Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

zdublowało mi posta:-( ja też miałam chrzest w listopadzie i Mały był ubrany w body z długim rękawem na to pajac, kaftanik, grube spodnie, zimowa kurteczka, buciki i gruba polarowa biała czapeczka i jeszcze opatulony w biały rożek - u Nas w kościele jest zimno a imprezę mieliśmy w restauracji i miał ubrany body z drugim rękawkiem ( ze względu że był szeroko pieluchowany) i na to pajac - leżał w wózki i był przykryty jeszcze kocykiem i prawie całą imprezę przespał ( budził się tylko na karmienie)ja też już w piżamce czekam na męża i oglądamy dalej władce pierścieni wersje reżyserską - chyba milionowy raz:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Angel :) napisz jak wygląda to ropienie się oczek - dużo tego jest? Mój maluch ma takie jakby śpioszki,ale niewiele. Ja gdybym miała jakiś konkretny śpiworek, to byśmy pewnie też nie kupowali ( hmm Mój nie kupowałby) śpiworka. A tak nałożony 3 razy i do oddania... Nha ja bym w jasnym różu jak najbradziej poniosła do chrztu :) Pela, fajnie - moje życzenia urodzinowe patrzę,że powoli się spełniają :P Marla, synuś spokojniejszy. Ale po kąpieli karmię i potem do wózka, tam się uspokaja i zasypia, teraz też tak samo było. Właśnie przeniosłam do łóżeczka. Pewnie do 2-3 pośpi, nie więcej. No a potem do 6-7. Nie jest źle :D Moja starsza córcia od południa ma mega katar - hmm ferie się zaczęły to i ona już z katarem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczor! witam nowe mamusie:) angel moj synek tez ma problem z oczkiem. od urodzenia lzawi i ropieje. wczoraj bylismy u okulisty juz 2 raz ma kropelki przepisane. okulistka mowila ze zabieg przetykania kanalikow robi sie teraz po 6 miesiacu. poki co zobaczymy co bedzie. powiedz mi gdzie robiolas ten wymaz na gronkowca? nawet o tym nie pomyslalam ze co tam moze miec.. my jutro chrzciny, trzymajcie kciuki za mojego wiecznie zaplakanego urwisa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor wszystkim witam nowe panie na forum. Moj maly juz smacznie spi.. Pela super kilogramy lecą :) mamusia współczuje ze musisz malego zostawić tak szybko i do pracy ja prawdopodobnie od lipca wrócę juz jako mezatka :) Dziewczyny prawie straciłam juz pokarm i maly jest na butli nie najadal sie był tylko wrzask i płacz i domyslilam sie ze maly sie nie najada.. Kilka razy próbowałam ściągnąć poleciała kilka kropel i koniec.. Po całym dniu wieczorem troszke wywalczyć to daje rano , noi w nocy cos tam podoi i zasypia . Nie pisalam o zabiegu we wtorek usunęli mi ta nieszczęsna ziarnine nie było tak złe jak sie obawialam.. Mialam miejscowe znieczulenie Lekarz tylko potraktował mnie prądem zeby zasklepic rane żebym nie krwawilam az krzyknelam chyba mnie cała przychodnia usłyszała :) Boziu nasze dzieciaczki juz takie duze trzy miesiace tak szybko minęły , maly zaczyna sie śmiać w głos podnosi główkę guga do mamy .. A jeszcze niedawno glizda mala była w brzuchu :) rok temu 15 go stycznia był zmajstrowany xxx Pozdrawiam zycze dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor wszystkim witam nowe panie na forum. Moj maly juz smacznie spi.. Pela super kilogramy lecą :) mamusia współczuje ze musisz malego zostawić tak szybko i do pracy ja prawdopodobnie od lipca wrócę juz jako mezatka :) Dziewczyny prawie straciłam juz pokarm i maly jest na butli nie najadal sie był tylko wrzask i płacz i domyslilam sie ze maly sie nie najada.. Kilka razy próbowałam ściągnąć poleciała kilka kropel i koniec.. Po całym dniu wieczorem troszke wywalczyć