Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość klbndlfkgad

Dobre jakościowo ubrania? gdzie kupujecia???

Polecane posty

Gość gość
zalando, mango, tatuum, reserved, promod, monnari dobrej jości outlet podczas wyjazdow za granice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobacz w second handach - zagraniczne ciuchy są o wiele lepszej jakości niż te, które trafiają do Polski. Te na rynku włoskim czy w Uk są bez porównania do naszych. Np. tutaj https://odstawieni.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CosmosModa
Serdecznie dziękujemy za polecenie naszego sklepu :) Jeśli interesujesz się modą damską i szukasz inspiracji to zapraszamy na naszą stronę internetową :D Specjalnie dla wszystkich forumowiczek przygotowaliśmy kod rabatowy w wysokości 10%. Nie przegap takiej okazji! Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą. Kod rabatowy: COSMOSMODA2018

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sporo bluzeczek trwałych kupiłam w https://www.lejdi.pl/ Bardzo dobrze się sprawdzają przy intensywnym użytkowaniu. Napisy nie znikają. Ciekawe kolory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja często zamawiam ubrania z www.eozone.pl. Mają duży wybór ubrań marek premium w dobrych cenach. Często jest o wiele taniej niż w sklepach stacjonarnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spodnie Lee/Wrangler kupuję w Outlecie na jeansclub.biz Duży wybór i mogę spokojnie prosić obsługę sklepu o pomoc przy doborze ;) ubieram tam siebie i męża, także dla mnie jak najbardziej sprawdzony sklep internetowy. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od dłuższego czasu kupuję w MG shohlari i jeszcze nigdy nie byłam zawiedziona tą marką, jakość rewelacja. Nawet moja krawcowa ją chwali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajrzyj na stronę https://cosmosmoda.pl/ Na pewno znajdziesz tam coś fajnego dla siebie a jeżeli chodzi o jakość to ubrania są godne polecenia. Mam sporo rzeczy z tego sklepu dość długo i dalej nie straciły na jakości. Polecam wszystkim Paniom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gołzo
no jak dla mnie to tylko Nico! świetny mają wybór i można na prawdę sie doskonale ubrać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetne kreacje ma Sylwia Romaniuk. Wysokiej jakości materiały z Włoch, przepięknie skrojone. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się z poprzedniczką. Suknie Romaniuk mają super jakość. Ma też fajne ubrania na codzień. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pracuje w biurze i najczęściej potrzebuje koszul. Polecam wólczankę i lamberta. Można upolować spore promocje, a jakość jest bardzo ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majcom
Siemka, ja kupuję dzięki stronie producenta www.crossjeans.pl Co ważne, do tej pory żaden z zakupów nie miał ukrytej wady, dostarczone zostały też bardzo szybko do klienta. Nosi się ok. Nawet mój tato, przeciwnik tego typu spodni się do nich przekonał :) Mają fajny wybór męskich i damskich spodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pszczółka6
Oryginalne sklepy nie zawsze oznaczają rzeczy dobre gatunkowo. Zazwyczaj płaci się tylko za 'metke'. Kupuję bardzo dużo rzeczy w internecie. Tu także zdarzają się wpadki. Lecz są też produkty dobre gatunkowo i do tego ładne. Np netmoda - tam kupiłam bluzę. Gatunkowo rewelacja tylko trochę nitki wystają przy przeszyciach. Za to jeansy z crossjeans są bez zarzutu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julkaXYZjuklka
Ja buty zawsze na BUU . pl kupuję. Znam sklep już od kuku lat i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PawełMały
Jeśli chodzi o spodnie to moim głównym jest www.crossjeans.pl. Bluzę, koszulę itp.to już różnie. Tutaj nie mam jakieś szczególnie wybranej marki. Dla mnie najważniejsze jest to bym dobrze się w danych ciuchach czuł, no i żeby nie było z tym wiele zachodu. Typu: że za drogie, że farbują, że się przetarły... Zawsze szukam takich, które spełniają moje wymagania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uwielbiam sklep Ubierzsie.com, w którym kupuję markę Liu Jo. Torebki to ulubione akcesoria, których nigdy mi dość, więc jeśli szukasz sprawdzonego miejsca, to polecam ten sklep. Liu Jo to świetna marka, jakościowo zdecydowanie jedna z lepszych. https://ubierzsie.com/liu-jo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julaczek
Ja lubię dobrze się ubrać. Choć dobrze to pojęcie względne. Chodzi mi o dobre gatunkowo rzeczy. Lepiej trochę uzbierać i kupić coś naprawdę porządnego. Ostatnio zrobiłam sobie prezent w postaci koszuli http://crossjeans.pl/damskie-ona/topy/koszule/75076-014-blue. Jest super. Nie wystają żadne nitki. Kolory są soczyste. Jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z przedmówcą - dobre jakościowo ubrania kupisz w crossjeans. Ja noszę już ładnych parę lat ich jeansy i jestem zadowolona: sprawdzają się po prostu żadnych przetarć, dziur, zafarbowań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od lat kupuję tylko w cross, albo za pomocą ich sklepu internetowego crossjeans.pl, albo jak mam czas to przejdę się do jednego ze sklepów stacjonarnych. Jak dotąd nigdy nie miałam "niespodzianki" w stylu dziury, przetarć na szwach, czy też wypchanych kolan. O zafarbowaniu nie wspominając.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem zachwycona ze coraz więcej firm decyduje się na produkowanie dobrych jakościowo ubrań. Na przykład https://angell.pl/pl/ - mają unikalne, na prawdę modne ciuchy. Nie są "na jedno kopyto" tak jak te z sieciówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o jakościowo dobrą bieliznę to stawiam na polską markę Alles. Ich produkty są naprawdę dobrze wykonane, fizbiny nie wychodzą po miesiącu jak w sieciówkowych stanikach, wiec dla mnie to duzy plus. Dodatkowym atutem jest to ze sa bardzo wygodne i ślicznie wygladają i modelują sylwetke. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lata lecą a ja nadal wierna jestem ubraniom z Carry. Są na prawdę super jakościowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Multu.pl - polecam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mam czas na chodzenie po sklepach to staram się kupić swoje ulubione jeansy (spodnie, kurtki) prosto w sklepie producenta jakich pełno teraz w galeriach handlowych. Jeśli tym czasem akurat nie dysponuję, korzystam z takich portali jak https://domodi.pl Ostatnio kupiłem tam sobie spodnie jeansowe: Levisa, Cross jeansa. Do tego koszulkę z długim rękawem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×