Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

Gość .kukułka.
jak się mogę wtrącić, to chciałam uspokoić dziewczyny ze swędzącym problemem. Na choleostazę to stanowczo za wcześnie ale jak was to gryzie to możecie zbadać ALAT I ASPAT. Ja w pierwszej ciąży też tak miałam. Półtora miesiąca się męczyłam. Nogi to już szczotką do krwi drapałam i w końcu się okazało, że to uczulenie na cytrusy mi się uaktywniło. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
N mi cytrusy lekarz na samym początku zabronił jeść, było dziwne ale może coś w tym dobrego jest :D Jak na razie fazę mam na zupę mleczną - zaciereczka na mleku - właśnie zjadłam 2 miseczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, dzisiaj tez jestem zabiegana ale troche mniej niz wczoraj :) padlam wieczorem jak wrocilam do domu. co do swedzenia, to mnie tez wszystko swedzi i zaczelam po prysznicu nacierac sie oliwka dla dzieci na mokre cialo i potem osuszac recznikiem, skora super nawilzona caly dzien,i taka delikatna nic nie swedzi ani nie piecze, naprawde polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam dzis takiego lenia i strasznie mi sie nic nie chce.... zrobilam tylko tapczan i ogarnełam a jutro posprzatam tak dokładniej kurze podłogi itp.. a dzis sie troche polenie.... a ja wlasnie zjadlam galacik dziwne bo nigdy za nim nie przepadalam a dzis mi nawet bardzo smakował.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eljotka ja tez tak robie juz przed ciaza tak robiłam jak mi sie nie chcialo wcierac balsamu to tez uzywam jej pod prysznicem.... najpierw mam zel nawilzajacy tez jakby z drobinkami oliwki nazywa sie Isana i w rosmannie kosztuje 5 zl tani ale super i ma fajny zapach potem spukuje sie i na cale ciało nakladam oliwki a zas ja jeszcze raz płukanie zeby nie było za tłusto Eljotka masz racj eskora nawilzona cały dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia ależ mi smaka narobiłaś. Uwielbiam mleczną, ale jem tylko u mamy, bo mi zacierka nigdy nie wychodzi :P Olka co to jest galacik?? Nigdy o czymś takim nie słyszałam. A ja właśnie zjadłam kinder maxi king, mniammmmm....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nha
Dziewczyny to tylko złudzenie z tymi nogami ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nha nie bądź taka skromna ;) A ja po oglądaniu Waszych zdjęć zerknęłam w swoje zbiory i postanowiłam przedstawić Wam moją kotkę Kleo. Dodałam zdjęcie Ramzesa ale już go nie mam. Oddałam znajomym bo mąż ma uczulenie na koty a on "wytwarzał" masę alergenów. Kleo zostawiliśmy bo ciężko mi było rozstać się z kotkiem, którego mam od prawie 6 lat (Ramzesa miałam kilka miesięcy). Ale i tak jest kiepsko. Już nie mogę patrzeć na męża, który kicha, smarka i drapie się na potęgę. próbuje z nim rozmawiać ale on ją chce zostawić. Oddałabym ją gdybym tylko miała pewność, że trafi w dobre ręce. A co będzie jeżeli dziecko będzie miało alergię?! No i taki mam dylemat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a ja własnie nie znam tej zupy mlecznej a no własnie moze u nas w wielopolsce tez sie ja inaczej nazywa:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nha
Ja z kolei przez te moje bóle żołądka ostatnio unikam jedzenia i boję się jeść cokolwiek bo zaraz zaczyna mnie boleć... Więc póki co piję siemię lniane i jem wafle ryżowe i jogurt ewentualnie.. Wczoraj jak zaczynało mnie boleć ok.18.30 położyłam się i zasnęłam... przebudziałam się po 20 ale od razu powędrowałam do sypialni bo wolałam przespać ten ból i spałam aż do rana nieprzerwanie... i w końcu czuję się wypoczęta:))) Dzisiaj moja mama ma nową dostawę więc po pracy pojadę po jakieś ciuszki dla malucha i dla siebie :))) Tak mi się nie chce siedzieć w pracy że maasakra..... ;/ Zazdroszczę mamusiom które leżą w domach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Zazdroszcze tym co już czują ruchy dziecka ((-: Wczoraj byłam u gina i wszystko jest dobrze dzisiaj zaczynam 4 mc a mały ma już przeszło 9 cm, rośnie jak na drożdżach he he. Zapytałam czy na następnej wizycie to będzie mógł już określić płeć i odp.że nieee ale tak leże i się mnie pyta a co pani ma w domu ja że córke a on no to prawdopodobnie będzie synek... Ale to musi jeszcze potwierdzić ale już się cieszę. Pytałam go o badania prenatalne ale powiedział, że to co miałam robione to wystarczy nie ma co wydawać pieniędzy (chociaż mam je za darmo , ale już mu nic nie mówiłam) bo badanie przyzierności karkowej robiłam u niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agulka76
