Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

Mam szybciutkie pytanie: Czy podczas @ można Używać Tantum Rosa do mycia? To w proszku do rozpuszczenia? Jeszzce męczy mnie trochę ten pęcherz, a wcz nabylam w patece tantum, no ale nie spytalam o @;):) Dzięki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynuszki :) I ja się melduję z rana :) Ostatnio mało z Wami piszę, bo czekam jak na zbawienie owulacji, teraz jestem po @ i w sumie mam taki okres przejściowy...I zaczynam robić testy owu za tydz - 6 marca. Zobaczymy, co pokażą, a póki co biorę wiesiołek i kwas foliowy. Muszę się uczyć, bo mam poprawkę, ale tak mi się nie chcę, że szok :( I mój mąż podziębiony, ale zapobiegawczo faszeruje go rutinoscorbinem, mam nadzieję, że będzie lepiej - myślicie, że jak mu nie przejdzie do moich dni płodnych to można? Ale myślę, że przejdzie, bo dni płodne zaczynam za ponad tydzień, pytam się czysto teoretycznie. Pysiula - a może @ wcale nie przyjdzie, czego Ci życzę i trzymam kciuki za II kreseczki :D:D:D Ponoć ból sutków to objaw dzidziusia, no ale nie nakręcam Cię, żebyś i Ty się nie nakręcała. Z tego co wyczytałam, to @ powinnaś mieć w niedzielę? Kiedy testujesz? 🌻 Staraczka Monisia - oj współczuje Twojemu partnerowi, biedak tyle się nacierpiał :( Widocznie ma jakieś zapalenie w organizmie skoro ma podwyższone crp i ob, ale podadzą mu leki w szpitalu i szybciutko wróci do formy, zobaczysz, głowa do góry :* 🌻 Sublima - zazdroszczę i jednocześnie gratuluję doktoratu, no i takiego romantyka fiu fiu fiu :) Jeśli mogę zapytać - Ty wykładasz historię, uczysz jej w szkolę? Czy to Twoja pasja a na co dzień zajmujesz się czymś innym? 🌻 Ratowniczka - jak tam sprawy się mają z partnerem? 🌻 Born - pytałaś się czy któraś do Ciebie dołączyła, a więc jeszcze nie, jeszcze chwilka i wszystkie będziemy po drugiej stronie :):):) Dobrze, że już lepiej się czujesz, oby tak dalej :* 🌻 Monika - nie obraź się, ale czytaj troszkę bardziej ze zrozumieniem, Monisia pisała, że to nie ona ma astmę, tylko jej partner. A Ty już dogadałaś się ze swoim? Kiedy się widzicie? Masz już @? 🌻 Malinowa - u Ciebie pewnie staranka za chwilkę co? Skoro test owu wyszedł. Trzymam kciuki, żeby się udało :) Kurczę, to lekarka nastraszyła Cię z tym rakiem - współczuję, musiałaś to bardzo przeżyć. Dobrze, że wszystko się dobrze skończyło i jesteś zdrowa 🌻 Kropelka - to pobalowałaś :-) Dobrze, musimy się jakoś rozerwać, a nie ciągle myśleć o tych wszystkich testach, temperaturach, śluzach itd. Może to jest sposób na szybsze zaciążenie - totalny bezwnik - ja muszę wypróbować ;) 🌻 Ale się rozpisałam - wow- jak nigdy ;) Wszystkie które pominęłam przepraszam i pozdrawiam 🌻🌻🌻 :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropelka a nie pisze na opakowaniu??powiem Ci że ja nie mam pojecia..nigdy nie uzywałam...aha i dziekuje kochana:)mam nadzieje ze wszystko sie jakoś ułozy:)ale i tak nastawiam sie ze pewnie i w marcu staran nie będzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Lilu🌻! Pobalowalam konkretnie;), stwierdzilam, ze musze wrzucić na luz, bo tak to dmucham , chucham na siebie, zero tego, zero tamtego, a i tak co ma być to będzie;) Noo to Ty już niedlugo przyjemniejsza część cyklu, staranka:) Ja łykam magnez + femibion natal 1 póki co;) N aallegro zamawiam sobie, bo w aptece dosc drogi jest 41 zł za 30 tabl, a na allegro ok 26 zł za 30 tabl, wiec roznica jest:) Lilu - dasz radę z tą nauką, przemęczysz się, a potem będzie już luzik:) Powodzenia!!! Monisia - j awlasnie mam tylko saszetki, 6 sztuk, zeby wypróbowac i nic tam nie