Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

śmieszne to kafe, bo jak wysylam posta to w ulubinych widac o ktorej byl pisany ostatni i ja widzialam ze o 11.09 ale na stronce widac bylo tylko marli i moj sie nie pokazal do poki drugi raz nie wyslalam.... cos szwankuje to kafe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z cyklu "hity naszych panów" wczoraj mój M wieczorem się rozpychał na naszej małej kanapie (mamy zamiar w końcu kupić coś większego)..i rozpycha się i rozpycha, ja już na półdupku wiszę z dzieckiem, w końcu do mnie "no co tez chcę sobie poleżeć choć trochę, Ty masz kanapę cały dzień dla siebie"...no popatrzcie, że też nie wpadłam na to że sobie w dzień mogę poleżeć!!!! od dzisiaj stosuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graga a skad włoskie nazwisko u Ciebie? :) cale szczęście teściowa jest ok i w ogóle się nie wtrynia w nasze życie / choc według standardów i powszechnej opinii o teściowych włoskich tak właśnie miało być hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodałam parę zdjęć z sesji małego jak miał 3 tygodnie:)Zdjęcia z mojego aparatu nie chcą się coś dodawać:( może są za duże? Mimba z ta teściową to się uśmiałam-założę się,że każdy facet by tak chciał hehe:) Jadę zaraz na spacerek do mamy - w końcu ciało pedagogiczne ma ferie:)A co niech się babcia wnukiem pozajmuje trochę a mama poleży do góry tyłkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimba mój ma takie nazwisko bo jego pra, pra ktoś tam szedł z armią napoleona na moskwę i ranny osiadł w małej wsi niedaleko gródka jagiellońskiego i znalazł sobie tam żonę :) a ile w tym prawdy to ja nie wiem, wiem tylko że muszę literować za każdym razem by błędów nie było :P czemu do galeriusa nie dołączysz albo na fb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ammarylis ja zawsze zmniejszam foty i dopiero pozniej dodaje:) pewnie niech sie zajmuje:) a ty na pifko sobie skocz, albo flache obal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marla mój uwielbia jak sie kreci pomalutku i gra a tak to tez zła jestem ze lampka działa tylko wdedy jak sie to kreci muzyke mozna wyłanczyc,ale co z tego jak sie kreci i buczy,ale za taka cene??mysle ze zabawka fajna,dokładnie za jakies pół roku bedzie duzo lepsza:)jak drugą czesc wsadze..mój mały przy niej zasypia heee,ale fakt lepiej prezentowała sie w opoisie niz na zywo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie śpię, nie śpię :) Już po szczepieniu, waga 6100, długość 63cm - mierzone w biegu, więc wynik moim zdaniem niezbyt wiarygodny hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graga007*
jaka cisza tu dzisiaj... musze zamilknac to inni sie odezwa:) dan mos niezly klocek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano cisza dzisiaj. ja też czasu napisać do was nie miałam. mały co prawda grzeczny ale zajmujący bardzo, 2 godziny spaceru se dziś walneliśmy a co :) choinkę z mężem rozebraliśmy. pewnie gdy ją zaniósł do śmietnika, to już w ogóle igieł nie miała :) w domu dywan bym mogła mieć z igieł, heh :) Nie polecam jakby co pieluch pampers sleep and play, coś jak nieszczęsne hugiessy, wylatuje wszystko górą.. choć w dadzie miałam ostatnio to samo. coś ta wersja z reniferem jest gorsza - albo przypadek. w ogóle moje dziecko dzisiaj mi 4 razy się zasrało. jakieś rekordy bije, czy jak.. :) xxx Graga wielki szacun dla Ciebie że dałaś radę i to sama jeszcze. ech Ty to masz nerwy. no i Dominiś też. jak znam swego małego po 20 minutach byłby już ryk, obcy ludzie. ech.. ale popatrz jaką saunę sobie zapewniłaś za free :)) xxx ammarylis zdjęcia na galerii do 2mega, więc musisz je pewnie zmniejszyć. xxx marla mam nadzieję, że samopoczucie teraz ciut lepsze. bynajmniej przesyłam pozytywne fluidy do Ciebie! :** współczuje tej diety, a i jeszcze nie ma do końca efektów. to w ogóle przechodzi? czy jakbyś karmiła piersią rok, to rok bez nabiału??? xxx mamusia i gdzie ten post? było że napiszesz zaraz :) ech widzę, że mamuśki teraz zabiegana. sama wiem po sobie, Kubuś się urodził to miałam czas z wami pisać, a teraz.. 