Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

Gość Gość
ratowniczka zobacz na klasowym.I nie napisałaś na klasowym imię i skąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika nie ma twojego zdjęcia.. nie dodałaś załącznika .. spróbuj jeszcze raz i w tytule napisz Monika..-imię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Myślę jakie zdjęcie. Na klasowym podam swój email i link.Kto ma imię,nazwisko może napisac na mój email jak niechce tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc i ja chce dolaczyc tylko nie wiem co mam zrobic :( Ratowniczka- z moim imieniem jestes blisko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
ratowniczka_medyczna wysłałam ci jeszcze jedną wiadomośc jeśli możesz odp..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ratowniczka- nic nie mam bo zle maila wpisaam :( Ma byc osa.osa118@wp.pl juz poprawiam! Przepraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Wysłałam na klasowym zdjęcie.Pewnie okropnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
ratowniczka możesz zobaczyc na klasowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
gdzie dwie osoby najmniejsza to ja a ta wyższa to moja siostra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jak wszystkie dodamy już zdjęcia to posprzątam na naszej poczcie- zapisałam sobie wasze zdjęcia i wrzuce je w jednej wiadomości- każde zdjęcie będzie podpisane nickiem i imieniem oki ? wtedy jak będziemy sobie chcieli przypomnieć to jedna wiadomość i wszystko widać.. poczekam na osę i jeszcze ktoś ma dodać ? Monika943- z czego ty się chcesz odchudzać .. ?? brzuch masz mniejszy ode mnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
ŻonaĄcka To jest stare zdjęcie chciałam byc miec taki brzuch jak na tych zdjęciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
chyba jeszcze sublima nie dała zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie dziewczynki ladne jestescie :) Tylko mam prosbe jak cos piszecie to wpisujcie tez swoj nick ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OSa witaj pieknosci:* wiesz ze tu na forum byla kiedys dziewczyna podobna do Ciebie ,ma nick Prinzeska:)) co do maila-spoko bedzie fajnie jak tak zrobisz:)no ja tez jeszcze sublimy tylko nie widzialam..tez musze sie za sprzatanie wziasc///kuzwa nienawidze miec tyle wolnego:((( im mam wiecej czasu tym mniej robie..serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŻonaĄcka - ale jesteś zgrabna laseczka, i do tego barrrrdzo ładna :) Sublima wysłała link do nk, albo dane nie pamiętam. Dane są na poczcie, pierwszy czy drugi mail. Brakuje jeszcze Kropelki i Sabriny i Migotki i lista (moim zdaniem) się zamyka. Fajnie, że założyłyśmy swoją pocztę i mogłyśmy się zobaczyć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pieknosci hehehe.... Nie ma jeszcze Kropelki Rosy o ile sie nie myle? Co dzis robicie na kolacje? Jakies pomysly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×