Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

Pierwszy październikowy chłopak na świecie, Mama córeczki gratuluję :-). Jordan.pl ale zaskoczenie, również z całego serca gratuluję duża dziewczynka z Twojej córeczki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow jordan to niezla waga :) gratuluje wszystkim mama nowym :) moj maly tez narazie jest grzeczny, wprawdzie nie spi tak duzo ale wystarczajaco bym mogla cos zrobic. ja tam 3 dni po porodzie bylam z nim juz na spacerku (zakupach) i od tamtej pory juz wychodzimy, nawet na 4/5 godz. jak jade do miasta to zaliczam prace mojego i tam sobie moge nakarmic choc ostatio na srodku miasta cyca musialam wywalic bo dawal czadu juz :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wowwwwwww !!!! Jordan gratulacje :D no i dopiszę cię to tabelki - super :) W miarę możliwości napisz jak tam twoja księżniczka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobietki:) rany czy wam tez sie tak dłużą te ostatnie dni??? sprzatm, piore, gotuje a i tak dzien za dniem sie wlecze:( w czwartek mam wizyte i mam nadzieje ze lekarz powie ze cos tam sie ruszylo:) orientujecie sie moze jak to jest z niewykorzystanym urlopem wypoczynkowym?za tamten rok mam jakies 16 dni plus caly urlop za rok biezący i nie wiem co teraz.czy musze pisac jakies podanie czy jak? bo normalnie za ten urlop bede miala kaske wyplacona? z tego co gdzies slyszalam to dopiero po macierzynskim mozna urlop wykorzystac. a co jak po macierzynskim bede chciala isc na wychowawczy? co z urlopem zaleglym? dzieki za odp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*********************CZEKAJĄCE NA SWOJE SKARBY****************************************** NICK..............WIEK..........MIASTO............TERMIN. .............PŁEĆ dotiuszka.........31............lubelskie...........10.20 12...... ......córka reniaaa22.........22...........lubelskie.............04.1 0.2012..........SYN dafiiia..............22...........war.maz.............05. 10.2012........SYN olka25ul..............24..........wlkp..................0 6.10.1 2..........???? Dianakarina......28...........war.maz/Anglia....07.10.201 2........SYN Rzodkiewa........27...........śl/Anglia.............07.10.2 012........MATEUSZ Diana..............26...........Rzeszów.............07.1 0.2012........LIWIA maryjka..........35............Kraków..............07.10 .2012........córeczka klara.klara.......37...........mazowieckie........10.10.2 012. ......SYN paciek90.........22...........małopolskie..........10.10 .2012........córcia Moniś83..........29 ...........Warszawa...........14.10.2012........TADEUSZEK Aleksandra82....29...........Bydgoszcz...........15.10 .2012........SYN Ania3107.........25...........dolnośląskie..........16. 10.2 012........SYN Ania 23...........23...........Katowice..............17.10.2012.. ......? emachines.......29...........Śląskie.................17 -18.10 .2012...MIKOŁAJ dan-mos..........33...........Katowice.............19.10. 2012........AGATKA Macro............31...........podlaskie..............23.1 0.2012........Syn Pela1992.........20..........Opolskie................24.1 0.2012 .......FRANEK barbe77..........25..........Śląskie/Belgia.........25. 10.2012........córeczka mamusia .........32..........podlaskie...............27.10.2012..... ...FILIP Agusssia2008....22..........Wielkopolska..........28.10.2 012........KUBUŚ Ania_k26.........28..........Małopolskie............28.1 0.2012........Patryk Natka1024......24..............śląskie...............28 .10.2012.........Syn miluchnaaa31....32..........Śląskie..................29 .10.2012 ........chyba SYN graga007.........26..........Śląskie..................2 9.10. 2012........DOMINIK mala fu............33..........DE/łódzkie............29.10.2012 .........? -ania-m-...........24..........Śląskie................. 30.10.2012.........Syn Dyśka76...........36..........mazowieckie.........30.10. 2012.........Córeczka Nha.................24..........kuj-pomorskie.......12.11 .2012 ........LAURA ************************TULĄCE SWOJE SKARBY**************************************** NICK..............TP..............DP.............WAGA.... .....DŁ........RP...........IMIE eljotka........14.10.12r.....20.08.12r....1,640kg....... 45cm......CC.........KUBUŚ Tusia21.......20.10.12r.....13.09.12r....2,450kg........50cm ...CC........WIKTOREK kosiorakis....22.09.12r.....13.09.12r....2,770kg........5 5cm .....CC.........JANEK kosiorakis....22.09.12r.....13.09.12r....2,530kg........4 9cm ......CC...... ..TOMEK adza1987.....25.09 .12r.....24.09.12r...4,000kg.........59 cm.....SN.........FABIAN Agulka1976....20.10.12r.....25.09.12r...2,930kg.........55cm ......CC........MARYSIA Marla...........13.10.12r.....26.09.12r...3,350kg........ .51cm......SN........ANTOŚ jordan.pl ......08.10.12r......27.09.12r...4,190kg..........59cm.....CC....Magdalena pazMama......13.10.12r.....28.09.12r....2,900kg.........4 6cm......SN........JULKA Viviii............02.10.12r. ....29.09.12r...3,450kg.........56cm......??....MAGDALENA nata_lie........29.0 9.12r ....29.09.12r...3,020kg.........55cm......SN........KUBUŚ Mamacóreczki.07.10.12r....02.10.12r...3,310kg......55cm.... SN...MAKSYMILIAN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emachines niedawno rozmawiałam ze swoją księgową na temat zaległego urlopu. Wspomniała, że skoro pracuję to mi nie zapłacą i że mam go wykorzystać. W takim przypadku wraz z pozostawieniem oświadczenia o chęci skorzystania z macierzyńskiego należy dołączyć drugi dokument informujący, że po macierzyńskim chcesz wykorzystać urlop za dany okres. Przynajmniej tak to wygląda u mnie i pracodawca nie może odmówić chęci wykorzystania zaległego urlopu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emachines ja mam zaległy z tamtego roku 5 dni, z tego oczywiście 26 i mi kadrowa powiedziała,że po macierzyńskim mogę to wykorzystać. U mnienie zapłacą, ale to i lepiej, bo dłużej z małym zostanę zanim wrócę do pracy - plus urlop z przyszłego roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooooo zaskok:D Jordan i mama córeczki Gratulacje dla was!!!!!!!!!!!!!:D no to pazdziernik zapowiada sie czadowo:D codziennie zapewne któras nas zaskoczy:)hiii Jordan ale duza ta twoja kobietka,buziaki dla wszystkich naszych maluszkow:*** moj słodko spi po spacerku;) Natalie a co tam u ciebie???jestescie juz w domku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale marudna sie zrobilam i beksa. chodze i poplakuje. boje sie porodu czy dam sobie rade, czy poradze sobie z bólem...powtarzam sobie ze tyle kobiet rodzilo to i ja dam rade ale myslenie to pomaga tylko na chwile, potem znowu deprecha dopada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Dlaczego płaczesz? - Młody chłopiec zapytał swą mamę. - Ponieważ jestem kobietą. - Odpowiedziała mu. - Nie rozumiem - odpowiedział. Ona go przytuliła i rzekła: - I nigdy się nie dowiesz, ale nie martw się to normalne... Później chłopiec spytał swojego Ojca: - Dlaczego Mama płacze bez powodu? - Wszystkie kobiety płaczą bez powodu. - Było to wszystko co mógł mu odpowiedzieć. Mały chłopiec urósł i stał się mężczyzną i wciąż nie wiedział dlaczego kobiety płaczą. Nareszcie uklęknął złożył ręce i zapytał: - Boże... Dlaczego kobiety płaczą (tak łatwo)? A Bóg mu odpowiedział: - Kiedy tworzyłem kobietę postanowiłem ją uczynić wyjątkową. Stworzyłem jej ramiona na tyle silne by mogła dźwigać ciężar całego świata! Dałem jej nadzwyczajną siłę, pozwalającą jej rodzić dzieci jak również znosić odrzucenie, spowodowane czasem przez jej własne dzieci! Dałem jej stanowczość, która pozwala jej na opiekę nad rodziną i przyjaciółmi. Niestraszna jej choroba! Stworzyłem ją wrażliwą, aby kochała wszystkie dzieci, nawet wtedy, gdy jej własne ją bardzo skrzywdzą! Dałem jej siłę, aby opiekowała się swoim mężem mimo jego wad. Zrobiłem ją z żebra swego męża, tak, aby chroniła jego serce! Dałem jej mądrość, aby wiedziała, że dobry mąż nigdy nie skrzywdzi swej żony. Czasem jednak testuje jej siłę i wytrwałość żony w wierze w niego. Synu, na sam koniec dałem jej również łzę do wypłakania. Jest to jej jedyna słabość! Jeśli kiedyś zobaczysz, że płacze, powiedz jej jak bardzo ją kochasz i jak wiele robi dla innych. I jeśli nawet wciąż płacze, sprawiłeś, że poczuła się o wiele lepiej. Ona jest wyjątkowa! i znowu rycze:(bez powodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny gratulacje!!!!!!! xxxxxxxxxxxxxxx A my jedziemy... od godziny ulewają mi się wody i mam lekkie bóle.. ruchów prawie wcale nie czuję :( xxxxxxxxxxx Trzymajcie kciuki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diana POWODZENIA!!!!!!!!!!!!!czyzby kolejna dzidzia dzisiaj nas zawitała?:)fajnie ;) rozpakowywac sie kochane:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kormar82
