Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

Wiecie co, nie czytałam dokładnie o co tym razem chodziło... Ale może przenieśmy się na jakieś prywatne forum, gdzie można pisac tylko pod zarejestrowanym nickiem ? Nie znam się na tym, ale może któras z was wie jak takie założyc. Tam będziemy tylko my i nikt nowy nie wejdzie. Szkoda, żeby nasze grono się rozpadło... Jakiś czas juz ze sobą piszemy i było miło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Born, nie zawaliło się, tylko drobnych niestrawności dostało po wizycie pewnej głupiutkiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też jestem za tym, żeby się przenieść w bardziej prywatne miejsce, bo to nie będzie już to samo :( Born - który to już miesiąc ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykre, że to któraś z nas to rozwala ale wiecie co, prędzej czy później to i tak się wyda. Lilu, to 10 tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Born jestem tego samego zdania :) 10 tydzień czyli już początek 4 miesiąca, czy koniec 3? Zawsze mam problem z przeliczaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 tydzień to jest koniec 2 miesiąca. 12 tydzień -3 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - masakra co tu się dzieje:( Takie fajnie forum a się schrzaniło przez jakąś dwulicową pizdę. A przecierz Pysiuleczka je założyła nie? Została podjęta jakaś decyzja co robimy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa :):):) No to jeszcze chwila i zaczniesz 4 miesiąc czyli 2 trymestr, i chyba wtedy te wszystkie mdłości mają odejść :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Jaka u Was pogoda? U mnie z rana strasznie wialo....sloneczko swieci ale za moment sie chmurzy. Ciesze sie ze wiosna coraz blizej ;) dzisiaj ide w odwiedziny do kolezanki bo niedawno urodzila synka. Doczytalam dzisiaj i faktycznie to szczyt szczytow zatruwac komus zycie! Jak mozna byc do tego stopnia perfidnym? To logiczne ze raczej nikt nie chce do konca ujawniac swoich danych bo nie oszukujmy sie ale nie brakuje w dzisiejszych czasach "wariatow". Naprawde przykre....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra dziewczynki, zmykam :) Miłego dnia wam życzę, jak coś ustalicie co dalej dajcie znac 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze u mnei też jakos dziś masa roboty nei wiadomo po co i dlaczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo halo jest tu ktos? :) Widze ze nic sie nie zmienilo i nic nie ustalono.... Pysiulek wracaj do nas.... :) Lej na ta sucz.... Jestesmy tu po to zeby sie wspierac i nie rozumiem dlaczego ktos tak postepuje? Czy my komus krzywde robimy? W koncu trafilam na forum gdzie sie zgralismy i ktos to musial rozpier.... :( ratowniczka medyczna: wspolczuje cie tego uczulenia .... nie jest fajnie chodzic z czerwonymi uszkami :( moge napisac do ciebie na maila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Osa Ja jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pysiulka a nie mozesz spr. na nk kto ostatnio cie odwiedzal? Masz taka opcje... Ja sie zalapalam na jedno zdj i juz nawet nie pamietam jak masz na imie .... jak wszystki macie na imie.... :) dla m,nie kazda jest pod swoim nickiem... :) nic wiecej nam nie trzeba..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja takze jestem,jeszcze chwile tak z doskoku Was czytam ale jestem:)zaraz bede w pelni ducem i ciałem:P Osa jasne ,pisz Termomentr mam wizualnie taki sam ale podaje 1 cyfre po przecinku tylko. Uszy jak narazie nie swedza.za to kaszel i katar sieje zamet:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ratowniczko: a moze masz uczulenie na tamtejsza pogode? taka specyficzna heheh taki maly zarcik :) nie obraz sie.... wyslalam wiadomosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny koniec tematu o pomarańczach !!! jestesmy tu wszystkie i dalej piszemy... nie nakręcajcie sie już.. Born na mdłości dobre jest wąchanie kawy mielonej z puszki- wypróbuj.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
malinowa1986 wysłałam ci zaproszenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciężko Malinowa. Za oknem cudne słońce świeci a ja siedzę i dziobię:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
sublima i tobie wysłałam zaproszenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Born ,ja czytalam kiedys w jakiejs gazecie ze na mdłosci ciazowe pomaga imbir:) ale nie pamietam w jakiej postaci (chyba chodzilo o herbate albo jakies ciasteczka imbirowe) Sublima no to do dziela,pokaz w tym miesiacu swojemu jajeczku kto tu rzadzi;))))))!!!! co do sluzu ..jak w drugiej polowie cyklu mam zawsze taki jak plodny(okreslilabym go nawet szklistym).. Lilu duzo masz nauki?? hmm ja to bym chetnie wrocila na studia.brakuje mi tego,ojjjj. Dzis dalej nie wiem czy ide do pracy..boze ten kraj mnie dobija -czasami bylo tak ze na wolne nie moglam sie doczekac ,cale tyg w pracy spedzalam do tego stopnia ze na kafe nie mialam kiedy wejsc(jeszcze jak na ogolnym tylko bywalam) a teraz jak ide raz na tydz jest dobrze;/;/ MArze o full time Pysiulek jestes tutaj moze?:* for U---> 🌻 Iwo witaj:)) Osa-odpisałam.hehe co do uczulenia na ta pogode..powiem Ci ze calkiem mozliwe..bo zmienia sie w takim tempie ze ocpipiec idzie:D zastanawiam sie nad zakupem Pakietu Małej Pogodynki( mini parasolka,pelerynka i jakies poreczne Gumo-Filce:P ktore by sie zmiescily do torebki:P Malinowa (katar,kaszel,oczy podswędują chwilami tak w kącikach wewn,uszy jak narazie sie uspokoiły)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ratowniczka :odp.ci :) Co do pogody to juz jest prawie marzec moze cos tam zaczelo pylic? i dlatego dostalas uczulenie? Wiecie co nie wiem co sie dzieje... ograniczam sie z jedzeniem zero slodyczy a jeszcze tyje zamiast chudnac :( Pierdziele dzis nie jem kolacji zamiast tego wypije soku z colon c a na noc wypije jakas herb. na odchudzanie moze wtedy schudne...? W grudniu wazylam ok 69 a teraz 73,4 koszmar... :( Wiem ze nie powinno sie chudnac przy starankach ale jak ja bede wygladac jak przytyje w ciazy? nawet te ok 13 kg co normalnie sie tyje... koszmar!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
sublima Napiszę ci na email.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Ratowniczka zauważyłam dziwną rzecz, zawesze przed owulką mnie boli prawy jajnik, czyli raczej z tego jajko wędruje. Ale boli mnie tylko jeden jajnik. Jak byłam na usg to też widać było dojrzałe jajko ale tylko w prawym:-( Czy to znaczy ze lewy jajnik jest rzeczywiście lewy:-(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×