Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

Dzięki dzięki :). Dobra, postaram się myśleć pozytywnie :). Ale tak się postaram ile się da :P. Dzisiaj jak wrócę do domu, to zajmę się czymś, na pewno muszę całą chawirę posprzątać, bo w weekend palcem nawet nie kiwnęłam, bo poszalałam z mężem i czasu na to nie było :D, i obiad na jutro ugotować :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pysiuleczka - wiem że łatwo mówic ale nie denerwuj się bo to nie pomoże. :) Teraz się oszczędzaj, bo to ważny czas kiedy maleństwo musi się zanieździc. Nie forsuj się, nawet w książce na temat ciąży którą mam tak jest napisane. I myśl pozytywnie. :) Lilu - czasami mnie boli. Nawet dzisiaj trochę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już uciekam :) Miłego dnia wam życzę. Wieczorem pewnie jeszcze zajrzę, zobaczyc co tam wyszło Lilu :) No i trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Born ostatnio w empiku widziałam taką piękną książkę, którą prowadzi się przez całą ciążę i aż do 1 urodzin maleństwa. Mówię Wam dziewczyny coś pięknego, w środku są miejsca do przyklejania różnych pamiątek np. pierwsze usg, zdjęcia maluszka itd. Są miejsca np na opaskę maluszka ze szpitala, na pierwszy kędziorek dziecka :) Jest też miejsce do wpisywania rożnych rzeczy, np. jak się poznaliśmy, wersja mamy, wersja taty. Co czułam jak pierwszy raz poczułam dziecko w brzuszku, jak zareagował tata na wieść że będzie tatą... I masa innych rzeczy. Polecam. Ja jak będę w ciąży to na bank sobie coś takiego zafunduje, a potem dam dla dziecka np na 18-stke. Uważam, że to jest świetna pamiątka, bo po 20,30 latach usiądziemy z dzieckiem przeczytamy wszystko jeszcze raz i te wspomnienia, te uczucia wracają :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilu a jak się dokładnie nazywa ta książka? Bo w sumie myślałam żeby jakąś odpowiednią kupić, i ile kosztuje. Bo mam w sumie bon z Empiku za 50 zł, to mogłabym go wykorzystać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co dokładnej nazwy nie pamiętam, ale była tylko jedna więc na pewno znajdziesz, a jak coś to możesz się zapytać kogoś z obsługi to pomogą Ci znaleźć. A koszt to ok 45 zł Jak przeglądałam to książkę to się wzruszyłam, jest tak pięknie wydana, dopracowana, no mówię Wam coś wspaniałego :):):) Się zakochałam w tej książce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak samo jak chciałam przejść na dietę Dr Dukana, wszędzie na necie pisało co innego, dopóki nie kupiłam tej książki, to byłam zielona z tego. A jak ją przestudiowałam to wiedziałam o co chodzi konkretnie, więc nie wątpię że ta książka o której piszesz, będzie baaaardzo przydatna ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie jak będę mieć czas na tygodniu, to może podjadę do Empiku, jedynie co mi pozostanie to będę sugerować się tą ceną o jakiej mówisz ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pysiuleczka albo poproś w Empiku kogoś żeby Ci pokazał takie książki o takie tematyce, może jest ich więcej, ja widziałam tylko tą jedną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pysiuleczka tego jest więcej, znalazlam na stronie empiku i za chwilę wysyłam linki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane przed teminem @ sie nie ma co nakręcać ani doszukiwać objawów...wiem to po sobie...ja w tym cyklu teraz co się nie starałam mam objawy jak zawsze.....ból brzucha i piersi zaraz po owu....takze to moze świadczyć o zblizajacym się @....takze pierwszym objawem wskazujacym na ciaze jest brak @...i moim skromnym zdanem za bardzo się obserwujecie..a to nic dobrego...ja na początku tak jak Wy wsłuchiwałam się w saój organizm i nie wyszło mi to na dobre:(ledwie udało mi się uniknać depresji:(ale z każdym kolejnym cyklem odpuszczałąm...i naprawde to pomaga:)zajmijcie sie czymś innym:)a sex