Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

Hi hi mamusia ja teraz też szybki prysznic, byle jakie golenie ale czas zadbać o siebie :) Przypomniało mi się jak koleżanka z forum mi opowiadała jak szła do ginekologa no i przed wizyta chciała szybko się naszykować i depilacje zwłaszcza w intymnych miejscach no i paznokietki wymalować no i w gabinecie śmiesznie wyglądała bo troszke się zacięła, jakieś ksostki jej wyszły no a paznokcie przykleiły się do skarpet az sie sama śmieje na to wspomnienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agulka76
tez mam skóre suchą strasznie A co do kreski na brzuchu to mam hehehe ale po cesarkach i to od pępka w dół niestety:-( Od jakiegoś czasu czuje delikatne muśnięcia od środka czyżby ruchy? Z tą galaretką to mi smaka narobiłyście choc mam wstręt do mięsa ... ale tak dodać jeszcze jajuszko, kukuryczę , ogórek mniam mniam Włosy szybciej coś rosną niestety wszędzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stwierdzam ze do tego fryzjera pujde jakos w nastepnym tyg... bo nie chce mi sie szykowac..... a teraz zaraz zrobie sobie kawke............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na kawę to i ja mam ochotę, zaraz sobie zrobię. A co do depilacji, to chyba czas zacząć powoli robic sie na bóstwo - chłop przyjeżdża za tydzień :D ale jak się ciągle leży to i jakoś chęci brak, zresztą musi ktoś być w domku na wszelki wypadek, bo jednak ja zero kondycji mam ostatnio :/ dobrze,że autem nie zapomniałam jak się jeździ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulka to witaj w klubie włochatych hihi :) No ja też czułam takie delikatne ale u mnie na pewno nie ruchy tylko jakieś bulgotanie niestety :) Ciekawe kiedy poczuje takie musnięcia maluszka :) Potem będzie ciekawie jak już kopniaki będą widoczne i tatusiowie będą mogli poczuć ruchy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to mam problem z cerą , krostki mi powychodziły ale herbata mi w tym pomaga (-: Smarujecie się czumś żeby na rozstępy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klara - jaka herbata? Zepsuła mi się cera. Włosy również rosną - wszędzie! Paznokcie bardzo często muszę obcinać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klara ja niczym sie nie smaruje jedynie zwykłym balsamem do ciała :) I tak w sumie poprzednie ciąże tez obyły się bez kremów a rozstępów nie mam ( odpukać w nie malowane ):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Herbata Lipton-zaparzam pół szkl. i mocze wacik i takie gorące przykładam w to miesjsce zaczerwienione chwilke przytrzymam i moczę dalej i tak we wszytskie miejsca, tylko tak żeby się nie poparzyć trochę odczekaj. Te miejsca potem mam chwilkę czerwone, ale to zaraz ginie. Na koniec przemywam wacikiem całą twarz, nie wycieram zostawiam tak, możesz umyć ale nie od razu, niech ta herbatka się wchłonie. Herbata też może być inna ale z tych mocnych bo nie wszystkie pomagają, ja sprawdziłam tą i mi pomaga.. http://www.suwaczki.com/tickers/w4sqflw1mdlt0z5c.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja od kilku dni chodze jak bomba zegarowa doslownie wszystko mi denerwuje nawet slubu mi sie odechciewa. Teraz siedze w dresie na podlodze z laptopem i szukam sama nie wiem czego:) brzuszek mi zaczyna rosnac nawet fajnie to wyglada bo przy kosci jestem i zawsze mialam troche brzuszka a teraz chociaz ksztaltu nabiera i nie wyglada juz jak takie sadelko:) a wlosy na nogach tez mnie strasznie przesladuja;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W pierwszej ciąży się nie smarowałam i niestety mam rozstępy a więcej bym nie chciała. Ale też wyczytałam, że tego nie można się ustrzec, ale może warto spróbować na razie to po każdej kąpieli smaruję się oliwką dla dzieci, słyszałam, że krem fissan jest ok. może go kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja od kilku dni chodze jak bomba zegarowa doslownie wszystko mi denerwuje nawet slubu mi sie odechciewa. Teraz siedze w dresie na podlodze z laptopem i szukam sama nie wiem czego:) brzuszek mi zaczyna rosnac nawet fajnie to wyglada bo przy kosci jestem i zawsze mialam troche brzuszka a teraz chociaz ksztaltu nabiera i nie wyglada juz jak takie sadelko:) a wlosy na nogach tez mnie strasznie przesladuja;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agulka ja tez przed wizyta duzo czasu spedzam w łazience zeby dokładnie usunac wszystkie włosy i tam tez gole zawsze usuwałam z miejsc intymnych włosy.... juz chyba z 6 lat bedzie pamietam jak kiedys bałam sie przez to isc do gina ze mnie wyzwie no bo jakby nie patrzec to te własy tam maja swoje zadanie chronic okolice przed bakteriami........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pela ja dzis tez caly dzien w dresie siedze i wygladam okropnie oczy mam jakies czerwone...i głowa mnie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rycze co chwile z nerwow to juz sie nawet nie maluje potem musze isc na zakupy a przez moj brzuch to wam powiem ze wygladam brzydko w sukience i normalnie dzisiaj przechodze zalamanie i zastanawiam sie czy na szybkiego nie kupowac jakiejs innej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulka ja depiluje na zero. Pela uszka do góry może gorąca czekolada z bitą śmietaną poprawi humorek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agulka76
Olka bo ja własnie też gole i nie wiem czy nie myśli lekarz o mnie że jakaś idiotka Przynajmniej ma lepsza widoczność heehh;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pela to stres przed ślubem na pewno wyglądasz pięknie a duzy brzuszek sama sobie wmawiasz. Jak dojdzie do sukienki makijaż i fryzurka dopełni całość i będziesz wyglądała ślicznie :) A jeśli chcesz to zrób sobie zdjęcie w sukni i my Ci powiemy naszą opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania ja stronie od wszystkiego co slodkie bo mi sie wydaje ze jeszcze w dwa dni urosne i juz wg jak kulka bede wygladac;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze z łóżka nie wyszłam. Leżę w piżamie i szlafroku. Nie chce mi się wstawać. Otworzyłam sobie szeroko okno. Może świeże powietrze pomoże na mój ból głowy. Ja się nie golę cała. Zostawiam co nieco na górze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pela, nie denerwuj się - maluchowi szkodzi. Na pewno tak jak dziewczyny mówią, wyglądasz pięknie :D i chętnie w sukni obejrzymy cię. A brzuszek to tylko cieszyć się,głowa do góry!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulka ja kiedyś też tak sobie myślałam a teraz nie zwracam na to uwagi a co mam jakś marną kreseczke sobie robić? BO ja jakoś nie lubie tam mieć włosów wiec wybrałam depilacje a szczerze móiać lekarze się tyle naogląda , ze już chyba nie zwraca uwagi czy sa włoski czy nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pela - śliczna dziewczyna z Ciebie i zapewne pięknie wyglądasz w sukni. Nie marudź!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agulka76
To mnie pocieszyłyście że nie tylko ja się tam całkiem gole Pela pewnie wyglądasz ślicznie ;-) To hormony i stres tak na ciebie teraz działają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×