Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

Mam nadzieję, że się nie pogniewacie- zrobiłam porządki na naszej poczcie- usunełam komentarze- zostawiłam zdjęcia- i na jednem folderze jesteśmy wszystkie- szkoda tylko, że pod zdjęciem nie pisze kto.. :p Monika942- no chyba, że to stare foto-ile więcej ważysz ?? moje jest aktualne to z jasnymi włosami- robione tydzien temu :p Wiecie, że ja dzisiaj leżę cały dzien w piżamie i nie nie robię.. ?? Muszę wstać i się ruszyć bo tylko leże i jem.. musze iść się poruszać i poćwiczyć.. i jak wam teraz się pisze jak wiemy jak wyglądamy ?? macie jakieś odczucia ?? bo mi tak jakoś dziwnie teraz :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osa ja robię pizzerinki, wczoraj też robiłam, i muszę dzisiaj bo po 1 posmakowały, a po drugie nakroiłam za dużo składników no i muszę zużyć, ja zaraz idę poćwiczyć, kurczę uczyć mi się nie chcę jak cholera ale wieczorem zaczynam. Brakuje jeszcze Kropelki, Migotki i Sabrinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ale wiecie co Wam powiem..jakos sie tak inaczej pisze jak sie ktorejs odpisuje i ma sie przed oczami Jej buzie:)) ja kolacji nie moge jesc..bo zad musze zgubic:P niestety tak ciezko mi na diecie..bo musze mojemu igotowac obiady do pracy..a same wiecie jak jest ..czlowiek na diecie glodny,wszystko nagle zaczyna pieknie pachniec i smaczniej niz zwykle wygladac...a tu czlowiek zyje o lisciu salaty i musi robic mielone;/;/;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŻonaĄcka widziałam porządki i bardzo mi się podoba, bo wcześniej był bałagan, a teraz wszystko jest jasno i przejrzyście :) Teraz faktycznie tak inaczej się piszę, jakoś śmiesznie i za razem dziwnie (?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŻonaĄcka ja widziałam porządki i bardzo mi się podobało, bo wcześniej był bałagan a teraz jest cacy :D Faktycznie coś w tym jest, teraz jak wiem jak wyglądacie to tak śmiesznie się pisze i za razem dziwnie (?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra dziewczynki...ja ide posprzatac-duzo nie mam bo tylko salon i kuchnie..i poskladac i ppochowac ciuchy z suszarki..no i zrobic te nieszczene mielone :(( buuuu.chyba musze go namowic zeby od nast tyg zamawial obiady w pracy..nie zeby mi sie nie chcialo..ale ciezko wtedy widze saoje odchudzanie. mysle ze tak za godzinke juz bede:)..noo moze 1.5h ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja jeszcze na poczcie nie bylam, porzadkow nie widzialam, wierze na slowo. Zrobilam test owu. Znow neg. Ja pierdykam, biorac pod uwage fakt, ze od pozytywnego musi minac 24-48h, to tak poznej owu (jesli w ogole bedzie) to jeszcze nie mialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja jeszcze mam male problemy z kto jest kim :) ale juz niedlugo :) Porzadki sa super na poczcie :) Ratowniczka- ja tez sie staram odchudzac ale nie az tak jak ty tylko salata??? Ja dzis mam na kolacje Tortille z kurczaczkiem i warzywkami mmmm..... Wczoraj i dzis nie jadlam zadnej slodkosci jak juz to owoce. Chcialabym pojezdzic na rowerku no i mam jeszcze taka mala trampoline :) i hula hop z wpustkami masujacymi i skakanka(ale od tej to mnie cycki bola :) ) tylko czekam az @ mi przejdzie bo narazie jak mnie brzuch nie boli to zoladek :( no i mysle ze poki co to jestem troche spuchnieta od tej @ Jak minie to zacne stosowac wszystko :) no i znajoma mi mowila zze kupila herbatke w chinskim sklepie(inna niz ja mialam) no i jej pomaga zrzucic brzuszek wiec.... :) moze tez sobie kupie ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie staraczki:) Kurcze tak szybko nabijacie strony, że nie nadązam Was czytać:( Ratowniczko ja mam dzisiaj mielone.Zjem obiad razem z mężem, ale do pracy od piątku robie sobie rózniste sałatki i