Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

hej dziewuszki :) U mnie nadal brak @. Miała przyjść wczoraj. Zawsze miałam regularne cykle, nie wiem co sie dzieje, czyżby się udało? Naprawde w to wątpiłam bo przytulanki były 2 lub 3 dni przed owulacją. A później już nie... nie wiem. Czuje się dientycznie jak na @, boli mnie podbrzusze nawet dość mocno, ciagle czuję jakby mi coś stamąd leciało ;P (sorki za opis hehe). Ale jak ide do toalety z myślą ze to @, okazuje się ze nie. Boję się ze się zacznę nakrecac a jutro przyjdzie @ i dupa będzie z tego, bede rozczarowana :/ Born powiedz mi kochana jakie ty mialas te pierwsze objawy?? Nie dostałas okresu ale czułas sie tak jak na niego?? Wczoraj już pytałam ale chyba nie dojrzałaś :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to przepraszam, że przegapiłam. Czułam sie troszke inaczej niż normalnie jak na @. Na początku właśnie w okolicach @ też miałam mokro bardzo. Podbrzusze mnie delikatnie pobolewało, ale dużo delikatniej niż miałam zawsze na @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dużo dziewczyn pisze, że miały na początku wrażenie że @ przyjdzie. ;) Ja akurat zawsze na @ miałam coś takiego, że już ok tydzień przed miałam takie jakby bolesne skurcze co jakiś czas, a tym razem nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Born dziękuję za odpowiedz :) no ja póki co to czekam dalej, nigdy wczesniej mi sie takie cos nie zdarzyło ze @ przyszła nie w terminie. Dostawałam ją wręcz jak z zegarkiem w reku. Nie mam nawet testu kupionego bo wydawało mi sie ze się nie udało, teraz coraz bardziej wierze ze moze jednak... poczekam do jutra, jutro kupię test i zrobię o ile nie przyjdzie @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też miałam regularne i jak nie przyszła @ to już wiedziałam że udało się. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SASIA27 trzymam kciuki zeby sie udalo i @ nie przyszla :) no i czekamy na wynik testu oby byl pozytywny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brontoride dobrze ze sie zdecydowalas na L4 bo zdrowie teraz najwazniejsze!! Ja dalej mysle ze sie nie udalo :( juz jestem pesymistka pod tym wzgedem .... od polowy cyklu bola mnie piersi i to coraz bardziej ale mysle ze to po luteinie ... staram sie juz nie myslec o tym ze chce dzidziusia ale sie nie da :( a jak pomysle o mojej kuzynce ktora stara sie juz 8 lat i poronila juz 2 razy to wydaje mi sie ze to rodzinne u nas :( czasem wydaje mi sie ze ja jestem uczulona na nasienie mojego M ... zaraz po przytulaskach cala zawartosc wyplywa ze mnie a po polowie cyklu to nawet jak wyplynie to musze odrazu isc sie umyc bo mnie strasznie piecze :( miala tak ktoras z Was?? slyszalam ze czasem wina braku ciazy jest to ze partnerzy do siebie nie pasuja tzn nie moga miec dzieci wlasnie z soba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
NINA86 Ja mam to samo co ty po przytulaskach też cała zawartośc wypływa ze mnie.I sama niewiem co jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiadomo wyplynac musi bo niby gdzie ma sie podziac :) ale wydaje mi sie ze dzieje sie to za szybko ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
NINA86 slyszalam ze czasem wina braku ciazy jest to ze partnerzy do siebie nie pasuja tzn nie moga miec dzieci wlasnie z soba... Co masz na myśli?Że może byc bezpłodny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Ale wydaje mi sie ze dzieje sie to za szybko ... Masz na myśli że np jak da twój M nasienie to zaraz wypływa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Czuję że @ się zbliża.Jestem teraz coś drażliwa.Dół brzuch boli (kuje) Czuję jakbym miała zaraz dostac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bezplodny nie jest bo robil badania nasienia ... tak chodzi mi o to ze jak da to to zaraz wyplywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki tak szybko skrobiecie, że nie nadążam czytać ;) Nina86 - ze mnie też wypływa, ale ja leżę z nogami w górze, robię coś w stylu świecy. Narazie wytrzymuje 15 minut max :( I nie nakręcaj się, nie myśl, że nie wyszło. Co ma być to będzie. Może akurat - bobasek? Dziewczyny nie możemy się poddawać!!! Born - dobrze, że idziesz na zwolnienie, przynajmniej sobie odpoczniesz, a zdrówko jest najważniejsze :) Też bym chciała mieć mdłości już. Sasia - Trzymam kciuki, żebyś dołączyła do naszej jedynej narazie mamusi, daj znać co i jak :):) Pysiuleczka - pamiętaj, wyślij zdjęcia testów! Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny tutaj możecie sobie
