Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

Gość Gość
Dziewczyny nie przejmujcię się pomarańczką.A jeśli szantażuje to można zgłosic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, odbiegajac od tematu cholernej pomaranczki - jakie macie objawy przy owu? Mnie teraz zaczely jajniki bolec, ale tak, ze az mnie po nodze ciagnie. Musze wejsc do cieplej wody to rozgrzac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
ratowniczka czytałam kawałek co pomarańczka zrobiła pysiulce że znalazła i jeszcze się chwali.Niech się ujawni na czarno cwana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
malinowa1986 A z jakiej racji ma dostac hasło.No chyba że któraś z was poda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyslalam wiadomosc na maila..... moze sie z tym zgodzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze niech ktoras z Was sprobuje ja kilka razy zakladalam i dupa... https://www.fora.pl/index.php?file=newForum ja sie Pysiulce nie dziwie..sama bym sie wkurwila gdyby to mnie spotkalo:(( najbardziej jest mi smutno ze Ona chce odejsc..:(((( ZonaAcka..zostaniemy tu i pewnie i tak juz nie bedzie jak bylo...tez zastanawiam sie czy to wszystko ma sens..:(((((po tej sytuacji juz ani jedna nie bedzie miala takie zaufania do innych...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie sądzę zeby to była któsaś z nas, niy po co ? to byłoby bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinowa czemu uwazasz ze pomaranczowa dostanie haslo nie rozumiem.Teraz to juz naprawde bez sensu jest!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotka bo pomarańczowa to jedna z nas która ma dostęp do danych na poczcie :/ No właśnie niech któraś spróbuje z tym założeniem forum na fora.pl bo ja też nie dałam rady :/ Bezczelna pomarańcza!!!!!! Wypier.dalaj!!!!!!!! Zobaczysz to się jeszcze odwróci do Ciebie, taka jesteś mądra ale sprawy już zaszły za daleko i dowiemy się kim jesteś!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judy28 dziewczyny przecież po lekturze kilku ostatnich postów dla każdego debila jest jasne ze pomarancza to jedna z was , nie ma co się oszukiwać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostanie hasło do nowego forum bo to jedna z nas ?? nie rozumiecie ?? też uważam, że to bez sensu i nie rozumiem po co miałaby to robić.. nie widze celu no ale jednak- mam nadzieję, że jest nie szkodliwa..chodz nasz zdjęcia na komputrze mogła sobie zapisać jak każda z nas.. zostańmy tu, ochłońmy do jutra i będzie dobrze- ja ze swojej strony postaram się opisywac wzystko jak dawniej... dajcie pysiulce ochłonąć i nie namawiajcie do powrotu bo ja też bym odeszła- nie dziwnie się dziewczynie-- Pysiulka podczutuj nas trochę i daj znac jak już zajdziesz- będziemy tu na ciebie czekać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra Dziewczyny - moja propozycja - TOTALNY IGNOR! Miejcie gleboko w 4 literach proby sklocenia nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Nie odchodźcie piszcie tutaj. pysiuleczka napisz na mojego email miałam podobną sytuację co ty teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie moge zalozyc tego forum albo zly identyfikator albo ciagle zle wpisuje kod z obrazka:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok ale forum alternatywne pozostanie na wszelki wypadek:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie śledziłam od rana sytuacji, wiec nie wiem, ale skoro podałyście wspolnego mejla kilku osobom to chyba ten ktoś jest wśrod tych osób. No bo skąd niby ta osoba znalazłaby Pysiuleczke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ah dziewczyny jest mi przykro, bo to mój był pomysł ze wspólną pocztą, ale skąd mogłam wiedzieć że tak będzie, że któraś z nas zacznie się bawić uczuciami innej :'( Pysiuleczka wiem, że to trudne ale nie odchodź tak na 100% Właśnie Judy czemu odpisałaś sama sobie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilu, kto by pomyślał ze taki będzie efekt..... spokojnie mam nadzieje ze zostaniemy tutaj:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny... pare dni mnie nie było a tu chyba jakies spięcie :( ajj....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez tak uwazam sorry dziewczyny ale zobaczie..Podawalyscie sobie rano maile,niektore odnajdywaly sie na nk i nagle po tym jakies dziwne schizy.Pomaranczka byla tylko rano teraz juz jej nie ma,czemu???Wystraszyla sie czy po prostu przesiaduje w godzinach porannych??Pewnie po tym wpisie beda pomaranczowe wrzuty na mnie ale mam to gdzies,g...mozesz mi zrobic pomaranczko.Szkoda tylko tych dziewczyn co obrazilas bez powodu.Teraz juz nigdy nie bedzie tak samo,kazda bedzie sie bala cokolwiek napisac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak ale po co nas zastrasza i knuje intrygnę ?? naprawdę pełno jest takich tematów, nic tu ciekawego nie ma dla niezainteresowanych, po co nas chce skłócić i po co się miesza ?? nie umiem znaleźć odpowiedzi na to pytanie .no chyba że jedno.. jest nieźle pierdol..nięta na umyśle.. i tyle ja zostaję i piszę dalej.. :) i usuwamy pomarańcze nie komentując tego- jak któraś skomentuje to ma kopa w doope :) kto się podpisuje ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×