przegryzam wasą lub pełnoziarnistym chlebem. Wiosna idzie, wiec pasuje choć troszke zrzucić. wiecie co kobietki? Tak się zastanawiam która będzie następna po Born?? Kogo obstawiacie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja tez chce Was zobaczyć, jak chcecie to dodam moje zdjęcie też. tylko Jak mam to zrobić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia - ja obstawiam Pysiuleczkę :) Na dniach się okaże :) Sabrina podaj maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sublima-wyslalas nowe zdj? :) Sabrina- musisz podac swoojego maila to ci wyslemy dane na nasza wspolna poczte :) Lilu24-jakie pizzerinki? cos jak pizza tylko takie male?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie coraz lepiej i już temat dziecka nie jest tak drażliwy np. dzisiaj żartowalismy już z tego.. chodz dalej nie rozumiem facetów..On chce poczekać aż się ruszy remont to mu już wytłumaczyłam, że remont się zacznie na wiosne a w ciąży jestem 9 m-cy .. to więc dalej.. powiedział mi dzisiaj, że on chce żebym ja zaszła w ciąże, no to pytam dlaczego nie kończy we mnie-a on, że przecież tak też można zajść w ciąże.. nooo kuuuu- to jak dla niego bez różnicy to czego nie kończy ?? powiedziałam mu, czy chce żeby nasze dziecko powstało z " jego ścieków" ?? jakis resztek ?? połamany plemników ??? tak to chce romantycznie- zrobć wielkie efektowne zapłodnienie a tak to ma nadzieje, ze wpadne podczas przerywanego.. i było wesoło.. ale nie kochaliśmy się bo nam się nie chciało :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to trzymamy mocno za Pysiuleczke póki co. Lilu24 czytałam że jesteś śliczna i mialaś do czynienia z modelingiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osa tak to takie małe pizze, robię z pomysłu na, bo generalnie za dużo zamieszania ze zrobieniem normalnej pizzy, a do tych pizzerinek (chodzi mi o ten proszek) dodajesz tylko mąkę, wodę i olej, i to normalnie rośnie bo w składzie są drożdże. Te pizzerinki to można też zrobić tak że zamiast np. 4 małych, to jedną dużą. Co kto woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZonaAcka, mój też myśli, że wystarczy się spuścić w połowie cyklu i już będę w ciąży. Co prawda dopiero 2 cykl starań i duuużo seksu ale od 3 lat nie zabezpieczaluiśmy się i seksili nie bacząc na płodne czy nie. Więc troszke się obawiam czy nie będe miała problemów z zajsciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilu24 wiec przypuszczam że Ty się nie musisz odchudzać na wiosne, ale Ci dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilu ale takie pizzerinki to sama chemia;/ Mam fajny przepis na pizze. No właśnie Pysiaczka jak tam?? dziś twój dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zonaAcka -hehhhe dobbre ze "sciekow" hehhe tylko mu powiedz ze takie zajscia w ciaze spotykane sa bardzo rzadko. my mielismy przerywany od jakichs 3 lat i co? i jajo.... a ja mam jeszce tylozgiecie macicy :( wiec u mnie to ze "sciekow" raczej by bylo niemozliwe :) Ja swojego wkurzam i mu mowie ze strzela "slepakami" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dziś wątróbka:-) jakoś mam potrzebę:-) A ta btw - Ratowniczka, no jeśli Ty wg twojego męża masz nadwage to on chyba ślepy. Jesteś fajną zgrabną babeczką:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabrina ja wiem, że to jest sama chemia, ale raz na jakiś czas nic się nie stanie, ogólnie odżywiamy sie zdrowo, ja pilnuję żeby do naszej diety włączać owoce i warzywa... ale czasami leń mi się uruchamia, cóż poradzić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŻonaĄcka - dobre to było "ze ścieków", jak czytałam to myślałam, że padnę :D:D:D Ale rację masz, skoro juz chcę to czemu do końca nie zrobi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×