Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

Hej laseczki. Jestem wlasnie po pierwszej dawce b12 a beda chcieli zaaplikowac w sumie 6 jeszcze przed porodem wiec w czwartek nastepna a boli jak cholera..!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie u mnie nic nowego sie nie dzieje,poza tym ze od wczoraj mam tak napuchniete kostki i stopy ze wygladam strasznie,nie wspominajac o chodzeniu boli...staram sie nogi opierac na czyms jak siedze by krazenie poprawic... A poza tym ok,bylismy w weekend na wsi,odwiedzilam dziadziusia przed porodem ,chyba w tym roku juz nie pojedziemy bo to kawalek a z takim maluchem to bede sie bala jechac... Pies jak nas zobaczyl to latal przez pol godz po calym podworku w kolko z radosci:) kochany :) Wszystkim jubilatom 1000lat, Swietujacym rocznice-wszystkiego naj naj:) Rzodkiewa trzymaj sie tam.... Ja lece ogarniac chalpke,pozdrawiam Was wszystkie Dan -mos nooo w koncu sie odezwalas:)juz mialam list gonczy za Toba wysylac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to widze ze nie tylko ja dzisiaj taka wypruta, czuje sie jakby mi ktos kule do nog przypial....zle mi sie oddycha, wlocze sie bez celu po mieszkaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie czuje jakby po mnie walec przejechał... tez mam kilka rzeczy do roboty ale brakuje weny i energii... nie wiem czy to ta pogoda czy taki etap ciąży... jutro będę mieć wyniki to zobaczymy... reszcie sie dzisiaj tez nie chce pisac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. ja przyznaje, że weny nie mam dzisiaj do pisania.. gorąco, choć akurat dzisiaj mi to nie przeszkadza. Weszłam dzisiaj na forum sierpniówek z ciekawości, czy wszystkie już urodziły, a tam jedna napisała, że jej córka zmarła po miesiącu - śmierć łóżeczkowa.. normlanie tak się przeraziłam.. zapewne przez to ten nie najlepszy nastrój.. Vivii jak tam? daj znać, jeśli się jeszcze nie zaczęło. Bo jeśli zaczęło, to wiadomo, że nie dasz :) Mamusia już Twój przyjechał rozumiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja zajrzałam, cały dzień na wysokich obrotach. Najpierw złe samopoczucie, następnie sprzątanie, potem obowiązkowe zakupy, potem wizyta u gin, zrobienie obiadu, przywitanie Mojego, a teraz leżę - mała lekcje odrabia a mój piwko pije z moim tatą i sąsiadami. A u gin byłam przed 12 ze względu na te twardnienia brzucha i skurcze, co to miałam w czwartek. Miałam dziś zadzwonić i umówić się na kiedy, a ona żebym zaraz przyjeżdżała. No i pojechałam oczywiście autem ze stresem... No i wszystko ok, wód mam dużo, mikstura działa, ale żeby nei przesadzić to mam pić co drugi dzień. Synek głową w dół - akurat tak poprzecznie czyli się właśnie przekręca znów jak trzeba. Waga 2632g , wymiary mam te brzuszka ale jestem tak padnięta,że mi się podejść do torebki nie chce... Mój zmęczony strasznie,ale nie mógł odmówić piwka, hmmm ale jest na razie super, przytula się ciągle do nas, do mnie, do córki a ona chyba bardziej do niego :P do brzuszka coś gada. Zobaczymy co jutro będzie, jak po nocce wstanie - a na 100% będę się dziś męczyć ze spojeniem, bo już mi boli :( Także tyle u mnie, dziś tylko o sobie. Trzymam kciuki za wszystkich :) najlepszego z okazji urodzin, a jutro kolejne życzonka :P Trzymajcie się dzielnie, jutro napiszę zapewne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nata_lie to straszne , wlasnie ja tez naczytalam sie o tej smierci lozeczkowej i dlatego nie zaluje ze mam ten monitor oddechu. mi tez weny brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pazmama ja też siedzę na necie i szukam, ale obecnie mamy tyle wydatków, że chyba dopiero gdy becikowe dostaniemy to się kupi.. przeraziłam się kompletnie jak to przeczytałam.. mamusia fajnie, że już Twój jest, pierwsza noc to pewnie będzie ciężka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rety, no i zdecydowałam się na zakup tego monitora - jak tak napisałaś. Kwestia tylko czy nowy czy używany, ale któraś pisała,że jak trafi się nie sprawny??? rety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia ja tez chyba kupie ten monitor... Fajnie ze twój juz jest :-) Poszukaj te wymiary i podaj z usg ...cos duzy jest :-) Ciekawe jak moja czy cos urosła ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia faktycznie coś duży synek. 