Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

ale wariatuncie - raczej marne prowo..... udowodniłabyś że poszłaś z nami a nie dupiła farmazony...... xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx oszczędzajmy wodę!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na waszym miejscu zwrociłabym sie do administratora o informacje na temat pomaranczowej to chyba po ip komputera mozna sprawdzic i bedziecie mialy jasna sytuacje. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie jest smutno, że forum umarło... Może nie udzielałam się tak często jak Wy, ale miło mi było codziennie odpalać kafe i tu zaglądać... Ja tam jestem mało komputerowa, więc pewnie nie dałabym sobie rady z jakimś super-tajnym forum prywatnym xxx Oj jak strasznie mi szkoda ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamietam forum 2007 sierpień tez umarło w tym samym czasie....echh...szkoda...ze taka jest zywotnosc tego tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ja również nie wiem co się stało. Szkoda że dziewczyny uciekły, tym bardziej że ta pomarańczka była pewnie jedną w nas, więc sądzę że i tam się przeniosła. Dziewczyny wracaaajcieee!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalie ja rowniez wyslalam @maila czekam na odp wiem ze sie duzo nie udzielam ale czasem cos napisze pisalam wczesniej dlugiego posta ale mi go usunelo:( i jezeli mnie przyjmiecie na nowe forum to tam juz napisze Pozdrawiam Was a co do pomaranczki szkoda slow i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miluchnaaaa31
ja tez mysle ze niepotrzebne znikanie z cafe bo pewnie ta orange z wami tam jest lub bedzie...sadzac po ty ze znala personalia mamusi ,to musiala byc chyba osoba ktora miala wstep do galeriusa itp,tak sobie wydukalam...,moze to jakas byla bywalczynia tego forum i chce wbic szpileczke... Ja tez podpisuje sie pod tym co napisala Dan mos.lubilam tu zagladac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi się wydaje, że to mogła być kiedyś forumowiczka, która miała dostęp do galeriusa. a teraz nie dojdziemy która. dan-mos na prawdę nic ciężkiego przejście na nowe forum. a przynajmniej nikt nas nie obrazi i nie wyzwie, bo przecież ile razy tak było..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co ja sie teraz ciesze ze nie mialam ani dostepu do tego galeriusa ani fb ja nie mam tylko moj ma ale tam nie zaglada chociaz nie powiem chcialam tez wam pokazac jak to moja niunka rosnie i teraz chcialam pytac wlasnie jak sie tam wchodzi a tu taka afera :-C przykre jednak ze to na prawde musi byc ktos kto tu pisal lub nadal pisze ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niunka spi to sobie tu pisze wczoraj bylismy na szczepieniu i ja mierzyli i wazyli ma 65 cm i 6,830 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graga007*
come back :D Xxxxxxxxxxx dan mos - super tajne forum - dobre:P jak tam na wspolnej? Xxxxxxxxxxx Berbe fajnie ze sie odezwalas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zerkam tu czy ktoś pisze :-( Może jednak wyjdzie na jaw kto to był ta pomarańczka ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie odezwe.a co tam....dziewczyny na tajnym forum duzo lepiej :P bynajmniej nikt na nas nie najedzie i jesli nawet ta osoba jest tam z nami to predzej czy pózniej wyjdzie to na jaw,tam nie idzie niczego ukryc :) a tu na kafe wchodzi kazdy kto tylko chce agulka mój Wiktor wazy tez ok 7kg,podobnie przybieraja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
berbe moja też waży coś koło tego, długości u mnie nie mierzą :/ A jak zniosła szczepienie? Ja byłam u lekarza w piątek. Poszła, bo zaczęłam bardzo się martwić bo przestała głużyć. Owszem śmieje się w głos, ale od kilku tyg w ogóle nie głuży, czasami tylko popiskuje. Mam skierowanie do laryngologa z podejrzeniem niedosłuchu :( Martwię się bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dotiuszka ale to jak nic nie gada po swojemu? Kiedy masz iwzyte u laryngologa ? W szpitalu badali słuch ? Tusia no to sie nie martwie bo juz myślalam ze moja cos mało waży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Agulka, badali. Było wszystko ok. Ona od urodzenia jest bardzo spokojna, taka cichutka. Ale na początku mówiła agu itd, ale w pewnym momencie to się zatrzymało. Na początku myślałam że może skok rozwojowy, potem mąż mnie uspokajał że po prostu ciche dziecko, no ale ile można czekać. Poszłam. W