to daje rano , noi w nocy cos tam podoi i zasypia . Nie pisalam o zabiegu we wtorek usunęli mi ta nieszczęsna ziarnine nie było tak złe jak sie obawialam.. Mialam miejscowe znieczulenie Lekarz tylko potraktował mnie prądem zeby zasklepic rane żebym nie krwawilam az krzyknelam chyba mnie cała przychodnia usłyszała :) Boziu nasze dzieciaczki juz takie duze trzy miesiace tak szybko minęły , maly zaczyna sie śmiać w głos podnosi główkę guga do mamy .. A jeszcze niedawno glizda mala była w brzuchu :) rok temu 15 go stycznia był zmajstrowany xxx Pozdrawiam zycze dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas dzisiaj 16 tygodni skończone, zaczął się 17 i jak z tabelki wynika czarne chmury z piorunami w skokach rozwojowych i dzisiaj to się zgadza. moje dziecko to tylko na rączkach interesuje, w pozycji leżącej jest ryk, marudzenie, czasami jak się wsłuchać to brzmi jak osioł :) no wymiękkam dzisiaj. już dobrze, że śpi. u nas chodzi spać o 21 i śpi w tygodniu do 8-9. a w weekend jak go biorę po drugim karmieniu nocnym na brzuszek to śpimy do 10. xxx Witam nowe mamusie - mam nadzieję, że na stałe do nas zawitacie. a jutro nie uwierzycie - jest rok od powstania naszego topiku :) choć ja jeszcze nie wiedziałam, że w ciąży jestem.. :) ech ale ten rok zleciał, a dopiero mojego męża przecież budziłam z okrzykiem, że w ciąży jestem :)) xxx to filmowe wieczorki się zaczynają dzisiaj, w końcu sobota :P u nas filmy leżą odłogiem, non stop brzydula.. jejku mamy chyba jakiegoś fioła. przecież oglądałam 3 lata temu ten serial. a teraz mąż się wciągnął i tylko co chwila "kiedy brzydula, mały przysypia, włącz tv to oglądniemy"... xxx Nha a to widzisz nawet nie wiedziałam, że my ten sam rocznik :) w tym roku już 26 nam styknie :) xxx Rzodkiewa to może też zaopatrz się w laktator, patrz jak Moniś laktację pobudziła! a może jakieś stresy masz i dlatego tracisz pokarm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ropki niestety duzo, teraz ma juz 4 krople ale mala poprawa, wymaz robilam w szpitalu - ropke pobralismy w domu takim specjalnym patyczkiem do kazdego oczkaodobny - maz kupil w aptece i pozniej po pobraniu zawiozl do laboratorium w szpitalu i po 3 dniach byl wynik. Sorry ze bez nikow ale pisze z telefonu a jeszcze ich niestety nie pamietam:-( nam powiedzieli w szpitalu w Chorzowie zeby poczekac az dziecko bedzie mialo 4 miesiace a Sebus ma 4 lutego trwa to do 15 minut w znieczuleniu ogolnym - i to mnie przeraża:-( mamy byc przed 7 rano a dziecko moze zjesc ostatni raz o 4.00 pobiora mu krew potem zabieg i nastepnego dnia dopiero powrot do domu - oczywiscie rodzice zostaja z dzieckiem. I znowu sie rozpisalam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór.Nie odzywałam się cały dzień, bo nie miałam czasu włączyć laptopa:)Najpierw zakupy i obowiązki domowe, a potem była u nas szwagierka. Witam nową mamusię:) współczuję problemów z oczkami...u mojego synka też była lekka asymetria ciała i codziennie z nim ćwiczę, a od poniedziałku chodzimy na 10 masaży. xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Rzodkiewa jak czytam o Twoich problemach z karmieniem to jak bym czytała o sobie!Mały wygina mi się i ryk przy cycu, a mleko jeszcze jest-już dokarmiam coraz więcej bo nie wiem co robić a chciałabym jeszcze pokarmić... xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx My planujemy chrzciny na Wielkanoc ewentualnie tydzień przed,jak juz mam nadzieję miną te mrozy i też już obczajam kompleciki dla młodego na allegro, ale ceny nowych ,że cho cho-więc może