Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

Moniś jakieś to dziwne.... U nas w szpitalu to pawdopodobnie by cie dawno rozwiązali Dziecko już dojrzałe po co niepotrzebny stres z tym ktg A jak z cukrzycą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Gratulacje Mamacoreczki i Jordan:) Super , ze u Was rozpakowane mamuski wszystko ok. Ciekawe co tam u Diany , moze juz tez tuli swoje malenstwo:) Wczoraj rano jechalismy do niemiec, bo kuzyn mojego w szpitalu, straszne co to moze sie z czlowiekiem stac w jednej chwili:( mial temperature wysoka i sparalizowalo mu jedna strone, a jak byl w jednym szpitalu z ta temperatura to go wypscili , kazali tylko tabletki brac 41 stopni mial , a do innego szpitala trafil jak juz byl sparalizowany:( Tam zrobili mu operacje laserowa przez nos jakos i wczorej wieczorem mial druga operacje , tym razem bardziej skomplikowana otwierali mu czaszke, ale nie wiadomo jeszcze nic jak tam po operacji, moj jest teraz w pracy, moze jak wroci to sie czegos wiecej dowiemy. Mowili , ze to podobno od tego co jak byl chory i gdzies mu sie tam ropa zastala , dostal zakarzenie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Według mnie to on uważa, że to co było ostatnim razem w ktg może się powtórzyć. Więc nie wiem czemu mnie wypuścili - tego lekarza akurat wtedy nie było. Jutro mam przyjść na ktg do południa jak on będzie na oddziale. Cukry - czasami raz w tygodniu, czasami raz dziennie zdarzy się cukier do 140. Raz miałam (w ostatnim miesiącu) 165 po zupie którą mnie nakarmili w szpitalu. A jakie Ty Agulka miałaś cukry, że mała musiała dostawać leki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monis cukry w normie miałam Wiesz czasem troche podwyzszone ale nie ciagle a mała i tak miała hipoglikemie i dostawała kroplówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sie kochane,standardowo tak z rańca,hii:P Ciekawe co dzis za wiadomosci przyniesie nam ten dzien.... Natalie małutki jest słodki:)mały pzystojniaczek... Monis jezeli chca cie zostawic w szpitalu,to tylko dla dobra tadeuszka,3maj sie kochana...jeszcze troszke...ja własnie po karmieniu,mały mi zbytnio nie chce ssac przez te kapturki:/mały uparciszek...ale moze sie przyzwyczaji....cycki mnie tak bola ze szok,do tego brzuch....auuuccc....jak to dobrze z rańca ponarzekac:P Pela a jak tam po wizycie i inne kobitki? mykam robic kawke :D Miłego dzionka wszystkim:***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tusia wizyta ok maly wazy 2950 wiec jakis wielkolud nie bedzie. U mnie narazie cisza lekarz mowi ze bede rodzic kolo 20 czyli tak jak mam termin wiec tez zadna nowosc. Za tydzien mam jeszcze ktg i przy okazji wizyte a pozniej juz czekanie zostaje :) pocieszam sie tylko ze do tego 20 juz wcale nie tak daleko:) a moze mnie zaskoczy i urodze wczesniej:) codzien o to Frania prosze zeby juz wychodzil;d;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pela fajnie, że wizyta udana a kto wie moż enagle Cie zaskoczy :) A mały średnio przybiera 200g na tydzień więc w granicach 3300-3400 będzie maluszek wazył tak mówił Ci lekarz? Tusia no niestety z tymi kapturkami mniej boli ale to dla dzidziusia nowosc ale mysle, że jak raz pociągnął to będzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania lekarz mi powiedzial ze wilki to on nie bedzie wiec mysle ze tak 3500 napewno nie przekroczy w koncu to jakies 2 tygodnie tylko zostaly. Boli