30 minut przed kompem to max. jakiś serial wieczorem z mężem i spać. i tak dzień za dniem.. a to jabuszko dziewczynki to jak będziecie podawać, jeśli chcę sama zrobić? obrać, i co zblenderować? xxx dan-mos Agatka duża a raczej długa :) zaraz znajdę tabelkę, to wkleję i się poprawisz wagowo :P mykam spać, na szczęście mój nicpoń śpi, oby tylko miał nockę dobrą jak dziś - pierwsza pobudka o 4.30 a następna o 8. Graga nie milknij :) i reszta dziewczyn odzywać się! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..............IMIĘ.....NARODZINY...WAGA UR..WAGA AKT....KARMIENIE tusia21..........Wiktor......13.09.12.......2450......... .5200..........P justa_j...........Jaś..........18.09.12.......3600...... ....7300.......M/P Agulka1976......Marysia....25.09.12.......2930..........5 400.........P+M marla ............Antoni.......26.09.12......3360..........5600.. ........P nata_lie...........Kuba.......29.09.12......3020......... ..6380..........P Viviii..............Madzia.....29.09.12......3450........ ...6030.........SZ Diana26...........Liwia.......02.10.12......3310......... ..4800..........P Dianakarina1983..Leo.......09.10.12......3120...........5 100.........SZ emachines........Mikołaj....15.10.12.......3100......... ..4800........SZ mamusia ..........Filip........15.10.12.......3300...........6600... ......P asiaz1982.......Kacper......16.10.12.......2960.......... .3900.........M Rzodkiewa.......Mateusz...17.10.12.......3720...........5 600.........P Moniś83 ......... Tadeusz...18.10.12 .......3300...........5305........M+P kasssia___......Viktoria....18.10.12........3010......... .5720.........SZ Aniak26...........Patryk.....19.10.12........3800........ ..4300..........P Pela1992.........Franek......21.10.12.......3080......... ..4600.........M Nha..............Gabrysia.....03.11.12.......3030........ ..4500..........P xxx jakby co to przesyłam tabeleczkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natalie a ja dzisiaj kupiłam 2 paki sleepów:) bo założyłam mojemu i kupe wytrzymały:) zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciężki dzień dziś ja miałam, padam na ryj za przeproszeniem ... w skrócie : mały narobił mi dziś stracha, podczas przewijania go ( po wcześniejszym płaczu z niewiadomej przyczyny) zrobił się sztywny, wytrzeszczył oczy i przestał oddychać, podniosłam (z moim wrzaskiem) i klepnęłam po pleckach do góry nogami i złapał powietrze, ehhhh dobranoc wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczor mamusie czy myslalyscie moze o basenie? o zajeciach z maluszkiem? macie juz moze jakies doswiadczenia? bardzo chcialabym sie wybrac z synkiem ale obecna pora roku odstrasza ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja jestem i czytam ale jakis dolek mnie dopadl. Ta moja nieszczesna waga stoi w miejscu i szlak mnie trafia . No ale nie poddaje sie jutro dieta podejscie numer 2 i zobaczymy jak to bedzie. mam nadzieje ze cos sie ruszy. Ja dzisiaj w koncu wrocilam do domu i nareszcie jestem we wlasnym lozku cudowne uczucie. Trzymajcie za mnie kciuki zebym sobie nie odpuscila. Franek juz spi a ja mam chwile dla siebie . Buziaki;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emachines ja juz raz zadawałam to pytanie ale obiło się tylko o ściany :D ja miałam iść z małym jak skończy 3 miesiące... ale musimy narazie pozbyć się tego świństwa - zapalonych węzłów chłonnych, a pewnie jeszcze z jakiś miesiąc leczenie będzie trwać... ech.