Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

a wy już laseczki śpicie? ja coś nie mogę.. dół mnie dopadł :( ech... dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim:) My po wizycie u hepatologa-nic się nie dowiedziałam nowego, oprócz tego co już wiem czyli,że enzymy wątrobowe czasami są podniesione u dzieci karmionych piersią albo jak mama przechodzi jakąś infekcję.Powtórzyć mamy usg i badania krwi.Oczywiście wszystko prywatnie, ale już mniejsza o to. Jeszcze zaliczyć musimy nefrologa-bo młody ma poszerzoną miedniczkę nerkową od urodzenia i też trzeba to kontrolować.Także ciągle od lekarza do lekarza-ale czego się nie robi dla takiego skarbka. Mam nadzieję,że tylko będziemy kontrolować badania co jakiś czas i będzie ok. xxx Pieczony chlebek musi być pyszny-ale cóż ja zadowolę się razowcem z pobliskiej piekarni:) xxx zabrałam się za sprzedaż ciuszków po małym-na razie rozmiar 56 i 62-jakieś zainteresowanie jest.Zobaczymy co z tego wyjdzie:)Stwierdziłam,że nie ma sensu żeby leżały w domu-wszystkiego i tak nie sprzedam, a może chociaż trochę zrobię miejsca w szafach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalie co za dół? Ja w trudnych chwilach zawsze sobie powtarzam,że wszystko w końcu przemija nawet najdłuższa żmija:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalie ja nie spie. Nie wiem jakiego masz dola ale to co ja czuje to juz ciezko nawet dolem nazwac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pela, natalie przytulam Was, będzie dobrze - musi być, my kobiety damy radę ze wszystkim !!! No kto jak nie my :) chciałam napisać, wiosna idzie - będzie lepiej :P ale jak podniosłam rolety zobaczyłam mnóstwo śniegu i dalej sypie... Ale wiosna tuż tuż :) xxx No lecę, mały już wstał, dziś jedna pobudka o 2, więc spoko jest. Za to Mój chory nadal. na antybiotyku,więc pobudek w nocy 100!!!! Gorzej niż z niemowlakiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż dziś w nocy wstawał do małego i teraz krzyczy z sypialni kiedy go wezmę, żeby mógł się zdrzemnąć. Ja odciągam cyce bo Tadzio bardziej chciał się nimi bawić niż jeść. U nas noc standardowa 24:30, 3, przed 6 :( Kiedy mu to minie??!! xxx Asiaz literki bez żadnego szablonu wyszywałam. Pochwal się jak Ci wyszły :) Mamusia ja postaram się skończyć w weekend. Już Filip jest tylko zdjęcia nie miałam czasu zrobić. Dziewczyny nie smućcie się!! Ja też Was ściskam. xxx Sorki, że nie odpisuje wszystkim ale nie przeczytałam dokładnie co pisałyście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monis to chyle czoła !! moja to pokraka straszna i narazie mam jedna ale wogole mi sie nie podoba wiec jeszcze jedna zrobie napewno :) do skutku bedzie a co do reszty to dopiero po swietach bo materiały w pl mam Jakbym tu chciala kupic to rownie dobrze moglabym na allegro gotowe kupic bo taniej by było nawet Byłam na używkach ostatnio i tylko jeden szalik taki znalazłam i 0.50 e dałam wiec spoko :) Kiedys sie pochwale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milego weeekendu Wam zycze ,ja od dzis mam gosci:) noc super bo obudzil sie o 7 45 ...druga cala przespana noc w tym tygodniu:) teraz lezy w lozeczku i figury geometryczne robi:) Dziewczyny juz niedlugo zobaczycie,maluchy beda coraz wiecej wam spac w nocy,dacie rade,pomyslcie ze miesiac,dwa ,trzy pobudek bylo wiecej,ja narazie sie nie ciesze ze spania Matiego w nocy ,boje sie zapeszyc i nie chce by mu sie odwidzialo... Pela udalo Ci sie cos zdrzemnac? pozdrawiam Was wszystkie PS ide piec sernik...Grago kusicielko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miluchna pospalam troche bo siostra na weekend przyjechala i malego o 6 rano wziela zeby sie z nim pobawic:) a Franek dzisiaj nawet grzeczny ale wole nie zapeszac. U mnie zaneta właśnie piernika piecze i na bogracz ją wzielo hehe wole chyba jak jej nie ma bo wtedy latwiej mi