Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tablet

Bielizna na noc poślubną

Polecane posty

Gość tablet

Poszukuję czegoś wyjątkowego. Raczej coś romantycznego niż bardzo wyzywającego. Przeglądałam różne katalogi i znalazłam nawet kilka fajnych, koronkowych modeli, no ale niestety są często bardzo drogie :/ Macie może jakieś swoje bieliźniarskie typy na tego typu okazję? Możecie zaproponować mi jakąś konkretną markę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga243
Agent Provocateur, Ann Summers jeśli zależy Ci na jakości. Jeśli jakość nie ma znaczenia to Obsessiv, ale to naprawdę są szmatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.desirebutik.pl/data/products/706/965_4_700x1050.jpg Urzekający ornament koronki zdobi miseczki gorsetu push-up V-4007 Zastosowanie srebrnej nici i technologii Trevira Bioactive daje naszej bieliźnie możliwość dbania nie tylko o Twoją urodę, ale także o zdrowie, zapewniając antybakteryjną ochronę i uczucie świeżości na co dzień. musimy jakos sprecyzowac jeszcze twoj gust, co myslisz o tym :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamietam swoja noc poslubna - wesele skonczylo sie po 8 rano, w domu bylismy ponad godzine pozniej, zmeczeni i wykonczeni i tyle bylo z naszej nocy poslubnej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tablet
madz - dlatego nasze wesele bedzie trwalo gdzies do polnocy, przynajmniej dla nas i wyjezdzamy :) A miejsce bedzie super, bo jedziemy do ameryki poludniowej :D takze musze uczcic te okazje koniecznie! najlepiej kilka strojow kupic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale chcesz stoj erotyczny czy bielizne???? bo juz sie gubie co tam chcesz zabrac :) m a d z ciekawa noc miales :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tablet
no bielizna, strój erotyczny w zasadzie się do tego też zalicza. Tylko nie tyle co wyzywające, a romantyczne. Ojej, no coś fajnego na noc poślubną :) Nie mam konkretnego typu, dlatego się pytam co byście mi zaproponowały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość corinn
A może taki mleczny gorset http://nipplex.pl/Magda_gors_milk.php? Według mnie jest idealny na poślubną ,romantyczną noc. W prawdzie do ściągnięcia nie będzie łatwy, ale za to podsyci atmosferę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisze koles ktory podpisuje sie jako spam :) bawicie mnie czasami na tym forum a zwalszcza ludzie ktorzy wszedzie widza reklame. kup sobie orbit 3 d i pograj w plemiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tablet
vilatia - bardzo łaadny komplecik :) tylko wiesz co, cos mi w nim nie gra...no nie wim...moze za malo romantyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdemu podoba się co innego, mi przypadł do gustu właśnie ze względu na to że nie jest to kolejny czarny czy czerwony a granatowo ciałowy komplet, taki zestawienie kolorów jest trochę bardziej niekonwencjonalne :) Choć może faktycznie jeśli chcemy się wystroić dla faceta warto pójść w coś, co na sto procent mu się spodoba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeee????????
vilatia, tobie za jego reklamę zapłacili, więc nie ściemniaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juhuuu787
Taaaaaaaaak wszystkim nam zapłacili za reklamę xD Ludzie czy wy macie jakąś obsesje czy o co wam chodzi? Pytają się o konkretne przykłady więc każdy wkleja linki ... Na tym polega magia internetu, że zdjecia są na róznych stronach i można wkleic link z tym zdjeciem aby inna osoba mogla zobaczyć to co my :D Czy to takie trudne do zrozumienia? A wracając do rozmowy to rzeczywiście teraz sexowną bielizne można znaleźć nie tylko w czarnym czy czerwonym kolorze więc może warto zaszaleć :) Może jakieś żywe kolorki? turkus, zieleń a nawet żółty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze to niezmiernie współczuję wam, ludziom którzy z powodu braku jakiegokolwiek interesującego życia, a co dopiero życia towarzyskiego siedzą na forum dniami i nocami, przeglądają każdy wątek i doszukują się w nim spamu i pisania dla kasy. Doradzam dziewczynie, wyrażam swoje zdanie (do tego chyba służy forum?) i śmieszą mnie te wasze posty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starwomen
ania005 Ten biały, który ja pokazałam jest z http://www.desirebutik.pl/ ale aż boję się podawać nazwy sklepów, bo niektórzy wszędzie się dopatrują reklamy.Sorry ludzie ale jak inaczej można podawać miejsce zakupu konkretnej bielizny nie podając nazwy sklepu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inaczej jest to czlowiek ktory wynajety jest po to by likwidowac posty na kazdym forum poniewaz jakas firma mu zlecila to by inni nie mogli pisac swobodnie :D i nawet nie umie podac normalnego nicku :P a jesli mnie szukasz wszedzie to mieszkam w Poznaniu :* slonce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeee????????
vilatia, dniami i nocami? przecież tak zalewacie wszelkie fora spamem, że pięć minut dziennie na dowolnym wystarczy, żeby widzieć co jest grane. Zasmarkane spamerki :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikoma.com.pl
Marka nie zawsze idzie w parze z jakością. Gwarantuję świetna jakość w hurtowych cenach. Kto ma ochote może zajrzeć na moją stronę. Może znajdziecie tam to czego szukacie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeee????????
klmklm, nie wstyd Ci taką szmatą spamować? Przecież to jakieś koszmarne badziewie! Jak stanik może mieć rozmiar 34 czy 36? Litości! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wooooonnn!
WON spamerska k***o!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
potwierdzam- spamerka. Jedna- kochani to była jedna kobieta. Nie wierzę, że ktoś inny polecałby ten pożal się Boże butik. Obsługa chamska jak za PRL w Urzędach. O klienta się dba, a nie jak ta pani. Ja nie polecam i nie wierzę, że tyle osób by nagle zasiadło do kompa i zachwalało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko, tylko nie desirebutik.... Trzy razy składałam zamówienie i za żadnym razem nie zostałam obsłużona profesjonalnie. Łamanie regulaminu, traktowanie jak gorszego klienta tylko za to, że zamówienie było na niską kwotę to tylko kilka przykładów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×