Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

Monika hehe tzn ze Ci nic nie ejst z ta noga jak o tym zapomnialas:P ;) ja na nerkach mam kamyki czasami..2 porody amm za soba:P:P (kamykow oczwiscie),oprocz tego czesto mnie lapia infelkcje drog moczowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pysiuleczka Dzięki :-) troche inaczej teraz wyglądam jużnie jestem taką blondi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny to może tak - która ma i chce to niech wyśle nk, a która chce to niech wyśle samo zdj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilu, przyjęłam, ale pewnego meila z naszego skasuję, tzn z moim nazwiskiem. Piękne zdjęcia :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Zapomniałam lekarce powiedziec o ten nodze.Jak będe brała skierowanie do alergologa to powiem o tej nodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pysiula - skasuj, skasuj Sublima, pysiuleczka, malinowa - Dziewczyny zupełnie inaczej Was sobie wyobrażałam, macie cudne zdjęcia :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, hehe, wszystkie jesteśmy śliczne :P :). Od Malinki teraz widziałam zdjęcie :). Szok po prostu, w moich myślach każdą sobie inaczej wyobrażałam :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Zapomniałam lekarce powiedziec o ten nodze.Jak będe brała skierowanie do alergologa to powiem o tej nodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Sorry coś się zawiesiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pysiuleczka swoje zdj też wrzuć na pocztę i podpisz, bo te dziewczyny które nie mają nk, to nie zobaczą, a przecież my się pozapraszałyśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
pysiuleczk8 napisałam ci na email

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ratowniczko wysłałam na twoja pocztę dane jeszcze raz, sprawdz prosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wy pędzicie :P Odpowiem najpierw Pysiuleczce :) Tak, bolało mnie tak jakoś po owulacji a przed @ brzuch ale nie aż tak mocno jak na @, dużo dziewczyn zresztą pisze że mają bóle brzuche we wczesnej ciąży tak że jeżeli nie ma plamień to raczej jest to normalna sprawa. Jajnik też mnie bolał jak już kiedys pisałam parę dni przed spodziewaną @ ale u mnie to pewnie za sprawą tej torbielki co mam. :/ Kochana ajka u Ciebie dziś z kawą, dalej nie smakuje :)?? To ja też poproszę o namiary na maila : e.szym89@wp.pl 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
ratowniczka_medyczna do ciebie na email też napisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejoo ja też jestem za zdjęciami ..- może to potem jak urodzą nam się dzieciątka to będziemy się dalej trzymać razem.. :) Podaje maila na którego możecie mi wysłać naszą pocztę.. :) to taki mój zapasowy do ogłoszenia.. :) dzialka8811@wp.pl Uważamy na "podszywaczy" b ludzie, żeby zobaczyć czyjeś zdjęcie będą się podszywać pod staraczki i moga być bardzooo wiarygodni.. uważajmy.. i podpiszy zdjęcie swoim niciem i po mhślniku prawdziwe imię ? OKI ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borntoride - wysłałam Ci dane na twoją pocztę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Borntoride masz wiadomośc na email.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
ŻonaĄcka zobacz na email czy dostałaś wiadomośc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, Ty mi z tego maila wysłałas wiadomośc. Ale jestem głupia :) Zaraz sie loguje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Born - ja tylko w sumie tak zapytałam, bo zdziwiło mnie to bardzo, bo nigdy nie miałam takich niespodzianek między owulacją a spodziewaną @ :). Teraz nic nie czuję, jest wszystko oki. Mi w sumie przez myśl przeszło że może jakieś torbiele mam na jajnikach skoro tak nagle mnie zaatakował dziwny ból? Poczekam do @, bo nie chcę być rozczarowana. Dodałam foto na naszego meila, zobaczcie tą paskudę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×