sie kontrolowac. Wczoraj przedstawilam moje oczekiwania mojemu męzowi i mi ulzylo jak mu wygarnelam wiec dzisiaj jestem troszke mniej zdolowana:) zwiazek na odleglosc nie jest dla mnie. Milego weekendu kochane:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim, u nas troche chorobsko bylo, zapalenie gardla,ucha goraczka, a jak troche przeszlo to wysypka małemu wyskoczyla, ale skojarzylam ze wyskoczyla po zjedzeniu deserku marchewka z jablkiem. troche mnie to zdziwilo bo nie dawalam mu pierwszy raz ale bylismy u lekarza i on powiedzial ze niby te gotowe dania sa przebadane ale mimo ze wczesniej nic mu nie bylo a teraz go wysypalo to moglo byc zwiane z tym ze warzywo warzywu nie rowne wystarczy ze sloiczek byl z innej partii i marchewka albo jablko na innym gruncie hodowane cos dodane i moglo mu zawadzic. ale nie kazal odstawiac, probowac dalej ale juz z innego sloiczka. ja kupuje tylko gotowe sloiczki no bo sa raczej przebadane, na jesien mam warzywa z ogrodka swoje, bez zadnych nawozów ale teraz zostaly tylko ziemniaki, marchewka sie skonczyla a ta ze sklepu to nie wiadomo jakimi chemikaliami naszpikowana wiec wole nie ryzykowac. ale sie spisalam, sory ze tylko o sobie:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ;) u nas szaro-buro na zewnątrz aż nic sie nie chce. Wiktor szaleje w łóżeczku i zerka na elekt. nianie bo wczoraj jak w dzień sie obudził to nie poszłam do niego tylko mowilam przez glosnik z dołu, bo mam taka opcje, ze niania działa w obie strony :P ale był zachwycony, mąż go podgladal i mówił, ze patrzył zaciekawiony w ten glosnik, nasluchiwal co mama mówi ;)) u nas odkąd dokarmiam to idzie spac o 20 pobudki 24 i potem 4-5 a wstaje koło 8-9, czasem dam smoczka i spi jeszcze do 10 ;) ... Pela faktycznie związki na odległość to trudna sprawa, tez to przerabialam, ale powoli jakoś sie ułoży, albo poprostu jedz do niego ;)) ... Dziewczyny podziwiam Was, ze macie czas i chęci jeszcze na szybciej, ja to łamaga w tych sprawach ;P ale ciasto czasem jakieś tez upieke ;) ... Mamusiu do kalendarzowej wiosny 27 dni, wtedy lecę do Polski więc odliczam ;D udanego weekendu wszystkim życzę, ja tym czasem dalej lezakuje w łóżku ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniś dzięki :) miluchna, baw się dobrze z gośćmi :) Fiolcia, to szybko minął te dni i odpoczeynke w PL :) Eljotka, a kazał coś maluchowi dawać na ta wysypkę ? Tzn. jakieś wapno czy smarować, czy samo ma zejść ?? Pela, ułoży się, zobaczysz. Na razie na spokojnie znoś wszystko, też przerabiałam związek na odległość i wiem,jak jest ciężko. Może jednak tu uda się znaleźć pracę, wiosna idzie,może więcej na rnku pracy będzie ofert - my też czekamy,zeby się coś ruszyło mimo,że pracę ma na razie (ale zarobki masakra). Trzymam kciuki,żeby było ok :) dan-mos to fajna twoja niunia, mój to leń - grubasek przewracać się nie chce ... a i zabawki jak bierze to uuuu, bedzie taki niezdara jak mamusia :D renia fajnie,że po szczepieniu ok, u nas tym razem tez o wiele lepiej. amarylis, fajny ten komplecik - choć całość kosztuje :) Mimba, a jaką ty jeszcze papierkową robote robisz ?? odpoczywaj lepiej :D natalie, wiem co znaczy chory chłop w domu - porażka, a Mój to już drugi raz chory w tym roku !!! No dziewczynki miłego weekendu jakbym nie odezwała się :) graga, jak serniczek - smakował ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, kazal dawac calcium 2 x dziennie i smarowac pudrem w płynie, , nie wiem czy to pomoglo czy po prostu samo z siebie przeszlo bo dzis juz prawie nie ma sladu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narazie nie, kazal poczekac az mu wysypka zejdzie i probowac z innego sloiczka ale osobno albo jablko albo marchewke i zobaczyc co sie bedzoie dzialo, jutro bede dawac,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weszłam na chwilkę poczytać co u was a tu cisza, weekendujecie