Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

czesc kochane mam wielka prosbe.za chwilke odpisze Wam po kol;ei ale mam glupia wlasciwie prosbe...bo koelzanka polecila mi wrozke...mozna dzwonic albo zadac 2 pyt mailem..ponoc sie sprawdza..chcialabym jej zadac pytanie odnosnie ciazy czy mi sie uda itd...ale tak mysle ze jak napisze: czy beda mama itd to wrozki to dobrzy psychologowie..odpisze mi w stylu: bedziesz m usiala byc cierpliwa itd ale kiedys tak itd...odpisze ze mam problemy z tym...bo ogiczne ,ze skoro sie babka pyta o ciaze to cos jest nie halo.. pomozcie sformuowac mi pytanie tak by chodzilo o to czy bede i kiedy bede w ciazy ale nie tak doslownie wprost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ratownicza - szczerze? Odpuść sobie z tą wróżką, tylko na kasę Cię naciągnie, np. dowiesz się czegoś nieprzyjemnego, zakodujesz w główce, i potem będzie Cię to prześladowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chadzam do wróżki raz na pół roku. nawet dobrze kobita gada. powiedziała ze będe miała synka :-) od listopada miało być 3-4 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idzie wiosna pełną gębą powiem wam - mam już 3 jajko na balkonie od tych cholernych gołębi ale jedyny plus tego to, że idzie wiosna :))) A co do staranek to zobaczę jak mi test owu wyjdzie :) Jak jeszcze troszkę po trzymamy to będzie nam się bardziej chciało i wtedy będzie jeszcze fajniej :) Ratowniczko - myślę, nie obraź się ale to kieski pomysł:) ona powie Ci, że niedługo będziesz mamą i sie kochana tylko nakręcisz. co do pytania to możesz zapytać: Czy czekają się jakieś duże zmiany w życiu. To powina ci odpowiedzieć, że widzi ciąże i dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ratowniczko - moja przyjaciółka pojechała kiedyś do wróżki. Pogadała z nią i na koniec wyjęła moje zdjęcie (nawet o tym nie wiedziałam) i zapytała czy może jej coś o mojej przyszłości powiedzieć. A Ona oprócz trafienia w dziesiątkę jeśli chodzi o mój charakter i małżeństwo, powiedziała nagle, że widzi, że będziemy mieć problemy z poczęciem dziecka i, że to ja będę się leczyć. Ale w efekcie leczenia ona widzi koło mnie dwójkę dzieci. Zastanawiam się czy naraz czy w odstępie czasu, bo tego już nie powiedziała :) Na razie się sprawdza - to ja prawdopodobnie będę mieć stymulowaną lekami owu, nie wiem co będzie dalej. Jeśli chodzi o pytanie wróżki bezpośrednio o dzieci to nie polecam, bo jeśli nie jest sprawdzona, to może Ci nakłamać (wiadomo, że skoro pytasz to znaczy, że masz problem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po raz drugi,tym razem jak człowiek hihi:))))) Sublima u mnie słonko swieci,ciesze sie tym bo cieplutko sie robi i zraaz wychodze na ogrodek skorzystac ze słonko,moze pojde w sob do pracy opalone hihi:P Pozazdroscic tylko tego rozm 38:) Osa co do prolaktyny to tak jak pisalam-moze wzrastac przez inne hormony lub leki,a moze byc spowodowana gruczolakiem przysadki--co sie zdarza rzadko,nawet jesli jest to jest banalnby w wyleczeniu i nie ma sie co czasem schizowac!!!:)łatwo dojsc do tego co jest przyczyna jej wzrastania przy tescie mtc(robia w laboratowium,pobieraja krew badaja prl,daja tabl i za godz znow badaja) Osa...Mycha nie martw sie ja mam 10 kg na plusie..wiec i tak masz lepiej Malinowa- podesle Ci troszke sloneczka do tej stolicy ;) staraczka Monisia..co do poczecia..moja kotka to wykorzystała wlasnie i od wczoraj czuje jak sie jej maluszki ruszaja w brzuch:P Pysiuleczek-a wiesz ze ja tez ze slaska pochodze:) tyle ze ja okol sosnowca.Nerka juz nie boli:) zaczela jak weszlam w nocy na ogolny i czytalam te bzdury co tam wypisuja;P Monika942-Pysiuleczka ma racje-jak bedziesz wytrwała w diecie i cwiczeniach to na bank schudniesz:) ja bym pewnie juz tez byla kobieta z zajebistym tyleczkiem jakbym sie tak dzielnie umiala trzmac.