Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość klbndlfkgad

Dobre jakościowo ubrania? gdzie kupujecia???

Polecane posty

Gdzie? W internecie! :DD Jeżeli interesuje Was moda męska to wpadajcie do nas na rozeznanie ---> www.Ombre.pl <--- Znajdziecie duży wybór, fajne projekty i rozsądne ceny. I nieważne czy chcecie ubrać męża czy nastolatka - na pewno każdy z nich odnajdzie się w naszych kolekcjach. Aha i w razie pytań piszcie śmiało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam pepeyflor.com - to polska marka, która szyje dla kobiet i dziewczynek. Uwielbiam ich ciuchy, bo są świetnej jakości i mega wygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam www.mosquito.pl zamawiam u nich ubrania przynajmniej od 3 lat i muszę szczerze przyznać, że większość z nich nadal wygląda jak nowe, może to kwestia tego, że ubrania szyte są w Polsce i z polskich materiałów. Naprawdę sklep godny polecenia i jak na taką jakość produktu to ceny są rewelacyjne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na sibysi są ciuchy szytę w Europie i dostawa jest szybka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laurina89
Dobre jakościowo ubrania, modne i też w dobrych cenach z rabatami znajdziesz na https://moodo.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli ktoś lubi takie klimaty, to całkiem dobra jakościowo odzież patriotyczna, militarna itp jest w https://patrioty.pl/. Jak dla mnie super opcja, bo jest w czym wybierać - mają naprawdę sporo wzorów/motywów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupuję w carry bo ubrania są dobrej jakości w stosunku do ich ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O tak, carry jest ok, czasami tam kupuję spódnice albo sukienki, a poa ty w sieci również lubię, wydaje mi się, ze można znaleźć w lepszej cenie ubrania dobre gatunkowo.Ostatnio potrzebowałam koszuli do pracy, bluzki.damskie.net/seksowne-bluzki tutaj trafiłam dobre gatunkowo. Trzeba siew czytywać w skład i patrzeć na firmę, zeby dobrze trafić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetnie prowadzony sklep z ekskluzywnymi markami jest na www.dobre-repliki.pl . Faktem jest, że produkty są replikami, ale jak dla mnie to różnicy nie widać, za to w cenie różnica jest ogromna. Najbardziej to mogę u nich polecić odzież i obuwie. Chodziłam zeszłą zimą w kozakach UGG i komfort bez porównania z jakimikolwiek innymi moimi butami. Ciepło, a z drugiej strony stopa się w ogóle nie pociła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre ubrania mają projektanci, używają świetnych materiałów. Na przykład na https://viadellaspiga.pl/ można dostać wiele dobrej jakości ubrań od takich sławnych nazwisk Jak Odabash, Kenzo czy Cavalli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga07
Dobre jakościowo rzeczy są na www.marbellawear.pl ja tam kupuję i jeszcze się nie zawiodłam, więc mogę polecić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dashroom
Zapraszam do mojego butiku www.dashroom.pl znane marki m.in. Tommy Hilfinger, Calvin Klein, Armani Jeans, Liu Jo, By o la la, Wiya Imperial i wiele innych konkurencyjne ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś tu kiedyś polecał Carry i ja też mogę ich polecić. Ostatnio znalazłam ich koszulkę(chyba z 8 lat leżała w szafie:P) i wyglądała ja nowa po praniu, więc meega szacun! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo lepszych marek mają na www.internetowy-sklep.net . Trochę tutaj musiałam poczekać na torebkę, ale było warto. Oryginalny LV w idealnym stanie, nie jest to jakaś wymięta, stara torebka z kolekcji sprzed 20 lat, tak jak w innych sklepach można się naciąć. Wszystko profesjonalnie opakowane, zabezpieczone, nic po drodze się ze skórą nie stało. Dobra cena, kilkaset złotych jestem do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadowolona jestem z zakupów przez stronę www.internetowy-sklep.net . Mają sporo promocji, każdy produkt jest porządnie opisany i co ważniejsze to co na foto, nie różni się od tego co człowiek dostaje w przesyłce potem. Ja mam tutaj chociażby kupowaną torebkę Gucciego i też nie tak dawno zamawiałam też sobie genialne buty Giuseppe Zanotti – klasa sama w sobie, w takim obuwiu mogłabym chodzić wszędzie i zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie najważniejsze jest to aby nie przepłacić i mieć jednocześnie odzież która mi się podoba, dobrej jakości. To samo dotyczy obuwia. z dobrych adresów polecam www.BucikSklep.pl miło obsługa i szeroki asortyment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem zadowolona ze sklepy Butik-kesi.pl. Dobre ceny, znana marka no i szybka dostawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Parę razy zdarzyło mi się skorzystać z zamówienia indywidualnego w firmie www.sklep.litfashion.pl gdzie muszę przyznać że mają kreatywne i nowoczesne podejście do mody, a to mi bardzo odpowiada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla siebie wszystko kupuje stacjonarnie, tez szukam jakis dobrych ubrań. jedyne co udalo mi sie znaleźć to odzież dla mojego faceta. dobre ceny na www.right-sideshop.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkim z Poznania i okolic mogę polecić sklep z ubraniami www.shark.com.pl Mają świetnie wyglądające i solidne ubrania w swojej ofercie. Kupuję ubrania w ich sklepie od dawna i jestem z nich naprawdę zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam bardzo ekskluzywny sklep z ubraniami dla kobiet z niepowtarzalnymi fasonami polskich producentów: www.laprincesita.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×