Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

lilu nie martw się na pewno nie zostaniesz sama na tym forum.. ja pewnie tu najdłuzej bedę,.. będe sie starac i nic z tego nie bedzie wychodzić.. zaraz umrę z tego bólu i tak co miesiąc.. zaraz ide się strać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a do nas wlasnie zapukala taka Starowinka i zbierala pieniazki do skromnej renty. Alez mnie rozczulila. Taka Babulenka kochana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
zuzia666 Pewnie że możesz.Napisz coś o sobie i wpisz się do tabelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Myszki :) Mam nadzieję że pamiętacie jeszcze mnie :). Ostatnio miałam różne humory, sama nie wiem czemu, ale póki co minęło mi :). Nie wiem czy wszystkie wiedzą o tym, mój nowy cykl zaczął się baaaardzo dziwnie. Niby w 1 dc dostałam @. I w 4 dc miałam końcówkę @ i w tym dniu zaczął kłuć mnie lewy jajnik, i tak szczerze mówiąc nie wiem czemu, ale coś mnie tknęło żeby zrobić test owulacyjny. Pokazała się druga kreska - minimalnie słabsza od kontrolnej, i z dnia na dzień coraz mocniejsza, i w 6 dniu cyklu - powtarzam: W 6 DNIU CYKLU (w godzinach wieczornych) miałam TEST POZYTYWNY! A w 7 dniu rano były starania. Nie wiem czy nam się uda znowu. Niestety mamy przekichane z mężem, bo on robi na zmiany, i mało czasu ze sobą jesteśmy i to mnie boli :(. A to że tak szybko doszło do owulacji, to dowiedziałam się że poprzedni cykl prawdopodobnie był bezowulacyjny i dlatego wtedy nam się nie udało pomimo stosowania testów. Teraz też w tym cyklu nie mam zamiaru robić sobie złudnych nadziei, skoro nie tak często kochamy się :(. Co tam Myszki u Was? :). Jak samopoczucie, jak starania? :) Sabrina - byłaś dzisiaj na becie? Jak wyniki? Myślę że wzrósł poziom hcg? Witam nowe kobietki :) 🌼 Pozdrowionka, buziakiiiii :):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pysiuleczka rybeńko jak miło Cię widzieć:-))) zawirowania dziś były u nas ze ho ho ho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie w tym miesiącu jajnik zaczął bolec dopiero 5 dniu po owu, jak już sucho było, i boli do dzisiaj,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA WIERZE ZE MI SIE UDA MOJ LEKARZ POWIEDZIAŁ ZE TRZEBA MIEC NADZIEJE A NADZIEJA I WIARA ZE SIE UDA DAJE MI SIŁE DO WALKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Sublimko kochana :) :*. Ja jakoś nie mam ostatnio czasu na czytanie wiadomości, a jakież to zawirowania? :) Opowiadaj :). A Ty kiedy testujesz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pysiu kochanie!! :) Skoro kochaliscie sie z M dzien po pozytywnym tescie, to mogliscie wbic sie idealnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ból może oznaczać owulację, lub ja poprzedzać... masakra.. zaraz się z bólu zwinę.. zaraz idę się dalej strać może się uda.. ale coś tracę nadzieje na to.. coś mi się wydaje, że nic z tego cyklu nie wyjdzie.. jeszcze dziś i jutro starania i chyba sobie odpuszczę.. chociaż zobaczę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Malineczko :). Tak jak pisałam - nie chcę robić sobie nadziei ;(. Staram się o tym nie myśleć, choć po testach wiadomo - zaczęliśmy działać :). Co kochana u Ciebie :)? Kiedy Ty testujesz? Bo wiem że termin @ się zbliża, i oby nie przyszła!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CHODZIŁAM OD LEKARZA DO LEKARZA I BADANIA PROSZKI I TAK CO MIESIAC PRZEZ 3 LATA NIE MJALAM JUZ SIŁ ALE NIE PODAJE SIE I DI NOVUM JADE TAM MAM NADZIEJE ZE POMOGA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
zuzia666 napewno prędzej czy później się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia a ile masz lat? to już sporo cykli się starasz skoro mówisz, że juz przezz 3 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pysiu, ja jutro mam termin @. Wszystko wskazuje na to, ze bedzie :). Dzisiaj zrobilam z ciekawosci test, byl negatywny. Ale sie przejadlam. Moj M powiedzial, ze jestem nienormalna, obiad zagryzlam chipsami i waflami w czekoladzie. Robie smietnik w zoladku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pysia - byłam na becie jutro odbieram wyniki. Myślę, że rośnie bo ja już nic nie kumam tylko spać mi sie chce no i jesc oczywiście. Jutro się okaże, w środe do gina w czwartek znowu na bete w piatek na wyniki itd hihi :) Zaraz pora na zastrzyk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinowa nie poddawaj się.. nie trać nadziei, ale wiem jak trudno jest jej nie tracić.. trzymam kciuki aby nie przyszła ta twoja @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SŁYSZAŁAM ZE TAM JEST PERFEKCJA I ROBIA WSZYSTKIE BADANIA NA MIEJSCU BO TE CO ROBILAM TO JUZ NIE NADAJA SIE ,JESTEM TU NOWA ALE CIESZE SIE ZE NIE JESTEM Z TYM PROBLEMEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
lilu24 może owulację masz późniejszą lub @ ci się zbliża. Kiedy masz mieć teraz @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeee no Malinka, tak od razu tego jeszcze nie przekreślaj :). Hmmm... dają do myślenia u Ciebie te dziwne upodobania smakowe ;). Oby dobrze o tym świadczyło :). Zrób jutro test jeszcze raz, może coś się pojawi, zobaczysz. A masz objawy przedmiesiączkowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Sabrina79127 Na co bierzesz ten zastrzyk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia ja młodsza od Ciebie o 10 lat i juz sie staram.. wole zacząć szybciej.,. bo jak to ma trwać tyle to akurat.. może się w końcu doczekam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabrinka :) witaj :). No jak już masz zachcianki co do jedzenia i męczy Cię senność, to na pewno poziom hcg będzie wyższy ;). Jejaaa, tak się cieszę że Ci się udało 🌼 :). Kobitki, mam do Was pytanie, bo kupiłam mojemu tabletki Androvit. I odkąd zaczął przyjmować te tabletki, to zaczęły się u niego problemy żołądkowo-jelitowe. Czy ten lek wywołuje skutki uboczne? Bo ulotkę z tego leku chyba wyrzuciliśmy do kosza :/. Na internecie nie ma pełnej ulotki. Z drugiej strony sobie myślę, to przecież tylko kompleks pewnych witamin i minerałów, ale żeby aż tak??? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lisaveta moim zdaniem troche przesadzasz z tymi staraniami :) nakręciłas się jak nie wiem- spokojnie- twój M wytrzymuje ta presję ?? Z drugiej strony musi to nieźle wyglądac jak zbiega z piętra żeby sie z Tobą poprzytulac :p (nie mówie tego złośliwie tylko z sympati) a gdzie jest wtedy twoja mama ?? kochacie się w pokoju a mama siedzi, pije kawkę i wie, ze wy to robicie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA TROCHE ZAŁUJE ZE TAK DŁUGO BO PRACA PRACA BUDOWA DOMU I TAK JAKOS WYSZŁO A TERAZ DOM PUSTY STOJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinowa to tak samo jak ja :) jutro ma dostac @ :) i juz czuje, ze nadejdzie :) Jak ty zrobiłas test i nie wyszło to ja nie robię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×