Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

Narazie czosnek a na opryszczkę to muszę uzgodnic z ginem, jak wiecie biorę różne leki teraz w ciąży i nawet jeden steryd i wole nie brać lekarst bez konsultacji. Dziś odbiorę bete popłudniu a jutro z rana dzwonie do mojego lekarza w krakowie. Przeczytałam gdzieś, że to objaw braku witamin, owoców i warzyw. Mój M nie jada żadnych fast food - nie ma opcji. Staram się aby warzyw dużo jadł i owoców jada serki wiejski itd Dziewczyny przed OWU tak przerwa w przytulaskach z tydzień!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Ja witam z herbatką. malinowa może akurat będzie że @ nie przyjdzie. KropelkaRosy no u mnie jest szarówka i wczoraj było to samo. Sabrina ja przeczuwam że sublima lub malinowej się udało.Zobaczymy której się uda. Jak mi się spać chce.Obudziłam się przed 6 i już niemogłam usnąć.4 dzień @, temp 36,8. Gardełko od 3 dni boli i zimno mi jest.Chyba wskoczę zaraz pod kołderkę.Rano myślałam że będę wymiotować.Słabo się zrobiło,niedobrze i gorąco.Ciśnienie nie było złe ale mogło być lepsze.134 na 78 puls 75. Czy was też boli dzisiaj głowa.Bo mnie strasznie nawet skupić się nie można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam ciśnienie tragicznie niskie, i przeważnie mi się chce spać;) Rano musi być obowiązkowo kawka, bo nie dałabym rady... Monika - a co u Ciebie, dogadałaś się z Twoim M? Ja nie wiem o co chodziło za bardzo, bo pisałyscie na mailu i mnie ominęły pogaduchy;) Ale widziałam postępy na babińcu, nikt ni eskasował maili od wczoraj:) I nie kasujmy Kobietki, niech sobie będą tam, zawsze neiobecna może looknąć:) Monika - Ty masz na imię tak jak masz w mailu? (na S. ? ):) Sabrinka - ciężko z tym tydzień przed wytrzymać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropelko- ale warto:) potem jest super noo jak tacy jesteście wyposzczeni. A ja oczywiście mam szlaban na sex do końca ciąży :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, ja dzisiaj naszczescie wolne i sprzatam mieszkanko :) malinowa co do moich objawow na @ to ja zawsze tego samego dnia lbo dzien wczesniej mialm bol brzuch i plecow.... niestey mnie bolaly plecy strasznie z @. a tym razem brzuch mnie faktycznie bolal swedzialy mnie sutki, a plecy nic i to bylo dla mnie dziwne, tem podwyzszona i ja juz czulam ze @ nie przyjdzie :) Bedzie dobrze zobaczysz. A testy owu ja tez stosowalam w tym cykly i u mnie tez to bylo dziwne.....11dc test owu negatywny, 12 dc druga kreska lekko sie pokazzala a 13dc znowu brak kreski.... a wychodzi ze i tak musiala byc skoro ciazowy pozniej pokazal 2 kreski :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam pytanie odnosnie wlasnie sexu w ciazy a glownie na poczatku ciazy?? Bo moj M juz chcialby sie poprzytulac :) :) a ja sie boje o poronienie.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doremika - moim zdaniem jeśli wszystko jest ok to nie ma przeciwskazań. Z tego na pewno nie poronisz ( tak mi sie wydaje) Ja już miałam pewne przygody wiec nam lekarz zabronił. Który tydzień już u Ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liczac od dnia ostatniej @ to dzisiaj zaczyna sie 6... niby nie ma ale teraz tak duzo jest tych poronien i ja sie boje to moja pierwsza ciaza i jestem zielona w tych sprawach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Hej, dopiero wstałam:-)))) och jak dobrze jest nic nie robić. gdyby nie ten egzamin byłabym jak ptak. no dziś to ise może trochę wyspałam prawie 12 godzin :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropelka czytałam wczoraj na niecie, ze jedynie w dawce większej niż 30 mg dziennie duphaston moze wstrzymać owulację. W takiej dawce, jaką my sobie podajemy nic nie zmieni. co mnie akurat wkurzyło, bo się okazuje ze pierwszy cykl z dupkiem mimo super intetnsywnych staranek (moj książe był na urlopie ) też był do kitu:-((( chyba czeka mnie powazna rozmowa z lekarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropelka czytałam wczoraj na niecie, ze jedynie w dawce większej niż 30 mg dziennie duphaston moze wstrzymać owulację. W takiej dawce, jaką my sobie podajemy nic nie zmieni. co mnie akurat wkurzyło, bo się okazuje ze pierwszy cykl z dupkiem mimo super intetnsywnych staranek (moj książe był na urlopie ) też był do kitu:-((( chyba czeka mnie powazna rozmowa z lekarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Malinowa jak mi to było potrzebne. Oczywiście moj pan zapomniał ze ja na wolnym i zadzwonił o 6 usłyszał pare słow na temat tego ze mnie wogole nie słucha i