ma;) ale sprobuję znależź ulotkę w internecie:) Macie jakis fajny sprawdzony sposób na maseczkę wzmacniającą na włosy? Zrobilabym sobie:p ;) Nie mam olejku rycynowego niestety, mam tylko jajka, cytrynę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Monisia :) - troszkę znam się na wynikach, bo w życiu ich niemało robiłam, miałam problemy z nerkami i wiecznie chodziłam na pobranie krwi i oddawać mocz na badania. Cieszę się że poniosłam Cię na duchu ;). Będzie wszystko dobrze, zobaczysz kochana :*. Kropelka - witaj kochana :). Podobno jak jest silne PMS to wiąże się z wysokim poziomem prolaktyny, która utrudnia w zajściu w ciążę. A Castagnus jest naturalnym sposobem na obniżenie tego hormonu. I wtedy łatwiej zajść w ciążę, poziom prolaktyny się normuje, i nie ma się przy tym silnego PMS. Kurcze fajnie że masz wolne :). Pozałatwiaj sobie póki masz okazję. Jejuś jak ja marzę o pracy zmianowej. Mąż odkąd zmienił pracę to jest zadowolony bo ma zmiany, a wcześniej robił wiecznie na rano i zawsze blokuje ta zmiana. Ani iść do lekarza, czy do urzędu żeby sprawy załatwić. A jeśli u mnie chce się wybrać nadgodziny, to nie ma szans, a jeśli szef miałby zapłacić za nie to z wielkim sapaniem. Więc lepiej się nic nie odzywać w firmie niestety. A co do mojej niedzieli, hmm, sama nie wiem co mam myśleć. Jakoś nie wierzę że już nam się uda :(. Zobaczę, może jeszcze @ wcześniej mnie zawita. Będzie mi smutno, ale zaczniemy znowu od nowa starania :). Z jednej strony mam przeczucia że będzie @, ale czasem mam takie że może już teraz się uda - ale to tylko cicha nadzieja. Monika - weź sobie Rutinoscorbin, a jak gardło boli to napij się gorącej herbaty np. z cytrynką i miodem, bądź rumem - to pomaga :) albo weź sobie coś do ssania. Ja tak samo czułam się w sobotę i jak na razie przeszło mi :). Ja też nie cierpię chrapania, łeeee, raz miałam taką sytuację jak byłam na rodzinnym wyjeździe, to spałam w jednym pokoju z mężem, teściem, i bratankiem mojego - to był taki koncert że myślałam że wyskoczę z okna z tej załamki :). Więc rozumiem Cię doskonale :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Pysiuleczka👄 Ty to nasz nzawca od prolaktyny i hormonów jestes:) A tego Castaginusa bierzesz na wlasną reke, czy gin Ci przepisal? Poradz mi kochana kiedy najlepiej zrobic prolaktyne, zeby wynik byl jak najbardziej wiarygodny? jakos lejarzon tak srednio ufam;/ wole sprawdzone sposoby na wlasnej skorze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropelka każdy gin mówi inaczej jeśli chodzi o prolaktyne..niby mozna robić w dowolnym dniu cyklu ale nie wtedy gdy jest @ bo wynik moze być zanizony bądź zawyzony...a jak juz będziesz szła to pamietaj ze na czczo dzien wzcesniej delikatna kolacja no i zero sexa bo to podnosi jej poziom...i przed badaniem najlepiej chwile usiąść i odpoczać...bo jakikolwiek wysiłek ją podnosi... no staram sie być silna:)ale nie zawsze wychodzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropelka każdy gin mówi inaczej jeśli chodzi o prolaktyne..niby mozna robić w dowolnym dniu cyklu ale nie wtedy gdy jest @ bo wynik moze być zanizony bądź zawyzony...a jak juz będziesz szła to pamietaj ze na czczo dzien wzcesniej delikatna kolacja no i zero sexa bo to podnosi jej poziom...i przed badaniem najlepiej chwile usiąść i odpoczać...bo jakikolwiek wysiłek ją podnosi... no staram sie być silna:)ale nie zawsze wychodzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heheeh :). Ja zaczęłam brać na własną rękę Castagnus, ale możesz zadzwonić do laboratorium i zapytać czy możesz w trakcie miesiączki pobrać krew na sprawdzenie poziomu prolaktyny. Jeśli boisz się brać na własną rękę to poradź się lekarza :). Czuję lekko ból w dole brzucha, a bardziej jajniki czuję, czyli się zbliża @. Nici... Wielkie nici...