coś używanego kupię? No i nad restauracją myślę, trzeba by już coś zarezerwować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór.Nie odzywałam się cały dzień, bo nie miałam czasu włączyć laptopa:)Najpierw zakupy i obowiązki domowe, a potem była u nas szwagierka. Witam nową mamusię:) współczuję problemów z oczkami...u mojego synka też była lekka asymetria ciała i codziennie z nim ćwiczę, a od poniedziałku chodzimy na 10 masaży. xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Rzodkiewa jak czytam o Twoich problemach z karmieniem to jak bym czytała o sobie!Mały wygina mi się i ryk przy cycu, a mleko jeszcze jest-już dokarmiam coraz więcej bo nie wiem co robić a chciałabym jeszcze pokarmić... xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx My planujemy chrzciny na Wielkanoc ewentualnie tydzień przed,jak juz mam nadzieję miną te mrozy i też już obczajam kompleciki dla młodego na allegro, ale ceny nowych ,że cho cho-więc może coś używanego kupię? No i nad restauracją myślę, trzeba by już coś zarezerwować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego sobotniego wieczorku i niedzieli dla wszystkich-jutro mamy rocznicę zmajstrowania Wiktorka:) xxx W poniedziałek dzień babci-już jutro zaczniemy objazdy babć chyba żeby do wszystkich zdążyć-a co dwa dni będziemy się gościć:) xxx Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalie kochana mam laktator aventa jeszcze ze dwa tygodnie temu sciagalam 2 godz po karmieniu 100-120 a jak przyjechałam do polski z dnia na dzien dosłownie mleko sie skonczylo .. Cieszę sie ze chociarz te trzy miechy pokarmilam a maly nie je co 2 godz jak dawniej tylko 3-4 po 150 wątpię żebym tyle miała w cycach mleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natalie ja kończę 26 dopiero w grudniu więc jeszcze trochę - i dobrze bo 26 lat to już coraz bliżej do 30! Masakra:) no to muszę się zastanowić czy nie ubrać Gabi do kościoła w ten różowy kombinezonik.. do tego mam białą czapeczkę i możd byłoby ok. Bo nie widzi mi się znowu wydawać kasy. Dobranoc wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny współczuje problemów z oczkami waszych maleństw, napewno po zabiegu bedzie OK ;) U nas po 2 godzinnej batali mały śpi, ale z nim jak z bombą nigdy nie wiadomo czy po 5 min nie wypali z płaczem ;] kupiliśmy mu dzisiaj karuzele z fischer price, mam nadzieje ze go zaczaruje i zmieni w grzecznego chlopczyka hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pela super że udało Ci sie zrzucić kg, też bym chciała lecz zapału brak, słodycze niestety moja zguba ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NHA ja też jestem z grudnia więc do 26 jeszcze daleko, myśle ze ten kombinezonik jak najbardziej możesz dzidzi założyć, w końcu to tylko godzinka w Kościele ;) heh jednego posta mi wcieło ;/ trudno, mykam spac Dobranoc wszystkim ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graga007*
ech ja od wczoraj walcze z postawieniem systemu w laptopie,jak mi sie udalo po 3 godzinach to dzisiaj caly dzien przesiedzialam na szukaniu sterownikow az wreszcie sie poddalam, wymieklam.... Malo tego chcialam sobie jutrzejszy dzien ulatwic i obgotowac kapuste na golabki, cedzac kapuste wylalam sobie wrzatek na noge.....buuuu i teraz leze z niesamowitym bólem:( Co do chrzcin to gdybym ja miala jeszcze raz robic wybralabym lokal,chyba poszlo by mi tyle samo kasy, fakt wygodniej i komfortowo,ale jak se pomysle ze dopiero o 21 sobie usiadlam, a plecy jak mnie bolaly...no ale za to na swieta juz nic nie robilam, Maly byl ubrany