Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

No wiesz, krótki opis, tzn kiedy urodziłaś, chociaż pisałas ale mozna przypomniec, jak poród przebiegł, jak karmisz, skąd jesteś:) jak sie córcia rozwija, itp itd:) można by było niejedną książkę już tutaj napisać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc tak urodziłam 4 października pochodze z piły. Karmię piersią a urodziłam naturalnie. Mała rozwija się dobrze jutro idziemy na basen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem ale mam taka nerwice ze nawet mi sie pisac nie chce. Wrecz z nerwow az mi lzy w oczach stoja. Ide sie kimnac z Frankiem u tesciow jestesmy z rana jade do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo nam miło, mam nadzieję że będzie ci dobrze w naszych skromnych progach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem wam ze mam taka depreche ze masakra chyba jestem na to wszystko zbyt gówniata...trzeba bylo poczekac z tym wszystkim....tylko zeby mi zadna pomarancza zaraz nie wyskoczyla ze dziecka nie kocham bo nie o to mi chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj skarb spi od 19.20 a my zaraz ogladamy dalej Wladce:-) pela co sie stalo? Z mezem sie poklocilas? Kara moj Sebus tez jest z 4:-) lece trzymajcie sie dziewczyny. Milej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pelus kochana nie ty jedna masz depreche. ja czesto miewam " czarne dni". moj synek ciagle placze, chce na rece,na rekach tez poplakuje.momentami mam wrazenie ze wybuchne! A TAK BARDZO GO KOCHAM!!! ale jakos chwilami zastanawiam sie czy jestem dobra matka, czy wszystko robie tak jak trzeba...na dodatek scielam sie z moim i juz od tyg rozmawiamy tylko oficjalnie:( BABY BLUES czy jak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny ;)) ja tez zglaszam, ze karmie tylko piersią, często odciagam mleko, bo tak mi wygodniej jak ktoś nas odwiedza lub jak gdzieś jedziemy to dwie butle w torebkę i mam spokój ;D przed nocka tez zawsze podaje odciagniete z dodatkiem kaszki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pela ja tez czasem mam słabsze dni, ze najchętniej zamknęła bym sie w pokoju i spała dwa dni... Ale wszystko potem przechodzi jak mój slodziak obdaruje mnie usmieszkiem ;) trzymaj sie ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmiana planów piszę teraz. mały usnął podczas jedzenia.. za godzinę będę go budzić. biedny od 14 nie spał, to był na maksa marudny. a ja pojechałam do tesco na zakupy i mąż sam został i maruda był potworny. w ogóle to mam już chyba jakąś schizę dziewczyny. wzięłam wózek na zakupy, stałam przy towarach i nie raz łapałam się że bujam wózek na zakupy. chyba mnie już pogięło :) fajne promocje są faktycznie jakby co. ja kupiłam już kurtkę na 12-18 miesięcy z 60 na 17zł. a fajniutka :) xxx no dobra teraz odpisuję - zaznaczam, że nie wszystkim, bo lekko nie ogarniam i spiszę się. Pela kochana czasem są gorsze dni, nie raz tak mam że zastanawiałam się czy to nie za wcześnie na wszystko, ślub, dziecko dorosłe życie. Przecież mam koleżanki które szaleją jeszcze po dyskotekach. no a Ty jesteś jeszcze młodsza. ale kochana te gorsze dni mijają. nie martw się i głowa do góry. jesteśmy z Tobą! xxx Agulka a co się stało, że masz chandrę? Pogoda, czy po prostu gorsze dni??? xxx wszystkie zdjęcia przeglądałam i są śliczniusie. Już nie będę opisywać każdej z was, ale dzieciaczki są przepiękne. Nha fajny pomysł dodajmy nasze fotki. :)) ta sesja to fajna sprawa, szkoda że taka droga. pewnie gdybym miała lustrzankę też bym popróbowała (no może nie mam w domu takich fajnych gadżetów) bo uwielbiam robić zdjęcia i zawsze to była moja pasja. ammarylis ja też mam zamiar powsadzać zdjęcia z usg i moje ciążowe do albumu. ale to chyba nie prędko :)) w każdym razie wszystkie zdjęcie z usg czekają :) xxx co do placka z tyłu głowy - to mój już ma od miesiąca. albo i więcej. heh, no jak zaczną siadać nasze pociechy to zniknie. mój w ogóle ma takie nierówne włoski, że jak mierzyłam to gdzieniegdzie ma ponad 6cm. xxx uciekam pod prysznic, i budze małego na dalsze karmienie. jutro koleżanki przychodzą po 17 aż się boję że będzie ryk.. bo na bank będzie.. ech..