założyć konto na Garnku i pochwalić sie waszymi fotkami:) http://www.garnek.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo halo, jestem :) Dostalismy juz wyniki i naprawde nie jest zle i miesci sie w normach!! :) Trzeba Go troche podszprycowac mikroelementami, zeby bylo jeszcze lepiej i do dziela:) Co prawda bede jeszcze z tymi wynikami za 3 tygodnie u gin, ale mam nadzieje, ze powie, ze jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika to super wiadomosc :) to bierzcie witaminki i do dziela :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nina - może spróbuj leżec z poduszka pod pupą albo nóżki do góry po stosunku ;) ? A co do tego pieczenia, to pytałaś ginekologa co o tym sądzi ? Może to wina jakiejś infekcji czy coś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde mi i mojemu M zaczynaja wyskakiwac pryszcze jak na @ :( czyli dalej nici z fasolki ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w ciagu 2 lat probowalam juz wszystkiego ... i poduszka pod pupa i nogi w gorze ale efektow brak ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nina, sprobujcie czasem "na lyzeczke" - ja zauwazylam u siebie, ze nic nie wyplywa. Co do pieczenia - ja stawialabym, ze masz stan zapalny. Ja mialam nawracajace stany zapalne, ale staram sie raz na kilka miesiecy wziac 2 op Lacibios Femina i naprawde pomaga. Nie pamietam kiedy mnie cokolwiek pieklo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halllooooooooooo
witam... ja jestem podczas pierwszego cyklu starań...ale dzisiaj owulka dopieru :D w niedziele pierwsze staranko - (podobno pierwszy dzien płodny) a nastepne dopiero jutro bo meza nie ma dzis .. :(:(:(:(:(:( reasumujac chyba raczej mi za pierwszym podejsciem sie nie uda:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie biorę Lacibios Femina, też mnie niestety infekcja dopadła. Ale widzę że wiele dziewczyn bardzo chwali Lacibios, więc mam nadzieję że potem będzie już ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze to byc i stan zapalny ale na wizyte narazie nie mam co liczyc bo jestem w UK a tutaj sluzba zdrowia to szkoda gadac .... w kwietniu bede w Polsce to pojde do gina i sie wszystko wyjasni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Born, jesli masz stan zapalny ,to nie sadze, zeby Lacibios Femina tu pomogla. Najpierw powinnas wyleczyc stan zapalny, a pozniej regulowac flore bakteryjna poprzez Lacibios.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IM BACK!!!! HONEY!!IM HOME :] witam nowa staraczke-i zycze powodzenia w staraniach:) Born-super ze masz wolne,teraz mozesz poodpoczywac i wiecej czasu poswiecic przyszłym Kafeciotkom;]Ps slyszalam ze imbir rano pomaga na mdlosci Pysiulek ja tez po pracy..krotko bylam wiec sie nie zmeczyłam.(tak jak myslalam ,epidemia sraczki dalej zbiera zniwa..) ZonaAcka..jak fajnie ze mam kolezanke po fachu:)) kochana bo ja chyba albo zle zrozumialam albo nie doczytalam jak trza ,mieszkasz w uk i tu pracujesz czy w Pl? Sasia no to czekamy na wynik testu.Zycze kochana dwóch tłusiutkich kreseczek:) Ninka..troche wiecej optymizmu!!:) Monika i Ninka..wiecie ja mam to samo...z tym wyplywaniem nasienia...w ogole wydaje mi sie ze nasienie mojego kochania to chyba troche za rzadkie jest..dlatego po przytulankach -poducha pod pupe albotak jak Lilu- nogi na sciane Nina co do pieczenia..tez uwazam ze to stan zapalny..ale zapytaj na wszelki wypadek swojego lekarza.. Malinowa ja swojemu tez daje kwas foliowy ,magnez i mase witamin:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Dziewczyny.Ja tylko na chwile bo niedawno wrocilam z pracy i jestem bardzo zmeczona.Ostatnio w sumie caly czas,przychodze z pracy i spie:/Masakra!!! A co do moich testow owulacyjnych to zglupialam.Testowalam od niedzieli i codziennie jedna krecha.Wczoraj dwie z czym jedna sporo jasniejsza a dzis juz tylko jedna.Czemu nie sa takie same????To sa takie tanie testy wiec moze cos nie tak.W zeszlym mc tez tak bylo.Juz nie wiem sama:( Do Lilu-nie poddawaj sie walczymy dalej.Okres minie i znowu staranka.Szybko zleci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście byłam przecież u ginekologa ;) Biorę globulki ale cały czas mam przy tym brac Lacibios i po kuracji też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nina co do lekarzy w uk..no fakt moze nie jest ta opieka taka jak w Pl ale trzeba tylko wiedziec gdzie isc. po 1 GP (masz?) mowisz mu co sie dzieje,on w razie watpliwosci kieruje Cie do pielegniarki i to ona pobiera ewentualne probki do badania i dostajesz leki,ewentualnie zostajesz skierowana do ginekologa. opcja 2(gdy nie masz gp albo nie mozesz sie go doprosic o pomoc)-to na wstepie zmieniasz przychodnie albo lekarza.Jedziesz na emergency-ale musisz sie liczyc z kilkugodzinnym nawet czekaniem,mowisz co Ci jest i syt ta sama-albo dostajesz leki od razu albo kieruja Cie do ginekologa i on juz tam sobie decyduje.Nie wiem Ninko ile juz jestes w uk wiec wole napisac-idac na /er wez ze soba siostre albo przyjaciolke bo muisz miec inna kobiete przy badaniu..no chyba ze nie masz nic przeciwko temu by byla to obca pielegniarka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Born, jesli chodzi o Lacibios, to mi farmaceutka mowila kiedys, ze powinno sie wziac 2 opak zeby w ogole zadzialaly i "chronily". Nie wiem ile w tym prawdy, ale sie dostosowuje i jak na razie zapalenia pojawiaja sie raz na pol roku albo i rzadziej (wczesniej bywalo tak, ze raz na 2-3 miesiace musialam sie leczyc globulkami).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×