Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nierozważna i dramatyczna

klinent wyznal mi miłość

Polecane posty

Gość ogloszenie o prace-oszustwo?
Najlepiej udac,ze nic nie pamietasz.Zreszta,to jemu pewnie głupio i sam bedzie to chciał wyjaśnic.Jesli Twój stosunek do nieg jest obojętny, podejź na lucie,powiedz ok,nie ma sprawy i ze lepiej zapomniec o sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różowykaszatanek
Elegancko i dyplomatycznie wyjaśnij Panu, że jest Twoim klientem i tylko klientem. Traktujesz tą sytuację powiedzmy jak Prima Aprilis i chcesz o niej zapomnieć. Stanowczo, lecz z uśmechem przedstaw swoje stanowisko. Nie wybuchaj śmiechem, bo go zawstydzisz, a to Ci niepotrzebne, zwłaszcza, że jest waszym kontrahentem. Bądź delikatna. Podejrzewam, że jak facet ma w sobie choć trochę kultury osobistej, to sam jutro zadzwoni i przeprosi( jak wytrzeźwieje :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no oczywiscie
"wczoraj facet, ktory jest naszym kontrahentem nawalony zadzwonił do mnie o 22 i wyznał mi miłość...jak się zachować?" wiesz jak? jak moja była...wysmiej go , poniz, powiedz ze jest "taki sraki owaki" a na koniec spław napewno mu szybko przejdzie :) ta "miłosc"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulia
jasne, wtedy odwiedzi ją z kolegami, wyrucha, poderżnie i zakopie w lesie ... tutaj trzeba delikatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saperka30
"jasne, wtedy odwiedzi ją z kolegami, wyrucha, poderżnie i zakopie w lesie ... tutaj trzeba delikatnie" sugerujesz ze powinienem teraz odwiedzic była wyruchac poderznac jej gardło i zakochac w lesie? gdzie ty idiotko zyjesz na jakim swiecie... kobiety takie swinstwa robia nororycznie , sa chamowate, wolgarne lataja wszedzie z dupa za kazdym a jak jakis powie jej komplement to nie wazne co potrafi drugiego zgnoic i potraktowac jak robaka... takiego gówna sie nie dotyka i juz jak chłopak pojdzie po tym jak go wysmiejesz to znaczy ze madry a ty debilowata... jak cie zakopie w lesie ...no cóz on debil ale tak czy inaczej masz przejebane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no oczywiscie
Wersja I on: kocham cie ona: naprawde? on: aaaa PRIMA APRILIS wersja II on: kocham cie ona: ahahhahahhahha on: zarznij sie swinio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no oczywiscie
wersja III ona:kocham cie: on: hahahahhahha ale debil mam cie w dupie jestes i byłes dla mnie zawsze gównem i zdychaj w koncu smieciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wczuwaj sie tak o poranku
ale idiotka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×