kochane :D xxx ale ładnie napisałam :P hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny za wsparcie :* dziś już na szczęście lepiej, choć wczoraj cały wieczór i ranek miałam ze łzami w oczach.. jeszcze brzuch boli mnie na okres, może stąd te humorki.. wiecie może czy są takie smoczki do butelek wyprofilowane jak tomme tippy smoczek zwykły? bo tak pomyślałam, że może z takiego mój Kuba będzie pił jak ssa zwykły smoczek.. ale przeglądałam allegro i wszystkie widzę, że są proste. w ogóle to nie wiem czy takie są :) w ogóle to u nas śnieżyca od 15 masakryczna, a teraz już na + temperatura. więc jutro będzie niezła chlapa. buziole i dobranoc! :* jutro napiszę więcej i odpiszę, bo dzisiaj padam na ryjek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polemisioowa
Serdecznie zapraszam na PoLeMisiowy profil https ://www .facebook .com/Polemisie , gdzie prezentuje uszyte z kolorowej bawełny i miłego w dotyku materiały Minky, wypełnione antyalergicznym silikonem zabawki, apaszki. Twoje Dziecko będzie miało kapitalną zabawę i na pewno wyróżni się z tłumu. Zapraszam także na all http ://allegro . pl/listing/user .php?us_id=28152144 .Wybieraj i zamawiaj. Zapraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w niedzielę rano :) xx Nocka ok, pobudka po 2, śpi maluch nadal.Za to ja robię listę zakupów, bo jak malucha nakarmię jadę z siostrą i szwagrem po zakupy - wiecie Mój chory, na antybiotyku to zakupy odpadają...ale piwo na wzmocnienie prosił by kupić !! xxx Wczoraj pochwaliłam,że synuś kochany taki i grzeczny. A tu od 18 do 21 dał czadu z przerwą na kąpiel. Płakał, prężył się, ulewał i aż wkoncu zwymiotował na mnie całe jedzenie chyba z dwóch karmień bo tyle tego było. Potem popłakał z pół godziny i zasnął. Nosiliśmy na zmienę z Moim, kręgosłup bolał jak nie wiem co, a ten mały gamoń tak płakał. Szczerze, to miałam ochotę włożyć go do łóżeczka płaczącego i obok się położyć i rozryczeć z tej bezsilności. Także Mój kochany synuś nie był taki pogodny i grzeczny. No ale widocznie mu coś tam bolało. :( xxx natalie fajnie,że już lepiej, Pela a ty jak ?? Agulka, odezwij się do nas, Tusia, aniaK,Nha jak twoja Gabrysia się czuje z katarem ?? No i wiele dziewczyn co nie wymieniłam,co u was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a natalie, ja o smoczkach nie poradzę - mam z aventu a one są silikonowe proste, dziś jak nie zapomnę mogę zerknąć na dziale dla dzieci z jakich firm są :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas noc bez zmian. Ale ja wyspana bo mąż wstawał :) Ale przynajmniej dni są dobre. Oprócz tego jednego to jest ok. Miałam napisać o chlebie - nie kruszył się o ile na piętce chleba można zobaczyć czy chleb się kruszy ;) Bo tylko tyle z niego zostało na następny dzień. Robiłam też drugi z tego przepisu http://smakowitychleb.pl/odrywany-chlebek-z-pesto/ i się nie kruszy. Tyle, że nie robiłam taki jak w przepisie odrywany a zwykły. Zamiast oliwy dałam olej z suszonych pomidorów a do ciasta dodałam garść oliwek i suszonych pomidorów. Mamusia a do jakiego sklepu jedziesz? Jak byś widziała chlebaki takie stojące (prostopadłościan) to daj znać :) Bo ja szukam i szukam i nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja:) Nocka udana.Mały po wizycie u teściów i po kleiku dodanym do mleka spał od 21 do 6 rano:) Załatwiliśmy chrzest i chrzcimy w pierwsze święto na mszy.Także nie wiem jak mój maluch wytrzyma dwa dni świętowania, bo jak są goście i towarzystwo to nie ma ochoty spać wcale w ciągu dnia.Chyba rośnie mi w domu mały imprezowicz:) Do mam które dokarmiają mm!Ile razy dokarmiacie i po ile, bo jedna lekarka mi mówiła żeby nie dawać nie więcej niż 60 ml po karmieniu, a druga żeby dawać ile chce do syta.Więc już sama nie wiem.Ja daję 3 razy dziennie po 90ml, ale czasami wypiłby więcej i nie wiem sama co zrobić. Jak to jest u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniś83 może poszukaj chlebaka na allegro.Na pewno jest większy wybór niż w sklepie. Mamusia -biedny twój maluszek, musiał go brzuch mocno boleć.Dobrze,że przeszło do nocy. Ja też mam nadzieję dzisiaj na zakupy, bo w naszej galerii byłam chyba 2 razy po porodzie i zawartość mojej szafy już mnie dobija jak ją otwieram... Udanej niedzieli wszystkim mamusiom i dzieciaczkom życzę:) j