w body dl rekaw, grube rajstopy, komplecik bialy gora kaftanik i spioszki z takiego grubszego materialu:) na to komplecik bialy z polaru po moim piotrku ktory tez w tym do chrztu byl,paputki, czpeczka cienka, czapeczka polarowa z kompleciku, w tym zostal zapakowany do becika do chrztu i przykryty kocem - bylo wtedy zimno a chrzest dopiero o 18... A w domu potem rozebralam go do rajtkow bo i tak wiekszosc imprezy prezespal:) Nha ja bym w rozowym kombinezonie ubrala mala do chrztu... Marla dzieci za linka ze spiochami, takie cus jak ja szukam widzialam wczoraj w tesco komplecik bluzeczka i spiochy:)fajne ale musze na jakas przecene polowac bo na razie jest w normqlnej... Angela to my niedaleko mieszkamy:) Juz rok topik:) ja dopiero ok 20 lutego dowiedzialam sie o ciazy a chyba w marcu tu dolaczylam a i tak stron bylo naczaskane:) Jeszcze komus mialam cos napisac i zapomnialam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graga007*
ach rzodkiewa nie poddawaj sie:) obstaw sie karmi i przez 2 dni nie wychodz z lozka:) tak jak juz moni pisalam do poki kropelki mleka leca to laktacja jest do odratowania:) a moze ten przyjazd tak podzialal? Wkoncu to lot samolotem a nie wypad do sklepu:) w kazdym razie trzymam kciuki:) chociaz perspektywa karmienia co 3-4 h jest kuszaca:P A ja glupia znowu zamiast isc spac to leze i pisze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graga007*
znow mi sie post zapchal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nha mój ma kombinezon w biało beżowe paski. Na fb mam zdjęcia z chrztu. Mój był dziś wieczorem marudny, sam nie wiedział czego chciał. Raz chciał butlę a jak dawałam cyca to był ryk. Przy kolejnym karmieniu odwrotnie - cyca pił a jak dawałam butlę to płakał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobialki kiedy te nasze male glodomorry beda przesypiac cale noce bez pobudek na jedzonko ?? Moj obowiazkowo dwa razy sie budzi Do pracy wracam poczatkiem maja i ciezko bedzie jesli nic sie nie zmieni do tego momentu .... A wasze starsze dzieciaczki jak dlugo sie budzily ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas jak nie urok to sraczka... Jak mała zaśnie kulturalnie o 21, to wstaje o 4, oczywiście o północy karmienie. Jak zaśnie o 23, to śpi do 7-8 (z karmieniem o północy i ok 4). Czyli oba warianty do dupy, bo ja lubię chodzi wcześnie spać, ale wstawanie o 4 to przegięcie. Więc dziś jestem już po śniadaniu, kawie i mam upieczoną szarlotkę w piekarniku... xxx Angel - Ty rodziłaś w Chorzowie na Strzelców? Pytam, bo ja tam rodziłam 3 lata temu i Wiktor miał właśnie zapalenie spojówek (dostawał antybiotyk od pierwszej doby życia, co groziło utartą słuchu, więc przez rok bujaliśmy się po CZD na Ligocie), potem zatkane kanaliki, które okulistka kazała "przeczekać", i w końcu jak miał 14 miesięcy, to na okulistyce w Katowicach na Ceglanej mu je przetkali... Trwało to 10 minut, znieczulenie miejscowe, chwila płaczu i wszystkie dolegliwości związane z oczkami minęły jak ręką odjął. Gdyby Agatka miała je zatkana, to zrobiła bym zabieg jak najwcześniej - a tak to miałam ponad rok problemu, mały się męczył, bo jak oczka nie łzawiły to ropiały i tak w kółko. No i wiecznie jakieś kropelki, których nienawidził. Jakbyś miała jakieś pytania dotyczące zabiegu, to pisz, bo temat mam przerobiony dogłębnie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobietki :) my po karmieniu porannym o 5-tej :) Ninka śpi w pozycji pollezacej na moich kolanach - niestety pól godzinki po jedzeniu muszę ja w takiej pozycji