poszłam dalej spać:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie zaczynam jeść sniadanko: Kanapki sztuk 3 z wędlina i chranem do tego sztuk 1 pomarańcz ( kwasny jak fiks i nie dobry ale jak brak witamin to brak witamin) i herbata z miodem. Pychotka:) Dore-mika - ja w sobotę zaczynam 6 tydzień a widziałaś już pęcherzyk?? Pamientaj - jak nie krawisz to wszystko jest dobrze. Jak chcesz być spokojniejsza to zrób sobie beta hcg z przerwą dwu dniową i zobaczysz jak przyrasta i czy przyrasta prawidłowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bylam nawet na wizycie :( :( :( ja se umowilam do gin jeszcze przed okresem bo mialam isc na kontole a jak sie dowiedzialam o ciazy to chcialam przelezyc na wczesniej ale nie dalo rady wiec czekam do przyszlego wtorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bete bylam robic wczoraj i ide jutro wiec zobaczymy :) mam nadzieje ze bedie ok A jak ogolnie samopoczucie?? Powiedzialas juz komus o ciazy? oprocz M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dore-mika - to tylko dla Ciebie lepiej więcej zobaczysz będzie już jak dobrze liczę w 7 tyg. To serduszko powinno być!! Podstawa to nie panikować. Bierz kwas foliowy dobrze się odżywiaj, sataraj się nie przeziębić itd. I MYŚL POZYTYWNIE. Jak byś miała jakieś nurtujące Cię pytania chętnie podpowiem jak będę widziała:) To będziemy rodziły w tym samym czasie:) Listopad 2012 ty pewnie ok 09.11. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedziałam WAM:) Narazie wystarczy! Czekam aż minie ten najgorszy okres dla mnie czyli do 9 tyg. A potem na badania prenatalne do 11 tygodnia się umówie i wtedy pokaże zdjęcie!:) Idę po dokładkę śniadanka :) Sublima - hihi ale mu się oberwało:P Jak tam samopoczucie LENA 0 gdzie jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle pozytywnie i sie bardzo ciesze ze moja fasolka rosnie we mnie :):) A zebym sie nie przeziebila dba moj M :) pilnuje zebym sie ubierala i brala witaminki hehe Jak sprawdzalam na necie to wychodzi mi termin porodu 14-18.11.2012 ale zobaczymy co gin powie. A ty kiedy masz nastepna wizyte? Ide cos wszamac bo juz mi burczy w brzuchu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sublima, ale Ci fajnie! :-) Ja się dzisiaj zupełnie nie wyspałam. W dodatku jak się malowałam to przejechałam przypadkowo tuszem po włosach (które wcześniej układałam pół godziny) i musiałam jakoś kombinować, żeby umyć tylko to jedno pasmo ;-) Ostatnio nic mi jakoś nie wychodzi, a za tydzień pewnie przylezie ta franco małpa wielorybowa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sublima, ale Ci fajnie! :-) Ja się dzisiaj zupełnie nie wyspałam. W dodatku jak się malowałam to przejechałam przypadkowo tuszem po włosach (które wcześniej układałam pół godziny) i musiałam jakoś kombinować, żeby umyć tylko to jedno pasmo ;-) Ostatnio nic mi jakoś nie wychodzi, a za tydzień pewnie przylezie ta franco małpa wielorybowa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja własnie jem dokładkę sniadanka:) Sama widzisz MUSI być dobrze. Ja jestem w stałym kontakcie z jednym moim lekarze, a do P. doktor idę jutro na usg i zobaczymy może bedzie coś widać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ciążóweczki, uwielbiam czytać o tych Waszych objawach, jakoś tak mnie to wszystko napawa większą nadzieją, że w końcu się uda 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinowa to na wagary:P Dzień wagarowicza blisko, możesz zrobić soie wcześniej:P A teraz do wieloryba Malinowej - odpływaj dziadu z tego portu tutaj nic po tobie. Wielorybom mówimy NIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi Mulwika ja wielokrotnie wsadzałam sobie spiralkę w oko:-))) teraz potraktowałam rzęsy henną i mam spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odganiamy, odganiamy :) Wczoraj zamówiłam testu owulacyjne - dostałam maila, że wysłali. Oby nie były potrzebne przez 9 miesiecy :) Brzuch przestał boleć, pobolewa chwilami. Ale cały czas mam wrażenie, że za chwilę dostanę @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Henna jest super na brwi i żęsy tylko trzeba co 3 tyg powtarzać. Odrazy twarz staję się wyraźniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry pomysł :-) Ale ja ostatnio kupiłam sobie nowy tusz, więc jeszcze go trochę poużywam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinowa chyba jest w ciąży tralalalala i Sublima może też taralalala. Nie wiem ale mam takiego czuja, że może się Wam teraz udało!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×