Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

U mnie neewsy..!!! Nie za dobre dla mnie :( masazu sxyjki nie udalo sie zrobic bo maly jest strasznie nisko i tak naciska na szyjke ze jest skrzywiona a polozna nie mogla sie dostac.. A teraz najlepsze... Wywolanie umowione na ...16 go wtorek... Przecierz ja chyba nie doturlam sie nigdzie juz za dwa tygodnie..!!!! Zalamka ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzodkiewa głowa do góry, wszystko będzie dobrze. Skoro główka jest już nisko to i rozwarcie się zacznie robić. Raczej nie dotrwasz do 2 tygodni :-). Zacznij domowe sposoby :-). Trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eljotka, adza - chyba taka pogoda,że dzieciaczki mają katarki. Eljotka, mówisz,że już chrzcinki :) no to super. adza, właśnie obawiam się tej pory zimowej - bo wiadomo mała moja choruje dość często właśnie porą jesienno-zimową, no ale jakoś damy radę żeby i ona, i mały - tym bardziej nie chorowali. Rzodkiewa dasz radę, zaraz na pewno akcja się rozwinie :) Reszcie też życzę szybkiego rozwiązania, zwłaszcza tym co właśnie mają terminki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka ,Dianka GRATULACJE :) Natalie mój mały się pręży stęka ale to nie kolka-wiem dokładnie jak wygląda.....bo Szymon miał równo 3 tyg i 3 dni i się zaczęło!:( Nawał mleka się skończył- w końcu nie męczę się z dojeniem;)A mały robi coraz gęstsze kupki;) ale jaka częstotliwość ;O chciałabym tam i ja:) Mamusia,Moniś ,Renia,Dan mos,Emachines,Rzodkiewka -ależ wam współczuje...ja mam powera bo po tym toczeniu się teraz latam jak fryga pomimo szwów ;) już niedługo kochaniutkie......już ostatnia prosta:)Na pocieszenie Wam powiem żę ja wczoraj miałam jakaś dziwną huśtawkę -płakałam z byle powodu;) eh hormony:)i wszystko mnie mega wkurzało-ale pewnie dlatego że nie spałam 2 nocki a dziś odespałam i o niebo lepiej :D adza1987 mój kicha ale kataru nie ma na szczęście.....choć Szymon biega i ciągle dmucha nos:( Eliotka właśnie dziś myślałam o Was:) dużo zdrówka życzymy:) A jak jecie wszystko?co na obiad? hmmm Tuśka NAPISZ SWOJE MENU;) Buziaki kochane.....👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny mam pytanko..szczególnie kierowane do mam które już rodziły :) jestem w trakcie pakowania torby do szpitala ponieważ dziś rano miałam już takie skurcze że wstać nie umiałam ;/ ile koszul pakowałyście do szpitala? ile dni byłyście w szpitalu?bo u mnie niby na 3 dzień wypis. Jaki środek najlepszy do mycia? bo niektóre babki polecają np laktacyd a inne zwykłe szare mydło..i ile tych podkładów pakujecie?proszę Was wszystkie o pomoc i z góry dziękuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka GRATULACJE!!!!! Rzodkiewka może bedzie tak jak mówia dziewczyny, że akcja wcześniej sama się rozkręci? Ale 16 fajna data to będzie 2 rocznica ślubu z moim małżonkiem :) Mam w planie poprosic lekarza na umówienie własnie tej daty na wywołanie bo u nas ma byc wcześniej niż tp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natka ja na początek zawsze brałam jedną paczke bo mąż w kazdej chwili mi dowoził co potrzebował. koszule tez 2 miałam. Ja brałam szare mydło a teraz mam taki zel do higieny intymnej wlasnie z tej firmy biały jelen ale do szpitala i na pierwsze dni kupie szare mydło mimo wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marla, hormony dokuczają :) hihihi ale i tak mega powera masz. A zdjęcia na Fb fajniutkie :) Natka ja też mam 2 koszule, i tych wielkich podpasek 2 opakowania, plus podkładów 3szt. takich pod tyłek. Ja generalnie miałam bardzooooo obfite krwawienia miesiączkowe także myślę,że niestety przyda mi się dużooo podpasek,hihihi ale fakt,jak zabraknie Mój doniesie. A do kąpieli mam płyn pod prysznic Biały Jeleń i tylko to. xxxxxxxx Miłego wieczorka dziewczyny i spokojnej nocki, ja już powoli będę się kładła spać. Może ta nocka będzie znacznie lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOOOOOOO zapomniałam napisać pytanko, może macie sprawdzony przepis na gofry - kupiliśmy gofrownicę dla córki i chcemy jutro wypróbować :) jakby któraś miała przepis na ciasto to napiszcie - będę wdzięczna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozważania
... podczas oglądania zdjęć na galeriusie nie pierwszy raz doszłam do wniosku że mamusia jest jedną z nielicznych osób która po zabawie z programem do przeróbki zdjęć wygląda gorzej niż przed zabawą, co nie oznacza że przed zabawą było dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym to olala
mamusia ja bym sie nie przejmowała tkimi wpisami,poprostu je olewaj bo ta flądra ma tylko pożywke z tego ze ty sie denerwujesz!!!a tak na marginesie to tylko wy 'SWOJE' macie dostep do galeriizdjec,wiec cos tu smierdzi,pomarancza nie moze napisac co mysli pod swoim nickiem i tyle!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja usunęłam, zostawiłam jedno i nie mam zamiaru odzywać się za często, widocznie komuś to przeszkadza z "naszych" , nie wiem... szkoda,że ten ktoś nie potrafi powiedzieć wprost. Ale pierdołami nie zamierzam się przejmować, bo obym w życiu miała tylko takie problemy jak pomarańczki !! Na szczęście mam je gdzieś. Miłej nocki mimo wszystko wszystkim ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla Olki i Diany) super ze wszystko dobrze najlepsze zyczenia dla jubilatek:) U mnie wszystko ok,poza puchnieciem stop i rak wsio ok,dlugo pochodzic nie daje rady...a tak to wszystko gra:) noce tez sa ok ,spie jak zabita bo zawsze sobie cos wynajde w domu do roboty wiec padam potem....w weekend bedziemy lozeczko skladac i przewijak:) Moj akrobata dzis szaleje,wczoraj mial spokojny dzien to dzis nadrabia:) zaraz mi poprzestawia chyba wszystkie narzady:) Ja powiem szczerze nie wiem co to galerius wasz,wiem tylko ze na fb sie nawzajem zapraszacie ale ten galerius to nie wiem czy na fb macie czy gdzie ale czytajac te wpisy odnosze wrazenie ze pomarancza jest osoba,ktora tutaj sie udziela lub udzielala i ktora ma dostep do waszych fb lub tych galeriusow....szkoda ze nie umie podpisac sie prawdziwym nickiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie wkurwilam za przeproszeniem....skoro ktos tu o galeriusie pisze tzn ze to ktoras z nas....czyli jest tu jakas fałszywa i obłudna zmija,bo jak tak mozna:/moze zmienmy hasło na galeriusie,co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze sie myle i zadna z nas tego nie robi:/moze jakas jedza sledzi nasze forum i usłyszała o galeriusie i dowala.sama nie wiem co o tym myslec:/Dobranoc...eh:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny No widzę że znowu jakaś pomarańczka próbuje namieszać - jeśli coś Ci nie pasuje to po co w ogóle oglądasz te zdjęcia? i tylko denerwujesz ludzi!! Mamusia a Ty się nie przejmuj - tak jak mówisz - mamy większe problemy na głowie niż przejmowanie się głupimi wypowiedziami osób, które nie potrafią się nawet ujawnić!!! Rzodkiewka ja też jestem umówiona na 16-tego na wywoływanie, mam jednak nadzieję że do tego czasu mój synek sam zechce wyjść:-) i Tobie również tego życzę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, ale sie porobiło.... myślę że takie teksty pisze jedynie osoba która może kiedyś się udzielała i miała dostęp do galeriusa... jestem za zmianą hasła.... tylko szkoda że nie chce się ujawnić..... u mnie pogoda nawet spoko dzisiaj - podobno ostatni taki ciepły dzień jesieni