Klara Ja niestety dostałam, skierowanie na te badania prenatalne choć mam 3 dzieci zdrowych w domu to powiedział że ze względu na wiek musi mi dać skierowanie Stres wielki .. Płeć nie powiedział mi stwierdził że to za wcześnie i nie chce w błąd wprowadzić Plusem jest to że mam płytkę nagraną z tego usg Ale tak szczerze to jakby się okazało że dziecko ma jakąś wadę poważną to stres straszny Sama bym się nigdy nie odważyła na takie badania Szwagierka robiła badania prywatnie i wyszło jej że ma przezierność karkowa powyżej normy i zdecydowała się na amniopunkcje Na szczęście okazało się ze wszystko ok I po co jej był taki stres ... A co do statystyk to jakoś nie wierze w to że matka powyżej 35 roku życia ma większe szanse urodzenia chorego dziecka Wychodzi to tylko dlatego że tych matek jest zdecydowanie mniej niż młodszych kobiet http://www.suwaczki.com/tickers/2nn3skjog5bhkjmy.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co region to i inna nazwa potrwa, dań :) ja tam nie przepadam za zupami ale te mleczne jem - ale tylko jakoś tak w ciąży. A moja Julia jak zobaczyła to od razu się skrzywiła i powiedziała,że tego (zupy mlecznej) jeść nie będzie. hehhee Dziś dzień czekolady - właśnie kawałeczek zjadłam :D Dziewczyny, fajnie,że z maluszkami wszystko ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja własnie sie dziweczyny zastanawiam czy nie wybrac sie do fryzjera bo juz mi wlosy urosły i niechca sie układac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia ja lubie owsianke na mleku :) A dziś na obiad bigos :) Klara super, że z maluszkiem wszystko ok :) Oj a ja to na szarym końcu dopiero 11 tydzień plus kilka dni a niektóre już zbliżają się do półmetka. Tez nie mogę się doczekać kopniaczków maluszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka a zauważyłaś, że szybciej teraz rosną włosy? U mnie paznokcie rosną w takim tepie, że ciagle z pilnikiem chodzę bo jakoś przeszkadzają mi długie. A tak się teraz zastanawiam ciekawe czy i w tej ciąązy będe miła kreche na brzuchu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ania_k i ja z tobą na tym szarym końcu hihihihi 11tc i 4 d, oj jeszcze przed nami trochę. Ale co tam, będziemy bardziej doświadczone jak nam tu dziewczyny podpowiedzą wszystko :D ciekawe czemu orzechoowa się nie odzywa??? świętuje ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem Agulka gdyby mi powiedział że mam zrobić to może i bym zrobiła, moja kuzynka jest teraz w ciązy ale już w 8 m-cu. i robiła te badania i tylko była w stresie lekarz jeszcze do niej zadzwonił że szybko ma przyjechać. Te testy nie są dla mnie zbyt wiarygodne. Określają tylko jakąś skalę, a patrzę jak moje dziecko we mnie rośnie i się gimnastykuje, trzeba być dobrej myśli. A z tymi statystykami to słyszałam że więcej przypadków zachorowań jest w grupie wiekowej koło 20 roku życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja krechę na brzuszku już mam, słabą ale mam :) hehehe aż sama się zdziwiłam. A owsiankę też lubię, jutro sobie zrobię. Kurczę teraz galarety mi się zachciało przez was dziewczyny, takiej z kurczaczkiem i ciutkę octu ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia z jednej strony chciałoby się mieć maluszka szybciej zwłaszcza jak inne mamusie już będą tulić ale z drugiej strony ja mam szkraba malutkiego w domku i jakoś troszke mnie strach ogarnia czy dam radę? No właśnie orzechowa coś długo nie pisze nie pamiętam ale może któraś pamięta czy wybierała się gdzieś na wypoczynek świąteczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania tak zauwazyłam paznokcie to mi tez rosna mega szybko i tez nie lubie długich wiec tez ciagle piłuje..... i jeszcze Ci powiem ze włoski na nogach tez rosna mi jakos szybko i jakos wiecej ich sie zrobiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mam plan zrobienia takiej galarety z rosołku może w sobote? Mniam troszke octu i cebulki o rany aż się ślinie :) Mamusia masz już kreche? Ale numer wcześnie się pokazała ja jeszcze nie mama ale jakoś wydaje mi się, że na moim brzuszku rosną włoski :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany, depilację trzeba zrobic, bo troszkę poleżałam, tylko szybka kąpiel i tyle. Jutro się wezmę za siebie :D A ja znów mam skórę suchą na twarzy, nie wiem, nigdy tak nie było a teraz sucha bardzo nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany z tą galaretą !!! Może dziś dam radę zrobić :) hehhee a mam krechę, w tamtej ciąży też szybko pojawiła się :) ona lekko widoczna ale jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×