia NICK..................WIEK......MIASTO...........TERMIN.. ........PŁEĆ kosiorakis.....32.........Radom...........22.09.2012 . .....SYN i SYN adza1987.....24.........Słubice..........25.09.2012. ......SYN nata_lie.......25........Z.Góra...........29.09.2012 .......Kubuś dotiuszka.....31.........lubelskie........10.12...... ........córka Viviii...........27.........śląskie..........02.10.2 012........MAGDALENA Dianakarina...28.........warm.maz/Anglia 7.10.2012......SYN Rzodkiewa....27.........sl/Anglia.........7.10.2012. .. .....SYN Diana..........26.........Rzeszów..........7.10.2012... .. ..CÓRECZKA maryjka.......35.........Kraków...........7.10.12....... ....córeczka klara.klara....37.........mazowieckie....10.10.2012. ......SYN Marla..........31.........mazowieckie.....13.10.2012 .......ANTOŚ Moniś83........28 ........Warszawa........14.10.2012........TADEUSZEK eljotka.........26.........Krosno............14.10 .2012.......JAKUB Aleksandra82..29.........Bydgoszcz.......15.10 .2012.......SYN Ania3107.......25.........dolnośląskie.....16.10.2 012.......SYN Ania 23 ciąża 3..23....Katowice...17.10.2012...narazie niespodzianka dan-mos........33.........Katowice.........19.10.201 2......AGATKA Agulka1976.....36.........Śląskie............20.10. 2012.....CÓRECZKA emachines......29.........Śląskie............20.10 .2012.....SYN Tusia21.........23..........pomorskie.......20.10.2012. .....CÓRECZKA Pela1992........20.........Opolskie..........24.10.2012 .....CÓRECZKA mamusia .......32..........podlaskie........27.10.2012......SYN miluchnaaa31..32..........Slaskie...........29.10.2012 .....chyba SYN graga007........26..........Śląskie...........29.10. 2012.....100% zwisu - CHŁOPAK mala fu.........33...........DE/lodzkie......29.10.2012.....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) świnkaPIGGY - kurcze, ludzie są bezmyślni, nie wiem co się dzieje, że tak trudno podnieśc im swoje cztery litery !! Szkoda słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..................WIEK......MIASTO...........TERMIN.. ........PŁEĆ kosiorakis.....32.........Radom...........22.09.2012 . .....SYN i SYN adza1987.....24.........Słubice..........25.09.2012. ......SYN nata_lie.......25........Z.Góra...........29.09.2012 .......Kubuś dotiuszka.....31.........lubelskie........10.12...... ........córka Viviii...........27.........śląskie..........02.10.2 012........MAGDALENA Dianakarina...28.........warm.maz/Anglia 7.10.2012......SYN Rzodkiewa....27.........sl/Anglia.........7.10.2012. .. .....SYN Diana..........26.........Rzeszów..........7.10.2012... .. ..CÓRECZKA maryjka.......35.........Kraków...........7.10.12....... ....córeczka klara.klara....37.........mazowieckie....10.10.2012. ......SYN Marla..........31.........mazowieckie.....13.10.2012 .......ANTOŚ Moniś83........28 ........Warszawa........14.10.2012........TADEUSZEK eljotka.........26.........Krosno............14.10 .2012.......JAKUB Aleksandra82..29.........Bydgoszcz.......15.10 .2012.......SYN Ania3107.......25.........dolnośląskie.....16.10.2 012.......SYN Ania 23 ciąża 3..23....Katowice...17.10.2012...narazie niespodzianka dan-mos........33.........Katowice.........19.10.201 2......AGATKA Agulka1976.....36.........Śląskie............20.10. 2012.....CÓRECZKA emachines......29.........Śląskie............20.10 .2012.....SYN Tusia21.........23..........pomorskie.......20.10.2012. .....CÓRECZKA Pela1992........20.........Opolskie..........26.10.2012 .....FRANIO mamusia .......32..........podlaskie........27.10.2012......SYN miluchnaaa31..32..........Slaskie...........29.10.2012 .....chyba SYN graga007........26..........Śląskie...........29.10. 