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropelka jak już zbadasz prolaktyne i bedzie wysoka to śmiało mozesz siegnac po castagnusa;)to ziołowy lek:)więc bezpieczny:)napewno Ci nie zaszkodzi:)mi np wydłuzył faze lutealną:)i jak juz dojdzie do zapłodnienia u mnie to dzidzius będzie miął więcej czasu na zagnieżdżenie:)wiec i szanse powodzenia są większe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Lilu 🌼 Planuję testować w niedzielę rano, ale i tak już mam przeczucia że zbliża się @. Więc doopa z tych starań tak jak myślałam. Fajnie się masz bo szybciej możesz znowu zacząć testowania ode mnie :). Mój mąż też był przeziębiony jak miałam okolice owulacji, nie chciałam go zaciągać na siłę do łóżka. Ale w końcu on sam zrobił ze mną i się kochaliśmy :). I wiem że na następny cykl to będę sama testować bez jego wiedzy, i jak będę wiedzieć kiedy działać to też bez słowa zaciągnę go do łóżka. Bo jak chłopa niepotrzebnie uświadamiamy o owulacji to za bardzo biorą to do siebie, i się stresują potem... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kropelka, hej Lilu Kropelka zamierzam swojemu zapodać ten Salfazin i kawę przed:-) Czytałam gdzieś, ze Castaginusu nie można brać jak się bierze hormony, dziś dokupiłam sobie testy owu. Lilu, pracuję jako przewodnik wycieczek :-) i marzę o etacie na uczelni:-) I tak historia jest moją pasją:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I Kropelko dopowiem Ci że Salfazin jest bardzo dobry dla mężczyzny, tak samo przyjmowanie witaminy C, oraz picie soku pomarańczowego :). Jak i również nie noszenie obcisłych bokserek, i nie dopuszczać do przegrzewania jajeczek :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Dziewczynki za info o Castagnusie:) Jutro tak czy tak zadzwonię do gin, jak mnie zbyje, bede dzialać na wlasną reke:) Zmykam pod prysznic, wynalazlam jakas maseczkę do wlosów z glinką itp, zrobię sobie peeling kawowy, super działa:D a na to balsam bananowy z LUSH Cosmetics, czyli domowe SPA:) Buziaki, bede potem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sublima - to ci powiem, że masz ciekawą pracę, ale chyba też trochę monotematyczną, bo oprowadzasz po tych samych miejscach? A jeśli mogę zapytać - oprowadzasz po Białymstoku czy okolicach? Pysiuleczka - Androvit też jest dobry, czytałam, że wskazane jest picie pokrzywy zarówno i dla kobiety i dla mężczyzny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyiuleczka właśnie doczytałam, że androvit jest troszkę bardziej bogaty jeśli chodzi o skład, bo: Salfazin: - wit. c - wit. b6 - wit. e - wit.a - cynk Androvit: - beta karoten - wit. e - wit. c - wit. b3 (inaczej niacyna) - wit. b1 - wit. b2 - wit. b6 - wit. b12 - kwas pantotenowy (inaczej witamina b5) - cynk - selen - chrom - miedź Więc sama widzisz jaka jest różnica w składzie, ja swojemu muszę kupić androvit, i dodatkowo będzie łykał kwas foliowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
