Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość klbndlfkgad

Dobre jakościowo ubrania? gdzie kupujecia???

Polecane posty

Gość gość
Ja swoje ubrania, wszelkiego rodzaju, na różne okazje kupuję na stronie allinside. Jestem ze swych wyborów zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatka333
Jest kilka takich portali z promocjami. Ja najczęściej sprawdzam newsy na stronie www.salesandshopping.pl . Tu mają chyba najczęściej uzupełniane aktualności tego typu. I faktycznie są szybcy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na http://allinside.pl/. Dobra jakość, cena niska bo prosto od producenta zamawiasz. Widać ile biorą dla siebie sklepy skoro u producenta jest tak tanio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciągle szukam nowości na rynku bo nie nawidze nosic tego samego so połowa moich koleżanek..sieciówki odpadają kompletnie!!! już ma przesyt, wole kupic w lumpeksie ciuch unikatowy. Ostatnio fajny sklep wyszperałam w necie Bialcon z polskimi ubraniami szytymi przez polską projektantkę. Powiem wam zdolna kobieta , ubrania godne zobaczenia i z pewnością dobra jakosc, widac gołym okiem http://bialcon.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też kupuję na allinside. Bardzo porządny sklep, mają dobrej jakości ubrania za niewielkie pieniadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaffka
a ja ostatnio kupiłam ciuszki na Fasardi i jestem zadowolona z ubrań i całej transakcji. szybko, sprawnie i ubrania dokonale leżą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tym madrzacym sie na temat inwestycji i wiedzy ekonomicznej proponuje przeniesc sie na inny dzial.Musza miec mega kompleksy i byc sfrustrowane zeby na tego typu tematach wysmetniac sie i probowac udawac madrzejsze lniz sa faktycznue.Zreszta to 1i ta sama osoba. Broniac ewelko 1988jezei db zapamietalam jej login chcialabym wyjasnic tym malo kumatym ze dziewczyna napisala"inwestuje w ubrania"majac zapewne na mysli fajny i modny wyglad zgodny pibrazy oko z obecnymi trendami po to m.innymi,zeby np.miec moc sie podobac i wygladac atrakcyjnie nie tylko sobie i dla siebie ale takze mezczyzn czyli w przyszlosci mezow i partnerow zyciowych.Im fajniejszy wyglad tym wiecej adoratorow i wieksza mozliwosc selekcji.Czyli db wygladam dzieki m.in.ciuchom mam dzieki temu,m.in.faceta ktorego chce.To duze uproszczenie to o czym pisze ale wystarczy ciut ruszyc glowa zeby te prosta prawidlowosc skumac.Jasne ze fajny ciuch to nie jest gwarant db meza db zycia i np.bycia majetna itp. Odnoszac sie do tematu but noszony przez 12lat mnie po prostu odrzuca-nie wiem jakbys musiala dbac o stopy to i tak nie wierze ze but noszony 12lat nie jest zasyfiony.Poza tym mozna miec klasyke w szafie typu mala czarna czy marynarke o prostym kroju ale modny zestaw na impreze czy na co dzien modny i z polotem stworzyc z 4ciuchow ktore mam od 10lat w szafce-z lekka nudnawe i raczej niemozliwe. Z checia kupowalabym tylko w sklepach z ciuchami wyysokiej jakosci ale zwyczajnie mnie nie stac.W sieciowkach kupie 4kiecki i mam je na sezon zimowy.Potem na lato 8itd. Kupujac kiecke za 400zl a nie za 100czy 150 moglabym sobie pozwolic na 1gora 2.Ani fajne ani higieniczne i b ograniczajace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarebu88
Polecam kazdej z was Fasardi :) A dlaczego? No ja lubie zrobic zakupy online,bo taniej i wiele oryginalnych rzeczy przeciez mozna znalezc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio pare fajnych rzeczach trafiłam własnie w sklepie z uzywaną odzieża i wcale się tego nie wstydzegdybyście widzieli jacy ludzie tam kupują kiedyś to były sklepy dla biednych terazidziesz w najtanszy dzien a tam pod sklepem bmv jedno drugie w sklepie panie w futrach obwieszone złotem a drugie miejsce gdzie ostatnio robilam zakupy to internet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedawno znalazłam sklep Fozier.com. Fajna stronka, ubrania całkiem całkiem, jestem po pierwszym zamówienu , czekam na dostawę. :P