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po zakupach. Głównie spożywka i apteka, no i zapomniałam viburcol kupić, wrrrrrrrr no ale kupiłam sobie bluzkę za 10zł, nową hehehe taka czarna, z fajnym piętrzącym i lejącym się dekoltem, bez rękawka. Ot taka zwykła no i nowa za taką cenę, na wyprzedaży - myślałam,że coś z nią nie tak ale obejrzałam ją i wsio ok :) xx Moniś, ja też szukam chlebaka ale nie drewnianego, byłam w Realu a tam same drewniane, półokrągłe. No i czajnika szukałam, ale akurat w tym hipermarkecie brak a jak sa to w dużej cenie. xxx natalie smoczki widziałam z Nuka i z Canpola, jedynie takie wyprofilowane. Nic więcej nie rzuciło mi się w oczy, a w Smyku wpadłam dosłownie na chwilkę ale nie patrzyłam, no i nic nie kupiłam tam, jednak ceny mają troszkę spore jak za niektóre produkty. xx w Realu jest promocja na Pampersy, deserki z Bobowity - może któraś potrzebuje, to link do gazetki: http://www.real.pl/gazetki-i-katalogi/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amarylis, fajnie,że chrzest ustalony :) co do twego pytania to ja ci nie pomogę , nadal cyc plus jedno karmienie wieczorne mm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia, Pela dzięki za informacje :) zakupię tego nuka, ja już przerabiam internet i choć sama nie jestem z tym problemem. tylko czy coś zadziała.. nie działa nic.. nawet do buzi nie chce wziąć smoczka, bo ryczy i się wyrywa.. z łyżeczki "zje" z 10ml i koniec i ryk.. a do piersi od razu przystawiony i szczęśliwy.. u nas niestety reala nie ma. a szkoda :/ Mój nadal chory, wczoraj czuł się lepiej, a dzisiaj gorzej. poprosiłam, żeby 10 minut się nim zajął, żebym przygotowała na zupę warzywa, i tylko słyszę jak mały jęczy w pokoju... to nawet nie wstał do niego, smoczka nie dał, zabawki.. żeby choć chwilka ciszy było.. wzięłam i zabrałam Kubę, już szlag mnie trafia z tego jego chorobą. niech do mnie to się nie odzywa, bo w sumie tak zawsze było, gdy się źle czuł, ale niech nie odtrąca dziecka wtedy.. szczególnie, że to nie grypa, ale schodzące zatoki, albo i nie. bo ani gardło go nie boli, ani temperatury.. po prostu katar... chyba powinnam tez się rozchorować, ale nie dałabym w życiu dzieciu odczuć, że coś jest nie tak.. xxx ja chlebaka nie mam, zawsze chleb w zamrażarce, i wyciąga się rano, bo bardziej świeży. mieliśmy kiedyś, ale nigdy nie zdawał egzaminu. xxx ammarylis fajnie, że chrzest zamówiony :) my niby mamy w czwartek jechać, ale zobaczymy czy ksiądz robi po mszy, bo wiem, że chrzest na mszy nie wchodzi w grę, przez mojego marudę. xxx eljotka a z jakiej firmy zaszkodził słoiczek? xxx Pela współczuje, też sobie nie wyobrażam związku na odległość jeszcze z tak małym niuńkiem. ale mam nadzieję, ze niedługo będziecie razem. albo w pl albo w niemczech, ale razem :) xxx miluchnaa ale Ci zazdrszczę tych całych przespanych nocek, u mnie to chyba marzenie. teraz budzi się o 2 mój mały. kieydś potrafił o 4, 5 i o 6.. xxx lecę karmić i na spacerek, śniegu z 30cm spadło ale już z 3 stopnie więc chlapa zarąbiasta. ale mam dosyć siedzenia w jednym pokoju, nawet tv nie mam... bo chory w pokoju gdzie tv...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki mamusia:)We wtorek mamy szczepienie to może coś się konkretnego dowiem od lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udanej niedzieli:) czytam ale nie mam za bardzo czasu napisać:)buziale:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×