Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

ten duphaston nie zaszkodzi jak bys byla jak napisała kolezanka ja wczesniej brałam luteine ale lekarz powiedział ze ten duphaston jest lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki, jak mija wieczor? Lenka, czuje sie niezle. Przed chwila wzielam kolejna tabletke. Zobaczymy czy dzisiaj tez bede miec problem z zasnieciem:) M ufarbowal mi wlosy, w koncu sie za siebie biore, bo wygladalam juz jak bezdomny, bez kitu. W ogole przestalam zwracac uwage na swoj wyglad. Ale idzie wiosna, trzeba zaczac o siebie dbac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka,może coś Ci doradzę z ta orchideą ,te pę dy uschnięte nie wiem czy obcięłaś,to obetnij,po czasie powinna wypuścić nowe pędy,raczej nie lubi ostrego słońca,a jak z odżywkami dajesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem, lekarz powinien z góry Ci powiedziec czy masz go brac dalej w razie ciąży, czy co... No prawda, z testami różnie bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinowa, nic mi nie mów :P Ja mam takie odrosty, żę szkoda gadac ! Tym bardziej, że włosy mi szybko rosną. Ale póki co wstrzymuję się z wizytą u fryzjera. W czerwcu idziemy na wesele, więc i tak będę musiała się niedługo doprowadzic do porządku. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie kazdy lekarz powie co dalej czy masz brac czy nie brac lepiej jak nie jestes pewna co masz robic dalej to do lekarza zgłos sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinowa-ja jutro też farbuję włosy, jestem zdania że na wiosne" trza "ze sobą zrobić generalny porządek,i się biorę za siebie:) uciekam,bo młody idzie spać,a komp w jego pokoju!ŻYCZĘ MIŁEGO WIECZORU!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klocuszki-wlasnie dzis je obcielam.doszlam do wniosku ze jej bardziej chyba nie zaszkodze.kupilam odzywke ale jeszcze jej nie uzylam..jakos o niej zapominam.jesli chcesz moge poslac Ci zdj. co do miejsca stania nie stoi w sloncu..wlasciwie w ogole w nim nie stoi ale ma jasne pomieszczenie.choc czytalam ze lubia takie polsloneczko-np zza zaluzji.podlewam raz na tydzien(przelewam )i nigdy nie maja korzonków w wodzie. itd...w sumie to moj pierwszy kwiatek ktorego nie zniszczylam (chyba).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ladny:) Ja jak 2 lata temu przebralam sie za Monroe na imprezie, to moj przyjaciel powital mnie slowami "Magda, dzizys krajst, jak ci chu....owo w blondzie!!" :D Pamietam to jakby to bylo wczoraj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie słyszałam że do 12 tyg nie powinno się, a potem można. Będę 26 u ginki to zapytam, bo różne juz opinie słyszałam. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciotka833
witam , ostatnio przebyłam półpasiec i slyszalam ze trzeba odczekac jakis czas z planowanie ciazy moze ktoras wie jaki to okres?? i czy sa potrzebne jakies badania czy wirus sobie poszedł??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka, mnie dzisiaj nie bedzie wiec poprostu zostaw na siebie namiary na gg albo na poczcie kochana. I do usłyszenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze i tak ja brałam tylko 10 dni i dalej nie brałam ale lekarz muwił ze jak test wyjdzie pozytywny to mam brac i zgłosci sie do lekarza a co dalej by postanowił czy brac czy nie brac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello :-) Sublima, przypomniałaś mi moje czasy studenckie :P Zawsze w sesji miałam największy porządek, było mnóstwo rzeczy do jedzenia i pachniało ciastem ;P Na doktorat się "niestety" nie porwałam, więc teraz za sprzątanie zabieram się jak już trzeba :) I dzisiaj właśnie jest taki dzień! :) Lenka, jak samopoczucie?? Widzę, że kwiatkami się zajmujesz? Zaraz poczytam co tam napisałaś i może coś uda mi się doradzić. Mam właśnie storczyka, który już po raz trzeci kwitnie, więc cud normalnie! Malinowa, widzę, że też masz w domu fryzjera ;-) Właśnie ostatnio próbuję namówić mojego M do zafarbowania mi włosów i w końcu udało się ustawić na jutro :) Ostatnio mu płakałam jaka to jestem beznadziejna, zaniedbana i nawet zajść nie mogę jak normalna kobieta :( Ale mam nadzieję, że wiosna zmieni wszystko. Wygląd zewnętrzny i wewnętrzny ;-) A jak tam pozostałym dziewczynkom mija wieczór?? :* Tym starającym się i tym już zaciążonym? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Born ja praktycznie tez. ale od kilku lat siadlam na dupie z tym blondem:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mulwika witaj kochana. oj ja bym tez chciala wrocic do czasów studenckich...to bylo zycie..az milo wspominac.jak byla sesja tez miala najwiekszy porzadek...ale to z tego powodu ze wynajdywalam sobie najrozniejsze zajecia byle ie tylko nie uczyc:Pi zeby miec pozniej wymowke ." no przeciez sprzatalam,to jak sie mialam nauczyc" i zazwyczaj tez tak mialam przed kazdym kolokwium z farmakologii:P bede wdzieczna za porade ,ja uwielbiam storczyki. Sama jestem posiadaczka dwóch jak narazie,nawet imiona im nadalam: ta zabidzona to Matylda.ta zdrowsza Jagódka :P wiem wiem..bije w ten blond dekiel... jakby sie ktos chcial posmiac rybke nazwalam Helmud..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he, dobre. U mnie jest czysto zawsze po egzaminie. ostatnio sprzatam od egzaminu do egzaminu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×