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że też macie trudne dni Pela nie załamuj się Ja miałam Justynkę w wieku 19 lat no prawie 20 i sobie poradziliśmy Teraz jestem przygaszona ,ponieważ mój ma swoją firme i ostatnio zleceń jak na lekarstwo a tu 4 dzieci trzeba wykarmić itd Ja po macierzyńskim idę na wychowawczy więc zostanie mi zasiłek rodzinny z dodatkami w sumie ok 1000 zł na dzieci Do tego dochodzą choroby ciągłe Justyna była od 14 do 20 stycznia na obozie narciarskim Tam było ok a jak wróciła naderwała więzadło w kolanie i siedzi w domu Średni był dziś u lekarza bo mu się guzek w piersi zrobił ale to niby związane z dorastaniem Ciągle ostatnio mamy gości .... a następni sie zapowiadają Najchętniej bym się zamknęła w pokoju z Marysią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nową mamusię:)Wreszcie ktoś z wielkopolski:) Dzięki za linki do huśtawek-nadal jestem na etapie wybierania. Kurcze dziewczyny coś jest w powietrzu czy jak-ja też mam takie załamki i jazdy jak mały mi płacze że szok. cieszę się, że jest to forum i jest z kim popisać i się poradzić chociaż w różnych sprawach,których "świat na zewnątrz" nie rozumie. Pela, emachines piszcie co jest-jak się człowiek wyżali to lepiej od razu. Fiolcia kurcze chciałabym móc odciągnąć 2 butle mleka...u mnie to nierealne.Może faktycznie było trzeba zainwestować w elektryczny laktator Graga dobrze,że piszesz o tym galeriusie bo nie wiedziałam o tym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój Maluszek juz śpi, ja juz wykapana leze sobie w wyrku. W tym tygodniu skończyłam z bujaniem Małego. Bo zawsze jak zblizala się pora dzemki to brałam na ręce i lulalam a na noc pozwalalam by usypial na mnie.no ale mysle ze czas najwyższy aby z tym skończyć bo będzie coraz gorzej.jest coraz cięższy i nie chce żeby się przyzwyczajam do spania na rękach bo później będzie problem. Chociaż uwielbiam jak zje, wtuli się we mnie i usypia:-) narazie nie widzę u niego żadnego sprzeciwu chociaz usypianie trwa dłużej. A jak jest i Was z usypianiem? Pela nie martw sie, kazda z nas ma zle dni. Napewno niedługo przejdzie, glowa do góry. Kara napis coś więcej o sobie. Jak poród? Natalie Twój synek musi mieć bujna czupryne:-D mój ma króciutkie włoski i bardzo rzadkie:-) Chciałam coś obejrzeć ale jak zwykle we środy nic ciekawego nie ma w telewizji ehh Ach, ja też karmie tylko piersia:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helo, Ale się tu ruch zrobił :) Witamy nowe mamy :) Zdjęcia maluchów rewelacji... Wszystkie cudne... Mamusiu mam prośbę - dawno temu, była tu mowa o jakichś wałeczkach, które Twój przywiózł z UK. Chyba kupiłam to cudo :) tzn. wrzuciłam fotki - czy mogłabyś spojrzeć czy to "to"? To czy nie to, ale wynalazek jest rewelacja. xxx Jeśli macie, gdzieś w swojej okolicy sklep TK MAXX, to polecam. Są tam rzeczy dla dzieci, takie których nie kupicie nigdzie indziej - właśnie takie "wynalazki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ammarylis ja nie mam elektrycznego laktatora tylko zwykły ręczny, wcześniej miałam tomy tippe a teraz z advent i zadowolona jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysia też już śpi wykąpana A zasypia w dużym łóżku bez lulania Dziś wpatrywała się we mnie aż zasnęła Piękne uczucie ;-) Zaraz zmykam pod prysznic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulka ja nawet nie chce myśleć co u nas będzie :( narazie jest moja wypłata ale potem co? mój na bezrobotnym, czasami złapie jakas fuche - wiec pieniadz raz jest a raz go niema;/ chciałam cos odlozyc na czarna godzine, ale sie nie da z mojej pensji bo jak poplace wszystkie rachunki, to albo z czyms wyskocza w przedszkolu - jakis wyjazd, to sie auto spierdoli, to bojler sie spieprzył... ech... a w tym miesiacu jeszcze oc do zaplaty.... normalnie kolorowo jak nie wiem... do pracy bym chciala wrózic ale gdzie jak juz firmy nie ma? pozostaje mi bidowac przez pol roku bo do konca 2013 mam umowe a potem nedzny zasilek... ja nie mam żadnych dodatków na dzieci bo mój był za granicą i aż sie boje co by kazali poprzynosic za papiery zeby dochody udowodnic....ech czarna magia dla mnie... a zreszta ja nie mam czasu zeby to zalatwiac, z dzieckiem po szpitalach jezdze i jeszcze bede w urzedzie stala i czekala az łaskawa pani mnie obsłuży... więc staram sie nastawiac pozytywnie, żeby na dzieciakach sie nie odbiło... szczególnie na Piotrku który ma ciężki okres teraz w życiu bo stał się już "nie jedynakiem" i widać że potrzebuje trochę więcej miłości a niektórzy tego nie rozumieją.... nie słucha się nikogo, robi wszystko po swojemu, a inni na niego cały czas krzyczą jak on to sie zachowuje itd... normalnie płakać mi się chce a jestem bezradna bo