bo od jutra 13-14 stopni, więc dzisiaj chyba pójdę popracować do ogródka, może coś się ruszy :) tak na marginesie może któraś wie kiedy sadzi się czosnek do ziemi ? bo wiem że na jesien, ale nie wiem dokladnie kiedy... mamusia ja bym chętnie gofra zjadla:) nawet ostatnio chcielismy z m kupic w sklepie ale byly same opiekacze i grile.... moze i dobrze bo bym więcej miala w biodrach :) jakoś mam więcej energii dzisiaj, ostatnio nawet naszykowałam ubranka na wyjscie ze szpitala:) wkurza mnie tylko jedno, siostra ma wynajete mieszkanie ale jeszcze mebli nie przewiezli - mieli wczoraj ale nikt nie przyjechal, a ja lubie sobie posprzatac wczesniej zeby pozniej odpoczac i pewnie jak dzisiaj posprzatam i pomyje klatke schodowa to im sie zachce nosic ten caly bajzel;/ ech trzeba troche ponarzekac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, żeby przeglądać zdjęcia na galeriusie nie trzeba mieć hasła, wystarczy login. Wiem, bo wchodziłam na Waszą galerie (jedna z Was miała zdjęcie na stronie głównej i skojarzyłam z loginem z kafeterii). Ale może da się jakoś zrobić, żeby prywatna była. Teraz się obawiam, żebym nie została posądzona o to że piszę jako pomarańczowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozważania
witam!1 wczoraj i w ostatnich tygodniach pisałam do was straszne rzeczy,prosze wybaczcie mi,jestem dnem,za chwile urodze a mój maz mnie zdradza,nigdy nie miałam z nim dobrze ale to co teraz sie dzieje to jest szok,bije mnie i nie szanuje,musiałam gdzies sie wyzyc,tymbardziej ze nie moge czytac jakie jestescie szczesliwe,ja tgeo nie mam,to wszystko przez zazdrosc....prosze o wybaczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh już od dawna podejrzewałam ze te pomarańcze to jakaś niezadowolona z życia kobieta,która chce się wbić w tłum ale nie potrafi.....eh współczuć tylko takich pomysłów......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomaranczowa,nic cie nie usprawiedliwia,a zreszta co to nas interesuje,wyzywaj sie na sobie a nie na kims,kto nic ci w zyciu złego nie zrobił....moze znajdz sobie forum tam gdzie sa takie problemy,a nie psujesz nasze...i powiem wam,ze gdyby nie mamusia to nie wiem czy to forum dalej by uszło...co nie swiadczy o tym ze wszystkie jestescie super babki,mamusia odezwij sie i nie przejmuj,pokazmy ze nikomu nie uda sie rozwalic tak fajnego forum,niech se pomaranczowe pisza i mysla co chca....wyrabane w nie... Miłego dnia wszystkim zycze:)zabieram sie za porzadki:) marla a co do menu...to ja jem tak jak mowisz wszystko lekko strawne,miesko jak juz gotowane,unikam smazonego,z owocow to troche banana i jabłko,nie pije kawy ewentualnie zzbozowa z mlekiem:)wedliny,serki...warzywa oczywiscie...ale wszystko umiarkowanie,czasem nawet kostke czekolady zjem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też się wydaje, że to któraś z dziewczyn, która miała hasło do galeriusa i już się nie udziela. nawet niedawno taka przecież była :) też proponuję zmienić hasło i jeżeli któraś je chce, to niech napisze e-maila na forum (najlepiej też podawajcie takiego mniej prywatnego, żeby czasem pomarańczówki w złości nie wysyłały jakiegoś spamu, czy szitu) i tylko niech jedna osoba rozsyła to hasło. w ten sposób będzie wiadomo kto ma dostęp. trochę to głupie, ale jak widać są kobiety nieszczęśliwe i tchórzliwe (pewnie w życiu codziennym to już kompletna porażka) i psują nam nasze forum. a ten wpis wyżej pomarańczowej to pewnie jakaś prowokacja. Mój aniołek dzisiaj tylko 2 razy się budził :))) 4 godziny przespał, ale szczęśliwa byłam :) co prawda od 7 co chwila na cycku, ale i tak jest super :) graga nie mam pojęcie jak się sadzi czosnek i kiedy :P co do