Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

dorotka bez kotka - a chodzi o zaczernienie dlatego że zraziłyśmy się do pomarańczków i zapewne to zauważyłaś :):):) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotka bez kotka
Dziękuje za przywitanie.Ja mieszkam w Londynie. Planujemy jakiś wypad majowy poza Londyn i narazie szukamy pięknych miejsc. Czy w Yorkshire jest co zwiedzac? polecasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczerniłam sie.:) Kiedyś pisałam na erotycznym i miałam nik, ale teraz już nie pamiętam hasła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotka bez kotka- humber bridge w Hull http://www.jonbrockphotography.com/photo_3168357.html widok z niego jest piekny,ogolnie dla mnjie przejscie go( a ma ponad mile dł) bylo samo w sobie niesamowite bo mam piekielny lek wysokosci... Peak District ,zwlaszcza rura spustowa http://www.allposters.es/-sp/Ladybower-Reservoir-Derwent-Valley-Peak-District-National-Park-Derbyshire-England-Posters_i2935662_.htm jest niesamowite stanac nad nia:) i choc moze to juz nie yorkshire to jest stosunkowo blisko stad(ok 50 min) Birdlington ..tez nie yorkshire ale blisko. piekne klify tam sa. nie znalazłam na zdj w necie zaraz Ci posle bo amm cos na kompie. jak sobie przypomne jeszcze cos to napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ratowniczka, dziękuje. Skopiowałam do notatnika i będę studiowac z mężem. Jak Ci sie cos przypomnie, to oczywiscie napisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ratowniczka-oglądnełam linki, faktycznie pięknie i to jest coś co by nas interesowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia a moze tak-co Was interesuje najbardziej..bo wiesz mzoe lubicie gory albo morze..albo zamki wiec wiesz..:) ja za zamkami nie przepadam,ale jest tez mega cudowne miejsce jak sie jedzie na Stock-on Trent ,musze sie mohjego zapytac.doslownie droga nad przepascia:))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba wszystkie tu mamy zbliżone gusta muzyczne :) Ja z takich klasyków to lubię Queen (mamy 2 koncerty na dvd polecam :) ), Guns n Roses, Whitesnake, Marillion ale tylko niektóre kawałki ;), Roxette też lubię, i wiele innych... A ostatnio wpadły mi w ucho utwory tego zespołu śliczna melodia http://www.youtube.com/watch?v=I2MdnSK2lLQ&list=FL89YuLA2rBSKgXUoAE8AZhw&index=8&feature=plpp_video

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Zjadłam pół jogurtu i jakoś głodna.Zjadłam smalec z czosnkiem wiem że smalec jest nie zdrowy jakoś chętka naszła.Do obiadu jeszcze daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najbardziej górskie widoki, klify, mam lęk wysokości i przestrzeni ale takie krajobrazy zapierają mi dech w piersi. w tym linku to pierwsze zdjecie jest powalajace. to wlasnie peak distric?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ale licz sie z tym ze chac ogladac takie widoki to musicie sie wspiac na góre( da sie zrobic bez sprzetu),w pewne miejsce natomiast wlazilismy juz z linami bo sie nie dalo inaczej. kurcze tak w ogole mimo leku wysokosci uwielbiam takie atrakcje jak wspinaczki( ale nie jakies za wysokie bo sie boje),walke z wlasnym strachem-tak jak napisalas-lęk jest ale czloiwiek i tak tam wlazi i patrzy:)) tak swoja droga najwieksze lęki mialam wlasnie nie do skal gor itd..ale do pewnej karuzeli.--extreme kermis..masakra .wsiadłam ale darałam dzioba najglosniej ze wszystkich chyba hehe. teraz kolega namawia mnie na smigło..ale tam to ja chyba nawalona do granic mozliwosci moge wejsc hehe któras moze byla?? http://www.youtube.com/watch?v=Onse1qKNMtY&feature=endscreen&NR=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do karuzeli, to jednak nie wsiadłabym na nią, zbyt ekstremalnie jak dla mnie. Co do wspinaczki, to liny też odpadają bo takiego sprzetu nie mamy, ale wiesz co? jakbyśmy dojechali do tego miejsca jak z foty nr.1 to ja mogłabym tam usiąsc na dole i popatrzeć na widoki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Born - przyznam że pierwszy raz słucham tej piosenki, ale tak się wyciszyłam przy niej, ahhh :). Super ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisia jeśli kupisz 1 rzecz - 15 zł przesyłka kurierem, a powyżej 1 bez względu na ilość - 20 zł :). A cio fajnego kupiłaś? Pochwalisz się? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i na mnie czas zaraz będzie ..... oj senna dziś jestem okrutnie. w pobliżu pracy awaria wodociągów, od rana nie mam wody:-( okropny dyskomfort

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam w Londynie pare dni temu- typowe zwiedzanie- nawet królową widziałam, jak stalismy na pasach to przyjeżdzała samochodem- pierwszy raz w Londynie i taki fart :) A byłam u rodzinki na dole UK nad samym morzem - bardzo fajna miesjcowość.. Dzisiaj znów sama jestem w nocy :/ chciałabym się już dopisac do waszej tabelki ale nie mogę- zobaczymy czy mój się w końcu przekona :) pracuje jako ratownik medyczny tak jak nasza ratowniczka :p czasami jak mi się nudzi to przyglądam wozki dla dzieci, ubranka, mebelki :p ale słyszałam, że to normalne w moim stanie :p hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żona to ja w ciązy i jeszcze nie przeglądam takich rzeczy. Dla mnie to za wcześnie. Chociaż nie powiem niektóre wystawy sklepowe z dzieciecymi ciuszkami przyciągaja wzrok. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale śliczna :D, a chciałam właśnie taką zalicytować ale koloru czarnego, w sumie też brałam pod uwagę białą, lecz nie wygrałam ani jednej, ani drugiej aukcji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff na szczęście zaraz kończę pracę, i od razu do mamy skoczę, i nie wiem ile posiedzę u niej. Potem do domku, i czekanko na męża :). Nie wiem czy dam radę wejść dzisiaj. Jak coś to do jutra ;). Miłego popołudnia kochane 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam u lekarza, dostałam zwolnienie na cały przyszły tydzień. Pani dr powiedziała, że bardzo dobrze robię bo nie ma sensu się meczyc w moim stanie. Potem mam nadzieję że przejda mi te mdłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×