Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

Gość hhkjfdjf
dziewczyny,widze,ze jesteście bardzo biegłoe w temacie starań:)mam pytanie i prosze o porade:)otóż zainwestowlam w testy owulacyje i wszystko pieknie,tylko nie wiem czy sie staralismy w odpowiednim momencie.Starania były wieczorem a nastepnego dnia wyszła druga mocna krecha(wyszla ok 11) tego dnia juz nic sie nie działo,ale nast w dzień znow sie staralimy:)czy jest myslicie,ze jest szansa?wiem,ze powinnam w dniu 2 kreski,ale nie było jak,wiec było dzień przed i dzień po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leczymy sie w novum robiłam tyle badan ze szok i wszystkie w normie niedroznosc jajowodu tez robiłam i wyszło dobrze mój lekarz powiedział ze jestem zdrowa jak ryba ,to problem lerzy po stronie meza słaba ruchliwosc plemnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwie kreski na teście owu oznaczają, że owulacja nastąpi 24-72 h później, tak że spokojnie nie trzeba się koniecznie starac w dniu jak 2 kreski się pojawią. Szansa zawsze jest. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhkjfdjf
dziekuje bardzo za odpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitaaaaaazuziaa
monika, to poproś o skierowanie, albo idź prywatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisze w skrucie ,lezysz na fotelu gin a lekarz strzykuje nasienie rozrobione jakims płynem i lezysz tak 10minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala6666 a leki na "ożywienie"plemników twój M brał? może problem leży też w psychice ,nieraz warto sobie odpuścić i wyżucić na luz! Hej Born jak samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
mała6666 nie. anitaaaaaazuziaa lekarz rodzinny mi nie da mam dobry wynik tsh tak mi powiedziała a prywatnie do endrokynologa pewnie ładnie kosztuje.A nie zawsze stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama taki zabieg to od 3dnia cyklu lekarz przepisuje proszki ja brałam clo ...... 1 tabletke przez 5 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
mała6666 ta inseminacja jest od 3 dnia i do kiedy? I co ile powtarza? Płaciłaś za to? Jak brałaś clo przez 5 dni to co potem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika942 to ci napisałam w skrucie jak to wyglonda .klocki lego tez tak mysle jak napisałas dac sobie spokuj na jakis czas.maz jest zapisany na 2 wizyte do lekarza na poprawienie lekami te plemniki 20 ma byc z badaniami bo mu zlecił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór Sublima jeszzce raz gratuluje Sabrinka jak chlebek??udał sie? Malinka jak samopoczucie po tabl?polepszylo sie po czyms slodkim? Klocki..gratuluje. to 1 zabek jaki wypadł??ale schowany dla wrozki zebuszki mam nadzieje? jak Wam w ogole mija wieczór kochane? przepraszam ze nie odpisalam wszystkim,ale wszystko przeczytalam.buziam Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika ja za wszystko płaciłam bo wszystkie badania i te ins to prywatnie w tej przychodni .zgłosłam sie 3dc u mojej dokrur zbadała moje jajniki usg puzniej w 5 dniu znowu na usg jak urosły pecherzyki puzniej w 11dc znowu na wizyte na kontrol i ustałenie tego zabiegu przepisuje pergyn i na drugi dzien ins po zabiegu na drugi dzien na wizyte czy pekły pecherzyki i przepisała mi duphaston przez 10dni po 10 dniach robisz test ciazowy jak negatywny tak jak w mojm przypadku to odstawiasz te proszki ,mam nadzieje ze juz rozumiesz co to ins

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika ja za wszystko płaciłam bo wszystkie badania i te ins to prywatnie w tej przychodni .zgłosłam sie 3dc u mojej dokrur zbadała moje jajniki usg puzniej w 5 dniu znowu na usg jak urosły pecherzyki puzniej w 11dc znowu na wizyte na kontrol i ustałenie tego zabiegu przepisuje pergyn i na drugi dzien ins po zabiegu na drugi dzien na wizyte czy pekły pecherzyki i przepisała mi duphaston przez 10dni po 10 dniach robisz test ciazowy jak negatywny tak jak w mojm przypadku to odstawiasz te proszki ,mam nadzieje ze juz rozumiesz co to ins

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Lenka I ja jeszcze raz dzięki:-) na zwieńczenie tak pięknego dnia wyheblowałam chatę jak szalona. można z podłogi jeść:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Born. na piątek każdemu humor się poprawia:)J a miałam tydzień bardzo pracowity więc chętnie odsapnę! -Lenka tych zębów sporo już wypadło,zębowa wróżka ma cienko z kasą już hi hi:)A powiedz jak TY się masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała a jesli zdaży się ze test będzie negatywny a jednak będziesz w ciąży? przeciez nie zawsze od razu wychodzi pozytywny . ja właśnie kończę Duphaston i sie zastanawiam w jaki sposób niby mam sprawdzić czy jestem w ciązy skoro testy pozytywne wychodza nawet kilka dni po terminie @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klocuszki dziekuje..jakos sie trzymam.popisze z Wami jeszcze troche i na pewno bedzie lepiej. u Ciebie widze wrozka zebuszka to prawie jak matki boskiej pienieznej:P mi lizaki przynosila ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sublima, ale w przypadku Duphastonu to nic się nie stanie jeżeli będziesz w ciąży i będziesz go brała. Ja do końca 12 tygodnia mam go brac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejooo Misie :). Widzę Wy tu gadu gadu a ja mam prasowanie i sprzątanie chawiry :P - mam póki co, czas na to. Co tam u Was? Może później tu zajrzę :*.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Born właśnie chodzi mi o odwrotną sytuację przestaję brać w niedziele i nie wiem co dalej. robić ten test? odpuścic sobie? niby staranka były ale jakoś marnie widzę efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja raz nie musiałam robic testu bo juz czułam ze nic z tego.jak wyjdzie negatywny to 3-4 dni powinas dostac okresu bo to tak wychodzi jak masz 28dc ja tak mam.a jak nie dostaniesz okresu to powtarzasz test albo do swojego lekarza i zleca ci badanie z moczu i wychodzi ze udało sie czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na co dostałyscie ten Duphaston? chyba nie kazda osoba w ciazy go dostaje... born ty mialas jakies prolemy ze ci gin go dal??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, to w odwrotnej sytuacji nie wiem co wtedy. A lekarz Ci nie powiedział, co jeżeli będziesz w ciąży ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam na samym początku infekcję i dostałam na nią globulki, gin ze względu na tą infekcję we wczesnej ciąży dał mi duphaston na podtrzymanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale przecież wiadomo że czasem testy nie od razu pokazują pozytyw. A co jeśli to nie będzie 2 tylko krwawienie od nagłego spadku progesteronu? biorę Duph bo miałam go za malo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×