was brzuch jak na okres?? bo mnie boli i promieniuje na krocze troche to nieporzyjemne bo taki ucisk czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pela czyli tak jak Ci wyliczyłam bo tak mi lekarz mówił choć sa dzieciaki co przybierają 400g na tydzien :) Tak mnie tak często boli brzuch jak na okres czasem jest to ból taki bardziej denerwujący bo czuje coś tak mnie pobolewa a czasem tak mocno bardzo. I do tego mały mi na nerwa ( chyba) w nodze gdzieś uciska bo tak czasem dziwne zaboli, jakby prądem ktoś mnie poraził no nawet ciężko mi to opisac. Ja usg mam za tydzień ciekawe ile mój maluszek wazy oby nie za duzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbe77 straszne to - niby z małej rzeczy powstał tak ogromny problem. :( Ja wczoraj się spakowałam i mąż wziął ze sobą torby, żeby jak coś nie musiał wracać do domu tylko od razu mógł do mnie przyjechać. Nie wiem o której się tam zbiorę, bardzo mi się nie chce. Pela ale dzidzia powyżej 3000g to taka normalna raczej a nie mała :) 4 kg byś chciała ;)?! Natalii Ty byłaś z maluszkiem u fryzjera? :D Bo rewelacyjne ma te włoski :) Agulka Twoja mała długo musiała mieć te kroplówki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobiety witam... pije kawe ale proszę w myślach żeby mnie ktoś dobił.... nocka nieprzespana bo ból brzucha (właśnie jak na okres) i do tego potworny ból krzyża promieniujący na brzuch;/ też ponarzekam a co :) Natalie słodziak przecudny - nawet ten róż pasuje :D a kapturki to ja miałam z aventu przy pierwszym... w zestawie były dwa rozmiary - większy i mniejszy.... na nic mi się nie przydały bo mój w ogóle nie chciał ciągnąć.... a te duze to i tak były za małe bo ja mam dużą brodawkę i mi się ciągle zwijały... przez to teraz nie kupuje na pewno nie z aventu bo widziałam lepiej wyprofilowane np z medeli... kupie jak bede potrzebowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) ja dziś mam wizytę, może dowiem się kiedy mój maluch opuści mój brzuszek. Mam nadzieję,że coś mi konkretnego powie. Listę pytań mam,więc może niczego nei zapomnę, zwłaszcza,że to ostatnia wizyta przed porodem (chyba). Nocka okropna, tradycyjnie, ale nie biorę przeciwbólowych i stąd pewnie męczarnia. Ale nie chcę ich brać bo boję się o małego, czy nie zaszkodzą - choć niby mogę, bo gin pozwoliła brać. Odezwę się później. Wizytowym powodzenia, Moniś trzymaj się, Pela - fajnie,że wszystko ok:) Miłego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia trzymam kciuki:) mój właśnie przybrał ostatnio 400g na tydzień:) tak se policzylam ze gdyby dalej tak przybierał i siedział do terminu to by 4,5 kg wazyl :) ale wiadomo jest granica błędu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i również ja się przywitam :-). Wczoraj byłam na KTG, mimo odstawienia leków przeciw skurczowych Marcel nie śpieszy się by przywitać mamusię. Skurcze dochodziły do 25 więc słabiutko, w połowie zapisu sobie zasnął i leżałam na KTG 1,5 godziny. Naoglądałam się maluszków na oddziale zazdroszcząc kobietą, że już są po wszystkim. Monis myślę, że lekarz kazał jechać Tobie na oddział bo niedługo zaczną pewnie przyśpieszać poród i wkrótce będziesz tulić Tadeuszka w swoich ramionach :-). Pela Twój maluszek wcale nie jest taki mały, moja poprzednia ciąża skończyła się w 39 tygodniu i synek ważył 2780, to dopiero był maluch. Ja już jestem spakowana robię ostatnie porządki i w poniedziałek jadę do szpitala.We wtorek planowo Marcel przyjdzie na świat. Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty i czekam na same dobre wieści :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja z ranca . Poszlam rano siku patrze w lustro a geba jak u hipopoptama spuchnieta .. A rak az zacisnac nie moge tam mi spuchly... Tak mi spuchlo wszystko masakra jakas.. Maly jak siedzial w brzuchu tak siedzi raz po raz przypominajac o sobie kopniakiwm w zebro..!! Milego dzionka zycze. Xx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) przeglądałam właśnie zdjęcia waszych maluszków - jejku jakie wszystkie słodkie.. :)) ech teraz na widok każdego malca wzruszam się potwornie :))) Moniś nie byliśmy u fryzjera, ale fakt mały ma długie włoski :) do tego blond, mało kiedy widziałam noworodka z blond włoskami :) a ma takie dokładnie jak tata :P Graga, wiesz jak założyłam ten róż to stwierdziłam, że nawet ujdzie :D ale już mam kupione na 56 niebieskie :) tylko muszę je wyprać, czy jakoś wyparzyć, bo przecież nie będę wstawiać prania dla 3 pajacyków :D u mnie nocka średnia, o 22 się położyliśmy z cycem i o 1.30 się obudziłam z małym przy boku. nawet nie wiem kiedy zasnęłam. odłożyłam do łóżeczka, ale znowu był głodny ale za bardzo już zdenerwowany, żeby ssać, więc butelka.. ja jeszcze mam lekko stresa jak przychodzi pora karmienia, czy załapie czy nie. wczoraj po wizycie położnej przez cały dzień pięknie ssał. a te kapturki to macie jakiegoś linka z allegro? to są inaczej nakładki na sutki? Monis trzymam kciuki, zeby było dobrze. lepiej już może w tym szpitalu zostać, a do porodu masz niedaleko. Pela, to akurat taki maluch do rodzenia, nie wyobrażam sobie jak Adza 4 kilowego urodzić :) co prawda już samo przeście małego nie boli. ale pewnie wcześniej jest o wiele gorzej. Mamusia oby na wizycie było dobrze, trzymaj się kochana, już niedługo i oby ten ból Ci przeszedł. Dzielna jesteś, że tyle czasu czasu dajesz radę i niech się pomarańczki odpieprzą! A co z Dianą? bo dopiero dozczytałam, że wody jej odeszły i mała się nie ruszała. Coś wiadomo czy urodziła??? Mam nadzieję, że wszystko ok. A co do monitora oddechu, to powiem że mimo, że używany to działa niezawodnie. jak tylko wyjmę malucha z łóżeczka i nie wyłączę, to od razu pierwszy sygnał ostrzegawczy i wtedy mam zryw żeby tylko zdążyć przed wyjącym alarmem :)) Viviii a Ty jak rodziłaś naturalnie? Jak malutka? Dodaj jakieś zdjęcia!!! My dzisiaj jak pogoda dopisze idziemy na pierwszy spacer. Pewnie tylko na chwilę, bo rana boli jak się przeciążę i wczoraj znowu mocniej krew mi z niej leciała :/ uciekam dziewczynki, bo mój królewicz się budzi. odezwę się później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze śpi - to napiszę - mój przybrał przez 4 tygodnie 400 gram. więc to zależy od malucha. lekarz wyliczył mi 3100, na porodówce z usg 3200. więc dużego błędu nie było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mi dziewczynki chodzilo o to ze on taki normalny bedzie a nie ze malutki hehe:) Ja juz po zakupach zabieram sie za sprzatanie a poznniej mam w planach zrobienie uszek na swieta i zamrozenie bo przy franiu raczej juz tego nie zrobie a ja strasznie nie lubie kupnych ;d a i jeszcze pizze na obiad obiecalam wiec mam dzisiaj ambitne plany. A ze u mnie caly czas ktos na grzyby chodzi to mam cala zamrazarke prawdziwków wiec i mam z czego czarowac jedzonko:):) Buzka napisze jak sie wyrobie;** A Natalie