potrzymac ze względu na ten refluks:( Rowniez witam nowa mamusię :) Asiaz, moja Ninka już od jakiegoś czasu spała po kapaniu od 20 do 23, a potem po karmieniu od 23 spała do 7-8, ale z powodu słabego przyrostu wagi musiałam wprowadzić karmienie o 5-tej. Ninka je śpiąc :) klade ją z powrotem około 6-tej do łóżeczka i o 8 budzę na karmienie i poranną toaletę :) bo pewnie spała by dłużej:) Ech Kobietki, jak ja zazdroszczę tym z Was, które karmią tylko piersią :( ja pokarmu mam tez nie za dużo. Ninka od noworodka piła z butli bo musimy podac zageszczacz pokarmu. I cyca teraz prawie w ogóle nie chce, zwłaszcza ze przed karmieniem ściągam pokarm, wiec leci już potem kropelkami i Ninka sie denerwuje :( Karmie na przemian jedno karmienie mm jedno naturalne mleczko. Bez mm nie dałabym rady, bo po 6 godzinach ściągam około 100 ml a po 3-ech to tylko około 50-60 ml :( No ale działam laktatorem i jakoś to jest. Chyba jutro kupię elektryczny- pokladam w nim nadzieje :) Wy wczoraj wieczór przed telewizorem, a u mnie Ninus dała nam popalic - od 19-tej płakała tak, ze uspokoić nie dało rady :( aż zwymiotowala z tego płaczu:( uspokoiła sie dopiero chwilke po zjedzeniu po kąpieli - zrobiła kupkę i nastała cisza :) ale było naprawdę cieżko :) Mamusia, Monis, Dziekuje za info o laktatorach :) Monis, ta strona z wierszykami i piosenkami super :) zaczęłam korzystać :) Pela Kochana, 2kg w tydzień? Ale sie zawzielas:) zazdroszczę:) Marla, rowniez udanej i radosnej niedzieli życzę :) :* A co do wieku, to przemilczę Hihi ;) Buziaki i Sciskam Was wszystkie i Maleństwa także:) :* My pewnie Bedziemy chrzcic w maju, wiec na razie jeszcze o tym nie myśle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dan- mos nie rodzilam w Chorzowie tylko w swojej miejscowosci do Chorzowa na Truchana. U nas nocka zuper Sebus spal od 19 do 8 właśnie pojadl leży łóżeczko i gada, odezwe sie wieczorem jak mi się uda bo mam gosci. Sorry za błędy ale piszę z telefonu. Miłej niedzieli dziewczyny:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natalie nie wszystkie niestety, ale część przeceniona. W sumie często tam jakieś obniżki, więc trzeba zaglądać co jakiś czas i polować;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dan Mos napisz prosze jak najwiecej o tym zabiegu. my mamy go jutro wlasnie na ceglanej. troche sie boje. poza tym jak taki maluszek wytrzyma 4 h bez jedzenia??? po jakim czasie od zabiegu oczko twojego synka przestalo ropiec? od razu? czy po takim zabiegu mozna wychodzic z dzieckiem na dwor? bo czytalam o jakis zapaleniach uszu po tym zabiegu. xxxxxxxxxxxxxxxxxx my bylismy juz chyba z 6 x u okulisty, 5 rodzajow kropli i nic . oczko ropieje bardzo!! xxxxxxxxxxxxx aha, a czy rodzice sa przy zabiegu???? xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx a co do rehabilitacji, to do nas przychodzi 2 x w tyg rehebilitantka. nadia, podobnie, jak corka dyski, woli swoja prawa strone :) poza tym jest leniuszkiem, i nie chce uzywac miesni, np brzucha,tylko chce sie podnosic, ciagnac raczki.ale juz sa efekty i nareszcie nie ma placzu przy lezeniu na brzuchu :) xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx pela, co robilas ze schudlas??? xxxxxxxxxxxxxxxx ja boje sie diet by nie starcic pokarmu xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx co do tabletek, bo tez byl ten temat poruszany, ja zazywam azalie xxxxxxxxxxxxxxxxx czytam was na biezaco, ale czasem ciezko pisac, bo mala juz nie spi tyle co wczesniej. calujemy k i n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×