Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

Lenka, niezłe imiona ;-) Ja miałam kiedyś kaktusa, który rósł do samego sufitu i nazwałam go "Fiutek". A w sprawie storczyka odpisałam Ci na tamtym forum. Chociaż pewnie to co napisałam, to już sama wiesz z doświadczenia :-) U mnie to sprzątanie w sesji było właśnie spowodowane tym, że nie chciało mi się uczyć ;-) Wtedy każde zajęcie było lepsze niż tamto. A pieczenie to już w ogóle ;-) Teraz czeka na mnie góra prania, ale jak tu ją składać, skoro trzeba trochę na forum popisać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sublima ja tak zwiałam dzis pól dnia.. połozyłam się na 20 minut i mi przeszo.. od razu sie inaczej czułam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lisa no ja już jak się położe to pewnie wstanę jutro rano....w sumie to spać mi się nie chce tylko to zieeewanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-ale dziś dziwnie drażniły mnie zapachy mojego faceta.. tak jakos dziwnie mi pachniał.. nigdy wczesniej tego nie wyczuwałam, a dziś to mi dokuczało niesamowicie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, no Lisa:-))) ja dopeiro jutro będe mogła ocenić czy zapach mojego kochasia mnie drażni... narazie to strasznie tęsnię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ bym zjadla schaboszczaka..... dziś mi sie przytrafił tylko jeden posiłek i trochę mnie ssie:-(( a lodówka pusta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja Was witam :) Wieczorową porą :) Zrobiłam pizze i teraz odpoczywam... U mnie te plamienie słabe, już się znowu skończyło. Hmm... :/ Witam owe staraczki 🌻 Lenka ja w sprawie storczyków to Ci nie pomogę, bo do kwiatów mam dwie lewe ręce. Jak tam stosunki z Twoim? Chyba, że pisałaś a ja nie doczytałam, to przepraszam, a jak nie chcesz o tym pisać to zrozumiem :* Jednak wiedz, że jesteś fajna dziewczyna i zasługujesz na kogoś lepszego :* 🌻 Sublimka ale Ci zazdroszczę tego dr :) Ja to po mgr podziękuję. Born dobrej nocki dla Was :):):) Pysiuleczka witaj, tak to jest na urlopie że zamiast odpoczywać, to się doprowadza mieszkanko/domek do błysku, dobrze, że chociaż pospałaś :) Lisaveta - kiedy masz termin @? Czyżby już się pojawiały pierwsze objawy nowego lokatorka brzuszkowego? :) A co u reszty? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja coś tak myślę, że jestem w ciązy.. te senności popołudniowe, te dziwne zapachy.. i ogólnie tak jakos inaczej się czuję.. ale nie myślę o tym codziennie, bo nie mam czasu na to.. nauka i nauka ciągle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilu na 24-26.03.. ale czy tak szybko by się pojawiły pierwsze objawy.. gdybym była teraz w ciązy to był by to mniej więcej 3 tydzień.. czy tak szybko pojawiają sie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilu, spełniam własnie swoje marzenie, chociaż juz myśle o jakiejś kolejnej książce:-) jedną już wydałyśmy z koleżanką - o pałacu Branickich gdzie pracuje ( hi hi chwalimy się troszkę , a co , nie wolno:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm lilu nie wiem, moja @ prawdopodobnie przyjdzie koło wtorku środy (ostatnio tak było, dwa dni po skończeniu dawki Duphastonu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sublima wow!!! Gratulacje książki :) Teraz idź za ciosem i pisz kolejne, kurcze potem z dziewczynami będziemy se pisały, że my z taką sławną pisarką na forum se skrobałyśmy :) 🌻 Lisaveta ja myślę, że na objawy ciążowe to jest za wcześnie, poprostu podświadomie Twoje ciało robi Ci psikusa. Ja nie mówię, że nie jesteś w ciąży, bo możesz być, i może właśnie teraz fasolka się gdzieś tam zagnieżdża :) Czego życzę z całego serca 🌻 Ja miesiąc temu też tak miałam, dzizies ile ja miałam objawów :/ A @ i tak przyszła w terminie, a teraz wyluzowałam, zobaczymy jak będzie to będzie, jak nie będzie to będzie za miesiąc :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
próbuje sie uczyc chemii.. ale jakoś nie mogę.. dobrze, że jutro piatek to trochę odpocznę.. na wtorek musze sie nauczyć ponad 100 słowek na niemiecki.. juz mi się odechciewa na samą myśl..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilu ja tez tam na nastawiam sie na maxa.. będzie to będzie.. a jak nie to trudno.. kolejny miesiąc będzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki uciekam spać... życzę wszystkim spokojnej nocki Buziole :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
mała6666 tak wiem.Jest w tabelce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
I ja idę spać. Dobranoc wszystkich 🌼 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dzień Dobry:)Umnie słoneczko od rana,od razu mam lepsze samopoczucie!Lenka,wracając do Twojego kwiatka,one po przekwitnięciu przechodzą tak jakby wstan "spoczynku,"i wtedy mało je się podlewa,jak zobaczysz że zaczyna wyrastać nowy pęd to zacznij nawozić,nawozem ale 1-2-x w miesiacu,a samą wodą wystarczy raz na tydzień-napewno ruszy tylko to trochę dłużej trwa!Oglądałam ten kolor farby,bardzo ładny,naturalny.Powiem Ci że ja też mam blond tylko jasny platynowy,i właśnie dziś zamierzam zmienić na słoneczny ,ciepły odcień!Blondynki góra:) - A tak wogóle co tu taka cisza od rana?Śpicie czy pracujecie jak mrówki?Ja zbieram się i do pracy wio!Milego piątku:)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzen doberek :) U mnie pogoda okropna pada strasznie deszcz :( wiec ja zmykam pod kolderke i spie dalej :) Lenka co do storczykow to sa moja wielka miloscia za ktora tutaj strasznie tesknie :( mam ich w Polsce 10, a moim pupilkiem jest niebieski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć i chwała:-) witam w ten piękny deszczowo dzdzysty poranek:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klocki lego to widać, że masz dobrą rękę do kwiatów. Ja mam na sumieniu już 4 kaktusy, jednego zasuszyłam a 3 przelałam, bo za bardzo o nie dbałam. Nie licząc jeszcze kilku innych kwiatków, które mi zdechły. Jedyne jakie mnie tolerują to "grudnie". Zresztą zbzikowały mi i teraz kwitną. Na dzień kobiet dostałam od M storczyka i zastanawiam się czy przeżyje spotkanie ze mną ;) U mnie organizm dalej świruje :( plamienia cały czas są :( jedyny plus że dziś są trochę mniej intensywne. Mam pomału dość. Chce żeby w końcu było normalnie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! :-) U mnie cudowne slonce. Czekam na te zapowiadane na dzis 17 stopni :-) Pewnie bedzie jak ja bede w pracy. Ale na szczescie juz piatek i do weekendu zaledwie pare godzin :-) Milego dnia Wam zycze! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja witam 🌻 U mnie szaro, buro i ponuro. Kto ukradł Słoneczko? :) Myślałam, że @ się w nocy rozkręci po tych moich plamieniach, ale nic, czysto. Co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×