traktujcie jako przyjemność a nie konieczność zspłodzenia dziecka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilu24 idz juz do apteki bo czekamy na wieści.. :p zuzannaaaa co tam u ciebie ?? twoja sytuacja podobna do mojej i ciekawa jestem co u ciebie.. pogadałas ze swoim ? moze dzisiaj uda mi sie poprzutulac do mojego m to zobacze czy dzisiaj skonczy we mnie- niby podjął decyzje ale ciagle sie boi- mysli ze to raz i juz dzidzus w drodze :p a ja nawet płodnych nie mam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Lilu 🌼 Staraczka Monisia - uwierz mi wczoraj miałam tak cholernego lajta, że nie mogłam uwierzyć w to że taka byłam wczoraj :D. Z sexu czerpałam niesamowitą przyjemność :). Nie wyszukuję objawów niepotrzebnie, lecz zaczęłam się bać czy się uda :). Ale dzięki wsparciu od dziewczyn zaczęłam wrzucać na pełen luz. I cieszę się że Ty coraz mniej się przejmujesz tym niepotrzebnym myśleniem, i o to chodzi ;). Może w końcu Ci się uda kochana :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pysiuleczka i tak trzymaj:ja już sobie nawet powiedzialam ze co ma być to będzie...jeśli jest mi dane zostać matka to wkońcu mi sie uda:)ale teraz wiem ze moze przez ta bakterie sie nie udawało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŻonaĄcka - cierpliwości Kochana :) Jak zrobię test to dam Wam znać :) Z jeden strony chciałabym już mieć to za sobą, a z drugiej strony boję się rozczarowania i tak zwlekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisia - tak głupio mnie zapytać, bo czasami tu nie wchodzę nawet 3 dni i nie jestem w temacie, a o jakiej bakterii mówisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pysileczka a no w cytolgii mi wyszłam bakteria...e-coli...i dostałąm lek:)i właśnie gin mówił ze to przez nia być moze nie mogłam zajsć w ciąże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ouuuuuu ciekawe jak długo jak miałaś tą bakterię? Jeśli wyleczysz, to musi teraz być wszystko dobrze ;). Tym bardziej że masz całkiem inne nastawienie, i oby tak dalej :). Ja za to często miałam nawroty najpierw bakteryjnego zapalenia a później grzybicy, boziu jakie to uciążliwe było :(, ale gina powiedziała mi że to akurat nie przeszkodzi w zajściu ciążę bądź jej donoszeniem. Także na tyle dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do monika 942
Monika ile ty masz lat?nie obraz sie ale piszesz ze starasz sie o dziecko przy czym twoje zachowanie i to co piszesz swiadcza o tym ze sama jestes jeszcze dzieckiem. Ja rozumiem ze mozna czegos nie wiedziec ale pytac o takie banaly ? To jesc czy nie jesc, to robic brzuszki czy nie robic?to wkoncu mam plodne czy nie mam? Doslownie Jak dziecko z lekkim niedorozwojem. Moze Ty najpierw dorosnij naucz sie troche samodzielnosci I dopiero pomysl o dziecku bo poki co, to co Ty masz mu do zaoferowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczkom dziękujemy :]. Różnica na naszym forum polega na tym że każdy owszem jest inny, ale za to wzajemnie się tolerujemy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dobra od dzisiaj się nie będę już pytac i odzywac jak to przeszkadza.Mam dośc jak nie pysiuleczka to staraczka monisia teraz znów ja.Żegnam was dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
I na koniec KropelkaRosy27. sprawdź kto to pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie przejmujcie się wpisami pomarańczek, nie damy się!!! Poprostu zgłaszajcie do usunięcia, żeby nam tematu nie zaśmiecały, i piszmy dalej!!!! Monika a Ty nigdzie nie idziesz, będziesz się przejmować jakąś zazdrośnicą?? Głowa do góry, masz nas, a my tak wcale nie uważamy :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
lilu24 Dlaczego nie napisze na czarno boi się? Niech napisze na czarno się ujawni a nie na pomarańczowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×