(standardowo-od jutra...)co do cisnienia...163/32??jestes pewna ze na 32?bo cos to mi sie nie chce wierzyc..zmierz sobie ponownie i co masz na mysli przez: zygzak? na prl mi dal gin ,ale moze da Ci rodzinny ,nie wiem. Malinowa..moje nie mial ale ja bym go chciala wysłac..to tylko jedno badanie a tak wiele mowi...bylabym spokojniejsza wiedzac ze wszystko gra.Zwlaszca ze moj bral kiedys sterydy:(... Sublima ja mojemu tez raz powiedzialm,czy jakby byla taka sytuacja to czy by sie poszedl przebadac..skwitowal to krotkim : tak N., spij ...Ps co z Twoim kochaniem ,po jakims zabiegu jest ? Osa-ja od jutra kopenhaska. Staraczka Monisia-dobry pomysl jak sie nie ma jakos duzo na plusie:) Julia julia-witam ,gdzie w nocy bylas jak Cie nie bylo;)? Lilu-oj jak ja bym chciala miec tak jak Ty,ze jestes tala sczuplutka:) Born jak maluszek i Ty sie czujecie?odpoczywasz? Sasia no no:) cos sie chyba wprowadzilo do Twojego brzuszka:) Sabrina..to teraz tylko czekaj na wzrost i do dziela:)...ja nie wiem juz co z moja dzis rano tez zmietrzylam swoja,wczoraj bylo 36.4 a dzis 37.1 . nic juz nie kumam z tego.malpy dalej brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i się pokłóciłam ! ten oczywiście swoje, że widocznie nie ten czas, że widocznie los pozwala nam uporządkować się na spokojnie itd. Ale czy on nie zdaje sobie sprawy że dla mnie czas nie stoi w miejscu? Mam 37 lat i każdy miesiąc działa na moją niekorzyść. lat mi nie ubywa..... z każdym rokiem, ba nawet miesiącem może być ciężej:-((( tylko usiąść i płakać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się czuję kiepsko, dzisiaj musiałam usiąsc na brzegu wanny podczas mycia zębow bo było mi tak slabo, ze nie mogłam ustac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do wrózki..znajome mowia ze sie sprawdza.. no nie wiem zaryzykuje i napisze taki jak jedna z Was powiedziała: czy czekaja mnie jakies duze zmiany w zyciu..nie ma s,owa o dzidce a jesli to zobaczy to powinna napisac: tak bla bla bla...ciaza wesele blablabla... Kiedys gadałam z pewna pania jasnowidz..powiedziala mi jedna rzecz z przeszłosci ,odnosnie tego czego sie balam jako mla dziewczynka..az musialam babcie zapytac i potwierdzila. wymyslic tego nie wymyslila bo o ile dzieci sie boja duchow,ciemnosci itd...to ja sie balam koguta sasiadów. i ona to powiedziala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sublima..szkoda ze malpiszon przyszedł..zobaczysz nasteonym razem sie uda. ojj bidulek...szwy czasami bola..najwazniejsze zebys obserwowala czy nie ma zaczerwienien ,obrzeków ,silniejszego bolu w ktoryms z tych miejsc i wycieku(chyba ze ma zalozony jakis dren to wtedy to normalne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ratowniczka, więc może pytanie na "okrętkę" będzie dobre :) Oby powiedziała, że urodzisz dzidzię i żeby się sprawdziło :* :) Mój poszedł, ale też wrócił "chory" z tego badania (wiadomo stres, upokorzenie psychiczne :) ). Wczoraj dostaliśmy wyniki - żołnierze ruchliwi ("ruchaci "jakby ktoś rzekł :) ), ale zmartwiło mnie tylko, że plemników o prawidłowej budowie było 9%, reszta miała wady witek,. głowek itp. Niby w norm,ach muszą mieć powyżej 4% i wtedy jest ok, ale mnie to nie cieszy. Zobaczę co mi za 2 tyg powie gin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sublima, nie kłóć się ze swoim M. Może chce być delikatny i w ten sposób Cię pocieszyć. Nie