4 kg jak nic będzie mieć. Właśnie ja bym chciała używany, bo cena nowego zbija z nóg.. ale rzodkiewa pisała, ze właśnie mogą być uszkodzone.. nawet nie chcę sobie wyobrażać co ta dziewczyna czuje po stracie miesięcznego maluszka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla przypomnienia 22 tc 374 gram (10 centyl) 575 gram (50 centyl) 754 gram (90 centyl) 23 tc 351 gram (10 centyl) 588 gram (50 centyl) 839 gram (90 centyl) 24 tc 364 gram (10 centyl) 640 gram (50 centyl) 958 gram (90 centyl) 25 tc 409 gram (10 centyl) 726 gram (50 centyl) 1106 gram (90 centyl) 26 tc 483 gram (10 centyl) 841 gram (50 centyl) 1280 gram (90 centyl) 27 tc 584 gram (10 centyl) 983 gram (50 centyl) 1476 gram (90 centyl) 28 tc 708 gram (10 centyl) 1148 gram (50 centyl) 1689 gram (90 centyl) 29 tc 852 gram (10 centyl) 1331 gram (50 centyl) 1915 gram (90 centyl) 30 tc 1014 gram (10 centyl) 1529 gram (50 centyl) 2151 gram (90 centyl) 31 tc 1189 gram (10 centyl) 1738 gram (50 centyl) 2392 gram (90 centyl) 32 tc 1377 gram (10 centyl) 1955 gram (50 centyl) 2634 gram (90 centyl) 33 tc 1572 gram (10 centyl) 2175 gram (50 centyl) 2873 gram (90 centyl) 34 tc 1772 gram (10 centyl) 2395 gram (50 centyl) 3105 gram (90 centyl) 35 tc 1975 gram (10 centyl) 2611 gram (50 centyl) 3326 gram (90 centyl) 36 tc 2177 gram (10 centyl) 2819 gram (50 centyl) 3531 gram (90 centyl) 37 tc 2374 gram (10 centyl) 3015 gram (50 centyl) 3718 gram (90 centyl) 38 tc 2565 gram (10 centyl) 3196 gram (50 centyl) 3880 gram (90 centyl) 39 tc 2746 gram (10 centyl) 3358 gram (50 centyl) 4015 gram (90 centyl) 40 tc 2914 gram (10 centyl) 3496 gram (50 centyl) 4119 gram (90 centyl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki ale miałam ciężki dzień naczekałam się w kolejce do lekarza jak nie wiem, a byłam zaledwie parę minut po 8, a od lekarza wyszłam o 11. No masakra. przede mną dodatkowe 4 kobiety bez kolejki - uprzywilejowane dodatkowo zamęczała mnie starsza pani, która się bardzo cieszyła z mojego towarzystwa potem stałam w kolejce w MOPRzea potem jeszcze do laboratorium oddać wymaz do badania GBS a na deser kolejka w banku - no na złość i wiecie co? - wbvrew pozorom mężczyźni są bardziej wyczuleni na ciąże niż kobiety bo facet mnie przepuścił przed siebie, żebym załatwiła sprawę, a kobiety które stały w kolejce prychały jkedna [rzez drugą i mnie lustrowały od stóp do głów nie ma to jak się wspierać nawzajem naprawde na USG dostałam dopiero na 10 października pfff no cóż a ogólnie wszystko dobrze poza tym, że nawet nie wiem co ile, jak, czy już się maluch przekręcił, czy dobrze mu tam i czy dużo już waży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
świnka pigi a ty chodzisz prywatnie czy na kase? może idz prywatnie zrobic usg, bo moze sie zdazyc ze do 10 nie dotrzymasz:) ja tak miałam z pierwszym :) a z tymi facetami to masz racje - ale musze dodac ze wiecej taktu maja osoby mlodsze niz starsze i tutaj sie je chwali za to, bynajmniej ja sie spotkałam z miłym traktowaniem przez osoby młode...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zapytałam, czy to taki duży to mi gin powiedziała ,że normalnie,ze około 2,5 kg bo wiadomo nie da się idealnie zmierzyć :P Hmmm ja to z przymrużeniem oka to traktuję. Ale wyjątkowo długo go tam obserwowała i mierzyła, pokazywała itd. Ja myślę, że 4 kg to nie będzie. Max 3,7 kg tak obstawiam :D A wymiary: BPD 88,9 mm 36w0d OFD 106,1 mm 33w4d HC 313,7 mm 35w1d AC 307,8 mm 34w5d FL 69,0 mm 35w3d EFW (BPD,AC,FL) 2632 g Ostatnio też nie był mały, ale widzę,że w normach mieści się. Także źle nie jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie tak się zastanawiam czy nie iść prywatnie na USG a do ginekologa chodzę niestety na kasę i więcej tego błędu nie popełnie. pomyślę nad tym USG muszę wyszarpać na to nieco kaski z budżetu domowego :) idę się położyć, bo naprawdę cięzki dzień za mną ściskam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
świnka pigi pomyśl w odrotną stronę ile do tego czasu zaoszczedziłas na wizytach u prywatnego lekarza - to wtedy może łatwiej będzie ci się umówić na usg i zapłacić za nie:) ja też chodzę na kasę, może nie mam usg na każdej wizycie ale jestem zadowolona:) chociaż dzisiaj musiałam skoczyć do rodzinnego po L4 bo mój gin na urlopie, no ale urlop sie chyba kazdemu należy:P Mamusia wcale nie taki duży - myślę że w normie sie miesci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak szybko, Vivii odpisała mi na smsa,że wraca z ktg,skurcze przepowiadające ale już blisko. Sama pewnie napisze,ale napisałam,bo już sama się denerwowałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzę ,że w normie :P ale jak powiedziała że 2600 to se myślę, dziewczyny chyba mniejsze miały , no i od razu czy wsio ok z nim :( wiesz durnoty w głowie,no nic uciekam do swego, on koleację z córką będzie jeść. Ja nie jem, czuję się pełna, nawet obiadu nie jadłam. W zasadzie dziś tylko śniadanie i nic więcej, a no kawałek ciasta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×