Ktoś coś ma stamtąd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się ubieram w ciuchlandach jak Nelly Rokita i Kayah ;) mozna znaleźć super rzeczy i o dziwo nawet z sieciówek jak C&A i H&M tylko co w tym dziwnego , te na ciuchach jakościowo sa o wiele lepsze niż u nas , najlepiej jak kupiłam sukienkę z C&A na szmatach która była w tamtym roku w polskim C&A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez jestem zwolenniczka posiadania w swojej garderobie kilku dobrych marek i ostatnio kupiłam na Kto ?co? Nosi? kilka super rzeczy wspaniałe buty lakierowane o szmaragdowo miętowym kolorze i spódniczkę Boss . Potrzebowałam pasowanej białej koszuli do garnituru i tam za śmieszne pieniądze bo za 169zł kupiłam taka jest rewelacyjna marki morgan . Polecam podam ci link, są tam takie marki jak Guess, Michael Kors, Karl Lagerfrld, Calvin Klein, Patzizia Pepe i inne jeszcze cavali kupiłam tam tej firmy okulary . Wejdź na pewno cos wybierzesz, są tam super botki Mai Piu i rewelacyjny top za 139zł Vans. Zobacz może cos ci się spodoba: http://www.ktoconosi.pl/kompozycje/co-mam-na-siebie-wlozyc/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też lubię rzeczy dobrej jakości, a na dodatek lubię rzeczy produkowane w Polsce lub szerzej w Europie. I faktycznie nie zawsze mam dobry wybór. Np. kurtki, jeasy - lubię włoską firmę Virginia Blue, są w W-wie przy Pl. Konstytucji, a koszule klasyczne kupuję w internecie (niestety nigdzie ich chyba nie ma w sklepach tradycyjnych) od polskiej marki MyElphi. I kurtki i koszule są rewelacyjnej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.fotoszok.pl/upload/e0bdfb00.jpg witam...ja kupuję w sklepie www.strefamody24.pl ... mają tam fajne sukienki na co dzień, obłędne koktajlówki i naprawdę wiele innych ciekawych ciuchów....Tylko Polscy producenci, sukienki sprowadzane z Francji...naprawdę warto...polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuję w ciuchlandach ;) sotatnio kupiłam rzeczy z C&A które niedawno (nie cały rok temu) jeszcze były w sklepach, tylko o dziwo sieciówkowe ciuszki kupione na szmatkach są o niebo lepszej jakości niż kupione w tych samych sklepach w Polsce :( jest tak samo jak z kosmetykami na Polske idzie szajs. Jak nowe to rodzime polskie marki , jeansy cross ,texas, żana , rena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A zna ktoś z was ubrania z Depare http://depare.pl Mnie bardzo wpadły w oko ;) i jestem właśnie ciekawa jak z jakością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja widziałam ostatnio dobre ciuchy z quiosque - szyją ciuchy w Polsce więc są naprawdę dobre. Mają szeroki wachlarz rozmiarów także nie ma się co martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bananowaa
Ostatnio zrobilam dwa razy pod rzad zamowienia w internetowym sklepie Fasardi:) Bardzo mi sie podobalo! :) Chyba zostane stala klientka,bo wysylka i cala procedura jest bezproblemowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ontara
Ja kupuje w fasardi ! :) Wydaje mi sie to rozsadna opcja, bo maja fajna, niedroga wysylke i ladne ciuchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla córki kupuję w sklepie http://ancymonki.pl/ śliczne bluzki i rajstopy, są bardzo dobrej jakości, trwałe, nie niszczą się tak szybko jak większość ciuchów które mamy, nawet markowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinamalwina
Ktoś pytał o ten sklep http://depare.pl/ U nas w outlecie na pasażu jest Depare, mierzyłąm tam swego czasu sukienki pod kątem wesela , jakościowo całkiem porządne mi się wydały, dobrze odszyte no i w porównaniu do konkurencyjnych butików ceny stosunkowo niskie , niestety rozmiary tylko do 42 i takie "biuściaste" jak ja sie nie mieszczą ;/ a szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariolka24442
Ja ostatnio robiłam zakupy na wiosne i trafiłam na www.facebook.com/stylebyana mają fajne narzutki takie typowo wiosenne,sporo fajnych ubran na wiosne/lato.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×