sądzę, żeby nie zależało mu na dziecku i żeby nie zdawał sobie sprawy z wieku. Tylko pewnych spraw niestety się nie przeskoczy. Ja widzę po swoim - po owulacji jest pełen nadziei, a później jak przychodzi małpiszon, to udaje, ze jest ok i mówi, że w następnym miesiącu.. Szkoda tylko, że faceci udają twardzieli i nie potrafią nas pocieszyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinowa no ale skoro powinno byc pow 4% a ma 9% to chyba jest ok:)rozbroilas mnie tekstem ze sa :ruchate..hehehehe to jak moj taki nerwus to ja to sie az boje w jakim stanie on by po takim bad wrocil..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
ratowniczka_medyczna u mnie już słonka nie ma,wieje strasznie wiatr. A co to za badanie mtc? Tak wyświetliło na cieśniomierzu 163 na 32 puls 75 a zygzak to jest nie umiem wytłumaczyc taki znaczek np jak serce boli to wyskakuje taki zyzgak a jak to się naprawdę nazywa to niewiem. A prolaktyna to inaczej prl bo niewiedziałam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika942 to badanie :pobranie krwi oznaczenie poziomu prolaktyny(prl) ,podanie tabl metoclopramidu(mtc,ogolnie stosowana jako srodek p/wymiotny) ,czekanie godz lub dwie,ponowne bad krwi w celu oznaczenia poz prl. juz dokl nie pamietam,jakos tak jes ze do ilus razy jak wzr nie ma mowy o gruczolaku,czyli ze podniosla sie przez inne hormonki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, mój M to "wiecznie zdrowy, on nie może być winny, na pewno jest ok" :) Zaciągnięcię Go na badania tez było ciężkie, ale się udało i się opłaciło, bo wiemy przynajmniej, że w miarę ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika takiego cisnn to ja nie widzialam jescze,serio,cos cyba nie tak z tym aparatem,zmierz sobie ponownie(oprzyj reke o blat,nie kladz nizej niz poziom serca,spokojnie oddychaj,nie ruszaj sie za bardzo podczas pomiaru. co do zygzaka ..moze pokazuje tak puls ,takie ma oznczennie( cos w stylu rytmu serca na ekg)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika, najpierw pobierają Ci krew w celu oznaczenia poziomu prolaktyny, po czym dostajesz tabletkę i po 2h kolejny raz pobierają Ci krew, żeby sprawdzić poziom "ukrytej" prolaktyny. To tzw badanie z obciążeniem. Pierwszy wynik możesz mieć ok, a po obciążeniu może sporo wzrosnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój pokazuje arytmię serca wtedy wyskakuje jakiś znaczek, może u Ciebie ten zygzak też to oznacza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Born 🌼 dobrze że wzięłaś L4, a na ile lekarz Ci wypisał? :* Odpoczywaj kochana, póki możesz :P Ratowniczka - ja jestem z Rybnika, pracuję w Gliwicach :D. Kurcze z tą wróżką sobie odpuść!!! Ja pamiętam jak na początku grudnia co był, wzięłam 3 dni L4 bo byłam chora. I zaczęłam mieć schizy że mnie za to L4 mnie wyrzucą (a nie tolerują tego w mojej firmie), ale ledwo co żyłam, miałam wysoką gorączkę, męczyłam się, i pociłam się jak pies. I nie miałam wyjścia. I w czasie 3 dni, jak siedziałam przed tv, to na tvn-ie był program z wróżką gdzie ludzie wysyłali smsy z pytaniami albo można było połączyć się na żywo i porozmawiać. I postanowiłam wysłać smsa z pytaniem czy będę długo w tej firmie pracować. A ona mi odpowiedziała że z tego co widzi to niestety nie, ale żebym się nie martwiła, że tak od ok. lutego-maja znajdę nową pracę :o. I wtedy złapałam doła... I chyba przez tą pieprzoną wróżkę niefajnie mi się pracuje, tym bardziej że na początku stycznia miałam niemiłą dla mnie rozmowę z szefem odnośnie przedłużenia umowy, miałam dostać na stałe, a walnął mi 2 letnią, a dlaczego? Bo stwierdził