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia, co Ty piszesz!! :( Oby się to więcej nie wydarzyło. xxx Ja się nie odzywam za bardzo bo siostra do mnie przyjechała, będzie do poniedziałku. Jutro mamy echo serca Tadeuszka. xxx Dziś PO karmieniu ściągnęłam 75 z obu piersi! Ale jak ściągałam o 13 to poźniej dopiero o 20. xxx Mamusie na diecie bezmlecznej, bezjajecznej, itp wypróbujcie ten przepis. Zrobiłam te babeczki dziś wieczorem i nic już nie ma! Do środka dołożyłam kawałek brzoskwini. http://mamanadieciebezmlecznej.blogspot.com/2011/02/razowe-muffiny-z-bananami-bez-jajek.html xxx Tadeo miał dziś małą sesję - co nieco można zobaczyć na fb :) xxx Ja nie chodzę z Tadziem na basen. Mój niunio też jeszcze nie szaleje z obracaniem się. Za to masakrycznie się drapie. Dziś śpi w łapkach. xxx Od wczoraj mam okres :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graga007*
Pamelcia wszystkiego najlepszego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Moniś, przestał oddychać, zrobił się szary i zesztywniał bo podnosząc go był sztywny jak nie wiem co. Chwile grozy. Spanikowałam, wołałam mamę ( pielęgniarka pracująca na maluszkach takich). Ona twierdzi,że mały teraz się ślini mocno, podnosząc nóżki do góry przy zmianie pieluchy, mógł się zakrztusić tą ślinką i stąd chwilowy bezdech. Tak czy siak, zestresowana byłam i nawet go nie kąpałam - mama to zrobiła za mnie, ubrała i nakarmiłam butlą nutramigenu, tak stres mnie dopadł,że poszłam po d prysznic poryczeć. A Mój to na wesoło z moją mamą....Nie wspomnę o Filipie- który po całej akcji uśmiechał się do babci. ehhh chyba ja jestem tylko taka panikara :( ale co się dziwić, raz już monitor oddechu się włączył. Teraz drugi raz akcja. xxxx Ja zaraz lecę do gina, Mojemu kazałam zjeść, załatwić sprawy w wc, póki jestem i pilnować małego i nie odstępować na krok!!!! Ciekawe czy posłucha. xxx Pela wszystkiego najlepszego :) Życzenia złozyłam ci na FB :P xxx Moniś, to super :) I ja ściągnęlam po nocy po 3 i po 7 w sumie 150ml !!!!!!!!Marla miałaś rację, bez porównania ręczny laktator a elektryczny. Nie żałuję zakupu. Dzięki temu, mam mleko na dzisiejsze wyjście do gina i nei trzeba robić mm :) xxx Ja na basen an razie nie, trochę boję się żeby mały niczego nie podłapał a świństwa różne są niestety. Ale potem jak najbardziej, niech troszkę podrośnie noi pogoda . xxx Wesołego dnia dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczeta witam was serdecznie w mroznym polandzie :) sorki ale nie nadrobie was za duzo troszke czytania a ja zalatana caly czas jakies sprawy , a to ginek a to ksiadz po koledzie chodzil wczoraj siedzialam zaproszenia do 1 w nocy wybieralam ehhhh.... ale te wszystkie przygotowania nie mecza tylko pochlaniaja mnostwo czasu... suknia juz kupiona :) :) :) godzina w kosciele zaklepana to najwazniejsze . Mateuszek sczesliwy uwielbiany przez bacie i dziadka teraz dopiero wiem jak wielkie sczzescie niektore z was maja majac rodzicow blisko ktorzy pomoga ja tego nie mialam przez prawie 3 miesiace..... drugi dzien po przyjezdzie juz zostawilam malego z mama moja i nie martwilam sie ani troszke choc moja mam nie miala doczynienia z malym dzieckiem od kiedy ja bylaam mala ale mateuszke ja uwielbia. wczoraj przed kapiela zasmial sie do mnie w glos pierwszy raz az mialam lzy w oczach :0 cos cudownego .:) dzis konczy 3 miesiace i juz nie jest mala glizdka taka jak sie urodzil czas leci nieublagalnie... bede sie starac do was czesto zagladac jak tylko bede mogla.. zostaje w polandzie nie wiem jak dlugo moze do polowy marca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczeta witam was serdecznie w mroznym polandzie :) sorki ale nie nadrobie was za duzo troszke czytania a ja zalatana caly czas jakies sprawy , a to ginek a to ksiadz po koledzie chodzil wczoraj siedzialam zaproszenia do 1 w nocy wybieralam ehhhh.... ale te wszystkie przygotowania nie mecza tylko pochlaniaja mnostwo czasu... suknia juz kupiona :) :) :) godzina w kosciele zaklepana to najwazniejsze . Mateuszek sczesliwy uwielbiany przez bacie i dziadka teraz dopiero wiem jak wielkie sczzescie niektore z was maja majac rodzicow blisko ktorzy pomoga ja tego nie mialam przez prawie 3 miesiace..... drugi dzien po przyjezdzie juz zostawilam malego z mama moja i nie martwilam sie ani troszke choc moja mam nie miala doczynienia z malym dzieckiem od kiedy ja bylaam mala ale mateuszke ja uwielbia. wczoraj przed kapiela zasmial sie do mnie w glos pierwszy raz az mialam lzy w oczach :0 cos cudownego .:) dzis konczy 3 miesiace i juz nie jest mala glizdka taka jak sie urodzil czas leci nieublagalnie... bede sie starac do was czesto zagladac jak tylko bede mogla.. zostaje w polandzie nie wiem jak dlugo moze do polowy marca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamusie w kolejnym wspaniałym dniu naszego życia! xxxxxx ja też chciałabym chodzić na basen albo coś takiego, bo córcia widzę wodę lubi, a niech lubi jeszcze bardziej,nie będzie scen przy myciu głowy w przyszłości.... Wczoraj w trakcie kąpieli, jak zawsze polewaiśmy ją obficie wodą (uzywamy do tego miski małej i sprawdza się świetnie), taką michę mój M wylewa też jej na włosy, ale uważa żeby na twarz nie spadło..wczoraj natomiast zgotował jej piękną michę wody prosto na twarz..przymknęła tylko oczy, zrobiła zdziwioną minę, ale nic nie pisnęła hehe... muszę rozeznać się czy jest tutaj cos takiego.... Basen basenem, ale widziałam też zajęcia dla mam i dzieci z rytmiki..i to jest już dla rocznych dzieci, to jest bardzo fajne, wiem z doświadczenia, jeśli zajęcia są prowadzone fajne, to super zabawa dla dzieci, bo muzyka bardzo fajnie wpływa na rozwoj..... zobaczymy czy za rok też będą organizowane takie zajęcia! Na pewno spróbuję! xxxxxxxxx wczoraj wysłałam papiery na kurs księgowości darmowy. Akurat 4 godziny dziennie, 2 miesiace, nie wiem czy mnie przyjmą bo dla osób z innego powiatu niż ja, no ale może akurat..akurat mieszkamy na styku dwóch powiatów, i to jest praktycznie w mieście obok mnie (gdzie zresztą urodziła się córcia), no ale ja juz podlegam pod inne miasto....fajnie by było się dostać...no zobaczymy. xxxxxxx mamusia - niezly numer z Twoim bobo! Ale to ważne nie tracić zimnej krwi i działać! xxxxxx moja córcia w ogole jezscze się nie przekręca (jedynie jak leży na moim brzuchu trochę pod kątem to robi ten przewrót ze swojego brzuszka), ale głowę to trzyma tak mocno.....przesadza trochę, wygląda jak zółw z wysp galapagos bo ma długą szyję, jak kiedyś przygrzmoci tą głową to będzie! Ja Jej daję czas na postępy motoryczne, bo wierzę że jest rozbieżnosć miedzy dziecmi co do tego,czasami nawet nie tygodnie, ale miesiące..jedno chodzi w wieku 10 mcy, inno 15.....trzeba mniej więcej rozsądnie oceniać rozwój..bo dziecko na pewno się rozwija, nie stoi w miejscu.....ale nie patrzę ksiażkowo na córkę. Moi znajomi tak robili i pamiętam że przez rok ciągle chodzili zestresowani, bo czegoś tam córka ich nie robiła jeszcze ciągle....a dzisiaj ma 2 lata i jest super dzieciakiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graga, o galeriusie nie myslałam, jakoś do tej pory choc często mówicie o fotkach :) daj wytyczne jak to użytkowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o spanie to maluch juz o 19 zasypia karmienie 2-3 potem kolo 5 rano i wstaje kolo 7-8 takze nie narzekam..noi tez spiewamy iskiereczke ale lubi tez ksiezycowy kamien spiewala mu to moja kolezanka i dlugo szukalam yego na necie az znalazlam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×