twój Kubuś uroczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://allegro.pl/canpol-oslonki-nakladki-na-piersi-do-karmienia-i2688810063.html Natalka linka z takimi osłonkami wiadomo kazde dziecko jest inne u mnie się to sprawdziło i mały załapał o co chodzi a jak się brodawki wygoiły mogłam te osłonki odstawić i jeszcze jedno ja mam brodawki wklęsłe i to tez pomogło iż mały je wyciągnął potem już nie było problemu z karmieniem. Mamusia powidzenia teraz pewnie ostatnie badania przed cc i ustalenie daty ( chyba w granicach 39tc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oglądam sobie właśnie wasze zdjecia :) Adza słodki tygrysek :) Agulka Marysia to ma długie nóżki jak modeleczka :) Tusia Twój skarbek taki słodziak malusi :) Natalie nawet w różowych śpioszkach twój skarbek słodziak :) Rzodkiewka a mi się wydaje, ze coś cię zbiera do porodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania jeszcze troszke i beda wszystkie maluszki w kąplecie:D mamusia powodzenia na wizycie,daj zaraz znac co i jak:) rzodkiewka ty to juz w kazdej chwili mozesz urodzic,a kiedy masz sie w razie co do szpitala zglosic?jakbys nie urodziła?? Pela ale mi smaka na pizze zrobiłas,no ale nici z tego,ja dzis rosołek mam na obiad... ciekawe co u paz mamy,cos długo sie nie odzywa Diana pewnie juz tuli malenka..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny :) kurcze sliczne te Wasze skarbeczki :) ja nie mam zgranych zdjec jeszcze jak tylko bede miala to wrzuce :) Na piersi robcie sobie zimne oklady wtedy te kamienie rozbije jest taki zel do zamrazarki i serio bardzzo fajnie dziala zmrozic go przylozyc do piersi i zaraz miekna :) masc mam Malantan polecam bardzo :) dziewczyny ktore jeszcze nie urodzily nie ma sie czego bac kobiety sa silne i w kazdej sytuacji sie potrafia odnalesc ::) trzymam za Was kciuki .. Marla to Ty masz tak jak ja :) pranie gotowanie sprzatanie i wszystko da sie ogarnac i tyle szczescia to daje:) Magda je i spi a w nocy ja budze bo mam wrazenie ze gdyby nie to to by cala noc przespala hehe ;) oczy otwiera tak bardzo szeroko i tak nimi patrzy jak by wsszystko widziala i rozumiala i glowe ma bardzo silna bo ja podnosi :) Natalka my dzisiaj tez na pierwszy spacer :) choc wczoraj ja werandowalam juz byla 10 minut na balkonie :) zreszta od kiedy sie urodzila to spimy przy otwartym oknie tzn przy mikrowentylacji nawet w szpitalu okno bylo uchylone:) Tusia i Ania k Was to podziwiam przy 3 maluszkow jest mnustwo pracy na pewno a od Ciebie Tusia bije taki optymizm ze az sie przyjemnie czyta naprawde :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeeee udalo sie :) Mamusia dzieki :* Agulka wlasnie dlatego nie chcialam znieczulenia do porodu bo przy tym w kregoslup wystepuja wlasnie popunkcyjne bole glowy szkoda ze przy cesarce to konieczne ... mam nadzieje ze szybko Ci przejdzie i wszystkie dolegliwosci znikna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak bedzie 40+10 dni to na wywolanie mam nadzieje ze az tyle nie bede czekac.. Jutro na Elowanie szyjki ide.. Moze cos pusci po tym..!! Sliczne slodziaki dziewczeta macie . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vivi a jak ten żel się nazywa??? Rzodkiewka to faktycznie długo bardzo trzymam kciuki aby ten żel na szyjke zadziałał obys nie musiała tyle dni czekać. A ten żel to płacisz za to jak to wyglada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×