menu, to narazie też jem lekkostrawnie. ale zjem jakieś ciastko też, kawałek czekolady, winogrona też mówiła że można położna laktacyjna, tylko muszą być dobrze wymyte. a ja i tak pestek i skórki nie jem :) wczoraj przyszedł laktator, ale super sprawa! nie wiem tylko czy odciągnięte mleczko mam podgrzewać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natalie z tego co wiem, to mleko z "cyca" może być temperatury pokojowej :) bynajmniej ja nie podgrzewałam:) a laktator masz ręczny czy elektryczny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie badzmy niesprawiedliwe. nie boje sie podpisac pod swoim nickiem ze mimo wszysto spolczuje rozwaznej1. wiele razy w moim zyciu dzialy sie rzeczy zle i tez zdazalo mi sie wyzywac na osobach z mojego otoczenia niczemu nie winnym. dziewczyna zamknieta w czterech scianach, same wiecie jak to jest pod koniec ciazy, a tu zero wsparcia ze strony chocby meza. mam nadzieje ze i tobie sie jakos w zyciu ulozy. trzymam kciuki za ciebie. nie bede sie rowniez ukrywac mowiac do mamusi ze troszke dziecinne jest odchodzenie z forum tylko dlatego ze ktos cos na ciebie powieddzial. dla nas wszystkich jestes jak siosrta, dobrze napisane ze to forum pewnie by nie przezylo bez ciebie, samo to ze pierwsza wiesz ktora rodzi :) to naprawde jest rewelacyjne. wiec wez sie w garsc i wracaj tu. a takie nerwy moze zadzialaja pobudzajaca hihih :) a do wszystkich innych dziewczynek zycze milego weekendu wielu porodow,szczesliwych dzieci :) u nas pogoda obrzydliwa :( spacerku to napewno nie bedzie. ps. polozylam malego spac okolo 20 przed chwila wstalismy :) fakt ze budzi sie na cycusia i spi ze mna ale naprawde daje rade sie wyspac :) choc niedlugo bede uczyc do lozeczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nata_lie jeśli chcesz się sama przekonać, że bez hasła też można obejrzeć Wasze zdjęcia to po prostu wyloguj się i wejdź na xxx.galerius.pl gdzie "xxx" to nazwa waszego galeriusa. Wiedziałam, że lepiej się nie odzywać, ale chciałam pomóc, zmiana hasła w niczym Wam nie pomoże (chociaż spróbować warto)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki :) Ja już po śniadanku, kakao wypite i leżę sobie:) Moje Kochanie kończy sprzątać mieszkanko, obiad juz prawie przygotowany, czyli poranek sobotni bardzo efektywnie wykorzystany :) a ja sobie wybieram płyty z muzyka do porodu :) To przykre, że ktoś wypisuje takie bzdury :( przyznam ze mam tylko 3 zdjecia na galeriusie, ale zastanawiam sie, czy ich nie wykasowac... Nie wiem, czy to powyższe wytłumaczenie jest prawdziwe, ale nie lubię osądzać ludzi, wiec daruję sobie jakiekolwiek komentarze. Na początek serdeczne gratulacje dla nowych Mamuś :) :* Tusia, a nabial typu jogurty, biały serek można jeść? A co z piciem mleczka? Chyba nie wolno pic, bo uczula... a ja tak lubię mleko i kakao :/ Natalie, no wlasnie jaki masz laktator ? Ja jeszcze nie kupowalam, ale jak widzę, co piszecie, to chyba jednak bedzie niezbędny :) Graga, co do czosnku tez nie mam pojęcia :) ja raczej marnym ogrodnikiem jestem:) jak jakis kwiatuszek sie dłużej u mnie utrzyma, to jest cud :) Ściskam Was mocno Mamusie i te jeszcze z brzuszkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancz nie wredna
dziewczyny czytam was codziennie,ale sie nie udzielam,lubie to forum,i naprawde nie pozwólcie zeby jakas małpa je rozwaliła,mamusia udzielaj sie i narzekaj jeszcze wiecej,niech ta myna sie podenerwuje;) a co do galerii zdjec to faktycznie renia ma racje mozna ogladac wasze zdjecia bez zadnego hasła,jedynie usuniecie zdjec cos tu pomoze:) pozdrawiam mamuski z dzidziusiami i te oczekujace mi zostało 14 dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×