Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

Gość wanita1981 doradzcie
wiem , że nie było to o mnie , postaram sie zaciemnic mam nadzieje ze hasło dobrze pamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sublima a na ktorej stronie sie tak rąbnełam?mozesz napisac ,szbciej znajde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wanita wejdź w moje konto i się zarejestruj, bardzo prosta sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sublima masz na mysli to: a sprawdzaj sobie do woli. itd?? kochana wez poczytaj jeszcze raz ta rozmowe. wygladalo to tak jakby sama sobie odpisywala. albo podszyw dobrze przemyslal co pisac. dobra ja sie lepiej juz nic nie odzywam bo pozniej wyjdzie ze lena najgorsza:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja powiem tylko tak, ta druga osoba ma bardzo podobny styl pisania. Ja bym nie pomyślała nawet że ktoś inny to pisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój chlopak to nawet do szkoly po mnie przyjedzie bo stwierdzil ze kobieta w ciazy nie moze sie przemeczac.. juz mnie tak traktuje jak bym byla.. ciekawe jaj bedzie jak juz bede w tej ciazy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Born no ja też na początku nie zczaiłam się że to dwie rożne moniki, dopiero jak monika942 napisała o tym podszywie to zwróciłam uwagę. Lisa - ale masz opiekuńczego faceta! Chociaż nie powiem mój ma tak samo, ja w ciąży jeszcze nie jestem, a on już mnie pilnuje jakbym miała zaraz jechać rodzić, czasami jest to fajne, ale czasami denerwuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilu no czasem denerwuje i to bardzo.. ale czasem jest milo.. ze sie troszczy i jest ze mna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was :) Jestem w 2dc, czyli krwawię baaardzo mocno. Jednak po tej @ zdecydowaliśmy z mężem, że rozpoczniemy starania o dziecko :) w poprzednim cyklu mieliśmy małą wpadkę. Na początku trochę się przestraszyliśmy, że będę w ciąży, jednak po kilku dniach cieszyliśmy się :) no ale nie udało się... Hmmm powiem tak, już tak się nakręciliśmy na tego dzidziusia, że zdecydowaliśmy, że już czas :) pozdrawiam wszystkie kobitki :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinowa pewnie nie dostaniesz wrednej @ Trzymam kciukaski :) Jak chcesz to mogę z Tobą poprotestować, może @ się wystraszy i nie będzie nas więcej (no tak z 9 miesięcy) nękać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilu, dostanę, uwierz mi, moje cycki to czują, brzuch to czuje, moje ciało to czuje, moja psychika to czuje. PMS pełna gębą :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rita witaj, napisz może coś więcej o sobie :):):) Zapraszamy do rozmowy w Babińcu :) Malinowa jak nie teraz t uda się za miesiąc zobaczysz! Trzeba będzie zacząć protest od 1 dnia @, żeby ją wygonić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za wsparcie, miejmy nadzieje, że się uda jak najszybciej, czego życzę także wszystkim innym starającym się o dzidzię :) Czy któraś z Was ma już dziecko? :) Czy przed ciążą łykałyście kwas foliowy, czy inne witaminki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinowa, Pewnie że możemy. Ja też protestuje!!!!!!! Witamy 19rita88:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rota Wpisz się do tabelki. Ja biorę o paździenika kwasik tzn kompleks witamin dla staraczki:-) o własnie muszę zakupić:-) zostały tylko trzy tabsy:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli teraz się nie udało, to od jutra jadę na tych lekach przeciwcukrzycowych, po których mam mdleć, tracić orientację i miec zawroty głowy :D Niech Bóg ma mnie w swojej opiece :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rita ja jeszcze nie mam dzieci, oczekuję pierworodnego/pierworodnej :) A kwas foliowy łykam już 3 miesiące, mąż bierze androvit na wzmocnienie żołnierzyków i też kwas foliowy na morfologię wymienionych wcześniej żołnierzyków. Dodatkowo pijemy pokrzywę :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilu jakie Wy macie przygotowanie. :) Ja tylko kwas foliowy łykałam przed, no i ten jeden cykl wiesiołka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ale do jakiej tabelki ;P jestem całkiem nowa i nie wiem gdzie ta tabelka :P wiem chyba będę musiała zakupić witaminki dla siebie i dla męża :) na pewno wspomoże nam to w staraniach :) a o jakiej płci dziecka marzycie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie to też pierwszy dzidziuś. Chyba tylko klocki lego jest w naszym gronie juz mamusią ? ;) Dla mnie płec nie ma znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok Liluś STARACZKI NICK....................WIEK....CYKL STARAŃ....DATA NAST @....MIASTO malinowa 1986.......26...........11...............13.03..........W- wa Sublima................37 ...........8 ................20.03 ........Białystok Lilu24..................24............3................22 .03.......Warmia i Mazury mulwika..............29............4................22.03 .......dolnośląskie Lisaveta_............19............2................25-27 .03.....dolnośląskie Osa1985...............27..........17............. 26.03 ........Szwecja KropelkaRosy27......26...........3................26.03 .....Kraków Staraczka Monisia...23...........9.................28.03......podkarpa ci e Pysiuleczka8.........24............3................30.03 . .........Śląskie monika942............25...........36..............16-18.0 4 .......WLKP Lenka.................26.......8.odroczony .....za 10 tabl luteiny....UK juliajulia...............23...........1................. 7..............Płock Iwo ....................22...........???................13.?.... ......Kraków 19rita88..............24............1.................10.04........Słupsk PRZYSZŁE MAMUSIE NICK.............WIEK...PO KT.CYKLU UDAŁO SIĘ...TERMIN PORODU Borntoride .........23............4........................... 2.10.2012 r. Migotka80..........25............3..................... .........18.11.2012 Sabrina79127......25.............2 ..............................??? doremi-ka...........24...........2 ..............................?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam drogie kolezanki :) Lenka - u mnie weekend nawet fajny ... w sobote caly dzien robilam torta i salatke na urodziny szwagra, a wieczorem imprezka :) ale powiem szczerze ze po calym dniu przygotowan nie mialam ochoty na impreze ale po jednym drinku wszystko wrocilo do normy :) a niedziele spedzilam na odsypianiu i zakupach ... Co do Moniki - ja od dawna czuje ze to ona robi najwiecej zamieszania ... pisze dziwnym i nie skladnym jezykiem ... a co do dzisiejszej awantury to mysle ze sama sobie odpisywala zeby zwrocic tym na siebie uwage bo juz chyba od 2 dni pisala o tym ze ma urodziny a tu nikt jej z rana nie przywital zyczeniami ... jak dla mnie zachowuje sie jak mala dziewczynka ... Witam nowe staraczki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Born właśnie zapomniałam o wiesiołku. Też łykam do owulacji. Wiesz z tym przygotowanie to jest tak, że czym dłużej nie wychodzi to szukasz jakiś wspomagaczy, czytasz itd. Rita tabelka będzie chyba na poprzedniej stronie. Ja po cichutku marzę o córeczce, a mąż o synku. Tak standardowo dosyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×