staraczka monisia nebulizator to inaczej inhalator.Ja mam inhalator. Wiesz może czym się różni chodzi o działanie mięszy inhalatorem a nebulizatorem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika powiem Ci ze nie mam pojęcia..wszystkie te pielegniarki które znamy i od których mamy to urządzenie nazywaja je nebulizatorem...wiec moze codzi o to samo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny. U mnie praca na całego, ciężko mi wejść na forum, więc przepraszam, jeśli czegoś nie doczytałam i wyskakuję z odpowiedziami, które już zostały udzielone. Kropelka - nie za dużo tych witamin? Myślę, że sam Salfazin by na początek wystarczył - mój mąż by mnie wyśmiał, gdybym mu codziennie tyle tabletek do łykania dawała :) Nie znam składu Salfazinu, nie mam czasu szukać, przejrzę w domu. Ja swojemu daję tylko Androvit i czasem kwas foliowy. Co do Twojego PMS - bierzesz wiesiołek albo Castagnus? Nieźle eliminują objawy PMS. Lilu - test owu wyszedł negatywny, ale przynajmniej zobaczyłam drugą kreskę, więc mam nadzieję, że zrobi się ciemniejsza. My jako takich starań nie urządzamy, aczkolwiek ostatnio przytulamy się codziennie - jakoś tak nas nachodzi :) Nie wiem czy to do końca zdrowe dla plemników, ale co tam :P Sublima - cudowna praca - zazdroszczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
lilu24 czytam i wiem że nie chodzi o staraczkę monisię tylko o męża. Pisałam wcześniej że się dogadałam jest dobrze na święta się będziemy widziec.A @ jeszcze nie mam.Czekam jak będzie 38 to będzie 8.03 tak jest w tabelce lub wcześniej.Dół brzucha boli i lewy jajnik. Może @ się zbliża tylko niepokoi mnie skok temp a jak się @ zbliża to spada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc :) U mnie dzisiaj parszywa pogoda, od rana leje deszcz :/ Całe szczęście, że mój męzuś dzis wcześniej wraca z pracy bo dostał wolne za nadgodziny. :) Spędzimy trochę czasu razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Lilu za info, na pewno kupię mężowi Androvit jeśli starania nie przyniosą skutku. On brał tran i czasami brał witaminę C jak mu się też o tym przypomniało :P. I jeśli chodzi o skład to rzeczywiście ma bogatszy Androvit, niż Salfazin. Witaj Born - ale przy parszywej pogodzie zawsze najlepiej się odpoczywa :). I przy okazji więcej czasu spędzisz z mężem :). Mam do Ciebie pytanie, czy kilka dni po owulacji odczuwałaś tępy ale nie mocny ból brzucha, który Ci potem przeszedł? Bo ja miałam dzisiejszej nocy tak i czułam że coś jakby mnie rozpychało. I w moim wypadku to nastąpiło 8 dni po owulacji. Dziwne to, a dzisiaj od czasu do czasu mnie ćmią jajniki, zależy z której strony. I od dzisiaj bardziej nastawiam się na @. Tylko to co nastąpiło dzisiejszej nocy, bardzo mnie to odczucie niepokoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilu, praca moze i trochę jest monotematyczna ale nie narzekam..... jako, ze jestem historykiem z wykształcenia mogę sobie oprowadzić po mieście, chociaż w sumie bardziej znajomych.... głównie z braku czasu.... I dzięki za infoo Salfazinie, chyba zmienię zamysł:-) a kwas foliowy wystarczy ze ja łykam i tak niedługa za wiariatkę mnie będzie brał .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinowa , ja właśniedziśzakupiłam na allegro w zestawie z ciązowymi czulszymi :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, wiecie co... My nawet nie znamy swoich imion, no oprócz Moniki942 i Staraczki Monisi - chyba, że to też pseudonimy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może się pobawimy w zgadywanki, która jak ma na imię? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilu - a wiesz że ja ostatnio o tym pomyślałam? I nie tylko. Nawet jestem ciekawa i to bardzo jak wyglądacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja monisia jak w pseudonimie:)ale też ciekawi mniejak inne dzeiwczyny maja na imie:)no i jak wyglądają:)moze sie jakoś poszukamy na nk??co Wy na to??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×