Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

Dzien dobry:) Ja za 40 minut wybywam z domu. Weekend minal jak zwykle za szybko. Szkoda, ze nie mozemy pracowac 2 dni w tygodniu i byczyc sie przez 5:) Brzuch boli, ale jeszcze dzisiaj @ nie przylezie ,temp 37. Czekam na jutrzejszy spadek. Co tam u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry pięknym paniom:-) Słonko świeci, śnieg nie pada idzie ku lepszemu. Ale szybki i tak dziś skrobałam:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Malinowa a jak wogule nie przyjdzie, mnie też brzuch bolał jak na okres i może jutro nie spadnie ta temp.? Zaraz wybywam z domu jade zrobić bete i na zakupy Sublima - u mnie pochmurnie i zimno słonka brak:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabrina, baaaardzo watpie, ze nie spadnie. Jak dla mnie to rownie dobrze w tym momencie moglabym ten okres dostac, bo dokladnie tak sie czuje :/ Tak wiec wiem, ze nic z tego. Daj znac kochana jak bedziesz miec wynik:) Sublima, Ty juz po kawie czy. W trakcie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinowa, kawusię już kończę:-) zaraz zrobię herbatkę. Sabrinko please ni mogę się nakręcać:-)) cycuchy mnie bolą strasznie , jajniki naprzemiennie. ale to tylko dupek. dziś 19 dc.:-)) Strasznie spać mi się chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sublimka, nie nakrecaj sie, bo na przykladzie mojej siostry moge stwierdzic, ze przed @ nie miala zadnych objawow. Po prostu nie dostala okresu. Ale, ze kazda kobieta jest inna, to roznie to bywa:) Dbaj o siebie przez ten tydzien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! A u mnie dzis pada. Jakis dol mnie dopadl i zastanawiam sie czy nie zrobic sobie przerwy w sprawdzaniu, nakrecaniu sie i czekaniu. Moze dzieki temu przezyje jakos spokojniej ten ponad tydzien do planowanej @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny robie co mogę, zapieram sie nóżkami i rączkami zeby się nie nakręcać:-))) W tamtym miesiącu było podobnie i dupa plada wyszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mały nie spał już, mama znowu mówi do mnie i krzyczy. Mam dołka. Chce mu dać szanse, ale rozum nie śpi i mówi mi że daj spokój, nie męcz więcej. Jajniki bolą i ciągną do pipki. A co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki! Lenka słońce - jakos tak ogarnął mnie wczoraj dół wszechobecny!!! Tego mojego M to już żadnymi słowami do lekarza nie mogę wygonić... Z praca tez lipa, nie wiadomo jak to bedzie i tak ogólnie jakoś nie tak;) Siedze już z kawką w pracy, dobrze że chociaż dziś słoneczko za oknem, wczoraj tragedia była na zewnątrz, pochmurko i brzydko i zimnooo... Lenka - ślij nam trochę tego słoneczka!:) 🌻 Sublima :) 🌻 ja za 3 dni zaczynam pierwszy raz przygodę z dupkiem.. Jak się po nim czujesz? Bierzesz rano, czy wieczór? Ja mam go brać 1 tabletkę od 16 do 25dc. Z tym, że nie mam pewności co do uwulki;/ Jeśli nie będzie jej do tego 16 dc to tez brać czy zacząć później?? Jajnik już boli, ale testy owu negatywne, dziś 14dc;) Monika - napisz mi też na maila o co chodzi, niestety jestem nie w temaci ei nic nie wiem:( i nie mogę pomóc, napisać, doradzić. Mail do mnie: kkatee85@gmail.com Czekam na wiadomość, mozesz skopiować tą co dziewczynom wyslalaś, zebyś nie musiala drugi raz opisywać. Głowka do góry 🌻 Brzuchatki dla Was najwięcej uścisków, bo podwójne:) Pysiulek - gdzie jesteś? Oska - a Ty już po owu czy przed? Bo my obie mamy ten sam dc;) A gdzie mOnisia się podziała? Wróc tu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sublima, ja niestety co miesiac mam podobnie. Juz z tydzien przed @ mnie wszystko pobolewa. I zawsze dupa blada. W tym miesiacu chociaz cycki odpuscily i zrobily sie ociezale dopiero wczoraj. Oczywiscie u Ciebie to moze byc dobry znak, wiec bez podlamki. Bedzie dobrze :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki :) U mnie tez ponuro, szaro ale w miare cieplo.... ja juz chce WIOSNE!!! :/ Trzymam kciuki za kolejene starczki oby i wam tym razem sie udalo :) A co do nakrecania sie to fakt lepiej o tym nie myslec i niech sie dzieje...ale to w praktyce jest bardzo trudne :( dzisiaj bylam ne becie nastepna w srode i zobaczymy czy wszytsko jest ok:) ja zaraz ruszam do pracy 12 h :( Milego dzionka :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropelka W sumie znosze go nieźle, na początku trochę mnie cyc bolał, ale i się taki pełny jak silikon zrobił:-))) . Wiem ze progesteron wstrzymuje owulkę, więc może bierz go od nastepnego dnia po pwu. u mnie się tak szcześliwie składa ze owu mam bardzo wcześnie. Malinowa machnełam ręką mam egzaminy do zdania, chodzę niewyspana.... nie mam siły na martwienie się co to kłucie znaczy czy też na przygladanie się cyckom czy się powiększyły czy nie. Ale bolą za to jak cholera, nie mogłam spac na brzuchu ( a w tej i tylko w tej pozycji zasypiam:-(()

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanita1981 doradzcie
Witajcie dziewczyny, dzis powinna przyjśc@, temperatura nie spadła utrzymuje sie 36,95. miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Kto założył pod moim nickiem konto.Tylko że ja mam z małej litery a ta osoba z dużej. Do tej osoby niewstyd ci zabierać komuś nicka świnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dziewczyny 8:51 to niejest mój wpis.Żeby ktoś nie pomyślał że to ja pisałam.Piszę cały czas z nicka małej litery a o 8:51 niejest mój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Nawet jak będzie trzeba to i na policję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dziewczyny myślę też o przeniesieniu gdzie indziej tak jak pysiuleczka. Może założe nowe konto klasowe i się przeniesiemy.To już jest szczyt bezczelności zabrać komuś nicka tylko naszczęśćie że ja mam nick z małej litery.Ale i tak owak jest ukradzione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
A i zobaczcie co tu się wyprawia ja mam 942 a nie 924 zgłaszam i dzwonię.Koniec z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika, nic nie zakładaj. Jak już coś to powinnyśmy razem ustalic gdzie się przenosimy, niech jedna z nas założy nowe forum i wtedy podac namiary na maila. A zdjęcie prześlę raz jeszcze na naszego maila, bo widzę że niektóre dziewczyny chciały zobaczyc, a wszystko jest kasowane. Tego nie musice kasowac. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Pisz jak najwięcej będzie dowód i zgłoszone na policji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Borntoride napiszę ci na email.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ciebie zaraz zgłosze monika, wiesz dobrze za co! Obserwuje cię już od dawna. A możliwości mam duże :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Za co że ktoś pisze co czuję.To już nie można pisac co się czuję przeszkadza ci to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz będziesz mącić, a napisze prawde! To jest ostrzeżenie dla ciebie monika 942.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
A kto tu mąci.I się odczep ode mnie.Bo odgrażanie jest karalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Odczep się ode mnie.Daj mi spokój.Zrobiłam ci coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ziaby moje kochane:*:*:*jak dzinek mija ??u mnie dzis juz zimno i pochmurno,buuuuu ktos mi ukradł pogode💤 ooo nie tak nie bedzie. ide na policje!!!!! :P monika..a co a brat do tego??napisalas wczoraj ze to przez brata najmlodszego ...Dziewczyno niech dojdzie do Ciebie w koncu ze to nie jest i nie byl zwiazek..5 lat ,widzenia co 3 miesiace ..bez jaj. Ogarnij sie znajdz faceta na miejscu,zaloz rodzine,wtedy sobie uroodz dziecko i bedzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×