Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

myśle ze to było koło 10. ja zaczełam od razu zgłąszać do usunięciai chyba usuwali skoro tego nei ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny znalazalam dla nas prywatne forum, wiecej info na poczcie, zaraz zakladam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fałszywy alarm, doczytalam ze prywatne forum moze zalozyc osoba ktora zdobyla iles tam pkt :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moze bloga z dostepem tylko dla nas jedna zalozy a wpisywac sie mozemy w komentarzach normalnie.Nie wiem czy to dobry pomysl ale forum z haslem to o tym nic nie znalazlam:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak to jest czat. Mozna zalozyc swoj pokoj I miec haslo. Porozmawiac zamiast pisac. Wiecie co najlepsza walka z pomaranczkami jest poprostu ignoracja. Zastanawiam sie tylko jak ktos mogl znalezc pysiulke ? Podawalas swoje dane tutaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilu..hmm a moze czteria?tam mozna porywatny pokoj zalozyc..kiedys tam bywalam . zostaje nam jeszcze : -zostac tu.. -wymienic sie gg i rozm w systemie konfetrencji...wiem ze te dwa rozwiazania moze nie sa tak fajne jak forum ..ale dopoki czegos nie znajdziemy...to zapewni nam prywatnosc.. -szukac szybko forum ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ratowniczko - szukam wszędzie :( Masakra co sie porobiło, jestem wściekła, a tą osobę to bym udusiła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ale to nic nie da bo komu damy hasło ?? nie wiemy która jest fałszywa :/ przecież to jedna z nas i ona również może dostać hasło i znów będzie z nami.. Moim zdaniem powinniśmy tu zostac i ignoowac pomarańcze.. jak to jedna z nas to trudno- przecież nic nam nie zrobi prawda ?/ nawet jak będzie czasami głupio się odzywać.. ignorujmy, nie wspominajmy słowem na forum do pomarańczy i piszmy swoje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilu moją propozycją na nazwę jest to co Ty wymyśliłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to sie porobilo !!! Zadowolaona jestes glupia k....????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwne to troche przeczytajcie wpisy z ostatnich 3 stron a inne wpisy pomaranczowe ,dwa inne numery ale dwa dotyczace Pysiulki.Dwa pierwsze pozytywne jeden obrazliwy hymmmm o co tu chodzi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilu24- od slowa do slowa i napewno kapniemy sie ktora to ktora :) kazda jest szczegolna..... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
ŻonaĄcka Ważę 69,6 najmniej najwięcej 70.8 a ważyłam pół roku temu60kg. Dlatego chcę te 10 kg schudnac.Na nk mam aktualne jak chcesz wyślę ci linka na email jeśli też masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sublima ja nie widze nic na mailu ..jaka masz propozycje?ja zakladam to forum.. Ps ..do tej zajebistej kolezanki:zadowolna jestes z siebie??chcialas to rozpieprzyc..gratuluje. udalo ci sie bardzo szybko....ale wiesz co? obroci sie to predzej czy pozniej przeciwko tobie. ale z jednym cie zacytuje.: myslisz ze jestes anonimowa???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde szkoda mi tego forum.. :/ :( może jednak zostaniemy ?? i jak się powtórzy jeszcze raz taka sytuacja jak z pysiulką to wtedy zadziałamy ?? nie dziwie się pysiulce bo sama bym odeszła i nie patrzyła na nic.. mam nadzieję, że pysiulka załatwi to tak jak mówiła.. a tak zawsze będzie mogła do nas napisać i dać znać czy się udało czy nie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×