Dominisiem sie musze zając :( serce mi sie kraje za każdym razem jak słysze jak moj m mówi do niego jakby dziecko w wojsku bylo... ech..... może za miękka jestem.... ale sie rozpisalam jak ktos nie chce to niech nie czyta :) Pela kochanie nie załamuj sie, ja Piotrusia urodziłam w wieku 21 i niczego nie żałuje, a każdej spędzonej chwili z nim nikomu bym nie oddała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dan mos to jest ten sklep w m1 co mi mowilas? może pojade tam w piatek albo weekend, a co wydam moje oszczędności :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiolcia z tym elektrycznym laktatorem to miałam na myśli, żeby nim pobudzić lepiej laktacje.Też mam ręczny z aventa, ale ja po prostu nie mam tak dużo mleka, żeby nim tyle ściągać i do tego ręka boli :) Wiktorek o 19.30 wykąpany, potem masaż i cyc i bujanko w wózku i śpi.Mężuś wrócił przed chwilą i coś się młody wybudza...:(No zobaczymy co to będzie dalej... Dobrej nocy życzę wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graga też masz nie wesoło .... ale jakoś trzeba iść do przodu Ja poprostu ostatnio już nie wyrabiałam ... Wszystko się we mnie skumulowało Justyna tyle ma tych specjalistów a i tak do końca nie wiadomo czy dobre diagnozy są postawione ... Ostatnio mi strasznie mało je ,będę znów musiała badania porobić pewnie kolonoskopia i endoskopia będzie na pierwszym planie Lekarze podejrzewaja u niej chorobę Leśniowskiego-Crohna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Fiolcia ja tez zazdroszczę Ci takiej ilości mleczka:) Chcialabym karmić tylko piersią, ale niestety mam mało pokarmu :( Musze dokarmiac mm. Niestety od początku musiałam karmić Ninkę butlą, bo musiałam zageszczac pokarm ze względu na refluks. I ostatecznie jest tak, ze kiedy podaje swoje mleczko to odciagam około 100 ml i podaje zagęszczone butlą. A przy cycu Ninka siedzi raptem dwie minuty, bo po odciagnieciu pokarmu jest mało, a jak leci po kropelce, to moj Skarbuś sie złości i robi awanturę:) Przeczytałam gdzieś, ze samym laktatorem nie utrzyma sie laktacji zbyt długo, dlatego sie zawzięlam i wczoraj kupiłam system SNS medeli. Mam nadzieje, ze troszke pomoże. No i stwierdziłam, ze zainwestuje w laktator elektryczny. Co do usypiania, to ja musze pól godziny po jedzeniu trzymać Ninke w pozycji polpionowej i wtedy z reguły zasypia:) wiec odkladam do łóżeczka i śpi :) Dziewczynki, które chodzą z Maluszkami na rehabilitację, tez mieliśmy Dzis ćwiczenia na piłce :) i Nince bardzo sie podobało :) Pela, głowa do góry Kochana:* to normalne, ze bywają cięższe dni. Ja teraz już jestem spokojniejsza i potrafię w końcu cieszyć sie Malenstwem. Bo początki były bardzo trudne przez ten nieszczęsny refluks :( szpital, nieprzespane noce, ciągły stres. Teraz jest lepiej, no i ja przyzwyczailam sie do tej całej sytuacji. A Tobie Kochana zazdroszczę, ze w tak młodym wieku masz dzieciątko. Będzie dobrze Pelcia:) A moja Nineczka tak smacznie śpi, aż szkoda będzie budzić na karmienie:) Ściskam Was Kobietki i spokojnej nocki życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I zasiłek rodzinny załatwiłam szybciutko , nie było kolejek itd Wystarczyło zaświadczenie z urzędu pracy o dochodach oraz oświadczenie mojego o działalności gospodarczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do karmienia to Marysia pije już więcej mm niestety Laktacja coraz słabsza u mnie pewnie stres działa swoje Oprócz mleczka j kaszkę i zupkę Pije herbatkę i raz podałam soczek ale coś jej nie spasował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pela pomysl jaka laska jeszcze bedziesz na 18tce swojego malucha bo ja to juz bede stare prochno:)uszka do gory! chociaz musze Wam powiedziec ze ja tez depresji dostaje bo ta zima mnie przytlacza,nudzi mi sie juz w tym domu,po choribie nie mozemy jeszcze wychodzic a zreszt nadciagaja mega mrozy wiec tymbardziej,zdarzyla nam sie tragedia w rodzinie nie moge tu pisac z pewnych wzgledow jaka...ale wesolo nie jest,moje dziecko malo spi w dzien,potem chodzi podminowane a ja sie dwoje i troje by go zabawiac a jestem z nim sama do 19ej wiec jestesmy zdani na siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro mi ze macie problemy z laktacja, z praca i z chorobami dzieci ;( aż tak smutno mi sie zrobiłam czytając co piszecie... Mój łobuz jeszcze nie spi bo oczywiście płakał i musiałam wziąć na ręce ;] udanej nocki ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×