że jestem młodą mężatką i mogę coś przeskrobać! Czaisz to? Świnia jedna! Jeśli on próbuje decydować o moim życiu rodzinnym to grubo się on myli! A jednak w życiu nadchodzi taki moment że mam wybrać: albo rodzina, albo kariera. Także odradzam Ci wróżkę. Lepiej żyć w niewiedzy co jutro może przynieść. sublima - jak mi przykro :(. Ta cholerna małpa Cię dopadła :(. A może za bardzo chcesz dziecka? Postaraj się nie myśleć o tym, i wierzę że w końcu się uda :*. Głowa do góry i cierpliwości. Ja robiłam w tym cyklu testy owu, starałam się w odpowiednim momencie, ale i tak wiem że muszę szykować się już na następny cykl starań :(. Ja czuję że poddaję się, wiem że to dopiero 2 cykl, a moja cierpliwość właśnie się skończyła. Wiem, że to głupie... Postaram się mieć inne nastawienie choć wiem że to cholernie trudne ;(. Ale to że Twój mąż jest po przejściach, to bardzo mi się podoba jego postawa i nastawienie do tej sprawy. Spróbuj popatrzeć na to z dobrej strony 🌼 Sabrina - powiem Ci jak widzisz 3 jajeczko od gołębia, to przecież prawdziwe piękno coś takiego zobaczyć i to że jeszcze na Twoim balkonie, że tak sobie gołębica wybrała :). Na działce u rodziców zauważyłam w jednym krzaczku uwite gniazdko a w nim 6 malutkich jajeczek :). Coś pięknego, aż fotki zrobiłam :). A to w sumie było w zeszłym roku :). No to wygląda na to że wiosenka niebawem przyjdzie do nas :). A co do staranek, jeśli masz ochotę na przyjemność to działaj :):*!!! Nic na przymus kochana :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ratowniczka właśnie zaczyna się coś dziać u niego niedobrego , sączy się coś szwy go non stop ciągną ale weź i go namów do wizyty! Prędzej anioła do grzechu..... Malinowa ja wiem ze on jest delikatny i wogóle stara się, ale nie potrafi zrozumieć że ja za dwa lata mogę już wogóle nie móc:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
tabl metoclopramidu że środek wymiotny.To znaczy że można o tej tabl wymiotowac? Mój też niechce iśc na badanie twierdzi że jest zdrowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika, twierdzic to sobie moze. Jesli Ty zrobisz wszystkie potrzebne badania i bedzie ok, to On tez bedzie musial zrobic. I nie bedzie "przebacz". Jakies poswiecenia byc musza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sublima ale leci z drenu czy z okol szwów/z rany??kurcze,jesli tak to musicie isc do lek bo skonczy sie tym ze bedzie leciał na antyb(przy najlepszej wersji) albo zrobi sie ropien:( jaka ma temp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pysiuleczka w sumie to bardziej mnie wkurza fakt, dlaczego jeszcze nie ma dzidziusia? niby wszystko jest ok ale..... zaczełam brac tego wiesiołka, bo mam wrażenie że śluzu płodnego to nie mam wcale (więcej go jest pod koniec cylku niż przy owulce. Ja wiem że moje kochanie ma dobre podejście, sama chciałabym mieć takie, ale ja chyba jednak jestem blizej problemu. czasami jego optymizm mnie rozwala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika dokladnie...wiesz prawda jest taka ze lepiej jak on pojdzie pierwszy sie zbadac bo u niego to tylko 1 badanie..u nas..od h.. moze to jego gadanie to taka 1 reakcja,szok,ze jak to jego plemniki moga byc chore????no gdziez by...pogadaj spokojnie z nim.:) co mtc-to srodek p/wymiotny,wiec chocbys chciala to wymiotowac po nim nie bedziesz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sublima no tacy oni sa...ja tez chcialabym zeby moj stal przy oknie ze mna i sie doszukiwal na sile tej kreski..a on tylko mi mowi: m abyc wyrazna wtedy bedziemy sie cieszyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×