A jednak cuda się zdarzają: otóż mamusia od dwóch dni nie narzeka na swój ciężki stan. Już myślałam, że to nigdy nie nastąpi. A wystarczyło tylko że dwie z nas napisały co o tym myślą i wreszcie spokój. Hipochondryczka pisze o innych sprawach a nie tylko o swoich boleściach. Sukces!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowym mamusiom gratulacje :) ja odwiedziłam dziś w szpitalu moje dwie koleżanki, które jeszcze się nie rozpakowały i szczerze mówiąc ogarnął mnie powoli stres próbuję się uspokoić, czytam gazety i oglądam głupie programy żeby się troszkę odmóżdżyć :) ja też sobie chętnie ponarzekam... ojej jak mnie boli, tu mnie rwie, tam mnie rwie, nie mogę chodzić, nie mogę stać, nie mogę leżeć, wisieć też nie... ciekawe czy teraz mnie jakaś pomarańcza skrytykuje kurde baby mają to do siebie, że jak chcą niech narzekają, po to jest forum, żeby wylewać swoje żale i radości... wrrr....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki!!! Ja tylko na moment, bo mój królewicz wreszcie zasnął. Trochę daję się we znaki, bo nie do końca wychodzi nam karmienie. Ale uczymy się :) najważniejsze, że już w domu. Mieliśmy zostać do jutra, bo okazało się, że robili ponownie wymaz (chyba robią tak zawsze jak jest ujemny) i wyszło teraz że dodatni i pobierali krew Kubusiowi, czy się nie zaraził. Ale jest ok. Trochę jest żółtawy, ale pediatra stwierdziła, że nie aż tak, żeby lampami go naświetlać. Swoją drogą, to sąsiadka z romingu miała naświetlana małą, ale męka.. mój maruda, to by się zakrzyczał.. poza tym to ok, zaczynam siadać, bo nacinali krocze. Piersi mam mega ciężkie i gorące. no ale co tam będę wam pisać :) Mam nadzieję, że niedługo was ogarnę co napisałyście :) I trzymam kciuki za porody dalsze :) Jordan, Vivii, Mama córeczki - wielkie gratulacje!!! No i polecam przytulanki, jak nie za pierwszym, drugim to trzecim razem podziałają.. :) Z śmiesznych rzeczy które gadałam, po całym bólu i stresie to lekarce, żeby zszyła mnie tak, żeby mąż był zadowolony :D Ech człowiek nie kontaktuje co gada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komar coś tam: xxxxxxxxxxxxxx mamokropnie bolące skurcze, jechałam autem i myślałam,że nie dojadę do domu. Skurcze co kilka minut,trudno było liczyć co ile. Ból niesamowity - ale już jest lepiej, bo się wdrapałam do domku i na swoje łóżko. O dziwo mój ( nie mąż) nie zostawił mnie i nie pojechał sprawy załatwiać i pomagać innym, tylko został ze mną i wspiera mnie fizycznie i duchowo.... A teściowa złota kobieta - wkurza ale co tam.... Spojenie boli cholernie, ale co zrobisz - noc będzie jeszcze gorsza ale o tym w nocy albo jutro. Spokojnej nocki. A i Dianka powodzenia !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jordan, Mamacóreczki GRATULACJE!!!!! DIANA POWODZENIA!!!!!! Wiecie co ja wiem ż ena każdą z nas przyjdzie pora ale az sie popłakałam bo mnie nigdy poród nie zaskoczył zawsze ta kroplówa eh no cóż ale wam życze udanych porodów jejku ale fajnie październik się rozkręca :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia bez komentarza i już ( mam na mysli pomarańczki) Dziękujemy za pozdrowienia i wzajemnie. mamusia ty to się na porodówke nie spiesz bo kto nam będzie przekazywał wiadomości od dziewczyn :) : :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze niech już ten antybiotyk na mnie zacznie działać bo mam dośc kaszlu!!!!! Wrrrr i ja musiałam sobie ponarzekać a co tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy się wszystkie rozpakujecie a na końcu ja zostanę w tabelce i się jakoś przerzuci :P Choć przez chwilę myślałam,że ja dziś jak nic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzodkiewa spokojnie i na ciebie na pewno przyjdzie czas... cierpliwości, wiem, że się stresujesz, bo to już powinno być :) ściskam was dziewczynki dobrej nocy :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzodkiewa - jak nic weekend twój :D hihihihi albo lepiej piątek :) swinkaPiggy dobra to my na szarym końcu, chyba z Dyśką i Pelą, no nie wiem jak Graga, ale i kilka jeszcze ze mną i Tobą chyba zostanie :D Pierwsza wiemy która urodziła, a ostatnie, hihihi ciekawe czy faktycznie Nha czy któraś październikowa ?? :) Dobranoc laseczki, spokojnej nocki i ciężarówkom i tym, co się rozpakowały :D i ich maluszkom :P Dotiuszka, urodziłaś ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×