Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

ratownicza może powtórz test rano jak @ nie przyjdzie, ściskam, wiem co to znaczy zobaczyć 1 kreskę :'(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny :) Lilu dziś nasz dzień, dzień testowania hehe. Czytałam ze zrobilas test, nie załamuj sie, moze jeszcze za szybko, nie wiem... poczekaj do jutra :) u mnie poki co @ brak... ale testu nie robiłam, czuje sie typowo na okes, ból dosc silny w podbrzuszu, ból piersi itd. Wiec czekam, co chwile wydaje mi sie ze dostałam i lece do lazienki ale nie ma nic. Poczekam, moze sie przesuneła owulka i stąd @ bedzie pozniej. Born Ty w dniu spodziewanej miesiaczki mialas takie same objawy jak na nią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Czuję się odtrącona.Inne dostają odpowiedzi tylko nie ja.Niebędę wam więcej przeszkadzac.Trzymajcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze Wam powiedziec ze ja w tym cyklu zdecydowalam sie na luteine z nadzieja ze cos zadziala. i od paru dni dziwnie sie czuje ... tzn. strasznie bola mnie piersi i prawy jajnik (czas od czasu takze lewy ale zdecydowanie mniej) dzisiaj mam 22 dc i niewiem czy to zblizajaca sie @ czy owulka dopiero a moze to efekt luteiny ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje ze ta luteina cos zadziala teraz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika tsh masz bardzo dobre, nie pamietam ile ja mialam, napisze jak bede w domu. Co do zgagi nie mam nawracajacej, ale jak sie pojawia to mam rennie w apteczce:) Jak mierzysz temperature? najdokladniejszy pomiar jest jak wiadomo w pochwie. Ja mierze w ustach, bo jakos tak nie moge sie zdobyc na inne miejsce:) Jedna kreska to naprawde nieznaczny spadek, wiec moze swiadczyc o wszystkim. Ja raz mam np 36,6 raz 36,5 i zupelnie nie zwracam na to uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ratowniczka_medyczna a Tobie lekarz przepisal luteine na wywolanie owulacji? ile masz brac tej luteiny dziennie i czy sa efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupilam dzis nowy termometr. /tsh faktycznie jest w normie wiec nie masz co sie nim martwic. co do zgagi-ja mam bardzo czesto zwlaszcza wieczorem i noca,zwlaszca jak na prawym boku sie poloze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luteina jest na wywolanie @ ale tez moze pomoc w owulacji i tez na podtrzymanie ciazy, ja ja dostalam na wywolanie owulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolezanki a mozecie mi cos powiedziec?bowszedzie na stronkach o metodzie termicznej pisza : mierzyc tym samym termometrem ,6 minut...chcialam dzis kupic termometr rteciowy ale nigdzie nie ma;/ kupilam wiec nowy..ale elektroniczny.ma to jakies znaczenie w tej metodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ratowniczka - rteciowego juz nie kupisz. W aptekach sa specjalnie termometry owulacyjne. Ja osobiscie uzywam rteciowego, bo sie u mnie ostala jedna sztuka jeszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bralam od 16 dc przez 10 dni 2 razy dziennie po jednej. slyszalam ze to za mala dawka ale mi tak lekarz zalecil wiec tak bralam. ja mialam termometr elektroniczny a jak bralam luteine to juz zrezygnowalam z pomiaru temperatury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
monika1986 wiem że tsh mam dobre a większośc spodni nie mogę wejśc. Ja zawsze mierzę temp w pochwie. A i dzisiaj rano miała śluz galerowaty lekko żółty co to może byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm kiedys ,raz tez mialam taki sluz jak mowisz..tyle ze on wygladal bardziej jak plodny. Ps mozeciemi doradzic cos? znalazlam 100 testów owulacyjnch..niebardzo sie na tym znam mozecie zerknac czy warto je kupic? http://www.ebay.co.uk/itm/10-20-30-50-100-200-PREGNANCY-OVULATION-TESTS-10mlu-/320751121772?pt=UK_Health_HealthCare_RL&var=&hash=item76c0ba6992

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisze to na pomarańczowo
jeszcze raz do Moniki 942 --> Monika ile ty masz lat?nie obraz sie ale piszesz ze starasz sie o dziecko przy czym twoje zachowanie i to co piszesz swiadcza o tym ze sama jestes jeszcze dzieckiem. Ja rozumiem ze mozna czegos nie wiedziec ale pytac o takie banaly ? To jesc czy nie jesc, to robic brzuszki czy nie robic?to wkoncu mam plodne czy nie mam? Doslownie Jak dziecko z lekkim niedorozwojem. Moze Ty najpierw dorosnij naucz sie troche samodzielnosci I dopiero pomysl o dziecku bo poki co, to co Ty masz mu do zaoferowania? Oczekujesz że będziemy cię zatrzymywać? Po co skoro jedyne co potrafisz to użalać się nad sobą i straszyć że odejdziesz bo w ciągu 10 minut nikt ci nie odpowiedział na pytanie czy 36.3 to już płodne czy nie płodne:O zlituj się dziewczynko i daruj sobie starania o dziecko :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dkaczego nie napiszesz na czarno? czego sie boisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ratowniczka - owulacyjne termometry sa elektroniczne:) Mozesz spokojnie mierzyc. Nie przejmujcie sie pomaranczkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamowilam te testy owu..100 sztuk..jak bozia da ze mi sie uda zajsc w ciaze wczesniej to słowo daje chetnie je wyse innej staraczce:) Ps ja tu nie siedze dlugo..ale moze to za ostro powiedziane -mam na mysli pomaranczke...ja wiem sama po sobie jak czasami sie czlowiek w stresie zachowuje:( kazda z nas ma leosze i gorsze dni...Nie mowcie Monice zeby sobie darowala staranie o dziecko bo to ze przykladowo pokazala naweet foszka bo nikt nie odp..to jeszce nie powod zeby tak powiedziec..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisze to na pomarańczowo
no to nie jest jeszcze powód, ale ty nie czytasz jej od początku i nie wiesz jaka ona sama jeszcze dziecinna:O przykładowo, wczorajszy jej zestaw pytań: 1. mama na mnie krzyczy co jejmam odpowiedzieć?:O 2.mam zółty śluz czy to płodne? 3. czy moge robić brzuszki?:O:O 4 czy moge się odchudzac? :O o reszcie nawet nie chce mi się pisać wystarczy poczytać chwile, nic dziwnego że już jej nikt nie odpowiada na takie banały :O acha zapomniałam, że już się kilkanaście razy obrażała i odchodziła:O:O ona chyba nawet nie ma 16 lat:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak Ci sie nie podoba co Monika pisze to poprostu tego nie czytaj a nie podcinasz tylko jej skrzydla!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomaranczko. A moze zauwazylabys, ze robisz komus przykrosc i krzywde swoja pisanina? Jesli faktycznie jestes z nami na czarnym nicku to "gratuluje" braku odwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisze to na pomarańczowo
malinowa ty też jej sprawiasz przykrość bo jej nie odpisujesz na posty, tylko ignorujsze wiec wiesz...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×