Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

ide sie szybciutenko ogarnac,wstawie zupe (pieczarki mam na szcescie obrane pokrooje i zamrozone wiec szybko pojdzie.) mozecie mi dac akas radeb co do zrobienia dobrej zupy pieczarkowej?tylko nie takiej wodnistej..zeby w niej cos wiecej bylo poza pieczarkami i makaronem? i jak robicie?ja tak: -podsmazam pieczarki -przygotwuje ..jakby to nazwac-wywar jak pod rosolek -mieszam to wszystko ,doprawiam smietanka i przyprawami,osobno gotuje makaron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sublima mnie bardzo czesto boli lewy...ale nie mialam monitorowanego cyklu zeby powiedziec cos wiecej.. nie chce Ci mowic jak jest z Twoim jajnikiem bo nie wiem..a nie chce wprowadzic Cie niechcacy w bład. moze masz czescie owu z prawego?a co na to Twoja gin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ratowniczka: tej minki nie powinno byc ,jakos mi sie wbilo :) Sublima : dobre z tym LEWYM jajnikiem hehehhehe ja slyszalam ze raz jeden raz drugi jajeczkuje.... chyba nie moga dwa naraz? Nie wiem tylko sie pytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kiedyś czytałam ze w obydwu jajnikach dojrzewaja komórki jajowe i po prostu który szybciej osiąga odpowiednia wielkosć to w tym jajniku jest owu:)wiec moze być kilka razy pod rząd z tego samego jajnika:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ratowniczka Gin jeszcze nic na to bo mnie własnie wczoraj olśniło:-) a że mam przy okazji tyłozgiecie macicy i to w lewo, moj książę od wczoraj wymyśla pozycje, które nie pozwolą plemniczkom zbłądzić:-) wariat do kwadratu:-))) Osa ale moj lewy milczy od dawna... Monisia na usg lewy jajnik skrzętnie ukrywał swoją zawartość:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
sublima masz wiadomośc na email.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam takie pytanie...... mozna miec okres wciazy? BO w sumie to spoznil mi sie 4 dni i trwal 4 dni a zawsze trwa 7...a ja naprawde dziwnie sie czuje....i jeszcze to podbrzusze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dużo kobiet ma tyłozgięcie macicy.I ja też to mam co ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivo... są takie przypadki, ale Ty raczej nie jesteś. mozesz zrobić dla pewności test ale nie sądzę. W ciązy może i jest coś w stylu okresu ale trwa 2 dni góra i nie jest dobrym zwiastunem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
sublima wysłałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivo.. ja w poprzednim miesiacu schizowałam z wszystkimi objawami:-) więc zasada jest taka im bardziej chcesz mieć tym więcej znajdujesz u siebie objawów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
A teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sublima masz racje....ale jakos caly czas o tym mysle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Wejdź na swój email. Teraz ci wysłałam coś się wcześniem mi pomyliło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
narazie nie mam potwierdzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
ja jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę o odpowiedź111222333
Przepraszam że Wam przeszkodzę ale mam taki pewien problem i wydaje mi się że Wy mogłybyście mi pomóc... Bowiem 31 grudnia 2011 roku miałam akurat owulacje i podczas stosunku pękła nam prezerwatywa i od tamtej pory mam typowe ciążowe objawy, lecz nie myśląc że to jeszcze za wcześnie zrobiłam test po 5 dniach od tego wydarzenia i wyszedł negatywny ale objawy zaczęły się pokazywać wiec poszłam do ginekologa 10 lutego który powiedział że nie wykrył ciąży już po samym badaniu a z moich obliczeń był by to dopiero 6 tydzień i skrytykował mnie że napewno nie jestem i takie tam aż mnie zdenerwował że po co w ogóle mam robić USG lecz ja i tak chciałam i zrobił mi je tak na odczepnego.. spojrzał tylko na ekran i powiedział "Ja nic tutaj nie widzę!! Tak jak mówiłem wcześniej ciąży nie ma!!!" ale do tej pory moje objawy są coraz bardziej wyraźne.. czy mogło wyjść tak że lekarz podał mi złą diagnozę? Czy jeśli teraz zrobię jeszcze raz test to jeśli jestem to wyjdzie już na 100% pozytywny a jak nie to negatywny? Bardzo proszę Was o opinie na ten temat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczko - nie ma takiej opcji. W szóstym tygodniu lekarz by sie zorientował. A co z Twoim okresem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NINA*^
Moim zadniem to tez nie mozliwe zeby lekarz nie zobaczyl ciazy. w 6 tyg bije juz serduszko czasami ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zadniem to tez nie mozliwe zeby lekarz nie zobaczyl ciazy. w 6 tyg bije juz serduszko czasami ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez tak mi sie wydaje ze w 6 tyg ..nawet w 5 lekarz by cos wypatrzyl..nawet jakby nie potwierdzil w 100% to powiedzialby ze ma takie pdejzenie ze mozesz w tej ciazy byc. a zrob moze test jutro rano i bete z krwi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mi się wydaje, że to niemożliwe. Nawet jak nie ma jeszcze serduszka, to na pewno widac już pęcherzyk. Dziewczyny dzięki za rady co do mdłości. Z tą kawą to nie wiedziałam, wypróbuję. :) Z imbirem też, chociaż te największe mdłości to juz chyba za mna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×