Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

Oj tak :-) Ja ostatnio miewam takie dni coraz częściej. Jakoś jeśli chodzi o zajście to jestem mało cierpliwa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniasia- Witaj kochana i widzę, że w lepszym nastroju:) A ja wczoraj zrobiłam sobie tą kompiel z oliwką jezu ale fajnie rewelacja:) Sublima dziekuje. Malinowa w dniu spodziewanej miesiączki born test wyszedł z b. blada kreseczkę. Spróbuj może jutro rano a jaki czuły test masz 25 czy 10? Lena - kochana jak tam dziś samopoczucie?? U mnie szaro, buro ale pije sobie zabronioną kawe ihihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie zauważyłam, że mi zima inaczej opryszczka na wardze zaraz wyjdzie i co teraz czym smarować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabrina nie chcę Cię straszyc, ale skontaktuj się z lekarzem i zapytaj, bo opryszczka w ciązy jest dość niebezpieczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinowa kochana moja ja raczej bóli na okres nie mam mnie boli jak już dostane ale teaz u mnie był ból jak bym miała ją dostać albo bym dostała i czasem kłucie jajknika/ ków. Ból jest dosyc mocny. Znacie jakies sposoby na opryszczkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie mi jeszcze nie wylazła ale ją czuje na wardzę. Jutro idę do gina i mi coś da. Malinowa opryszczka jest niebezpieczna ale tylko ta genitaliów:) Znacie jakieś sposoby puki co leczenia paskudztwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry z kawką🌻 Czy u Was jest słoneczko? Czy też szarówka???????:( Sabrinka, najlepszy chyba zovirax jest. A tu masz info o domowych sposobach: http://www.domowe-sposoby.pl/zdrowie/47-nie-pozwol-by-opryszczka-oszpecia-twoj-umiech Leenka jaki talent artystyczny:D:) Wstawaj śpiochuuuu:* Sublima - ojjj cieżko się zmobilizowac do nauki, wiem, wiem, ale dasz radę! A jak u Ciebie dzisiaj? Jak humorek? Ja zaczynam jutro dupka;) Jak wróce z pracy pokażę Wam zdjęcia moich testów owu, nie wiem czy jeszcze sie wstrzymać z tym dupkiem czy jutro brać? Jutro bedzie 16dc. Jak myslisz sublima, czy np od 17dc jak wezmę bedzie ok? Nie mam pewnosci jescze co od owulki, krecha byla ciemniejsza, ale nie taka jak kontrolna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinowa dziękuje- wyszło puki co z tego, że za mało warzyw i owoców. Musze przeczekać do jutra do wizyty u gin nic nie biore na własną ręke. Malinowa ja chcen widzieć test pozytywny u Ciebie ciążowy oczywiscie. Nie wiem czemu ale mma przeczucie ze SUblimie też się udałol:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wiecie co? To by dopiero była akcja - gin stwierdził brak owu w cyklu a tu bach i ciąża :D Kurczę, gdyby tylko mnie tak brzuch nie bolał i nie miałabym uczucia, że już za moment poleci, to byłoby fantastycznie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropelko - dziękuje zaraz spróbuje z czosnkiem, moja zima jeszcze sie nie przebiła ale już ją czuje, wiec może sam czosnek pomoże. Koniecznie sobie kupie koszt owoców ale teraz jest taki seson, że same takie co ja nie lubie. Lena - wstajemy kochana:) Otwieramy śliczne oczka :) i reszta dziewczyn też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, zaraz będzie głupie pytanie miesiąca w moim wykonaniu:D Alleee zapytać muszę!: Czy, jezeli testy owu pokazują coraz grubszą kreseczkę, aż wkoncu jest gruba i wyraźna tzn że cykl na pewno był z owulką?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinowa nie fikaj ciebie też te ciążowe szalenstwo dopadnie. Przesyłam Ci specjalną porcję fluidków a jak chcesz to moge Ci dać dostknąć brzuszka sposón murowany hihihih:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropelko - niestety nie, testy owu pokazują, że hormon się podnosi na owulację, ale nie zawsze do niej dochodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Sabrinka, czyli, żeby sprawdzić czy na pewno owu jest tylko monitoring? Bo np testy + ból jajników + śluz to jeszcze nic pewnego? Ejjjjjj i ja poproszę fluidki:D dużo fluidków:D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropelka - mi w tym cyklu testy pokazały owu, jeden lekarz stwierdzil, ze owu nie było (na usg) a moja gin powiedziała, że owu była, bo wszystkie znaki na ziemi i niebie na to wskazywały. Nie nadążysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropelko- monitoring Ci tylko pokaże że jest dojrzały pęcherzyk tzn u mnie było tak w piatek byłam i gin oglądneła mojego dużego pęcherzyka i powiedziała, że jest śliczny 25 mm i że dziś lub jutro bedzie owu. Sluz miała duuużo lało się ze mnie i test owu wyszedł pozytywnie. Dlaczego zakładasz, że u Ciebie nie ma owu?? Fludiki -- dużo fluidek idzie do WAS:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malimowa raczej uszczypła ! Delikatniej proszę :P a czosnek czułaś bo ja siedze i trzymam czosnek na opryszcze i śmierdze feeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Dziewczynki! Hmm, w sumie tak pytam tylko;) Jak byłam u gin ostatnio, to powiedziała mi, że owulka była dzień wcześniej, że jest bardzo dużo płynu po owulkowego we mnie;) A i test też wykazał owu. Więc może i mam tą owulkę;) Sabrinka to Twój M ma całe wojsko silnych żołnierzyków, rach ciach i bez problemu dolatują gdzie trzeba:D A bralas castagnusa teraz? (przepraszam, ze pytam, ale nie pamiętam jak to bylo;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie czułam, ale mi czosnek nie przeszkadza :) Dziewczyny, ile ja bym dała, żeby teraz w łózku poleżeć i sobie spokojnie czekać na okres lub jego brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kropelko ja brałam tylko luteine po owu do 25dc. Mój ma bardzo mocne żołniezyki był na badaniu a nawet kiedys lekarz sie podjarał, jak je oglądał. hihi Oczywiscie to moja saługa też bo ja go tak karmię dobrze, a dieta wpływa na pleminiki i alkochol w tym cyklu co się staraliśmy miał szlaban na alkochol na szkoleniu jak był ( wiem świnia jestem ale trudno) Ja mam szlaban 9 miesiecy a on mógł mieć 2 dni :P i aż do staranek. Raczej unikaliśmy imprez. Piwko to mój M pije jedno tygodniowo jak sobie przypomni na zakupach o nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabrinko, kup sobie Vratizolin. Mi zawsze pomaga na takie paskudztwa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaką dietkę stosujesz dla Twojego M? :) No my czasem popiwkujemy, jedno dwa piwka. Niestety w sobotę mielismy imprezkę i mój M troszkę podrinkował;) no ale co ma być to będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×