Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

spontaniczna7

Ćwiczenia na płaski brzuszek :) proszę o porady!!

Polecane posty

Gość Adriannaa
Ja na pewno poleciłabym Ci brzuszki na ławeczce treningowej, można kupić fajną za niewielką cenę, chociażby ja mam taką o z K - Sport: https://www.k-sport.com.pl/pl/shop/product/94,lawka-dwustronnie-regulowana-k-sport-kssl010-250kg i super się ćwiczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alika28
Jeśli sami macie problem z robieniem brzuszków to warto pomyśleć nad kołyską sama kupiłam i dało to duży efekt. Brzuszek zgubił trochę tłuszczyku i ładnie zarysowały się mięśnie. Na domenasportowa.pl są takie kołyski warto zainwestować dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W prawie kazdym cwiczeniu czy to wykonujac np wymach noga czy martwy ciag, wykonywanym prawidlowo spinasz brzuch ktory cwiczy. Wiec zeby uzyskac umiesniony brzuch nie trzeba wcale napiwrdzielac brzuszki tylko wykonywac poprawnie trening ogólno rozwojowy.
I co najwazniejsze plaski brzuch zaczyna sie w kuchni.
Zumba to dobre rozwiazanie to jest wlasnie cwiczenie kardio. Mozesz tez skakac na skakance, biegac, chodzic na basen.
Jesc wiecej. Bo jezeli jesz np. Na sniadanie bulke z jajkiem a potem dopiero pod wieczor obiad a na kolacje to moze lepiej juz nic. To nie tedy droga to pieknej figury.

Poza tym jeśli macie problem z pozbyciem się tłuszczu z konkretnie danej okolicy ciałą to polecam kriolipolizę:

https://artdermaclinic.pl/medycyna-estetyczna/kriolipoliza

Sama chodzilam na ten zabieg do tego gabinetu w Rzeszowie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

byłam na krio 3 razy ale efekty średnie 😞 wiec chyba lepiej cardio rano plus ćwiczenia na brzuch w wielu klubach są specjalne zajęcia skupiające się tylko na tej partii ciała, no i oczywiście dietka (małe posiłki). u mnie to działa lepiej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×