2012.....100% zwisu - CHŁOPAK mala fu.........33...........DE/lodzkie......29.10.2012.....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa - najlepsze jest to, że większość facetów siedziała ja rozumiem, pracują fizycznie po ileś godzin, ale nawet jakby się ktoś przesunął, żebym sobie usiadła, przycupnęła bardziej, bo mi się zrobiło słabo, bo staliśmy w korku i ja też stałam w tym zatłoczonym, dusznym autobusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamusie, Glukoza wypita, jak odbiorę wyniki to się odezwę. Mam nadzieję, że Monisia dała rade i nie będzie musiała pić tego drina po raz trzeci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm ... wiecie co? to nie był dobry pomysł z porządkami w szafie, bo wywaliłam wszystko na środek sypialni, przesegregowałam, popakowałam co do śmieci, ale teraz nie mam siły składać tych dobrych i układać na półkach :( ehh... U mnie też lekarz na połówkowym pokazywał wargi sromowe... więc oby się nie zmieniało już nic.. Pela a jak było u Ciebie...na ilu usg lekarz potwierdzał dziewczynkę? Na połówkowym wyszło, że chłopak? Ja wybieram imię :) Nasze typy: Eliza, Laura, Liwia i Lila. A ja mam coraz więcej rozstępów na brzuchu (i tylko na brzuchu)...robi się szpiczasty i skóra pęka na środku tuż pod pępkiem po lewej i prawej stronie :( Smaruję go kremami od 4 miesiąca systematycznie i co z tego?? Jakoś mi to bardzo nie przeszkadza, bo i tak gołym brzuchem rzadko świeciłam...ale jakaś irytacja jest, bo niby po co ta wydana na drogie kremy kasa?? Co do wyjazdu w tropiki, to najniebezpieczniejsze są bakterie, tak jak ktoś tu właśnie pisał.. są wszędzie...w wodzie, na owocach, w jedzeniu..nie trudno o zatrucie.. a i bakterie z wody mogą się dostać do dróg rodnych.. Ja często jeździłam do Syrii (ten sam klimat co w Turcji, Egipcie, Tunezji), bo mam tam rodzinę taty i też nie zdecydowałabym się lecieć, nawet mimo dobrych badań i samopoczucia.. Decyzję pozostawiam Tobie, ale zastanów się jeszcze nad tym... Koniec przerwy - idę walczyć z szafą :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi o rozstepy to mnie sie zrobily na piersiach... Mialam dosc male orzeszki przed ciaza wiec mnie to nie dziwi ze sie rozstepy porobily.. :/ Ake na brzuchu sie podgladam codziennie noi nie ma jak narazie chodz wizja ze sie moga lada chwila pojawic mnie przeraza doslownie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzodkiewa, ja na brak balonów nie narzekałam..zazwyczaj rozmiar C lub D.. a teraz do spore D albo nawet DD - co będzie dalej? o zgrozo!!! Rozstępów na nich nie widzę... ale ten brzuch... Więc głowa do góry - może skończy się u Ciebie tylko na tych piersiach - czego życzę oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diana mi wczesniej powiedzial tylko ze jemu to wyglada na dziewczynke a teraz jak poszlam zrobil dokladne badanie i pierwsze co powiedzial to: a pani wie ze my tu faceta mamy. a ja do niego ze nie wiem bo corka miala byc a on mi na to: no to bedzie syn i tyle. Ja mam jeden rozstep na brzuchu i mam nadzieje ze wiecej sie nie pojawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
świnkaPiggy nie chcę Cię straszyć, ale mi się pojawiły jakieś 2 tygodnie temu te pierwsze rozstępy, a Ty za chwilkę właśnie wejdziesz w ten czas :P oczywiście oby Cię nie dopadły, ale bądź też na nie gotowa :) Zazdroszczę lodów i kawy - u mnie chwilowy brak w zamrażalniku...ale idę po ogórki do sklepu, to i lody będą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pela, to już pewne, że chłopczyk :) teraz tylko przywyknij do tej myśli :) Właśnie zauważyłam, że jesteś najmłodszą mamą na naszym forum... Pozdrawiam i życzę lekkiego znoszenia upałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×