poradni laryngologicznej kolejka na koniec kwietnia, więc w poniedziałek pójdę prywatnie, poproszę o skierowanie na badania do poradni audiologicznej. No nie wiem sama. Niby wzdryga się jak ktoś klaśnie, ale jak wołam ją będąc obok, to nie odwraca w moją stronę głowy. jejku... chyba dzieci na tym etapie powinny non stop nadawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze kobietki nie uciekajjcie!!!! Wchodze i nie wierzę w to co czytam!!! Z początku parę postów napisałam a później po porodzie nic nie pisałam ale non stop was czytam!!!! Tyle dobrych wskazówek tu przeczytałam!!!! Co za głupia pomarańcza czemu jak zawsze fajna grupa się utworzy to ktos próbuje to rozwalić!!!! Już drugi raz na Kafe spotkałąm się z taką sytuacją że ktoś podaje kogoś dane!!! mamusiu strasznie współczuje!!! A ty pomarańczo napisz pod swoim nickiem a nie się ukrywasz!!! Ja odrazu napisze że dostęp do galeriusa mam ale na Fb niemam żadnej z was i bardzo się cieszę z tego powodu bo przynajmniej nie jestem w gronie podejrzanych. I jedna dobra rada bądźcie bardzo bardzo ostrożne na początku na prywatnym forum bo też kiedys przenosiłam się z dziewczynami z kafeteri na prywatne forum i niestety pomarańcza się przypałętała za nami z czego w efekcie z 20 osób zostało 8 :( Ja napewno niemam co liczyć na dostęp do waszego forum ?? Ale cóż trudno będę żyła nadzieją że może jednak temat nie umrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej bardzo mi miło, że ktoś się tu jeszcze odezwał i wychodzi ok to że nie tylko mi żal ;-) ja też nie mam i nie będę mi alaeć fb. Nawet w komórce mąż mi ustawił taki skrót KAFETERIA żebym od razu na forum trafiła hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, ostatnio trochę zaniedbałam kafe, bo G. była chora i sporo się działo, poza tym nie mam od tygodnia kompa, a z tel to wiecie jak się pisze..:/ nie było mnie i widzę że sporo mnie ominęło :/ żal. My dzisiaj nie śpimy już od 6! mała śpiewała w łóżeczku ;) wiec nie bardzo sie wyspałam.. o 10 jedziemy na długo oczekiwaną sesję ;) miłego dnia mimo wszystko życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graga007*
dotiuszka mozecie zapisac sie tez do logopedy - nie trzeba miec skierowania, tylko wybierzcie dobrego, najlepiej takiego co pracuje z chorymi dziecmi, przy jakims osrodku itp, ja zawsze myslalam ze logopeda zajmuje sie dziecmi co mowia, otoz nie, z moim piotrkiem bylam u logopedy w 3 miesiacu zycia i to wlasnie ona co miesiac mnie uswiadomiala ze moje dziecko dobrze sie rozwija, sprawdzala jego zgryz, jezyczek, oceniala jego reakcje na glos i oczywiscie pytala sie jakie dzwieki wydaje dziecko... Moze wam to'pomoze rozwiac swoje watpliwosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ja własnie tez nigdy nie prosiłam żadnej z was o hasło do galeriusa a na fb jestem ale bez zdjec :) moze jakas dziwna jestem ale uwazam ze komp ma 2 strony dobra i złą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gragaa możesz napisać z jakiego powodu poszłaś do logopedy? Może to jest dobry pomysł, ale chyba muszę zrobić powtórne badanie słuchu na początek. Jak bedę wiedziała na czym stoję wybiorę się do logopedy. Dzięki. Makro ja dlatego po pierwszej akcji pomarańczek, usunęłam zdjęcia z galeriusa. Fejsa mam, ale bez zdjęć dzieci. Jakoś czuję opory, tym bardziej że my z mężem jakoś znani jesteśmy w naszym mieście, przynajmniej dzieci niech będą anonimowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graga007*
dotiuszka z racji tego ze chodzilismy na rechabilitacje do osrodka dla dzieci w wiekszosci uposledzonych, zapisujac sie do lekarza rehabilitacji musielismy rowniesz "odbebnic" wizyte u logopedy i psychiatry, u psychiatry wystarczyla jedna wizyta a u logopedy musielismy byc co miesiac, co 1,5 miesiaca...ale pani logopeda na prawde swietny lekarz i bardzo duzo nam pomogla i wytlumaczyla rozwoj niemowlaka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graga007*
dotiuszka z racji tego ze chodzilismy na rechabilitacje do osrodka dla dzieci w wiekszosci uposledzonych, zapisujac sie do lekarza rehabilitacji musielismy rowniesz "odbebnic" wizyte u logopedy i psychiatry, u psychiatry wystarczyla jedna wizyta a u logopedy musielismy byc co miesiac, co 1,5 miesiaca...ale pani logopeda na prawde swietny lekarz i bardzo duzo nam pomogla i wytlumaczyla rozwoj niemowlaka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×